Jump to content

"אפשר לכבוש בצרורות גם מול מכבי ת"א"

itanar

Recommended Posts

פחדנים ! ברוסיה היו מזמן יורים בכם :wubyellow3:

זה פשוט, אפילו פשוט מאוד - ביום ראשון יוצאים למלחמה.

מסכים איתך. אני אישית פוחד רק משכטר

שמע אולי שכטר בכושר טוב ב2 משחקים האחרונים אבל לא רק הוא- גם ורמוט, בן דיין, נאתכו ובכלל הקבוצה כרגע באה בכושר טוב. אם נתחיל לפחד משחקן אחד אפשר להתחיל לפחד מהאחרים. הכי פשוט לא לפחד ולהאמין שהם לא יתנו משחק טוב (ממתי שכטר כזה שחקן גאון ויציב? 2 משחקים טובים והוא סופרסטאר?)

אני מאמין שהמאמץ הקבוצתי ורוח המכביזם (עד כמה שזה נדוש) ינצחו למכבי את המשחק. אם נמני יעשה הכנה מוראלית ברמה מספיק טובה, השחקנים יעלו באטרף ולא יורידו את הרגל מהגז עד שריקת הסיום בהחלט אפשר לצאת פה עם ניצחון בדרבי!

ואנשים.. מה עם תיקו?

זאת תוצאה שבד"כ לא חושבים שיכולה להיות בדרבים :wubyellow3:

טוב חברה זהו..

חלאס עם כל החוסר אמונה בקבוצה ובזה שהפועל הרבה יותר טובה מאיתנו!! הכל חארטה אשששש!!!!

דבר ראשון היא נצחנה 4 - 0 את נצרת, לא תגידו ביתר, חיפה או משהו כזה! נצרת... שלפי דעתי לנו היה משחק הרבה יותר קשה ונגד הפועל רמת גן ולמרות ששחקנו גרוע! הבאנו מהפך מושלם של 3-1! אז חלאס עם השטויות! קצת אמונה ואילללה לזיין את הפועלללל!!!!!!

פוחד? ממי אתה מפחד? מאיזה אדום אפס שמכר את עצמו לשטן?

אין מה לפחד כל אוהד מכבי שמתמש במילה מפחד לפני דרבי זה בדיחה,

אסור לפחד מהעמלק, אנחנו נבוא ונצא למלחמה

ואנחנו חייבים לנצח אין דבר כזה חוץ מניצחון

ואסור לחשוב על פחות מניצחון

תזכרו דבר אחד ששכחתם חברים

אנחנו מכבי

על הנייר, הפועל קבוצה יותר טובה ממכבי, אבל בשנה שעברה על הנייר מכבי הייתה קבוצה יותר טובה מהפועל, וכולנו זוכרים את התוצאות של הדרבי.

יהיה בסדר, ככה אני מאמין.

שנעקוץ ? יא חתיכת קוקסינלים רק אתם נותנים לשחקני מכבי את ההרגשה שהם ילדות,

כולה הפועל ת"א אכלתם תחרא שמאכילים אותך מתחילת העונה.

תפסיקו לבוא עם פיק ברכיים לדרבי צריך לשחוט את הקומוניסטים המסריחים האלה

תצטטו אותי ואני מוכן להתערב שאנחנו מנצחים את המשחק (כמו שאמרתי מתחילת העונה) ושאבידור נותן שער.

מזה הפועל עכו מה הקשר כל משחק זה משחק בפני עצמו ואם יש משהו שאני מוצא טוב בזה שאבי מאמן זה רק הדרבי.

ראסמי עכשיו,הגזמנו!

מי הם בכלל?סך הכל מועדון נחות-הפועל תל אביב.

ניפחו אותם,שיבואו כמה שיותר עם האף למעלה,שיחשבו שהם הולכים לטייל בדרבי הזה,לתת להם את ההרגשה הזאת ושהשחקנים יעלו על המגרש להיכנס באמא שלהם,הכל תלוי ברמת המוכנות והמוטיבציה של מכבי.ואם אפשר על הדרך גם להוריד לשכטר או ורמוט את הרגליים כי בדוק אחד מהם אמר את זה.

