Jump to content

האולטראס (והפעם בעיקר אחרי המשחק מול עכו)

88 shlomi

Recommended Posts

[מה שאני כותב רק מי שהיה במשחק יכול להבין - אני לא קשור לשום ארגון]

האולטרס פשוט ארגון זוועה מבחינת הכול פשוט הכול תיפאורה סדר בחירת שירים וכולי ואני מדבר פה רק על עידוד כמובן לא על דברים אחרים עידוד נטו האולטרס פשוט לא מצליחים להזיז כלום ליציע הם צריכים ליצעוק על חברי הארגון שלהם להיתעורר לא להירדם לקלל אותם ולבקש שיעודדו אוקי אמור חייב ליהיות דירבון מסויים של האנשים שעומדים על הגדר עם הגב למישחק אבל לא ככה ממש לא ככה!!!

מדקה 60 בערך כל הקהל של מכבי התחיל להיתעורר וזה לא אפילו לא קצת ביזכות האולטרס כל בחירת השישרים היו מאותו רגע של שאר הקהל.

מה שאני אומר פה בעצם זה שחייב שאוהדים בעיקר אלה שיושבים בשער 11 לא צריכים ללכת רק אחרי האולטרס נכון חייב אירגון שינהיג וידחוף קדימה את הקהל

וזה גם מה שעושה את ההבדל אבל לא תמיד חייב ללכת עם האולטרס אם הם שרים שיר מסויים למה רק האולטרס שרים אותו ואף אחד בקהל לא מיתעורר למה לחקות לדקה 60 בישביל להיתעורר דרך אגב אלה שהתחילו את ההיתעוררות היו שער 13 וגם בשיא הטירוף ליפני הגול ודקה שתיים אחרי שוב האולטרס איכשהו הצליחו להרדים את הקהל עם שירים שפשוט לא מתאימים

ולסיום אני רוצה להגיד עוד דבר עם כל הכבוד לשחקן ה 12 חייב שיהיה עידוד של שאר האנשים ביציע עם כמה שזה קשה בלי אירגון שינהיג חייב להיתעורר

לא נכון, הבעיה היא -גם- העידוד עצמו. אם לא הייתם שם אתם פשוט לא יכולים להבין.

בתור התחלה יש באמת בעיה של אי אמון באולטרס, רצינית. דוגמה לזה היא כשנכנסתי היום וביקשו ממני כמה שקלים לאולטרס, אז כרגיל נחרתי בבוז (^_^) וזרקתי הערה כלשהי על זה שהם לא עושים תפאורות

ואז 2 אנשים מבוגרים שהיו כמה מדרגות לפני (שאני לא מכיר, לא מזהה בפנים אפילו) הסתובבו והתחילו לצעוק? אתם לא מתביישים להתרים כסף? קודם תשלימו עם השחקן, הרסתם את היציע, הרסתם את מכבי (וכו וכו) ואז עוד אבא עם ילד הסתובב והתחיל לצעוק על המתרים (זה היה מחזה די הזוי)

האיש שלהם פשוט הסתובב בבושה ושאל אנשים בשקט אם הם רוצים לתרום כמה שקלים..

בקשר לעידוד. אלוהים, היה נוראי.

עזבו, שהעידוד עצמו הוא נוראי (לא יודעים את המילים לשירים, או את הקצב של התיפוף, והעובדה שאף אחד לא מצטרף ל3 אולטרסונים "בגוש") הם גם נעלמים, ונכבים. לגמריי. לא מבין איך אפשר להרשות לעצמך דבר כזה.

כל המחצית השניה, קבוע. אין בכלל עידוד, דקה 68, מכבי מתחילה לעשות מהלכים, פה צריך להיות מומנטום שהקהל יוצר, צריך להטריף אותם וזה לא קורה, עד ששער 13 התחיל לשיר צהוב עולה והדליק ממש בקטנה את 11. זה החזיק מעמד כמה דק. ואז הגיע הגול, ואתם יודעים מה שרו אחריי הגול (או לפחות מה אני שמעתי) מאור בוזגלו. :| ?

