Jump to content

מכבי כדורעף היום מבחינה מקצועית

ranch

Recommended Posts

מקווה שנראה את מכבי העונה כמו במערכות שניצחנו (14:25, 13:25, 16:25),

ולא כמו במערכה שהפסדנו שטיפה הדאיגה, ביחד עם העובדה שהפסדנו לכפ"ס לפני שבוע וחצי בגמר טורניר אטקין.

קודם לפני שמישהו מתייחס לעניין המקצועי

אתם חייבים לראות את השידור החוזר של המשחק (אם יהיה בכלל בערוץ הספורט)

כדי לשמוע את הראיון המעניין שערכו עם שרגא לפני המשחק שבו התייחס לזה שסתם זורקים לאוויר סיסמאות כי מכבי אפילו נחלשה ושהתקציב ירד ב-25%!

ומבחינת המשחק מאוד מומלץ גם לשמוע את סיכום המשחק של זהר בר נצר שבו הוא יצא על השחקנים, טוב לא זוכר את הציטוט המדוייק אבל חלק ראיתי שמופיע באתר פה בעמוד הראשי

שניהם אמרו דברים מאוד מעניינים

בקשר לקטע המקצועי של מכבי בעונה הזו

בעיקר כי הם התייחסו לקושי של להיות פייבוריטים מדי כל הזמן ובכל מקום

לפי אבי אורנן ב-NRG, שון פייגה הגיע פצוע למשחק הזה, וזה מסביר למה הוא לא קיבל הרבה כדורים להנחתה.

מקווה שיחלים בהקדם.

אמרו לפני המשחק בשידור שהוא מתאושש מפציעה ולא התאמן וצפוי לשחק מעט כדי לא לסכן אותו לקראת המשחק עוד 10 ימים במסגרת האירופית

אבל שכן ייתנו לו להוריד חלודה ולכן שיחק כמו ששיחק

בכל זאת, אלה אמורים להיות המשחקים הקלים שלנו העונה, להפסיד משחק ולהפסיד מערכה במשחקים כאלה, זה לא משהו שמוכר או שציפינו לו לפחות...

המערכה הראשונה נפתחה בבליץ, ולא חושב שיש קבוצה ישראלית שיכולה לחזור מול מכבי מפיגור של 5 נק' (גם אם זה 5-0)

המערכה השנייה הלכה קשה ונשארה צמודה לכל אורכה עד שבאיזור הנקודה ה-20 מספר טעויות של מכבי עזרו לרמה"ש לברוח ולקחת את המערכה.

אח"כ מכבי שוב חזרה לדרוס.

קצת מדאיג לראות שהילמן לא תיפקד כמו שצריך היום תחת הלחץ במערכה השנייה (איזה 3-4 כדורים קריטיים הוא שלח היישר לחסימה) ומול מינסק אני מקווה שהוא יתן קצת יותר ברגעי האמת.

בסה"כ איבדנו מערכה, אמנם זה צריך להדליק קצת נורה אדומה לקראת הבלארוסים אבל בהתחשב בפציעות ובזה שמכבי חזרה אתמול מהמחנה אפשר להגיד שיש להם נסיבות מקילות.

אני חושב שהשאלה המרכזית היא לגבי הזר החדש.

הוא עוד לא הרבה זמן פה כדי לשפוט, אבל אני מקווה שהוא יתרגל ויתגבש עם הקבוצה כמה שיותר, כך שנראה אותו בכושר טוב יותר בקרוב.

בשם מחלקת הכדוריד ברצוני לברך את שרגא זוהר גיל והשחקנים על הנצחון ועל פתיחת העונה ברגל ימין

מפרגנים לכדורעף ומאחלים לעצמנו שנזכה להישגים כמו מחלקה מפוארת זאת

מקווים שביחד נביא את מכבי תל-אביב להיות מועדון אחד לפני כולם

לדעתי יש החלשות מהעונה שעברה,אבל עדיין,עם הסגל הנוכחי,ועם הקהל,לא ברור לי מי בליגה הזאת באמת חושב שהוא ידגדג אותנו,בטח שלא לנצח אותנו בסידרה.

