Jump to content

האולטראס (והפעם בעיקר אחרי המשחק מול עכו)

88 shlomi

Recommended Posts

עוד הודעה של המשתמשת המשעשעת לילי:

מי שבאמת חשב שבלומפילד יהיה אותו בלומפילד בלי השחקן, מי שחשב שהאולטראס יצליח למלא את החלל שהותירו חברי השחקן ומי שבאמת חשב שיכול להיות תחליף ראוי לארגון האוהדים הראשון בארץ שהיווה מודל לחיקוי לארגונים אחרים שקמו אחריו ובעקבותיו יכול עכשיו לתת לעצמו כאפת שטות,

זה לא יאמן איך כל מה שאיציק אמר בתחילת העונה קורה אחד לאחד עד עכשיו, בניגוד לכל מיני קשקשים וליצנים פה בפורום הוא ידע לקרוא את המפה כמעט במדוייק.

:clap:

עוד הודעה של המשתמשת המשעשעת לילי:

מי שבאמת חשב שבלומפילד יהיה אותו בלומפילד בלי השחקן, מי שחשב שהאולטראס יצליח למלא את החלל שהותירו חברי השחקן ומי שבאמת חשב שיכול להיות תחליף ראוי לארגון האוהדים הראשון בארץ שהיווה מודל לחיקוי לארגונים אחרים שקמו אחריו ובעקבותיו יכול עכשיו לתת לעצמו כאפת שטות,

זה לא יאמן איך כל מה שאיציק אמר בתחילת העונה קורה אחד לאחד עד עכשיו, בניגוד לכל מיני קשקשים וליצנים פה בפורום הוא ידע לקרוא את המפה כמעט במדוייק.

כרגיל ,מצטט מה שנח - אם תמצא פעם אחת ציטוט שלי שבא רשום שהאולטראס יכול להווה תחליף הולם לשחקן מבחינת עידוד ותפאורה אז אני אבלע הרבה הרבה צפרדעים, חוץ מזה אני מניח שגם חשבתם שבתיקו ביתי עם עכו או בהפסד בחיפה יתחילו הקללות והבלאגאן אז יש לי חדשות בשבילך חוץ ממני כמעט ואין קללות..

בפעם הבאה שאתה מצטט אותי וכותב אחרי זה קשקשנים וליצנים אז גם אם בעיניי זו חוצפה וחוסר כבוד ,אז לפחות שזה יהיה גם מדוייק...יתרה מזו אם היית קורא במדוייק מה שכתבתי אז היית רואה שכתבתי שגם במשחקים הראשונים שהאולטראס היו בסדר גמור ואף יותר מכך השחקן היה חסר..

לצערי הרב זה רק מחזק את טענתי שאי הצלחת הקבוצה משרתת אתכם חבל

כרגיל ,מצטט מה שנח - אם תמצא פעם אחת ציטוט שלי שבא רשום שהאולטראס יכול להווה תחליף הולם לשחקן מבחינת עידוד ותפאורה אז אני אבלע הרבה הרבה צפרדעים, חוץ מזה אני מניח שגם חשבתם שבתיקו ביתי עם עכו או בהפסד בחיפה יתחילו הקללות והבלאגאן אז יש לי חדשות בשבילך חוץ ממני כמעט ואין קללות..

בפעם הבאה שאתה מצטט אותי וכותב אחרי זה קשקשנים וליצנים אז גם אם בעיניי זו חוצפה וחוסר כבוד ,אז לפחות שזה יהיה גם מדוייק...יתרה מזו אם היית קורא במדוייק מה שכתבתי אז היית רואה שכתבתי שגם במשחקים הראשונים שהאולטראס היו בסדר גמור ואף יותר מכך השחקן היה חסר..