אבל מה שהיה באמת באמת נוראי (אבל באמת באמת!!) היה אחריי הגול שלהם. דקה 88, שוק של דקה, קורה. אבל כוסעמק. הייתה דממת אלחוט. עד סוף המשחק.

יכלתי לשמוע אנשים בשער 2 צועקים. זה היה פשוט מביך.

אתם רואים שאנחנו בתקו מול קבוצה לא קבוצה, אתם רואים שלשחקנים אין "מוטיבציה" והם משחקים לרוחב במקום לשים פאקינג גול ב5 דק שנשארו.

תדליקו אותם! טירוף!! 5 דק כל מה שיש לכם. איך זה לא קורה?

האווירה בבלומפילד היא לא כמו פעם אבל האולטראס בינתיים עושים עבודה טובה יותר מאחורי הקלעים ומתחנחנים לנימני, גולדהאר, בושינסקי ושעיה.

שהאולטראס יעשו עבודה טובה עם ההנהלה

שהאולטראס יעשו עבודה טובה עם התקשורת

שהאולטראס יעשו עבודה טובה באינטרנט

בסופו של דבר הפלופ מתפוצץ, קשה להעמיד עידוד לאורך זמן, במיוחד לארגון שלא מנוהל טוב ללא בסיס אמיתי

בסופו של דבר קהל האוהדים שנמצא במגרש רואה תוצאות

רואה שאין עידוד, אין תמיכה, אין תפאורות ובעצם שארגון האוהדים שאמור להוביל, לא מוביל ובטח לא את האוהדים

הקהל של מכבי רואה לאט לאט מה עומד לפניהם ואחראי שעייפנו מההנהלה, הוא זה שצריך להוקיע את הנגע הרע הזה מהיציע

ארגון אוהדים ללא לגיטימציה מהיציע אינו יכול להתקיים

אז אחרי שלא יהיו להם תפאורות

ואחרי שיראו שהם לא באמת מעודדים

ואחרי שיראו שהם לא פה בשביל מכבי אלא בשביל עצמם

הכל יפול להם בין הידיים

שקר סופו להתגלות

ויצירת מציאות מדומה בלתי אפשרית לאורך תקופה ארוכה....

אני לא מבין -

אם באמת כל כך הרבה אנשים שונאים את האולטרס למה לא מעיפים אותם מהיציע? בידיוק כמו שהעיפו את השחקן

ואני לא מיתכוון להעיף באלימות או בכול הדרכים שגרמו לשחקן לעוף אלה פשוט לעשות חרם עליהם

חרם מנויים של השחקן שיהיה גם חרם על האולטרס

פשוט לא ליתמוך בשום דבר שהם עושים לא לשיר את אותם שירים שהם שרים ודברים מהסוג הזה

אם רוצים לעשות את זה באמת זה ממש לא בעיה 2-3 מישחקים והם פשוט יתחילו להיעלם

בסופו של דבר הפלופ מתפוצץ, קשה להעמיד עידוד לאורך זמן, במיוחד לארגון שלא מנוהל טוב ללא בסיס אמיתי

רואה שאין עידוד, אין תמיכה, אין תפאורות ובעצם שארגון האוהדים שאמור להוביל, לא מוביל ובטח לא את האוהדים

הקהל של מכבי רואה לאט לאט מה עומד לפניהם ואחראי שעייפנו מההנהלה, הוא זה שצריך להוקיע את הנגע הרע הזה מהיציע

הכל יפול להם בין הידיים

שקר סופו להתגלות

נו אז אוהדים יגידו שהאווירה חרא ואין עידוד כמו פעם, זה לא מה שיגרום לשחקן לחזור ולהיות הארגון המוביל.

אוהדים לא יקומו ויתחילו ללכת מכות עם האולטראס וגם אם יזרקו הערות מדי פעם כמו שקרה היום זה לא יזיז להם.

(אני עושה פה הכללה כי אני מדבר בעיקר על האנשים החזקים בארגון, אבל באולטראס יש מספר אנשים טובים).