בקשר למערכה שהפסדנו,נכון,לא רגילים לזה,אבל תסתכלו על שאר המשחק,הם נתנו במערכות שלהם 13,14 ו 16 נקודות,לא הייתי אומר שנחלשנו,וגם לא הייתי אומר שהם ממש יריבה,מה שאני כן אומר,זה שזה פתיחת עונה עדיין,וזה ניסויים עדין,והפסד מערכה,בזמן שאת שאר שלושת המערכות ניצחנו בצורה כזאת משכנעת,זה לא איזה פרמטר שצריך להסתכל עליו,ועדיין,אני מסכים עם שרגא,לא צריך להפסיד מערכות,בכלל,אף פעם :rolleyes:

בעונה שעברה הפסדנו בליגה,בכל הליגה,4 או 5 מערכות.

בקשר לטיב הזר,ואם כבר אמרו פה את השם אלכס,אז עם כל זה שאלכס היה גדול,לא היה איתו תואר,ממה שראיתי מאוריסיו ארואה במשחקי אימון שהייתי בהם,יש לו פוטנציאל והרבה כח,ואני מאמין בו.

בקיצור,מי בא לקרית אתא ?

ראיתי תמשחק מכבי לא שיחקה כל-כך טוב אבל לא נורא זה יספיק השנה ושרגא אמר שזר ארגינטני לא בכושר ולא בטוח שהוא ישחק טוב נגד בלארוסים רמת-השרון זה בכלל לא יריבה שקולה למכבי אבל כל הכבוד למכבי יאלללללה מכבי לזיין תבלארוסים.

אלישי אתה טועה ומטעה לגבי העונה שעברה

2 הפסדים = 6 מערכות

בין לבין היו עוד כמה משחקים של 3-1 ולפחות עוד 3-2 אחד

בקיצור לא רואה היחלשות משמעותית

דורסים את הליגה

שלישי באתא (: נתראה

ארואה הוא סימן שאלה, אמנם זה רק משחק ראשון וקצת קשה להתרשם, אבל מהמעט שכן ראינו, הוא לא מדגדג את קצה היכולת של ז'יבולוז'ני.

בסה"כ מכבי נראית טוב, להוציא את המערכה שהפסידו (נטו בגלל שהורידו רגל מהגז).

המערכה הטובה ביותר של רמת השרון (מבין אלה שהפסידה) הייתה בפער 9 נקודות וזה בהחלט מעודד.

הילמן חד, רובינשטיין חד, דננברג חד...

שוורץ וניקו טובים כרגיל.

עם שון ביכולת מלאה ועם ארואה שאני מאוד מקווה שיתברר לכולנו שפשוט תפס משחק חלש, מכבי קבוצה טובה.

מספיק טובה כדי לטייל לדאבל, למרות שבהחלט נחלשה.

אני מאוד מקווה שנוכל לראות חלק משחקני הספסל משתלבים במהלך העונה, עושה רושם שמתפתחים פה שחקנים לא רעים בכלל.

טל כבר עונה שנייה במכבי ועושה רושם שגדל לנו פה שחקן מצויין, כנ"ל הג'ינג'י קופץ' בעונתו הראשונה (למרות שלג'ינג'ים אין נשמה).

אלישי אתה טועה ומטעה לגבי העונה שעברה

2 הפסדים = 6 מערכות

בין לבין היו עוד כמה משחקים של 3-1 ולפחות עוד 3-2 אחד

בקיצור לא רואה היחלשות משמעותית

דורסים את הליגה

שלישי באתא (: נתראה

2 הפסדים ולדעתי לא היו יותר מ10 מערכות בסה"כ(אני מתלבט בין 8 ל9 אבל כמו שאת יודעת,זיכרון זאת לי בדיוק תכונה חזקה אצלי) שמכבי הפסידה,ולהפסיד מערכה לרמה"ש זה לא משהו שאמור לקרות,עם כל הכבוד :) בטח שלא בבית,ד"א אם כבר מתמטיקה,10 מערכות,בלי לחשב את ההפסדים,זה להפסיד 4 מערכות כל העונה וכל השאר 3-0,שוב,חוץ מההפסדים.

בקשר לארואה,ראיתי אותו במשחקי אימון לפני שהתחילה העונה,ודווקא אהבתי מה שראיתי,שרגא אמנם אמר שהוא פחות טוב מז'יבולוז'ני,אבל אולי השפה המשותפת של הזרים תעזור פה.

ד"א את קינן הביאו בגללי,והמבין יבין :)

מה שבטוח,שאבי אורנן יסתום את הפה,זה לא הולך להיות טיול בפארק,בטח שלא בפליאוף.