Jump to content

שלט במשחק הפועל:"סוף גנב לתליה"

Itzik Israel

Recommended Posts

אני שר לטועמה כי אני שונא אותו,לא הכשחתי לרגע גם שאחת מהסיבות שהשנאה אליו גדולה יותר היא בגלל שהוא ערבי.

ונגיד נהמות,למה שנוהמים לשחקן לבן הכל טוב אבל ברגע שנוהמים לשחור/ערבי זאת גזענות?

לא יודע, זה רלוונטי?

ובקשר לשורה הראשונה, אם היית שר לו על טרגדיה משפחתית או על כל דבר אחר שלא קשור ללאום אמנם לא הייתי מצטרף לשירה - אבל לפחות הייתי מקבל את הלגיטימיות החוקית שלה. אבל זה לא המצב.

לא יודע, זה רלוונטי?

ובקשר לשורה הראשונה, אם היית שר לו על טרגדיה משפחתית או על כל דבר אחר שלא קשור ללאום אמנם לא הייתי מצטרף לשירה - אבל לפחות הייתי מקבל את הלגיטימיות החוקית שלה. אבל זה לא המצב.

לפי החוק אסור לך לנסוע מעל 90. אתה תעיר לאנשים שנוסעים מעל 90 עקב חוסר לגיטימיות חוקית?

תשפוט אנשים לפי מוסר שלך, לא לפי ספר חוקים שחבורת דבילים הכתיבה לך.

לפי החוק אסור לך לנסוע מעל 90. אתה תעיר לאנשים שנוסעים מעל 90 עקב חוסר לגיטימיות חוקית?

לא, אבל אני לא אתקומם נגד השלטונות שיבואו לאכוף את החוק (להזכירך, הנושא נפתח בתרעומת "עכשיו ההתאחדות לא תעשה להם כלום, וכשאנחנו שרים נגד טועמה עושים"). מה גם שאני לחלוטין מצדד בחוק שמאפשר לאוהדי הפועל, כמו גם לאוהדי מכבי, לשיר שירי נאצה כאלו ואחרים גם אם אני, באופן אישי, סולד מאותם שירים.

אף פעם לא ראית בנאדם עובר באדום ואמרת לעצמך "אם זה הייתי אני,היתה פה משטרה"...זה זה המצב,כשהם עוברים באדום-אין משטרה,כשאנחנו עוברים באדום-יש.

אף פעם לא ראית בנאדם עובר באדום ואמרת לעצמך "אם זה הייתי אני,היתה פה משטרה"...זה זה המצב,כשהם עוברים באדום-אין משטרה,כשאנחנו עוברים באדום-יש.

בפעם המיליון, לא. אם אתה רוצה להקביל את זה לכביש - לשיר שירים גזעניים זה לעבור באדום - מגעיל ואסור. לשיר למוני פנאן זה לגנוב את הכתום של הרמזור לפני שהוא מתחלף לאדום - מגעיל, אבל חוקי.

תשפוט אנשים לפי מוסר שלך, לא לפי ספר חוקים שחבורת דבילים הכתיבה לך.

צודק.

יפה שיש חוקים לברוח אליהם כאילו בזה דן האשכול.

תמיר,

בכל האשכול הזה לא הבעת שום שאט נפש מהמעשה עצמו.על תבונה ורגישות שמעת או שהיא שמורה רק לבני עמים אחרים?

גם החבלים ביום ראשון יהיו חוקיים. לחיי פולחן המוות וההומור השחור. איזה מפגר אני שאני לא מבין את ההגנבה.

גם שריקות לרבין הם חוקיות אבל הפלא ופלא,על השלט אתמול כבר לא מדברים ועל אוהדי ביתר דיברו שבועיים.

וכל הברדוגויים הפשיסטים מוזמנים להזדיין מכאן למאורות המסריחות שלהם.

תמיר בא לי להקיא מהתגובות שלך (קראתי רק את העמוד האחרון).

לשיר לבן שאבא שלו התאבד זה לעבור כאלו בכתום? זה לעבור באדום ועל הדרך לדרוס זקנה ולעשות עליה רוורס.

לשיר שירים מהסוג של הפועל זה מגעיל ולשיר שירי גזענות זה מגעיל נקודה.