הכל יפול להם בין הידיים

שקר סופו להתגלות

לא ברור לך מה יקרה? נציגי האוהדים ימצאו על מה למחות (כמובן שלא המאמן, הימור שלי השחקנים, ובשביל המסורת, גם ההנהלה לא תצא נקייה), כתבות יפורסמו באתרים, לשחור יהיה שוב הסבר זמני, והעידוד החרא יהיה אמצעי למטרה. ככה זה בקהל, קודם יורים את החצים ואח"כ מסמנים את המטרות. זה יוצא הרבה יותר מרשים.

חברים , אם לא הבנתם עד עכשיו - איראן זה כאן . תכתבו הודעה בפורום שלהם ותראו איך אחמדינברמן ישר מוחק לכם את ההודעה, כותב לכם "שקרנים\מלשנים" וכו' ומעיף אותכם מהפורום. אני לא צוחק - אבל דפוסי ההתנהגות של הפורום שלהם מזכירים את המשטר האפל ממזרח: מחיקת הודעות, כתיבת "שקרנים" לכל מי שמנסה לפרסם משהו הנוגד את התורה המחורבנת שלהם והכי חמור - מוחקים אותך. תפרסמו את הלינק ששמו פה למעלה ותראו בדיוק למה אני מתכוון. והכי מצחיק, הוא לא מוכן להסביר על גבי הפורום, מקום שבו כל אוהד מכבי עם חיבור לאינטרנט יכול לראות את התגובה שלהם, אלא הוא רוצה להסביר את זה פנים מול פנים. מה שמר אחמדינברמן שוכח זה שהוא חייב הסברים לאלפי אוהדי מכבי ככה שאני בספק אם הוא מתכוון להסביר לכל אוהד

ואוהד למה ארגון כ"כ קטן הוא כ"כ ערסי.

אלפי אוהדים סובלים בגלל עשרות - אין ספק, איראן זה כאן.

מה שאני מוצא מדהים זה שהם לא מכחישים את הפרסומים, אלא מגיבים ב"מלשנים" שזה פחות או יותר הודאה באשמה של ילד בן 6, ואח"כ מוחקים את הנושאים כאילו מה שהם בוחרים לא להתייחס אליו פשוט לא קיים.

הארגון הזה מסתמן כהזוי ופשיסטי מיום ליום.

אני לא מבין -

אם באמת כל כך הרבה אנשים שונאים את האולטרס למה לא מעיפים אותם מהיציע? בידיוק כמו שהעיפו את השחקן

ואני לא מיתכוון להעיף באלימות או בכול הדרכים שגרמו לשחקן לעוף אלה פשוט לעשות חרם עליהם

חרם מנויים של השחקן שיהיה גם חרם על האולטרס

פשוט לא ליתמוך בשום דבר שהם עושים לא לשיר את אותם שירים שהם שרים ודברים מהסוג הזה

אם רוצים לעשות את זה באמת זה ממש לא בעיה 2-3 מישחקים והם פשוט יתחילו להיעלם

גם ככה הם שרים שירים שכמעט אף אחד לא מכיר אז זה יהיה ממש קל

העיקר שאתם לא מתייאשים לפתוח כל שבוע את אותו נושא כדי להמשיך לשכנע את עצמכם.

שבוע טוב

מה יש לשכנע פה?

הסירטון שהעלו פה בידיוק מראה את הגועל שמדברים עליו כבר כמה חודשים.

אנשים ב"ארגון" הזה לא קולטים מה ה"ארגון" הזה עושה לקהל של מכבי ?

הם נהנים מזה ?

לבוא למשחק בית בבלומפילד עם אווירה של משחק בית של הכח רמת גן ?

תעצרו רגע ,

תסתכלו איך הקהל נראה היום ואיך הוא היה נראה פעם . גם אם אתם חדשים ביציע זה לא קשה ,

יש קליפים ותמונות .תשוו את זה למשחק של היום. עושה לכם טוב השינוי הזה ? אתם יותר נהנים עכשיו ?

