Jump to content

שלט במשחק הפועל:"סוף גנב לתליה"

Itzik Israel

Recommended Posts

כמו שאמרתי למכבייה - זה המחיר של חופש הביטוי. אני לא אוהב את זה שהם אומרים את זה, אבל אני מגן על זכותם לומר זאת. דמוקרטיה וזה.

אתה אידיוט

וכמובן מוות לערבים

אז תמיר מותר?

למה ההתרעמות שלך כאן בפורום שאנשים כותבים שמבחינתם צריך לגרש את כל הערבים?

זה לא מנוגד לחוק.

זה פשוט מפריע לך.

באמת, שיש קטעים שאני מסכים איתך ומעריך אותך אבל בשאר הזמן אתה פשוט יוצא אידיוט.

התרגלת לחפש אצל כולם שגיאות היגיון, יש לי חדשות בשבילך....אתה לא כזה מוצלח.

אם כבר מדברים..

http://www.telesport.co.il/CodeNew1024/article.aspx?id=21802

אוהד וינה,נגד הפועל,הצדעה במוהל יד,הרחקה ל3 שנים.

בארץ,אוהדים שרים שירי שואה,תגובה ? 0...

אוהדים שרים שירים על אנשים שמתו,תגובה ? 0...

אוהדים שרים שירים שמתריסים להתאבדות,ונכתבו בהשראת מקרה התאבדות,תגובה ? 0...

אבל על קריאות "גזעניות" נגד ערבים למשל,לזה יש תגובה,אח"כ איזה פרצוף יש לנו לבוא ולהתלונן על אוהדים אוסטרים ?

נ.ב

מה הסיכוי שאוהדי וינה שרו שירי שואה ואוהדי הפועל הצטרפו אליהם בשירה ?

ד"א,לא נראה לי שמישהו שאל פעם,האם אוהדי הפועל,חוץ מההקנטה למכבי,יש להם איזה כיוון מחשבה לאיזור משפחת שפירא או שזה בכלל לא עולה להם בראש או לא מזיז להם מה זה עושה להם כשהם שומעים את השיר הזה ? אבל בעצם איזו מין שאלה זו,הרי ניצולי שואה יש פה מספיק,ובטח גם ביציעים של הפועל,וזה לא מי יודע מה מזיז למישהו שם..

אז תמיר מותר?

למה ההתרעמות שלך כאן בפורום שאנשים כותבים שמבחינתם צריך לגרש את כל הערבים?

זה לא מנוגד לחוק.

זה פשוט מפריע לך.

באמת, שיש קטעים שאני מסכים איתך ומעריך אותך אבל בשאר הזמן אתה פשוט יוצא אידיוט.

התרגלת לחפש אצל כולם שגיאות היגיון, יש לי חדשות בשבילך....אתה לא כזה מוצלח.

הדיון הספציפי הזה הוא דיון על חוק, יש דיונים שהם על מוסר. והאמת שאתם התרגלתם לחפש אצלי שגיאות. עומר כותב לי שהציטוט הוא ממקור אחר (:

כי טעית :g:

אבל אני אישית דיברתי על מוסר, לא דיברתי על חוק.

אגב, אני די בטוח שאם באמת נחפש, נמצא חוק שאוסר על דברים כאלה (ואני די בטוח שאם באמת רוצים? אפשר לתבוע אותם...)

אבל עדיין ניסית להתחכם איתי וזה לא עבד......

תמיר, בשבילך, מויקיציטוט באנגלית:

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

* Though these words are regularly attributed to Voltaire, they were first used by Evelyn Beatrice Hall, writing under the pseudonym of Stephen G Tallentyre in The Friends of Voltaire (1906), as a summation of Voltaire's beliefs on freedom of thought and expression.

* Another possible source for the quote was proposed by Norbert Guterman, editor of "A Book of French Quotations," who noted a letter to M. le Riche (February 6, 1770) in which Voltaire is quoted as saying: "Monsieur l'abbé, I detest what you write, but I would give my life to make it possible for you to continue to write" ("Monsieur l'abbé, je déteste ce que vous écrivez, mais je donnerai ma vie pour que vous puissiez continuer à écrire"). This remark, however, does not appear in the letter.

