Jump to content

מי הם באמת ארגון האולטראס?

ארגון GATE 11

Recommended Posts

הרגתם אותנו עם המילים האלה מלשין ושוטר כל מילה שנייה.

זה ניהיה כבר מביך, תלמדו להתבטא בחיאת דינק.

מה עוד אתם מצפים שהם יגידו חוץ מ"שוטרים" ו"מלשינים"? הם נמצאים במצב של חוסר אונים, אין להם איך להגיב על מה שנראה בסרטון, אין להם את הכושר התבטאות לעשות את זה, בעצם אין להם כלום. גם את בלומפילד אין להם, שער 11 שם עליהם פס, אפילו הגוש (גוש?.. כמה חבר'ה) שלהם לא ממש מבין מה הולך ואיך העניין הזה של העידוד אמור לעבוד.

הם משתינים במכנסיים עכשיו כשהם רואים שהם פשוט לא מסוגלים להיות תחליף לשחקן. שער 11 וכלל אוהדי מכבי מתחילים להבין איזה **** נמצא לצידו, אני בטוח שגם החברים בארגון עצמו מתחילים להבין את זה :)... אתם בדרך הנכונה להיעלם :)

הבטחות מצד הנהלת הקבוצה והגורמים בהיכל שאמורים להבטיח לנו בטחון.

כרגע אנחנו סומכים עליהם ומגיעים במטרה להמשיך לשמור על יציע צהוב עם עידוד לקבוצה.

קיבלנו הבטחות מההנהלה לעונה הקרובה לדברים שלא חלמנו שנקבל, והצעד שאנחנו עושים זה להכנס ליציע להמשיך בדרכינו ולקוות שההנהלה תעמוד במילה שלה.

במידה והיא לא תעמוד במילה שלה, והאלימות תחזור ללא מענה, גם אנחנו לא נהיה ביציע.

הבטחות או לא הבטחות הינה תיראו שעדיין יש בלאגן באימון, אז למה אתם לא מחרימים אימון?!

אגב, זה שהאולטראס מטומטמים זה כולם יודעים אפילו הם! אתם לא צריכים להראות לנו את זה.

זה או להנהלה או שתעשו משהו. לשבת בבר זה לא הפיתרון.

אני יכול להשבע שברמן כתב "בינגה, תמחוק" בפורום שלהם יותר ממספר הנושאים שנמחקו(ונמחקו הרבה)...

ובקשר לסרטון, לא מחדש הרבה, אבל אולי יעזור לאלו שעדיין לא האמינו.

אגב, הלוואי שבכדורגל הם היו מסתפקים בלהוריד לנו שלט ולבוא עם דגל שלהם אלינו, אצלנו המצב הרבה יותר גרוע(בגלל ההנהלות השונות כמובן).

חוץ מההתנהלות הפושעת של האולטרס שרואים בסרטון, היציע של מכבי נראה כמו פח אשפה.

השחור שולט ביציע, אווירה של בית קברות, תפאורות של ילדים בכיתה ג', עידוד חלש ביותר. אין תחליף לשחקן ה-12.

תחשבו רק איפה היינו לפני שנה בידיוק, עם התפאורה המרגשת של איי וויל סטנד ביי יו בחיפה, והעידוד המרשים בפיגור בגשם.

איפה היינו אז ואיפה אנחנו היום, זה עצוב לי, זה עצוב לכולם. בושינסקי, תתעורר.

כל השחקן ה-12 חבורה של מסכנים,מזכירים לי את אוהדי הבועל לא פלא שכולם שונאים אותכם !! ילדי כאפות תמות כבר...תפסיקו לנסות להוכיח את עצמכם אתם יודעים טוב מאד שאתם לא כאלה תמימים.אז יאללה תעשו טובה תעזבו כי כבר שום דיבורים ולא שום דבר פתחתם מלחמה שלא תצליחו לסגור הפכתם את הקהל של מכבי לקהל של ביזיונות, פאדיחות , ואני לא בשום ארגון...ולפתוח הודעה כזאת בפורום שכל אוהדי הקבוצות רואים,הרסתם אותנו, הלך כל הכבוד