איכפת לכם ממכבי בכלל ? או שאיכפת לכם להיות אולטראס מגניבים , להניף דגלי איטליה , לצבוע את שער 11 בשחור, לתלות כתובות באיטלקית ,

להתראיין לכל כלי תקשורת אפשרי , לדחוף דגל עם גולגולת לכל מצלמה .העיקר שתשודר תחושה שהאולטראס הוא שולט

ושיש כח . אתם יכולים ליחצן את עצמכם עד מחר , אל אנשים שיש להם קצת עיניים אתם לא תצליחו לעבוד והם לא ילכו בדרך שלכם

ופה אני לא הזכרתי עוד את האלימות והאשמות עם הכסף כי אני לא מאורע בזה , שזה חמור פי כמה וכמה ממה שכתבתי

חברים , אם לא הבנתם עד עכשיו - איראן זה כאן . תכתבו הודעה בפורום שלהם ותראו איך אחמדינברמן ישר מוחק לכם את ההודעה, כותב לכם "שקרנים\מלשנים" וכו' ומעיף אותכם מהפורום. אני לא צוחק - אבל דפוסי ההתנהגות של הפורום שלהם מזכירים את המשטר האפל ממזרח: מחיקת הודעות, כתיבת "שקרנים" לכל מי שמנסה לפרסם משהו הנוגד את התורה המחורבנת שלהם והכי חמור - מוחקים אותך. תפרסמו את הלינק ששמו פה למעלה ותראו בדיוק למה אני מתכוון. והכי מצחיק, הוא לא מוכן להסביר על גבי הפורום, מקום שבו כל אוהד מכבי עם חיבור לאינטרנט יכול לראות את התגובה שלהם, אלא הוא רוצה להסביר את זה פנים מול פנים. מה שמר אחמדינברמן שוכח זה שהוא חייב הסברים לאלפי אוהדי מכבי ככה שאני בספק אם הוא מתכוון להסביר לכל אוהד

ואוהד למה ארגון כ"כ קטן הוא כ"כ ערסי.

אלפי אוהדים סובלים בגלל עשרות - אין ספק, איראן זה כאן.

יש להם גם פצצה גרעינית לפי השמועות, זה נכון?

העיקר שאתם לא מתייאשים לפתוח כל שבוע את אותו נושא כדי להמשיך לשכנע את עצמכם.

שבוע טוב

העיקר שאתם לא מתביישים ממה שקרה ביציע אחרי הגול של עכו. ואנשים כאן משכנעים את עצמם? כזה שקט לא שמעתי במשחק כדורגל גם כשהיו 30 איש בגביע הטוטו או שהובסנו בדרבי.

לכם יש את התופים, לכם יש איש גדר, לכם יש את ה20-30 אנשים שיכולים להעיר את כל האלפים רק אם ישירו חזק וביחד ליותר מ7 שניות שיר שכולם מכירים. אבל בדקה 88 מה שהכי חשוב לאיש גדר זה לשיר לבד (עם עוד שני חבר'ה שבאמת כל הכבוד להם, אבל התייאשו באמצע החזרה השנייה) שנימני יזיין את כל הליגה. ועל הזין התוצאה והקהל.

אבל בדקה 88 מה שהכי חשוב לאיש גדר זה לשיר לבד (עם עוד שני חבר'ה שבאמת כל הכבוד להם, אבל התייאשו באמצע החזרה השנייה) שנימני יזיין את כל הליגה. ועל הזין התוצאה והקהל.

זה באמת קרה הדבר הזה? :wubyellow3:

כל שבוע כותבים על זה? ממש לא נכון אולי לא הבנתה מה שכתבתי אני לא כותב שהשחקן יחזרו מנסה לשכנע אותם ואומר דברים נגד האולטרס אני פשוט רוצה להבין פה כמה דברים למה אנשים לא מתקוממים נגד האולטרס וכדומה( תיקראו את מה שרשמתי)

נקווה שעד הדרבי השחקן יחזור לתפקד כמו שצריך והכל יהיה בסדר.

לצערנו אני חושב שזה לא יקרה העונה נקווה לפחות שעונה הבאה הם יחזרו