צודק.

יפה שיש חוקים לברוח אליהם כאילו בזה דן האשכול.

תמיר,

בכל האשכול הזה לא הבעת שום שאט נפש מהמעשה עצמו.על תבונה ורגישות שמעת או שהיא שמורה רק לבני עמים אחרים?

גם החבלים ביום ראשון יהיו חוקיים. לחיי פולחן המוות וההומור השחור. איזה מפגר אני שאני לא מבין את ההגנבה.

גם שריקות לרבין הם חוקיות אבל הפלא ופלא,על השלט אתמול כבר לא מדברים ועל אוהדי ביתר דיברו שבועיים.

וכל הברדוגויים הפשיסטים מוזמנים להזדיין מכאן למאורות המסריחות שלהם.

:unsure:

אוי נו, אתה שוב חוזר לליצנות הזאת? חרשנו את הנושא כ"כ הרבה... וגם הסכמת איתי. בהמה הזאת מוציאה ממך דברים אחרים :-)

כן, מקפחים את אוהדי בית"ר בתקשורת, ודאי.

אוי נו, אתה שוב חוזר לליצנות הזאת? חרשנו את הנושא כ"כ הרבה... וגם הסכמת איתי. בהמה הזאת מוציאה ממך דברים אחרים :-)

כן, מקפחים את אוהדי בית"ר בתקשורת, ודאי.

ביתר זה לא האישיו פה(למה הפרסום בערוץ חמש אתמול נעלם אחרי שעתיים?).הויכוח מי מקופח בתקשורת ומי לא הוא באמת מתיש ותוצאותיו לא תמיד ברורות.

אבל כמו שתמיד אמרתי לך ותמיד אומר-אתם הגרועים מכולם.גם בגלל שהרוע הזה, מגיע אצלכם מלמעלה ועל ידי אנשים לא טיפשים בכלל(זה לא הארסים חסרי המושג של ביתר). הכל מודע לעצמו ואין שום פרות קדושות וקווים אדומים. נטו שינאה וקינאה.אין בכם כלום מלבד זה.המיץ של המיץ.

אין לי בעיה עם מה שהפועל עשו ואני גם מניח שיש מצב שהייתי עושה אותו דבר אם הייתי במקומם

למרות שכנראה לעולם לא אדע, כי אין מצב שאבוקסיס וטועמה בשבילי הם מה ששמעון מזרחי ומוני פנאן זצ"ל בשבילם.

סתם משהו שעבר לי בראש מקודם...

ביתר זה לא האישיו פה(למה הפרסום בערוץ חמש אתמול נעלם אחרי שעתיים?).הויכוח מי מקופח בתקשורת ומי לא הוא באמת מתיש ותוצאותיו לא תמיד ברורות.

אבל כמו שתמיד אמרתי לך ותמיד אומר-אתם הגרועים מכולם.גם בגלל שהרוע הזה, מגיע אצלכם מלמעלה ועל ידי אנשים לא טיפשים בכלל(זה לא הארסים חסרי המושג של ביתר). הכל מודע לעצמו ואין שום פרות קדושות וקווים אדומים. נטו שינאה וקינאה.אין בכם כלום מלבד זה.המיץ של המיץ.

טוב, אני מקווה שאתה זוכר מה אמרתי לך שיקרה בפעם הבאה שתדבר על השטויות האלה :-)

חבר'ה תמיר צודק.

זה לא מנוגד לחוק...

אבל תמיר תפנה לסבא שלך, ספר לו איך הם מדברים, שאל אותו אם זה מקובל עליו.

אחרי זה? תרים טלפון לשרון פנאן, שאל אותה.

ואז תתקשר לגור שלף ושאל אותו למה הוא פיצץ לאוהד הפועל תפרצוף עם כדור.

ובהמשך להודעה שלי:

ככה מטפלים ב"עבריינים" שעוברים על "חוקים" מוסריים ונורמות (הקרדיט לוואן)

במשחק שנערך ביום חמישי האחרון באצטדיון בלומפילד בין הפועל ת"א לראפיד וינה, נתפס ע"י מצלמות הטלוויזיה אוהד ראפיד כשהוא מצדיע במועל יד וצועק: "שייס יודן", שזה בתרגום לאנגלית: "SHIT JEWS".

