Jump to content

שלט במשחק הפועל:"סוף גנב לתליה"

Itzik Israel

Recommended Posts

כבר ראינו דברים גרועים יותר מהם..

.. וכלם פעם הם מוסיפים עוד אחד לרשימה.. קהל מסריח של זונות.

ואתם מבינים מה? הם קוראים לנו נאצים.

היה לי דיבור עם חברים אוהדי הפועל שהם זיינו את השכל שהם קוראים לנו נאצים בגלל שאנחנו נגד ערבים ותומכים בבית"ר ( למה אין לנו שחקן ערבי בנוער? מה עם אבו סיאם ששיחק במכבי? ) וכו'..

קיצור.. קהל של זונות, ואם כבר, הם נאצים.

בושה שיש כאלה אנשים בכדורגל.

ישנם דברים שצריך להשאיר מחוץ לכדורגל, והם לא יודעים לעשות זאת בפעם המי יודע כמה.

חיללו את הקבר של חולדאי, שרים נגד הבן של אובארוב ומביאים בובה ליציע עם שריטות, מביאים עציץ לבלומפילד על זה שמני לוי צמח, מרססים צלבי קרס וכו' וכו'.

והם עוד קוראים לנו נאצים אתם מבינים? שיסתכלו על עצמם קהל של זונות.

אגב, חבר שלי אמר לי שגם במשחק של הפועל אוסישקין הם עשו משהו דומה.

וכמובן שההתאחדות לא תעשה כלום כי היא אדומה, אין מה להתפלא

גאה להיות אוהד מכבי, הנקמה בעוד שבוע.

זה אומר הכל עליהם :

ערוץ הספורט לפחות נתנו לשלט הזה כתבה בפני עצמה, אבל אני בן זונה אם מחר עמיקם לא ידאג להעיף את זה איכשהוא מדפי ההיסטוריה, ולא רק שזה לא יופיע אלא גם שהקומץ המסריח שלהם יקבל 10 במעריב.

התקשורת והמדינה רוצים שיתלו בנאדם שגנב?

הם רוצים שהבנאדם יתאבד?

לא נראה לי..

לא מקובל לחלוטין ע"י אף אחד הדבר הזה שהם עשו,

אבל גם אין ספק שלא יעשו עם זה כלום

כי משום מה במדינה המפגרת הזו, אין בעיה שיצעקו שואה, אין בעיה שיאחלו לאנשים להתאבד וכל מיני כאלה,

העיקר שלא יצעקו "הו הו הו" ושחלילה לא ידברו לשון הרע על ערבים.

תהיה בנאדם חרא, זה בכיף, העיקר שלא תהיה גזען

כל כך נכון.

התקשורת והמדינה רוצים שיתלו בנאדם שגנב?

הם רוצים שהבנאדם יתאבד?

לא נראה לי..

לא מקובל לחלוטין ע"י אף אחד הדבר הזה שהם עשו,

אבל גם אין ספק שלא יעשו עם זה כלום

כי משום מה במדינה המפגרת הזו, אין בעיה שיצעקו שואה, אין בעיה שיאחלו לאנשים להתאבד וכל מיני כאלה,

העיקר שלא יצעקו "הו הו הו" ושחלילה לא ידברו לשון הרע על ערבים.

תהיה בנאדם חרא, זה בכיף, העיקר שלא תהיה גזען

מה לעשות שבאמת המדינה מפגרת.. שקוף..

"אוהדי הקבוצה ניצלו את המשחק כדי לתת את הזווית שלהם להתאבדותו של מוני פנאן. הם תלו שלט: "סוף גנב לתלייה", ושרו: "מוני פנאן מת, למה מזרחי עדיין לא?""

ההתאחדות לא יעשו להם כלום...ובצדק. מה אפשר לעשות לקהל של אימפוטנטים? זאת לא עבירה על חוקי ההתאחדות.

העיקר שאם זה היה הפוך ואבוקסיס היה מת היו אחלה של שירים ביציע אבל אם מישהו היה חושב להעמיד את מכבי לדין היו צועקים פה ישר (ובצדק) מה זה השטויות אין סעיף כזה לא עברנו על שום חוק. אין שום מגבלה לחוק לשירים כאלה, אין שום הגבלה לצעוק מזרחי תתאבד או שחר או לא יודע מי, וככה זה צריך גם להיות אחרת על כל דבר יעמידו לדין.

אם ההתאחדות לא תעשה כלום זאת פשוט בושה!

כשאוהדי מכבי נוהמים לערבים או שחורים יודעים טוב מאוד לפעול!

אני מאוד מקווה שהאוהדים הגועל האלה יקבלו את מה שמגיע להם!

כשאוהדי מכבי נוהמים לערבים או שחורים הם עוברים על חוקי ההתאחדות. מה שאוהדי הפועל עושים אינו מהווה עבירה על שום חוק.

העיקר שאם זה היה הפוך ואבוקסיס היה מת היו אחלה של שירים ביציע אבל אם מישהו היה חושב להעמיד את מכבי לדין היו צועקים פה ישר (ובצדק) מה זה השטויות אין סעיף כזה לא עברנו על שום חוק. אין שום מגבלה לחוק לשירים כאלה, אין שום הגבלה לצעוק מזרחי תתאבד או שחר או לא יודע מי, וככה זה צריך גם להיות אחרת על כל דבר יעמידו לדין.

