Jump to content

מי הם באמת ארגון האולטראס?

ארגון GATE 11

Recommended Posts

וואלה יצאת גדולה.

עד מתי חוסר הבטחון העצמי של אנשים פה יכתוב על המקלדת את המנטרות הקבועות במקום לנגוע בנקודות חשובות ואמיתיות?

אבל כנראה שבעולם הפוך כמו שלנו הם בטוחים שהם בסדר ואנחנו האנשים הדפוקים.

מה שהכי מצחיק זה שכל היום באים נציגים שלהם ומספרים לנו על כמה כל מי שעושה בעיות לא חבר באולטראס אבל כל פעם זה מתברר בשקר.

קחו למשל את אדון שחר ישי שצוטט היום בידעות אחרונות.

זוכרים אותו? אחד מאותם שלושה אנשים שהיו אחראים למכתב הזועם שנשלח לשניידר.

המכתב היעני תמים שבא מאותם אוהדים תמימים שרק איכפת להם מהקבוצה?

אותו שחר ישי מסתבר הוא אכן למרות כל הכחשותיו פה בעבר - חבר בארגון האולטראס,

כותב קבוע אצלם בפורום,

מצדד בהם וחבר קרוב של אורי משיח ושי מזרחי ונוהג להעביר מהם כל הזמן הודעות לפורום שלהם כי לשי מזרחי אין מחשב.

נו באמת. עד מתי הם חשבו שאנשים יקנו את השקרים שלהם?

.

מעניין אותי לשמוע תתגובה של אכי עכשיו.

אגיד לך בדיוק מה שאני חושב...אני כבר 3 ימים בטבריה ואוכל אוכל מגעיל.. בא לי להקיא על חלקם על מה שעשו ולהקיא על חלקכם על התגובות שלכם והסרט

האירגונים יכלו להיות דבר כל כך נפלא והפכתם( אתם והם ) לביב שופכין ולזוהמה,איכס.

הארגונים יכלו להיות דבר נפלא, וברובם הגדול הם נפלאים, אם לא היה ארגון אחד שמחפש לעשות בלאגנים לכולם כדי לתפוס שליטה ושאר מלחמות אגו מפגרות.

אבל אכי, אולי האולטראס עשו את זה לגייט כי הגייט "משפילים אותם", "לא רוצים לשתף איתם פעולה", "הגלו אותם לשער 7 ביד אליהו" ועוד כל מני תירוצים והנפצות, כך שאפשר להבין אותם בסה"כ (:

יש רגעים שהשתיקה יפה להם, ולא להאשים בנוהל את כולם ואנשים שלא עשו כלום, כי "אם שניים רבים אז אוטומטית ששני הצדדים אשמים".

זה אחד מהרגעים האלו.

הארגונים יכלו להיות דבר נפלא, וברובם הגדול הם נפלאים, אם לא היה ארגון אחד שמחפש לעשות בלאגנים לכולם כדי לתפוס שליטה ושאר מלחמות אגו מפגרות.

אבל אכי, אולי האולטראס עשו את זה לגייט כי הגייט "משפילים אותם", "לא רוצים לשתף איתם פעולה", "הגלו אותם לשער 7 ביד אליהו" ועוד כל מני תירוצים והנפצות, כך שאפשר להבין אותם בסה"כ (:

יש רגעים שהשתיקה יפה להם, ולא להאשים בנוהל את כולם ואנשים שלא עשו כלום, כי "אם שניים רבים אז אוטומטית ששני הצדדים אשמים".

זה אחד מהרגעים האלו.

האולטראס אשמים באלף אחוז במה שהיה בסרטון- או שתלכו למשטרה או שתסתמו את הפה כל השאר איכס,הפצת סרטונים זה פשוט דוחה,עשיתם טעות עם הכתבה הדוחה לפני 5 חודשים והם חוזרים אליה...אתם תוקעים לעצמכם גול עצמי...זה פאטתי ברמות מטורפות

אני חושב בדיוק הפוך ממך אכי.

אסור לפנות למשטרה. אבל חובה להראות לאוהדים את מה שקורה ביציע שלהם.