האוהד אותר והורחק ע"י איש המועדון אנדי מאריק ל-3 שנים מכל מגרש כדורגל. מאריק הוא האיש שאחראי על הקשר עם הקהילה בקבוצה.

קצין העיתונות של ראפיד שאריף שוקורי אמר ל-ONE בשיחה מווינה: "אנחנו מגנים את אותו אוהד ולכן הרחקנו אותו מיידית ל-3 שנים מכל המשחקים שלנו בבית או בחוץ וגם ממשחקים בינלאומיים".

גוטמן: זה יירשם בהיסטוריה, אביחי ידין היה המצטיין

אושר בהפועל ת"א לאחר ה-1:5 המדהים על ראפיד וינה. שכטר: "המשחק הכי טוב בקריירה שלי". מאמן ראפיד וינה: "לא הצלחנו לעמוד במהירות שלהם"

לכתבה המלאה

"חשוב לנו לציין שהוא לא אוהד שמוכר לנו וזו בושה וחרפה שהוא עשה תנועה שצריכה לעבור מן העולם ולא להעשות שוב".

מדובר במקרה חריג שכן אוהדי ראפיד ששהו בישראל בימים שלפני המשחק לא התעמתו עם כוחות המשטרה או הביטחון בשהותם בישראל או בזמן המשחק.

גורם נוסף במועדון האוסטרי: "מדובר באוהד מטומטם וטיפש. אנחנו מתביישים".

אבל מה אנחנו מצפים מקבוצה שלא הענישה את האוהדים שלה אחרי מקרה הבובה?

או הדיסק נגד יוסי אבוקסיס?

או הרימון עשן?

או קבוצה שגיבתה אוהד שפרץ למגרש (לא אל תזיינו לי את המח, זו עבירה פלילית)

או קבוצה שהבעלים שלה טען שלילד נפלה פחית מהכיס אחרי שפגעה בראשו של השופט.

או קבוצה שראשיה מתעלמים מקריאות השואה של אוהדיה

או קבוצה שראשיה מתעלמים מהחוקים ועוברים על חוקי ההתאחדות ביודעין.

אבל צודק יערי, אין מה לעשות, הם ילדים טובים...

מאחל להם לסבול כל שנייה בחיים שלהם, שיחיו לנצח ויישארו אוהדי הפועל.

אין עונש יותר גדול מזה.

תמיר בא לי להקיא מהתגובות שלך (קראתי רק את העמוד האחרון).

לשיר לבן שאבא שלו התאבד זה לעבור כאלו בכתום? זה לעבור באדום ועל הדרך לדרוס זקנה ולעשות עליה רוורס.

לשיר שירים מהסוג של הפועל זה מגעיל ולשיר שירי גזענות זה מגעיל נקודה.

מבחינת המוסר שלך, או מבחינת החוק?

מבחינת המוסר שלך, או מבחינת החוק?

מבחינת המוסר,

מה הקשר לחוק עכשיו?

ודרך אגב, לא ניתן להעניש את הפועל על זה אבל כמדומני כן ניתן לעצור אוהדים ששרים שירי שואה או מצדיעים במועל יד כמו שחלק מאוהדיכם עושים או עשו בעבר.

מוסר ? שנים של שירי שואה ואתה עוד מעיז לשאול את זה ? מה לכם ולמוסר ?

הבעיה פה היא שהחוק והמוסר לא נמצאים בקו אחד,או בעצם כן בקו אחד כשמדובר בכם-לא קיים.

מבחינת המוסר,

מה הקשר לחוק עכשיו?

ודרך אגב, לא ניתן להעניש את הפועל על זה אבל כמדומני כן ניתן לעצור אוהדים ששרים שירי שואה או מצדיעים במועל יד כמו שחלק מאוהדיכם עושים או עשו בעבר.

תמיר דיבר על החוק, והדיון הרווח בתיחלת האשכול דיבר על החוק.

ההבדל בין מסריח אבל חוקי, לבין מסריח ולא חוקי.(וגם לדעתי מדובר על משהו מסריח)

ויכול להיות שעידכנו את החוק מאז הפעם האחרונה שבדקתי, אבל לפי מה שאני זוכר- אי אפשר.