Jump to content

זה לא משחק הכנה! או ש.. אולי דווקא כן? מארחים את הפועל ר"ג

עמית א

Recommended Posts

עם כל הכבוד והשמחה על הניצחון - מי שמאמין שהיכולת הזו תספיק לדרבי טועה בגדול!

ההרכב שסגר את המשחק היה סביר, איליה השפיע על המשחק מאיוקה הוסיף מהירות ומחץ (שחקן שכבר בגיל כזה כמה רמות מעל אבידור), ייני חייב מישהו לידו וקומאץ הוא אפשרות סבירה כשישראלביץ יותר קדימה.

אבי, בלי לתת מתנות תעלה עם שחקני הסגל הכי חזקים שלך.

עם כל הכבוד והשמחה על הניצחון - מי שמאמין שהיכולת הזו תספיק לדרבי טועה בגדול!

כל משחק לגופו , ובטח כמו דרבי שלדרבי חוקים משלו.

די כבר להגיד שעם היכולת הזו אין לנו סיכוי בדרבי די. מתי תבינו שאפילו אם נגיע מקום אחרון והגועל מקום ראשון זה לא משנה דרבי זה דרבי

!

מקום שני עם הפנים קדימה לדרבי.

משחק לא טוב של מכבי אבל כל הכבוד על הניצחון.

שבוע הבא דרבי!!

דרך אגב בלומפילד היום נראה כל כך מגעיל כולם בשחור.

האולטראס מביכים, אני לא מאמין שהם שרו על הדרבי והפועל במצב של 1-1 (ושנייה אחרי ה2-1 עד הסיום)

מכבי הייתה היום ביזיון, צריך להחליף חצי הרכב בדרבי ולבוא עם הרבה הרבה אמונה וגם קצת משמעת טקטית לא תזיק (היום לא הייתה כזאת בכלל)

חח איזה מלך ישראלביץ'.. איזה מבטא יש לו.. ג'יזרמו :)

ג'יזרמו ואילייב שחקנים חכמים וטובים שיכולים לעזור למכבי.

מקומאץ' למרות הבישול היפה מאוד לא ראיתי ממנו הרבה בנתיים.. מאיוקה למרות שאני לא אוהב אותו הוא נתן גול יפה.. הוא צריך לדעת מתי לשחרר תכדור ואיך למסור ולא לעבור כל שנייה שחקן עם ראש בקיר.. והכי חשוב לתת גול... את זה הוא עשה היום אבל צריך לראות את זה בהמשך..

אבידור חלש מאוד למרות שהוא מהיר.

מכבי ניצחו 3-1 שעל פניו זה נראה שמכבי משחקים טוב למי שלא ראה את המשחק.. אבל עדיין מכבי חלשים, היכולת הזאת לא תספיק לדרבי.

נכון שדרבי זה דרבי ולדרבי חוקים משלו, אבל גם לזה יש גבול והפועל נראים מצויין בכל עמדה במגרש ( חוץ מההגנה שגם היא יותר טובה משל ר"ג ).. מכבי יצטרכו להתעלות על עצמם שבוע הבא בדרבי,

צריך לבוא עם דם בעיניים ולשבור להם תרגליים, להילחם, לעשות גליצ'ים, חייבים להילחם כמו אריות שבוע הבא.

ותאמינו לי שאם נוביל הקהל יהיה באטרף למרות שברור שמרגישים תחיסרון של השחקן ביציע.. חייבים לנצח שבוע הבא!

יהיה קשה מאוד, אבל צריך להיות אופטימיים ככל הניתן ולתת את הגרון ביציע, יאללה מכבי!!!

