Jump to content

שלט במשחק הפועל:"סוף גנב לתליה"

Itzik Israel

Recommended Posts

http://www.shedim.com/bb/viewtopic.php?f=4&t=25437

אפשר להגיד שזה רק קומץ של חלאות שלא יודעים מהזה כדורגל.

תסתכל עוד פעם בנושא.

רוב התגובות שם זה "חבל שהשלט לא היה מושקע", "חבל שלא שרו יותר חזק", וכו'...

אני באמת לא שר טועמה מחבל. וגם לא לנאתכו. אני אמור להתנצל על כך?

מצויין.כך צריך להיות. גם אני לא שר את זה ולכן אני מתקומם נגד שלט כזה(ואם היה כזה במכבי-תגובתי היתה דומה).

תגובתך היתה פרווה. כאילו כל העניין לא נוגע אליך בכלל ומה שחשוב זה להפריד על מה ההתאחדות אמורה להעניש ועל מה לא. זה נראה לי קצת חסר רגישות או אולי עודף רגישות כלפי ביקורת לקהל של הפועל.וסלח לי, זה צורם בנושא שעוסק בהתאבדותו של אדם שהיה אהוב מאד פה...

• מנהלים ראשיים

קנאה בזולת היא רגש המתעורר אצל אנשים, וכנראה גם אצל בעלי חיים מסוימים, בשל הצלחתו של פרט אחר ובשל תחושת נחיתות יחסית לפרט זה.

וברצינות..

אדם נורמטיבי לא יגזור בד, ישקיע בכתיבת שלט נאצה המעיד שהוא שמח ממותו של אדם ועוד יסחוב אותו 130 ק"מ לנצרת.

יש תת רמה. ויש תת לתת. אז זה תת של התת של האמאמא של התת.

רק תביאו את הדרבי.

אני לא שר טועמה מחבל ואני לא שר על אסונות של אחרים. מצפוני נקי לגמרי.

סוף סוף אוהד מכבי שמלכלך על כל החרא של הפועל, אבל מספיק הוגן בשביל לא להצטרף לחרא של מכבי :yellow_cool1:

המכבייה, אמרו לך את זה כבר הרבה לדעתי, אבל הלוואי והיו עוד כמוך.

עוד אנשים שמבחינתם להיות בן אדם הגון זה לא פונקציה של הפועל, ואם הפועל הם תת-רמה, זה לא תירוץ בשבילנו.

לצערי עדיין שרים לטועמה, גם כשהוא לא במגרש בכלל. אין לזה שום סיבה הגיונית, לדעתי.

טועמה הוא בן זונה כי הוא אדום, לזה שהוא ערבי אין קשר לזה, ובכל מקרה הוא גם נוצרי ולא מוסלמי, אם מישהו תהה בנוגע למלחמת דתות.

חבל שצריך לערבב את זה, כאילו שאם לא יהיה להפועל שחקן מוסלמי ש"נוכל" לקשר לג'יהאד, לא יהיה טעם לדרבי.

גם אני לא שר "טועמה מחבל", גם כשכולם שרים. אין לזה שום טעם. הבן אדם לא קשור לפיגועי חבלה, ואפילו לא משחק בהפועל.

אני גם בשמחה מוותר על הקשר הגזעני - אני יודע שיש כאלה שנסחפים עם הזרם בלי להיות גזענים, אבל אין ספק מאיפה מגיע המקור של השיר הזה.

במיוחד כעת כשהוא כבר לא לובש אדום, אולי הגיע הזמן כבר להפסיק עם זה. בטח שעכשיו טועמה כבר לא מעניין אף אחד מאיתנו, ואם הוא כן מעניין מישהו, אז שיבושם לו, אבל לדעתי יש לו אובססיה לטפל בה (וגם לנו יש אובססיה, שלא יובן לא נכון).

ומבחינתי? בכלל אין צורך לשיר להם.