אני בכל מקרה תומך בזכותם של כולם להגיד את מה שבא להם.

לא צריך לדעתי לאסור אנשים על זה שהם מדברים גועל נפש, למען הסר ספק.

תמיר, בשבילך, מויקיציטוט באנגלית:

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

* Though these words are regularly attributed to Voltaire, they were first used by Evelyn Beatrice Hall, writing under the pseudonym of Stephen G Tallentyre in The Friends of Voltaire (1906), as a summation of Voltaire's beliefs on freedom of thought and expression.

* Another possible source for the quote was proposed by Norbert Guterman, editor of "A Book of French Quotations," who noted a letter to M. le Riche (February 6, 1770) in which Voltaire is quoted as saying: "Monsieur l'abbé, I detest what you write, but I would give my life to make it possible for you to continue to write" ("Monsieur l'abbé, je déteste ce que vous écrivez, mais je donnerai ma vie pour que vous puissiez continuer à écrire"). This remark, however, does not appear in the letter.

אני בכל מקרה תומך בזכותם של כולם להגיד את מה שבא להם.

לא צריך לדעתי לאסור אנשים על זה שהם מדברים גועל נפש, למען הסר ספק.

אף אחד לא אוסר-רק נגעל.

וכמו שקוסטה כתב, אם נתאמץ, נמצא חוק לכל דבר ואפשר לתבוע כל דבר. זה לא העניין בכלל. הדיון על חוקיות העניין(שלא בא ממני בכלל) רק מוזיל יותר את העניין כולו גם אם מתקשטים בנוצות של חכמי עולם...

אף אחד לא אוסר-רק נגעל.

וכמו שקוסטה כתב, אם נתאמץ, נמצא חוק לכל דבר ואפשר לתבוע כל דבר. זה לא העניין בכלל. הדיון על חוקיות העניין(שלא בא ממני בכלל) רק מוזיל יותר את העניין כולו גם אם מתקשטים בנוצות של חכמי עולם...

רק תיקנתי את האמרה של תמיר על כך שוולטר אמר את אותו דבר.

מבחינתי? הדיון הוא לא על חוקיות. אני אנרכיסט (גילוי נאות) וככזה בעד כל גילוי מילולי שהוא, כלומר לא בעד, אבל בעד הביטוי.

יש מבחינתי דברים יותר גרועים מהתבטאויות מילוליות, ובטח שלדעתי לא צריך לאסור על זה.

הגועל נפש שאני חש מההתבטאויות האלה הוא אישי, ולא נתלה מאחורי חוקים או מאחורי כל חוק שהוא.

הוא גם לא בא מתוך הצטדקות - אני גם נגעל מאוהדי מכבי לפעמים.

אם אוהדי הפועל נתלים בזה, אז חבל מאוד.

אני נגעל מאוהדי מכבי לעתים, ואם זה שווה ערך להתנהגות של אוהדי הפועל שמתנהגים מגעיל, זה עדיין לא לזכותם.

להיות בן אדם זה לא מאוד קשה לדעתי, ואני לא חושב שזה מאוד קשה לשמור את הרגשות שלך לעצמך לפעמים. גם במשחק כדורגל.

אם מישהו מוכרח בכל זאת להביע אותן - אני מרחם עליו אם מדובר בצורך לתשומת לב, ואם מדובר ביותר מזה, לא יודע אם יש טעם לרחם עליו, כי אם עבר את גיל 20 ומשהו ועדיין חש את הצורך הזה, כנראה שתמיד יישאר בו.

בכל מקרה, השירה של אוהדי הפועל מגעילה לדעתי, ולא מתוך הצדטקות. גם השירה של אוהדי מכבי מבחילה לדעתי לפעמים.

אני למשל לא מבין למה צריך להמשיך לשיר שטועמה הוא שאהיד (עזבו שהוא נוצרי בכלל) כשהוא אפילו לא משחק בהפועל.

אבל אני מרגיש יותר כן עם עצמי לבקר את שני הצדדים מאשר לבקר רק את הפועל ולהעלים עין מהחרא של מכבי.