לצערי הרב זה רק מחזק את טענתי שאי הצלחת הקבוצה משרתת אתכם חבל

אמנם ציטטתי אותך אבל לא התכוונתי שאתה אחד מאותם "ליצנים וקשקשנים" זה לא היה ברור ואני מצטער,

זה נכון שלא אמרת שהאולטראס יצליח למלא את החלל שהשחקן השאיר, אבל באותה נשמה גם אמרת שהשחקן בדרך שהוא הולך בה כרגע יעלם עם הזמן, ובינתיים זה אפילו לא בכיוון, דווקא התסריט של קוסמן כן מדוייק.

במשחק נגד עכו שרקו בוז, והיו כמה משער 11 שכבר קראו לנמני להתפטר,

במשפט האחרון שלך אתה צודק, זה באמת חבל שההנהלה צריכה שהקבוצה תפסיד כדי לראות כמה שאנחנו חסרים, זה היה קורה גם אם הקבוצה הייתה מצליחה זה פשוט היה לוקח יותר זמן, זה בסדר, בניגוד לקהל הרחב של מכבי לנו יש סבלנות.

במשחק נגד עכו שרקו בוז, והיו כמה משער 11 שכבר קראו לנמני להתפטר,

במשחק נגד עכו לא שרקו יותר בוז מאשר במשחק נגד הכח שנה שעברה... לא כל דבר רע ישר צריך לקפוץ לאולטראס

זה ההבדל בין אירגון שיש לו בסיס נרחב של 10 שנים של תרומה, עבודה ונתינה.

לעומת אירגון שקיים מאז 2003, מעולם לא עניין אותו עידוד, רק להעיף את לוני, ועל זה הוא היה מבוסס.

הבטיחו שיורידו את השחור שהוא יילך.

מתי זה יקרה ?

מתי יהיה שלט של מכבי שנעשה ע"י האולטראס ואין סמל או גולגולת ?

אירגון שמוקם במטרה לחזק את מכבי ולהנהיג את הקהל, לעומת אירגון שהוקם על מנת להעיף את הבעלים, ולדחוף בכוח כל מתנגד החוצה, ככה זה.

עם עובדות בשטח קשה להתווכח.

במקום להרים את בלומפילד באוויר, אפילו את 11 הם לא יכולים להרים.

יקראו לזה עידוד, יקראו לזה טירוף.

בלומפילד לא יחזור לעולם להיות כמו שהיה עם השחקן ה-12, וזאת לא מגלומניה.

זאת עובדה.

את מה שאנחנו עשינו מכל בחינה הם רק יכולים לחלום לעשות.

ככה זה שבאים מאהבה, ולא מאינטרסים.

כשלוני רצה לחסום אתכם מהבית שלו שהוא שילם עליו כל שבת כי קללתם אותו בביתו שלו אף אחד לא אמר שהוא צודק.

האולטראס ניצלו את השחקן לעשות הד ציבורי כנגד לוני וכשהוא עף הם השתלטו על הייבוא וייצוא.

שגולדהאר יעשה משהו לא בסדר אז יהיה מותר לעשות גרופו שמגרופו ....... אז גם בפורום שלהם מותר למחות וגם כאן.

אין טעם להכנס לאתר שלהם מאז ימי משה חבס-אושרי ביטון לא הייתי באתר הנגוע הזה.

שער 11 מגעיל ואני מצטער על הרגע שלא עשיתי מנוי ל8 השנה,

אנחנו נראים כמו הגשש החיוור בפסטבלי שירי הזמר הים תיכוני עם כל הזוהר ארגוב שהולך שם שאין לו קשר ולו הכי קטן למשחק.

אם שער 13 מתחיל שיר והקהל בטירוף הם דואגים גם לעצור אותו (וזה גם בשחקן עושים) בקיצור בזיון אחד גדול.

הם לא מייצגים אותי ולא את הקבוצה שאני אוהד

אני כבר לא מעורב בכלום כמו פעם לא כיף להגיע למשחקים ואם המלך שלכם נותן לזה יד אז תסלחו לי המלך עירום.