Jump to content

המפתחות לניצחון בדרבי+שאלה שמחפשת תשובה אובייקטיבית

Recommended Posts

אדיר - מה זה אנשים מפגרים שכלית וגופנית, והאם ידוע לך על הקורלציה בין הפרעות נפשיות (הזכרת אשפוז וכדורים) לבין מנת משכל גבוהה במיוחד?

דיונים עם טמבלים על אינטליגנציה :)

עריכה: יש!!! תגובה 100!!!!

מתן ומיכאל סקופילד הולכים ומחפשים בארכיונים מי אני אם אלה לא אנשים מפגרים ומטומטמים שכלית נפשית וגופנית אז אני לא יודע מה ... הם צריכים אישפוז בכפייה ...

כמה שאתם אנשים נמוכים שכלית (מתן ומיכאל סקופילד) אין היום חציתם את כול הגבולות של הטימטום אנשים מפגרים !!!!

:wubyellow3: :wub:

....הוציא לי ת'מילים מהפה מתן...

ולילד מבחנה לא צריך להגיב..

לעולם אל תתוכח עם אידיוט, הוא יוריד אותך לרמה שלו ואז ינצח אותך בעזרת נסיונו ...

ניסיתי לשמור על אופטימיות עד שראיתי את הידיעה הבאה:

"איתן תבריזי הוא האיש שינהל ביום ראשון את הדרבי הגדול של תל אביב...

צמד הקוונים, נימר אבו זיאד ועבד אל עוברה יעזרו לתבריזי במשחק הכי חם של המחזור, במטרה כמובן להעביר אותו ללא תקלות."

המנאיק שנה שעברה פסל לנו אולי שלושה שערים לא מוצדקים כולל בדרבי!

הלך הדרבי

הקדמת אותי אחי. לא מספיק שגם ככה הם 2 רמות מעלינו במשחק, עוד שלחו עלינו את המחבל הזה, שאם פעם חשבתי שהוא שונא מכבי, אחרי שהוא שינה החלטת שופט המשחק של הפועל נגד ביתר ופסל פנדל ואדום, הבנתי שהוא פשוט אוהד הפועל. אין משחק שלהם שהוא לא עוזר להם. עם 2 קוונים ערבים כאלה אנחנו יכולים לעשות חמוצים בדרבי, ומן הסתם מהראן לאלה ייתן לנו את הגול, יש מצב שגם באופסייד.

כך או כך, גיז'רמו ישראלביץ', אולי השחקן המשמעותי ביותר של נמני העונה, יפתח לראשונה בתפקידו המקורי כקשר קדמי.

נו...

מרוצים? :unsure:

מזה כן.

אבל מזה שנימני עושה ניסויים ויפתח עם ראלדס בהרכב דווקא בדרבי קצת פחות.

להגדיר את הקרדיט שראלדס מקבל כניסויים זה קיצוני מדי לדעתי.

הוא תורגל בהרכב, הוא בכושר, יש לו כדורגל, אז למה לא?

מילא, היה שחקן צעיר וחסר ביטחון - גם לי זה היה מעלה חששות, אבל זה לא המקרה...

אם כל הכבוד לציון צמח הוא לא צריך לפתוח בהרכב, אני מקווה מאוד שכחלון איכשהו יצליח להיות כשיר למשחק ואם לא אז שבחון עדיף על צמח ( כמה שהוא חלש עדיין הוא מגיע למצבים של גולים ).

---שטראובר--

--ראלדס---טומאסיץ'---

--גפני------------שפונגין

--------ז'אן----

-----------ייני----

---אלייאב---------שבחון---

------------ג'יזה----

------------אבידור----------

מהירות בחלק ההתקפי (באמצע המהירות ולא מהאגפים וכל הבולשיט הזה שמוכרים לנו), שבחון אמור להסתדר עם בן דיין ואלייאב צריך לחגוג על בונדר הבדיחה.

אם זה ההרכב שיעלה ז'אן הוא השחקן שהדרבי הזה יקום ויפול עליו יותר מכל אחד אחר.

לדעתי המפתח העיקרי להשיג משהו בדרבי הזה הוא מרכז שדה מרוכז ומפוקס שלא יאבד הרבה כדורים ויחבר בין שחקני הקבוצה, אני לא מצפה שמכבי תשלוט בדרבי הזה.