צריך להיות בנאדם,עם כל הקללות אף אחד באמת לא מתכוון לקללות האלה,הכל זה רגע של להט.

גם אם אבוקסיס ימות אני לא אקלל ולא אעשה דברים ובטח שלא אניף שלט כמו שהפועל עשו..

צריך להיות בנאדם.

אני מאמין שגם אתה בסיטואציה הפוכה לא הייתה מקלל את פאנן וצועק למזרחי להיות אחריו.

בזיון של קהל הם,פשוט בזיון.

נגיד ואתה צודק.. אבל מפה ועד לשים שלט " סוף גנב לתלייה? "

איפה כבוד המת? זה ההבדל שלנו מהם וקיימים עוד הרבה הבדלים שלא ניכנס אליהם כרגע.

כשאוהדי מכבי נוהמים לערבים או שחורים הם עוברים על חוקי ההתאחדות. מה שאוהדי הפועל עושים אינו מהווה עבירה על שום חוק.

גם לשרוק בוז לרבין זה עבירה על חוקי ההתאחדות?

" שמעון גרשון איפה אבא? מת הוא מת"

זיכרון קצר

מה אתה מבלבל את המוח, את השיר הזה שרו קומץ קטן ולא כמות אוהדים גדולה כמו של הפועל.

זיכרון קצר.

מה אתה מבלבל את המוח, את השיר הזה שרו קומץ קטן ולא כמות אוהדים גדולה כמו של הפועל.

זיכרון קצר.

"קומץ" קצת מזכיר לי את הטענות של לוני.

לפחות חצי יציע שר את השיר הזה.

שקר. אני זוכר ששרתי את השיר הזה כמה פעמים יחד עם עוד כמה אוהדים, והשירה שלנו נבלעה בתוך כל הגוש שהחל לעודד. (כדי להשתיק את השירה הזו)

מוטי, אל תנסה להצדיק את טענויתך בכוח. מי ששר את השיר הזה, היה קומץ קטן, ממש קטן.

אתה מגזים

קומץ שר על גרשון ועוד פחות מקומץ שר על ביבראס ומה שנשאר לו מהמשפחה.

ההבדל הוא שאוהדי מכבי לא שרים שירים כאלה ( לפחות לא בעידוד הגוש) ורק קומץ שר אותם בעוד שכל האדומים שרים שירים כאלה על ירושלים,שמעון גרשון נימני הבן של אובארוב ועוד הרבה אלה והם לא מתביישים,זה לא שירה של קומץ קטן ומפגר שלא מבין כלום מהחיים שלו,זה שירה של כל הקהל שלהם

צריך להיות בנאדם,עם כל הקללות אף אחד באמת לא מתכוון לקללות האלה,הכל זה רגע של להט.

גם אם אבוקסיס ימות אני לא אקלל ולא אעשה דברים ובטח שלא אניף שלט כמו שהפועל עשו..

צריך להיות בנאדם.

אני מאמין שגם אתה בסיטואציה הפוכה לא הייתה מקלל את פאנן וצועק למזרחי להיות אחריו.

בזיון של קהל הם,פשוט בזיון.

לא דיברתי על להיות בן-אדם, זה די ברור, וסביר להניח (דגש על סביר להניח) שגם אם אבוקסיס היה מת הייתי מכבד את כבוד המת. פשוט דיברו כאן על ההתאחדות והעמדה לדין, וזה בכלל היסחפות.

*ואת התמונה באמת תעיפו, ועוד שבוע לפני דרבי...

שקר. אני זוכר ששרתי את השיר הזה כמה פעמים יחד עם עוד כמה אוהדים, והשירה שלנו נבלעה בתוך כל הגוש שהחל לעודד. (כדי להשתיק את השירה הזו)

מוטי, אל תנסה להצדיק את טענויתך בכוח. מי ששר את השיר הזה, היה קומץ קטן, ממש קטן.

אחי לך תבדוק את הזכרות שלך.

עד לפני שנתיים בכל דרבי כמות מכובדת של הקהל היה שר את השיר הזה.

וסתם שאלה,אתה חושב שכל הקהל של הפועל היה שותף לשלט או רק קומץ ממנו?

אחי לך תבדוק את הזכרות שלך.

עד לפני שנתיים בכל דרבי כמות מכובדת של הקהל היה שר את השיר הזה.

וסתם שאלה,אתה חושב שכל הקהל של הפועל היה שותף לשלט או רק קומץ ממנו?

לשלט? חלק.

לשירה על פאנן? כל ה-1000 שהגיעו למשחק היום.

אבל הרימונים(שבידה ואבוקסיס) זה כן עבירה.אה נכון, לא פתחו את שער חמש במשחק אחד..

וכתיבת גרפייטי זאת עבירה(צלבי קרס על מוני פנאן זכרונו לברכה).

ובמקביל, גם זריקת הבובה היא לא עבירה. רוצה שוב להזכיר את הנהמות כקונטרה(שזה מגעיל ודוחה ללא קשר).

אבל למה כבר אפשר לצפות ממך?כיף על הגדר...