באמת אין טעם לויכוח אתם קיר -אני ורב האובייקטיבים קיר חבל... ובינינו הצילום עם מכירת החולצות כאילו מכרו קוק ביציע די זה עבר את הגבול...בדיוק כמו שלשלוח ילד בן 14 להוריד שלט שלכם זה לעבור את הגבול

• מנהלים ראשיים
באמת אין טעם לויכוח אתם קיר -אני ורב האובייקטיבים קיר חבל... ובינינו הצילום עם מכירת החולצות כאילו מכרו קוק ביציע די זה עבר את הגבול...בדיוק כמו שלשלוח ילד בן 14 להוריד שלט שלכם זה לעבור את הגבול

אכי אתה הכל...אבל הכל.. חוץ מאובייקטיבי.

• מנהלים ראשיים
למה כי הדעה שלי לא כמו שלך?

לא כי אתה לא מגיע מהאמצע כמו שאתה מציג.

אובייקטיבי במקרה הזה זה לא להאשים את שני הארגונים.

למען האמת אני בספק אם בכלל אפשר להיות כאן אובייקטיבים.

לא כי אתה לא מגיע מהאמצע כמו שאתה מציג.

אובייקטיבי במקרה הזה זה לא להאשים את שני הארגונים.

למען האמת אני בספק אם בכלל אפשר להיות כאן אובייקטיבים.

אתה צודק אני לא בא מהאמצע אני בא יותר מהצד שלכם,גם קיבלתי כאפה בגלל זה...

האולטראס אשמים באלף אחוז במה שהיה בסרטון- או שתלכו למשטרה או שתסתמו את הפה כל השאר איכס,הפצת סרטונים זה פשוט דוחה,עשיתם טעות עם הכתבה הדוחה לפני 5 חודשים והם חוזרים אליה...אתם תוקעים לעצמכם גול עצמי...זה פאטתי ברמות מטורפות

אכי מה זה תלכו למשטרה או תסתמו את הפה?

הפצת הסירטונים דוחה אותך? ממש לא מבין אותך.

כל החודשים האלה אנחנו טוענים משהו ויש אנשים מסרבים להאמין.

הינה הבאנו לך הוכחה חייה, תראה איך אוהדי מכבי מחבלים לאוהדי מכבי אחרים בציוד.

תראה איך אוהדי מכבי באים לאוהדי מכבי אחרים לגוש כדי להתגרות. מה עוד אתה צריך כדי להבין מה הם האינטרסים שלהם?

למה הם עושים את זה? מה הם רוצים להשיג פה אכי? אסור לדבר על זה? אסור להראות את זה לשאר האוהדים? מה דוחה אותך אכי?

פטאתי זה הארגון שאתה מגן עליו למרות מה שהוא עשה, עושה וימשיך לעשות.

אני מוכרח לציין קודם כל שאיני שייך לאף ארגון.

אני חושב שמה שהאולטראס עושים הוא פשוט מגעיל ודוחה אותי באופן אישי. אני מודע לכל תולדות הסכסוך ומצדיק את השחקן 100 %

כמה נקודות שאני בכל זאת חייב לציין:

1. האולטרס כארגון הוא ארגון חזק ויציב אחרת הם לא היו קיימים כבר 13 שנה. ההנהלה מרוצה כל עוד באים אוהדים (והאולטראס מגיעים למגרשים וממלאים את 11 יפה מאוד)

2. אני חושב שהשחקן ה-12 כארגון צריך לעשות ניסיון חזרה ליציע. מתישהו תצטרכו לעשות את זה. האולטראס פה והם לא מתכוונים להעלם בדיוק כמוכם.

3. במידה ובכל זאת אין בכוונתכם לחזור ליציע כרגע, המינימום שאתם צריכים לעשות כדי להשאיר את המאבק הזה חי ועם עוד סיכוי להצליח , תחזרו לבלומפילד תקיימו מחאה מחוץ לאצטדיון .. שההנהלה תראה בעיניים כמה אוהדים נשארים בחוץ וכמה ההפסד שלהם הוא גדול כספית וכמותית.

אשמח לתגובות. בתקווה לעתיד טוב יותר ביציע.