אני אשקר אם אני אגיד שאני לא מצטרף לשיר פה ולשיר שם, אבל העיקר לעודד את מכבי, גם בדרבי הקרוב.

5 עמודים פה זיינו את השכל.. בסופו של דבר כולם יודעים מי הם אוהדי הפועל, וזה לא רק מתבטא בשלט שהם הכינו היום ואין ממה להיות מופתע.

על מה הדיון פה אני לא מבין? מיצינו

מצויין.כך צריך להיות. גם אני לא שר את זה ולכן אני מתקומם נגד שלט כזה(ואם היה כזה במכבי-תגובתי היתה דומה).

תגובתך היתה פרווה. כאילו כל העניין לא נוגע אליך בכלל ומה שחשוב זה להפריד על מה ההתאחדות אמורה להעניש ועל מה לא. זה נראה לי קצת חסר רגישות או אולי עודף רגישות כלפי ביקורת לקהל של הפועל.וסלח לי, זה צורם בנושא שעוסק בהתאבדותו של אדם שהיה אהוב מאד פה...

תסלח לי על התגובה, אבל היא לא תגובת פרווה, ולא צריכה להיות - דווקא אם אנחנו מתיימרים להיות נגד שירים בסגנון הפועל, הגיע הזמן שגם נרים את הכפפה ונדבר נגד שירים כשצריך.

ואם תמיר, אתה ואני נגיד השיר הזה - גם מותר לנו להגיד את זה.

השיר הזה הוא שיר גזעני לכל דבר. שרים אותו גם אנשים שמזדהים כשמאלנים, לצערי, אבל אין ספק שהמקור לקריאות "טועמה מחבל" הן גזעניות. דווקא בתור בן אדם שנגעל משירי הפועל, ושמודה שהוא לא שר את השיר המבחיל הזה, אני מצפה לשמוע ממך שחבל שאוהדי מכבי צריכים לשיר אותו.

יש לנו מספיק שירים לשיר, גם בזכות מכבי וגם בגנות הפועל, בלי להיקלע לגזענות כלפי שחקן שעזב את הפועל כבר מזמן.

תסלח לי על התגובה, אבל היא לא תגובת פרווה, ולא צריכה להיות - דווקא אם אנחנו מתיימרים להיות נגד שירים בסגנון הפועל, הגיע הזמן שגם נרים את הכפפה ונדבר נגד שירים כשצריך.

ואם תמיר, אתה ואני נגיד השיר הזה - גם מותר לנו להגיד את זה.

השיר הזה הוא שיר גזעני לכל דבר. שרים אותו גם אנשים שמזדהים כשמאלנים, לצערי, אבל אין ספק שהמקור לקריאות "טועמה מחבל" הן גזעניות. דווקא בתור בן אדם שנגעל משירי הפועל, ושמודה שהוא לא שר את השיר המבחיל הזה, אני מצפה לשמוע ממך שחבל שאוהדי מכבי צריכים לשיר אותו.

יש לנו מספיק שירים לשיר, גם בזכות מכבי וגם בגנות הפועל, בלי להיקלע לגזענות כלפי שחקן שעזב את הפועל כבר מזמן.

דעתי על הגזענות שקיימת אצל חלק מהקהל שלנו מתועדת פה מצויין וגם תמיר יודע את זה. ההודעה הראשונה שלי בפורום הזה היתה בגלל שילדי הקטנים היו צריכים לראות את האבנים שנזרקו על האוטובוס של סכנין, במשחק אימון לפני שלוש שנים.

לא חושב שזה מוגזם לבקש אמפטיה מאוהד מכבי בנושא שעוסק בחילול כבוד המת, אדם שהיה יקר לחלק ממשתמשים פה.

יש נאצים, יש חיזבאללה, יש חמאס,יש בבונים-יש הכל, אצל כולם.