טוקבק של אחד מהגולשים פה באתר שרשם בכתבה בעמוד הראשי:

טיפ שלי - גם אם נוביל - אין לכם מה להילחץ

ירון - אוהד הפועל רמת גן (23/10/2009)

איזה אתר! בקיצור זו לא מקריות שהקבוצה שלנו מרמת גן לא מצליחה לשמור על שערי היתרון שלה- זו כבר מגמה שמצביעה על לחץ,חוסר בטחון ונאיביות. דוגמאות: נגד הפועל ב"ש הקבוצה עלתה פעמיים ליתרון -בני חדד כבש בדקה ה57 ב"ש השוותה בדקה ה 65. דאטורו כבש בדקה ה72 ב"ש הגיבה בשער מהיר בדקה ה74. נגד מכבי חיפה היא הובילה ראשונה(קובצ'ביץ') בדקה ה17 אך ספגה שער שיוויון בדקה ה30 ועוד אחד בדקה ה 45. נגד אחי נצרת היא חזרה מפיגור של 1-0, עלתה ל 1-2 (דאטורו וחסן)וספגה צמד מהיר בדרך להפסד 3-2.שני שערי המהפך הובקעו בדקות ה 65- 67 גם נגד מכבי נתניה קבוצה ניצלה מנס בספיגה אחרי שעלתה ליתרון אך פגשה למזלה קבוצה במשבר ועם סף שבירה ונאיביות גדולים משלה.

קודם כל הנה ציטוט של אוהד שמכיר היטב את הקבוצה שלו :)

מעבר לזה מכבי שיחקה פשוט גועל נפש, המסירה של קומץ למאיוקה בגול השלישי היא מהלך הכדורגל הראוי החידי שהיה, וזה נדמה כאילו הכל עניין של ביטחון ומוטיבציה כי יש שם שחקנים שכן מסוגלים לחבר יותר מ-2 פסים ברצף. נכון לכרגע הפועל בכמה דרגות מעלינו איך שלא נסתכל על זה.

בחלק ההתקפי כנראה שהפועל טובים מאיתנו במיוחד שנימני נותן קרדיט מוגזם ל2 שחקנים הכי חלשים שלנו מתחילת העונה (אבידור ושבחון).

אילייב המצטיין היום נראה כמו שחקן כדורגל נורמלי אחרי כל הנפילות שלנו בשנים האחרונות.

ייני וישראלביץ לא יודעים ולא מסוגלים להחזיק אמצע, שבחון גם ככה לא תורם כלום, אז תן את המפתחות לקומאץ ליד ייני (אולי יעיר אותו) ותעביר את ישראלביץ יותר קדימה.

הייתי רוצה לראות את ייני, קומאץ, ישראלביץ, אילייב, מאיוקה ויבוריאן פותחים בדרבי. הרבה יותר איכותי (מבחינת פוטנציאל לפחות) מאשר ההרכבים שנימני העלה בשבועיים האחרונים ונראו רע מאוד.

מה שכן לדעתי הבעייה אולי הכי גדולה של מכבי זה האמצע.. אין מרכז שדה.. שחקנים בקושי באים לקבל כדור ובקושי עושים תנועה.. אין מחשבה בחלק הקדמי.. השחקנים אנמים.. זאת הבעייה הכי גדולה..

ישראלביץ' אני מבין אותו כי הוא שחקן עם מנטליות התקפית וזה לא משנה מה יהיה.. ייני רך וחלש.. וקומאץ' לא נראה שחקן שגם יחזיק תאמצע .. הייתי מצפה משחקנים שיבואו מקדימה לקבל כדור ולעשות תנועה.. זה למה ר"ג היום שלטו בכדור ובנס ניצחנו כי לא עשינו כלום על המגרש.

לכן גם ההגנה שלנו חשופה, מרכז שדה עושה את כל המשחק של הקבוצה, ואם זה ישאר ככה אנחנו ניהיה בבעייה צרורה בדרבי.

לא מבין איך דור מלול לא פותח, הוא יותר טוב מהרבה שחקנים שעל המגרש, ואיך יבוריאן לא פותח? אבידור בנתיים לא נתן גול אחד, יבוריאן נתן 4 והוא שחקן הרבה יותר חכם.

שבחון אנמי ולא מורגש ועדיין הוא שחקן שיכול לתת גול, אבל לא יקרא משהו נורא אם יוציאו אותו מההרכב.

צריך לשנות את ההרכב לקראת שבוע הבא.