כי בתור אוהד מכבי, הייתי רוצה שגם אצלנו לא יהיה חרא. וזה מה שמעניין אותי כרגע.

שהפועל יהיו הכי זבל שבעולם, זה לא מעניין אותי בכלל.

בכל מקרה, השירה של אוהדי הפועל מגעילה לדעתי, ולא מתוך הצדטקות. גם השירה של אוהדי מכבי מבחילה לדעתי לפעמים.

אני למשל לא מבין למה צריך להמשיך לשיר שטועמה הוא שאהיד (עזבו שהוא נוצרי בכלל) כשהוא אפילו לא משחק בהפועל.

אבל אני מרגיש יותר כן עם עצמי לבקר את שני הצדדים מאשר לבקר רק את הפועל ולהעלים עין מהחרא של מכבי.

כי בתור אוהד מכבי, הייתי רוצה שגם אצלנו לא יהיה חרא. וזה מה שמעניין אותי כרגע.

שהפועל יהיו הכי זבל שבעולם, זה לא מעניין אותי בכלל.

אני לא יכול להסביר לך כמה אני מזדהה עם המשפט הזה (בהיפוך של הקבוצות, כמובן)

הצדקנות של אוהדי הפועל הרבה יותר גרועה מכל שלט או שיר שהם אי פעם חיברו.

הגיבוי שאנשים נותנים לצדקנות הזאת, אפילו יותר גרועה.

זה טוב ויפה לקחת אינדיבידואלים ולהפוך אותם לכלל כשנוח, ולהפך.

אוהדי הפועל פועלים בשיטתיות, זאת לא תופעה חד פעמית.

אין לי בעיה עם שנאה ספורטיבית, זה חלק מהעניין.

אוהדי הפועל כבר מזמן איבדו את זה...

היום נוצר מצב שבו, בעיני קבוצה לא קטנה בכלל בין אוהדי הפועל, להיות אוהד הפועל זה להיות קיצוני, וכמה שיותר.

אז לחבורת הפאתטים שגאה ב"שונות" שלה:

אתם לא שונים.

אתם גם לא ממש מגניבים.

וזה שאתם עושים סמים לא הופך אותכם לכאלה.

וגם לא אלכוהול.

ותפסיקו לזיין במוח על ANTIFA ועל ULTRAS, הכי קרוב שהגעתם לזה הייתה הופעה בישיבת מועצת העיר ת"א.

וגם שם אף אחד לא שם עליכם.

אבל זה בסדר, תמשיכו...

אתם רוצים שישנאו אותכם.

אתם רוצים שיגידו שאתם מטורפים.

אתם גאים בזה, אתם אוהבים את זה.

בכיף שלכם...

אני כבר מזמן הבנתי את הראש המסכן שלכם.

הרי אם לא הייתם עושים את כל זה, מי בכלל היה שם עליכם?

אתם כלום, פשוט ככה, שום דבר.

ומה שנותר לעשות במצב הזה, הוא להוריד את הראש ולעמוד דקת דומייה לקונספט שלכם.

אתם לא מפחידים, אתם בהחלט זקוקים לרחמים.

היום נוצר מצב שבו, בעיני קבוצה לא קטנה בכלל בין אוהדי הפועל, להיות אוהד הפועל זה להיות קיצוני, וכמה שיותר.

אתם לא שונים.

אתם גם לא ממש מגניבים.

וגם לא אלכוהול.

ותפסיקו לזיין במוח על ANTIFA ועל ULTRAS, הכי קרוב שהגעתם לזה הייתה הופעה בישיבת מועצת העיר ת"א.

אבל זה בסדר, תמשיכו...

אתם רוצים שישנאו אותכם.

בכיף שלכם...

:yellow_cool1:

אתם לא שונים.

אתם גם לא ממש מגניבים.

וגם לא אלכוהול.

אבל זה בסדר, תמשיכו...

אתם רוצים שישנאו אותכם.

בכיף שלכם...

:thumbs: עמוס אתה מלך.