תודה רבה מסכנים

תמחקו את ההודעה תעשו מה שאתם רוצים אבל עמוק בלב תדעו : הכל אבוד

כל השחקן ה-12 חבורה של מסכנים,מזכירים לי את אוהדי הבועל לא פלא שכולם שונאים אותכם !! ילדי כאפות תמות כבר...תפסיקו לנסות להוכיח את עצמכם אתם יודעים טוב מאד שאתם לא כאלה תמימים.אז יאללה תעשו טובה תעזבו כי כבר שום דיבורים ולא שום דבר פתחתם מלחמה שלא תצליחו לסגור הפכתם את הקהל של מכבי לקהל של ביזיונות, פאדיחות , ואני לא בשום ארגון...ולפתוח הודעה כזאת בפורום שכל אוהדי הקבוצות רואים,הרסתם אותנו, הלך כל הכבוד

תודה רבה מסכנים

תמחקו את ההודעה תעשו מה שאתם רוצים אבל עמוק בלב תדעו : הכל אבוד

זאת הודעה מרוקנת כזאת, אין פה שום אמירה, מה אתה בעצם מנסה להגיד?

שעדיף שישארו כאלה שהורסים תפאורות של האירגון שאיתם

שעדיף שכאלה שבאים בכוונה עם הדגל לעצבן אנשים סתם

שעדיף שיהיו ביציע אנשים שיאיימו על אחרים

אני לא בדיוק מבין איך השחקן הפך את מכבי לקהל של ביזיונות, פאדיחות ?

רק שתדע,

שום דבר לא אבוד :wubyellow3:

גועל נפש אני פשוט רואה את הוידאו הזה אחרי שחזרתי מבילוי ואני לא מסוגל לישון אני פשוט מרגיש איכסה עם זה שאני אוהד מכבי ויושב קבוע בשער 11.

ליבי איתכם, תהיו חזקים ואני מקווה שתחזרו ליציע כמה שיותר מהר.

מבחינתי לפחות אני מפסיק לשיר עם האולטרס השרמוטות האלה וכל פעם שהאיש גדר שלהם יגיד לי להרים ידיים ויסתכל עלי, אני יסתכל עליו בחזרה יצחק ויראה לו זין.

פני היציע כפני החברה הישראלית

ובידיוק כמו שהניהול במדינה נכשל מלהתמודד עם התופעות האלה כך גם ביציע

נכנענו לברבריות, אלימות וערכים של עולם תחתון

פני היציע כפני החברה הישראלית

ובידיוק כמו שהניהול במדינה נכשל מלהתמודד עם התופעות האלה כך גם ביציע

נכנענו לברבריות, אלימות וערכים של עולם תחתון

לא נכנענו אחי,רק התחלנו את המלחמה!!

פעם ראשונה שאני מגיב בעניין האוטלטראס הזה שעמניין לי את התחת אבללל במקום שכל אוהדי מכבי יהיו מגובשים ויראו מה אם רואים וחוץ מזה מה הם מפסידים הם נותנים לאוהדי האולטראס בררות האלה להמשיך להיות במה... חבל..

עד היום לא הגבתי אפילו פעם אחת

אבל אחרי הסרט ואחרי שקראתי תגובות באתר הזה ובאתר של האולטראס

לדעתי האולטראס בקרב על דעת הקהל הפסידו כבר מזמן מאות אלפי האוהדים של מכבי ממש לא אוהבים

את האולטראס את הדרך שלו את הצבעים שלו וכל מה שקשור אליו

כולם יודעים שהאולטראס זה פשוט ארגון פשע קטן ולא יותר מזה

הבעיה שלכם כאן היא:

את האולטראס זה לא מעניין מי אוהב אותם ומי לא יש להם את חברי האולטראס המושפעים וזה מכניס להם