אבל אני לא זוכר שלטים בגנותו של פיקו מנהלה של הפועל תל אביב. גם לא שלטים בגנות אבא של נאתכו, גם לא שלטים בגנותו של אבא של גרשון. קריאות, יש תמיד. אצלם ואצלנו. מה שמכבי עברה בכל משחק בגן ההוא מגמד כל דבר שקרה במקומות אחרים. אז המחראה המטונפת ושורצת התולעים הזאת הוחרבה לשמחתי.

אבל אף אחד לא יורד לרמת הביוב הזאת. אף אחד לא עולז פומבית במוות של אחר. שלט-זה סטייטמנט ומאחורי הסטייטמנט הזה עומדים רובם. זה לא שילד תלה את זה במקרה. הכל ידוע ומחלחל מלמעלה.

אז אני קצת מצטער אם סוג של השוואה למיץ של הזבל הזה, מופיעה באשכול הזה ספציפית. אותי זה מגעיל.ומי שלא מבין את זה, כבר לא יבין....

דעתי על הגזענות שקיימת אצל חלק מהקהל שלנו מתועדת פה מצויין וגם תמיר יודע את זה. ההודעה הראשונה שלי בפורום הזה היתה בגלל שילדי הקטנים היו צריכים לראות את האבנים שנזרקו על האוטובוס של סכנין, במשחק אימון לפני שלוש שנים.

לא חושב שזה מוגזם לבקש אמפטיה מאוהד מכבי בנושא שעוסק בחילול כבוד המת, אדם שהיה יקר לחלק ממשתמשים פה.

יש נאצים, יש חיזבאללה, יש חמאס,יש בבונים-יש הכל, אצל כולם.

אבל אני לא זוכר שלטים בגנותו של פיקו מנהלה של הפועל תל אביב. גם לא שלטים בגנות אבא של נאתכו, גם לא שלטים בגנותו של אבא של גרשון. קריאות, יש תמיד. אצלם ואצלנו. מה שמכבי עברה בכל משחק בגן ההוא מגמד כל דבר שקרה במקומות אחרים. אז המחראה המטונפת ושורצת התולעים הזאת הוחרבה לשמחתי.

אבל אף אחד לא יורד לרמת הביוב הזאת. אף אחד לא עולז פומבית במוות של אחר. שלט-זה סטייטמנט ומאחורי הסטייטמנט הזה עומדים רובם. זה לא שילד תלה את זה במקרה. הכל ידוע ומחלחל מלמעלה.

אז אני קצת מצטער אם סוג של השוואה למיץ של הזבל הזה, מופיעה באשכול הזה ספציפית. אותי זה מגעיל.ומי שלא מבין את זה, כבר לא יבין....

בגדול - אני מסכים איתך.

אבל למה אנחנו מלכתחילה צריכים להשוות את עצמנו למשהו שאתה מודה שהוא המיץ של הזבל?

אם הם רואים בעצמם איזשהו "גזע עליון", בעיה שלהם.

בפורום של מכבי, מטריד אותי מה שמגעיל אצל מכבי.

כן, כמו קריאות טועמה מחבל, למשל.

זה שאצל הפועל יותר גרוע? זה ממש לא מנחם אותי. אוי ואבוי לי אם הם יהיו המודל לחיקוי שלי.

אם נקודת ההסכמה מבחינתך היא שיש אצלנו גועל נפש אבל אצלם יש יותר - אני חותם על זה.

אבל בינתיים, על הזין שלי (סליחה על הביטוי) הגועל שלהם.

אותי מדאיג הגועל שיש אצלנו.

הפועל? את הפועל אני רוצה לנצח בדרבי.

את הגועל שיש אצלנו אני רוצה למגר גם בלי שמכבי תפסיד.

בגדול - אני מסכים איתך.

אבל למה אנחנו מלכתחילה צריכים להשוות את עצמנו למשהו שאתה מודה שהוא המיץ של הזבל?