"אנחנו לא בחרנו בחיים נורמליים, אנחנו בחרנו באחד המועדונים הגדולים בארץ, הפועל ת"א"

"אנחנו לא כמו היהירים מהצד הצהוב. אנחנו שונים. הם חושבים שהם מס' 1, אנחנו לא כאלה. אנחנו יותר טובים. אנחנו הכי טובים"

פרדוקס-הפועל, כמו שביסטר קרא לזה.

אתם לא שונים.

אתם גם לא ממש מגניבים.

וגם לא אלכוהול.

אבל זה בסדר, תמשיכו...

אתם רוצים שישנאו אותכם.

בכיף שלכם...

:thumbs:

:yellow_cool1: :hooligan:

12 עמודים וכזה פרסום לשלט כה דוחה הראוי להתעלמות תקשורתית מתוך ניסיון להראות איזה מגעילים ולא מתורבתים אוהדי הפועל באמת (כן, כי בלי זה מי שהאמין אחרת לא היה משתכנע), הוא לא פחות דוחה מהשלט עצמו. להציב עליונות מוסרית או אינטלקטואלית כקהל מעל כבוד בסיסי לאדם שעוד לא מלאו שלושים לפטירתו זה פשוט מתועב.

12 עמודים וכזה פרסום לשלט כה דוחה הראוי להתעלמות תקשורתית מתוך ניסיון להראות איזה מגעילים ולא מתורבתים אוהדי הפועל באמת (כן, כי בלי זה מי שהאמין אחרת לא היה משתכנע), הוא לא פחות דוחה מהשלט עצמו. להציב עליונות מוסרית או אינטלקטואלית כקהל מעל כבוד בסיסי לאדם שעוד לא מלאו שלושים לפטירתו זה פשוט מתועב.

סלח לי ביסטר אבל זאת דמגוגיה.אולי האשכול מיותר(כי ההם מיותרים) אבל כבוד האדם לא חולל כאן באשכול הזה(כנראה פספסתי את המדריך המלא לשמירת כבוד המת). אם אנשים נפגעו מהשלט, זאת לא בושה להביע את דעתם.

אולי אשכולות קודמים פה (בהם דנו בכובד ראש בעיסוקיו של מוני בנימה מאשימה!, ללא שום מילת אמפטיה,עוד לפני שנקבר)חטאו בזה.

סלח לי ביסטר אבל זאת דמגוגיה.אולי האשכול מיותר(כי ההם מיותרים) אבל כבוד האדם לא חולל כאן באשכול הזה(כנראה פספסתי את המדריך המלא לשמירת כבוד המת). אם אנשים נפגעו מהשלט, זאת לא בושה להביע את דעתם.

אולי אשכולות קודמים פה (בהם דנו בכובד ראש בעיסוקיו של מוני בנימה מאשימה!, ללא שום מילת אמפטיה,עוד לפני שנקבר)חטאו בזה.

עצם מתן הבמה לאותו שלט משרת למעשה את מטרת העומדים מאחוריו ובכך פוגע בעקיפין בכבודו של מוני, אם כי אכן יש מקום לסייג ולומר שעל אף מה שאמרתי הפגיעה כמובן לא באותה דרגה כי לא נעשתה בזדון.

אנחנו לא מדברים פה על זכותם של אנשים להביע את דעתם, זו היתה לאלו ולאלו, אלא על הטאקט שעליהם להפעיל בבואם לממש זכות זו.

עצם מתן הבמה לאותו שלט משרת למעשה את מטרת העומדים מאחוריו ובכך פוגע בעקיפין בכבודו של מוני, אם כי אכן יש מקום לסייג ולומר שעל אף מה שאמרתי הפגיעה כמובן לא באותה דרגה כי לא נעשתה בזדון.

אנחנו לא מדברים פה על זכותם של אנשים להביע את דעתם, זו היתה לאלו ולאלו, אלא על הטאקט שעליהם להפעיל בבואם לממש זכות זו.

זה נכון בתאוריה אבל קצת מנותק מעולם הרגש.וזה לא מפתיע שהרגש(במקרה פנאן על כל רבדיו) עובד שעות נוספות.