מספיק כסף מתי שצריך

ברגע שאתם עזבתם את שער 11 ונתתם להם להשתלט עליו הם בעיקרון ניצחו

כי נכון להיום הקהל של מכבי עדיין מגיע לבלומפילד

עדיין אין קללות ויש שקט בכל גזרת האוהדים שחקנים הנהלה

אין קללות כמו שנה שעברה לטומאסיץ'

למעשה את החסרון שלכם לא ירגישו כל כך בתקופה הקרובה בכלל

בגלל שרוב רובו של אוהדי מכבי לא מעניינים אותם האולטראס השחקן הסאב וכל שאר האירגונים

מה שמעניין אותם זאת הקבוצה שמשחקת על הדשא וזהו

נכון להיום את האולטראס לא תצליחו לנצח כל עוד אתם מוותרים על לבוא למשחקים ולא משנה כמה סירטונים תמצאו של האולטראס

כי נכון להיום זה הארגון היחדי ששולט בבלומפילד וכשזה מה שקורה מן הסתם שהם רק ילכו וגדלו

בנוסף ראשי האולטראס מקורבים מאוד לשחקנים ולהנהלה (בעיקר לנימני) ומספיק שתראו את החתונה של ברמן

בפורום שלהם ותבינו בדיוק שאין לכם את האפשרות להתמודד איתםבדרך של לבוא להנהלה ולהגיד להם זה או אנחנו או הם

כי בסופו של דבר זה יהיה הם!

הדרך היחידה שלכם להלחם בהם זה להחזיר להם בדיוק באותו מטבע הורידו לכם דגל תורידו להם 2

נתנו לכם סטירה תגישו תלונה במשטרה או שתתנו להם סטירה בחזרה

לצערי הדרך שבחרתם בה היא לא נכונה ואני מאחל מכל הלב שתחזור למגרשים כמה שיותר מהר

שיהיה לכם בהצלחה

חברים,קודם כל תודה על התמיכה,זה דבר ראשון.

דבר שני,אנחנו עובדים..תאמינו לי שאנחנו עובדים!

והסטירה שלנו תגיע,היא תגיע בדרך שלנו אמנם, אבל שהיא תגיע

היא תהיה כל כך כואבת!

הדרך היחידה שלכם להלחם בהם זה להחזיר להם בדיוק באותו מטבע הורידו לכם דגל תורידו להם 2

נתנו לכם סטירה תגישו תלונה במשטרה או שתתנו להם סטירה בחזרה

לצערי הדרך שבחרתם בה היא לא נכונה ואני מאחל מכל הלב שתחזור למגרשים כמה שיותר מהר

שיהיה לכם בהצלחה

כבר כתבנו עשרות פעמים בפורום שבעבר עשינו את הטעות כשנגררנו לאלימות ושאין לנו כוונה לסכן את שלומם, בריאותם ובטיחותם של בני-נוער רק כדי לעודד את מכבי (בלי להזכיר את הסיכון בפתיחת תיקים פליליים שיהרסו לאנשים את העתיד).

לגבי תלונה במשטרה - כולנו ראינו בשנה שעברה שאותם עבריינים (אין לי מילה אחרת כדי לתאר אותם) שתקפו פעם אחר פעם חברים בשחקן והשחיטו ציוד שנועד לעודד את מכבי לא נעצרו ע"י המשטרה אפילו פעם אחת, למרות שהרבה פעמים רק הם נהגו באלימות.

העיקר שיודעים לקרוא לנו מלשינים... מעניין מאוד למה לא עצרו אותם ולמה במשטרה קוראים לאיציק קוסמן "גורו" (מישהו אחר חוץ מהאולטראס קורא לו ככה? אני לא חושב).

הדרך לחזור למגרש מצריכה גיוס של הקהל של מכבי (כרגע בהנהלה אין עם מי לדבר כי הם לא מוכנים לעשות אפילו את המינימום בשביל שנחזור) - אם הקהל לא יעודד עם האולטראס, אם הקהל לא יתרום לאולטראס, אם הקהל לא יקנה מהם מרצ'נדייז - אז לא תהייה להם זכות קיום.

חברים,קודם כל תודה על התמיכה,זה דבר ראשון.