1. האולטרס כארגון הוא ארגון חזק ויציב אחרת הם לא היו קיימים כבר 13 שנה. ההנהלה מרוצה כל עוד באים אוהדים (והאולטראס מגיעים למגרשים וממלאים את 11 יפה מאוד)

האולטראס קיים כארגון מ2003, האוהדים לא באים בגלל האולטראס כי האולטראס פשוט לא מייצרים אווירה שגורמת לאנשים רצון לבוא.

האולטראס קיים כארגון מ2003, האוהדים לא באים בגלל האולטראס כי האולטראס פשוט לא מייצרים אווירה שגורמת לאנשים רצון לבוא.

אתה נכנס לקטנות... קיימים מ-96 אולי כארגון ממש קטן אבל בכל זאת ... שיהיה אחי קיימים מ-2003 אוקיי.

אני לא דיברתי על רמת העידוד שלהם או אם אני מרוצה מהעידוד או לא... אני אמרתי שהם ממלאים את 11 יפה וזו עובדה כרגע.

ושוב אני תומך בשחקן בכל המאבק הזה.

הם גם לא קיימים מ-96.

עוד לא נמצא האוהד שהיה בתקופת שער 4, וזוכר דבר כזה בשם "ארגון האולטראס".

ולידע כללי, שער 11 השנה הוקטן במשהו כמו 500 מקומות, לאחר השיפוצים...

לגבי מה ששאלת, יש ניסיונות לחזור, וכמו שרשמו פה יש כרגע שיחות עם ההנהלה. אני מקווה שיצא מזה משהו.

וזה לא שאנחנו מחכים שהאולטראס יעלמו, אף אחד לא בונה על זה.

ותודה על הרעיון שהצעת :yellow_cool1:

כל הסרטון הזה מבויים ודמיוני,הכל חארטה,איציק קוסמן הוא הגורו,הוא שוטף לכולכם את המוח.

לא ככה,אולטראס מאפיה?

חחחח "חולצות וצעיפים של הארגון הפשע.." מה ניהיה...

הם גם לא קיימים מ-96.

עוד לא נמצא האוהד שהיה בתקופת שער 4, וזוכר דבר כזה בשם "ארגון האולטראס".

ולידע כללי, שער 11 השנה הוקטן במשהו כמו 500 מקומות, לאחר השיפוצים...

לגבי מה ששאלת, יש ניסיונות לחזור, וכמו שרשמו פה יש כרגע שיחות עם ההנהלה. אני מקווה שיצא מזה משהו.

וזה לא שאנחנו מחכים שהאולטראס יעלמו, אף אחד לא בונה על זה.

ותודה על הרעיון שהצעת :yellow_cool1:

תגובה לעניין. שמח לשמוע שיש דיבור עם ההנהלה.

אכי אתה מתווכח עם אנשים שהם האחרונים שאפשר להגיד עליהם קיר, אתה לא עונה עניינית, חלק מהתגובות שלך חלק כבר מעליבות בחוסר הרצינות שלהם ואני חושב שחברי הפורום כבר הבינו פחות או יותר מי פה באמת לא יכול לרדת מהעץ שלו ולהודות שהוא טעה,

אם גם אחרי הסרטון הזה אתה בא לפה ומחפש איפה השחקן ה-12 היה לא בסדר אז אתה כנראה כבר באמת "מקרה אבוד", כמו שזיו אמר לך - לא כל פעם ש-2 צדדים רבים זה אומר ש-2 הצדדים אשמים, במיוחד כשבצד שלנו יש עוד כמה חבר'ה שלא מסתדרים עם האולטראס.

אכי דבר ראשון שלימדו אותי זה לתת כבוד למבוגרים ממני, אז אני אמנע מלכתוב מה אני חושב עליך.

אבל אני חייב לציין שאתה פשוט פטתי.

אכי מוכרח לציין שהפעם אני לא מסכים איתך, בניגוד לבדרך כלל

זכות הציבור לדעת תופסת גם כאן-המשטרה לא יכולה לעשות כלום עם הסרטון הזה, אין שם שום פשע. יעצרו את הבנאדם בגלל שהוא הוריד שלט?

אבל בכדי לעצב דעת קהל, וכדי לחשוף אמת מסויימת ולהוכיח דברים שאנשים פה אומרים במשך הרבה זמן ועדיין קיימים כאלה שלא התשכנעו - אין שום רע בלפרסם סרטון לקהל האוהדים באינטרנט.