השליטה תיהיה של הפועל כמעט בוודאות, אבל אם השחקנים של מכבי ידעו לנצל מצבים, וישכילו להניע את הכדור שהוא ברגליים שלהם, אני מאמין שיהיה אפשר לעשות הרבה בדרבי הזה.

חשוב ששרן ייני ומי שיעמוד לצידו בשדה יבואו על הצד הכי טוב שהם יכולים, כי לדעתי עם יום לא טוב של אחד מהם, הדרבי יכול להגמר רע.

לא סוד שהעונה הפועל קבוצה יותר טובה מאיתנו, אבל להזכירכים בשנים האחרונות זה היה הפוך, וכולנו יודעים את המאזנים של הדרבים בשנים האלו.

לדעתי המפתח העיקרי להשיג משהו בדרבי הזה הוא מרכז שדה מרוכז ומפוקס שלא יאבד הרבה כדורים ויחבר בין שחקני הקבוצה, אני לא מצפה שמכבי תשלוט בדרבי הזה.

השליטה תיהיה של הפועל כמעט בוודאות, אבל אם השחקנים של מכבי ידעו לנצל מצבים, וישכילו להניע את הכדור שהוא ברגליים שלהם, אני מאמין שיהיה אפשר לעשות הרבה בדרבי הזה.

חשוב ששרן ייני ומי שיעמוד לצידו בשדה יבואו על הצד הכי טוב שהם יכולים, כי לדעתי עם יום לא טוב של אחד מהם, הדרבי יכול להגמר רע.

לא סוד שהעונה הפועל קבוצה יותר טובה מאיתנו, אבל להזכירכים בשנים האחרונות זה היה הפוך, וכולנו יודעים את המאזנים של הדרבים בשנים האלו.

אם מכבי תשחק עם שלושה אנשים בקישור, היא תוכל להיות מאוזנת ברמת שליטה ואחזקת כדור.

ליאור זאן בלם בינוני -

בטוח שראלדס בכמה רמות מעליו

אבל בלם שלא שיחק משחק אחד רישמי בקבוצה

לעומת אחד שמבין את המשמעות של דרבי ומוכן לתת הכל על המגרש

מכאן שתהיה טעות לפתוח עם ראלדס

במזג אויר גשום וסוער כמו שמחכה לנו ביום ראשון צריך לעלות עם 2 חלוצים שאחד מהם זה איליה יבוריאן.

אני בעד לפתוח עם איליה אבל לא הבנתי מה הקשר למזג אוויר?

זה ככל הנראה ההרכב שיפתח בדרבי.

--גפני--טומאסיץ--ראלדס--שפונגין--

-----------גאן--------ייני---------

----אלייב--------------ישראלביץ---

------------שבחון--------------

------אבידור-------------------

ההרכב הזה היה יכול להיות נפלא אם שבחון היה בחוץ, ישראלביץ היה משחק מאחורי חלוץ וכחלו\צמח באגף.

דבר ראשון יבוריאן חייב לשחק הוא היחיד שיודע להחזיק כדור עם הגב לשער והוא מושך גם יותר תשומת לב מאשר אבידור ככה שיהיה יותר מקום לאחרים.

דבר שני, לא יודע מה איתכם אותי מפחיד שראלדס שלא שיחק דקה כל העונה יפתח דווקא בדרבי.

מצד אחד זאת יכולה להיות החלטה שתהרוס הכל מהסיבה שהוא לא שיחק ומהסיבה שליאור ז'אן שחקן בלי טכניקה בכלל וקצת לחץ יכול להרוג אותו.

מצד שני ראלדס יכול להתגלות כשחקן מצוין וליאור ז'אן יעבה את הקישור ויקשה על הפועל לשלוט בכדור.

נקווה לאופציה השנייה+יבוריאן יפתח במקום אבידור שלא הבקיע עוד שער 1 העונה..

אני בעד לפתוח עם איליה אבל לא הבנתי מה הקשר למזג אוויר?

אם אתה פותח עם אבידור זה בעייתי כי השיער שלו יירטב והוא יחלה, לאיליה אין את הבעיה הזאת.