דבר שני,אנחנו עובדים..תאמינו לי שאנחנו עובדים!

והסטירה שלנו תגיע,היא תגיע בדרך שלנו אמנם, אבל שהיא תגיע

היא תהיה כל כך כואבת!

הלוואי

אין מילים פשוט בושה שיש לנו ארגון כזה שמחפש רק שליטה ביציע מוציאים שלטים שהם אך ורק לטובת מכבי

פשוט ב-ו-ש-ה

ועוד פעם,הכל על הפורום,אתם לא מפעילים כלום בשטח,מה יוצא מזה?

אז לכלכתם על ברמן עכשיו ולא משנה על מי לכלכתם

מה זה עזר?

אשכרה.. חפרתם כבר כמה אפשר לחפור, כולם רוצים שתחזרו אבל מה זה יעזור הנושאים האלה?

אנחנו כבר יודעים מי הם ומה הם אבל זה לא משנה, כרגע הם הארגון הראשי של אוהדי מכבי ת"א אם תרצו וגם אם לא תרצו, ואין מה לעשות, עם זה נחיה ועם זה נסתדר, כרגע אם אתם שואלים אותי הבעייה האחרונה במכבי זה הקהל.

תעשו פעולות כדי לחזור, לשבת בצד כל היום לא יעזור חברה, המשיח לא יבוא, וגם אם אתם עושים פעולות כדי לחזור ליציע, כדי לכם לעשות אותן יותר מהר כי ככל שיעבור הזמן אתם תחלשו כארגון ויכירו באולטראס כארגון של מכבי.

יום טוב

הדרך לחזור למגרש מצריכה גיוס של הקהל של מכבי (כרגע בהנהלה אין עם מי לדבר כי הם לא מוכנים לעשות אפילו את המינימום בשביל שנחזור) - אם הקהל לא יעודד עם האולטראס, אם הקהל לא יתרום לאולטראס, אם הקהל לא יקנה מהם מרצ'נדייז - אז לא תהייה להם זכות קיום.

די נו בחייאת , דברים לא יקרו מעצמם ושאר הקהל זה לא מה שיחזיר את השחקן ליציע.

הקהל כבר עכשיו לא מעודד עם האולטראס , ברגע שיהיה גול או מומנטום של מכבי במשחק כל האצטדיון ישיר (בלי קשר בכלל לאולטראס , בכל זאת שירים היו גם לפני ארגוני האוהדים)

אם לא יקנו מהם מרצ'נדייז זה יפגע בהם ,אבל ממש לא יגמור אותם ברמה שיפסיקו להגיע.

תתחילו לחשוב על דרכים אחרים איך לחזור

אשכרה.. חפרתם כבר כמה אפשר לחפור, כולם רוצים שתחזרו אבל מה זה יעזור הנושאים האלה?

אנחנו כבר יודעים מי הם ומה הם אבל זה לא משנה, כרגע הם הארגון הראשי של אוהדי מכבי ת"א אם תרצו וגם אם לא תרצו, ואין מה לעשות, עם זה נחיה ועם זה נסתדר, כרגע אם אתם שואלים אותי הבעייה האחרונה במכבי זה הקהל.

תעשו פעולות כדי לחזור, לשבת בצד כל היום לא יעזור חברה, המשיח לא יבוא, וגם אם אתם עושים פעולות כדי לחזור ליציע, כדי לכם לעשות אותן יותר מהר כי ככל שיעבור הזמן אתם תחלשו כארגון ויכירו באולטראס כארגון של מכבי.

יום טוב

אנחנו לא נעשה את הפעולות מהר,אנחנו נעשה אותם בחוכמה ובצורה שלנו.

כארגון אני מבטיח לך שלא נחלש,ההפך הוא הנכון ותאמין לי אחי,שהאולטראס

לא מסוגלים להיות ארגון ראשי של מכבי!!

אתה יודע למה? כי סוג האנשים שבו לא יכולים לאפשר להם להיות כאלה,וכמו שרשמתי

פעם... זה לא שהם לא רוצים,הם פשוט לא מסוגלים.