אם הם רואים בעצמם איזשהו "גזע עליון", בעיה שלהם.

בפורום של מכבי, מטריד אותי מה שמגעיל אצל מכבי.

כן, כמו קריאות טועמה מחבל, למשל.

זה שאצל הפועל יותר גרוע? זה ממש לא מנחם אותי. אוי ואבוי לי אם הם יהיו המודל לחיקוי שלי.

אם נקודת ההסכמה מבחינתך היא שיש אצלנו גועל נפש אבל אצלם יש יותר - אני חותם על זה.

אבל בינתיים, על הזין שלי (סליחה על הביטוי) הגועל שלהם.

אותי מדאיג הגועל שיש אצלנו.

הפועל? את הפועל אני רוצה לנצח בדרבי.

את הגועל שיש אצלנו אני רוצה למגר גם בלי שמכבי תפסיד.

זה פשוט לא האשכול הנכון לעשות את ההשוואות האלה, מה עוד שכלום הוא לא בר השוואה אליהם.העיתוי, התגובה, צורמים.

זה פשוט לא האשכול הנכון לעשות את ההשוואות האלה, מה עוד שכלום הוא לא בר השוואה אליהם.העיתוי, התגובה, צורמים.

מקבל.

כך או כך, מקווה ומאמין שגם אתה לא נותן לגועל נפש שלהם לשמש לגיטימציה לגועל שלנו.

הפועל גורמים לי להקיא בכל כך הרבה מובנים שכבר אין טעם לספור, וכשיש משהו שמגעיל אותי אצל מכבי, אני אומר את זה בלי קשר להפועל.

אבל מקבל את עמדתך שזה לא הנושא - כי מאמין לך שבנושא אחר תגיד את זה (ובכל זאת, לזכותך ייאמר שאתה לא מתחמק מהחרא, ומודה כשרואה אותו).

ושוב הם מזכירים שאנחנו כביכול שרים על אבא של נאתכו, ואני שוב מוכרח לתהות מתי זה קרה/קורה.

יש סיכוי שהם מתבלבלים עם אוהדי הפועל משער 7 ששרו לנאתכו על אבא שלו?

מי אנחנו שנתלונן על מה שהם עשו?

אצלנו אוהדים קרעו שלט לזכרו של מוני

קבוצת הכדורגל אפילו לא ערכה טקס לזכרו, בושה גדולה

והתקשורת לא אומרת מילה.

רק תזכרו את הפסטיבל התקשורתי סביב שריקת הבוז של בית"ר לדקת הדומייה של רבין.

תקשורת בזיונית, אינטרסנטית.

טועמה אבא של כל המחבלים

אבא של גרשון נסע בסוסיתא שהפכה לפיתה

אבא של נאתכו ודודה שלו ודוד שלו יימח שימם שלושתם

יאללה נהייתם לי פה בית הדין בהאג כוסרבאק

ידוע שאוהדי מכבי,שרו על ביבראס נאתכו,אז למה שאוהדי הפועל לא יעשו על מוני ?

אבא של נאתכו לא עשה לאוהדי מכבי כלום,בעוד מוני פנאן שנא את הפועל.

ידוע שאוהדי מכבי,שרו על ביבראס נאתכו,אז למה שאוהדי הפועל לא יעשו על מוני ?

אבא של נאתכו לא עשה לאוהדי מכבי כלום,בעוד מוני פנאן שנא את הפועל.

בוא נצא מנקודת הנחה שקצת יותר מקומץ שר על אבא של ביברס (רק נניח), יש הבדל מהותי בין לשיר בלהט של משחק שיר רגעי ולהמשיך הלאה, לבין לקנות ציוד, לחשוב על משפט שיהיה מספיק נבזי ושפל ואז לכתוב אותו ולסחוב אותו יותר מ-100 ק"מ צפונה, והכל כדי לשמוח לאיד. הם לא אוהדי הפועל, הם שונאי מכבי.