לא כל יום ראפיד,הרימו את האף שלהם אחרי ניצחון על קבוצה נחותה מאוסטריה.

יש לי הרגשה שהם לא מנצחים את הדרבי הזה.

חחח עלק לעקוץ.

כבר במנהרה להלביש להם כאפות!

משריקת הפתיחה לחץ אטומי בחצי שלהם.

לשבור לאחד מהם רגל רק כדי שיבינו מול מי הם עומדים.

תנו להם לדבר. הם עושים את הטעיות שאנחנו עשינו בעבר.

עזוב,זה כבר לא תופס המחשבה הזאת שמי שמזיין את המוח יותר לפני הדרבי מפסיד. בעונה שעברה יגאל אנטבי דיבר על איך מכבי עולה עם פיק ברכיים לדרבי וקיבלנו מהם בראש. זה גם מה שיקרה הפעם לצערי.

תגובתי האינסטינקטיבית: אפשר לכבוש בצרורות גם מול הכושלאמא שלכם.

תגובתי המקצועית: תזכרו מי המגנים שלהם, חורים אחושרמוטה.

תגובתי בסיכום: אכן, לתלות בק"ש.

אין מה לעשות הפועל פשוט קבוצה יותר טובה !!!

נחלק את התגובה הזאת לשתי אפשרויות:

א. אתה אוהד הפועל, לך תזדיין :g:

ב. אתה אוהד מכבי - אז מה אם הפועל קבוצה יותר טובה? הם לא בכושר שיא בדיוק בליגה, יש להם הגנה מחוררת, אפשר לנצח אותם.

על זה שהפועל קבוצה יותר טובה אין וויכוח אבל איך זה בדיוק קשור? אתם מתייחסים לפייבוריטיות שלהם כאל משהו וודאי.

אפשר לחשוב שכל משחק קבוצות פייבוריטיות על הנייר מנצחות, השבוע היה משחק של ליברפול-מנצ'סטר, לפני המשחק כולם דיברו על מנצ'סטר כפייבוריטית ברורה ולמי שלא יודע ליברפול ניצחה 2-0, שנה שעברה בדרבי של ארסנל-טוטנאהם ארסנל באה כפייבוריטית ברור ונגמר 4-4, תפסיקו לייחס לפייבוריטיות חשיבות כזאת גדולה, הפועל גם היו פייבוריטים ברורים נגד אשדוד ונגמר 2-2 ולא חסרות עוד דוגמאות.

זה כדורגל 11 שחקנים משחקים נגד 11 שחקנים, אתם מדברים על ההגנה של מכבי ועל כמה שהיא גרועה, אל תשכחו איך ההגנה של הפועל נראית.

גם אני רוצה שיהיה שקט סביב הקבוצה ולא רוצה לצאת בהצהרות, ומסכים שצריך לתת להפועל לדבר כמה שהם רוצים, אבל התגובות פה נהיו פתטיות, יש להוריד ציפיות ויש להגיד ש90% שהקבוצה שלך מפסידה.

אולי אתה אוהד הפועל אל תקלל אותי חחח

הפועל עכשיו בכושר שיא ואיך אומר הפתגם לא היית רוצה לפגוש אריה שאתה לבד ביער זה אותו הדבר ...

להפועל יש בעייה חמורה מאווד בעמדת המגן הימיני ונמני חייב לתת הוראה לשחקנים לתקוף דרך האגף הימיני של הפועל ...

ובהחלט אפשר לנצח זה הרי כדורגל .

לפחות אתה מספיק אובייקטיבי בשביל להודות שאין להפועל אגף ימין - אני מאשר אותך בתור אוהד מכבי!

ויאללה לזיין את הפועל. אין לי מושג בטקטיקות, אבל אני שיכור, וזה מה שהלב אומר לי. אז יאללה!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.