Jump to content

מי הם באמת ארגון האולטראס?

ארגון GATE 11

Recommended Posts

שפונדר בתקווה שאתה רואה את הנושא:הצילום הזה הוא נושא מספיק רציני ואני חושב שיש לו מקום באתר שלכם.

ובכלל הנושא הזה של השחקן והאולטראס הוא כבר לא זר לקוראי one

אם החלטתם לתת במה לכל הסיפור הזה בעבר

אני לא רואה סיבה שצילום לא יצטרף למספר הכתבות שהיו על הסיכסוך בעבר.

למה שבעיות של מאות או אלפי אוהדי מכבי יענינו את אדון שפונדר?

יש לו דברים יותר חשובים לכתוב עליהם,כך למשל את כל הכתבות שמציגות 3-4 אנשים קבועים ששולטים בו. 

תראו את התגובה של אחד מהבכירים שם

"קלדרון והמנהלים פה ולא נענה לכם... לכו קיבינימט... אני מקווה שזה ענה לכם על הכל. בינגה לא לנעול... למחוק.

בברכת יונתן המלשין, שהכי מצחיק אמר לשמעון מזרחי שאני איימתי על הגייט בכבודי ובעצמי. חחח אני שנמצא בשני משחקי כדורסל בערך בשנה..."

אתה יכול להמשיך למחוק תגובות,אתה יכול להמשיך להתעלם,אבל כולנו יודעים שאתם פשוט הזבל של החברה הישראלית.

למה לא עשית פרינט סקרין?

בכל מקרה כל מי שהיה במגרשים לא צריך הוכחות- ראו מה היה בדרבי עם התופים וכל היציע ראה את הכאפה לאיציק.

אבל טוב שיש דברים מצולמים.

לצערי הצילום הזה לא שווה הרבה בתקשורת. ניסיתי להזיז קצת דברים למרות שלא האמנתי שמישהו ייחס לזה חשיבות, כך היה.

זה וידאו מצוין בשביל להראות "אמרנו לכם" בפורומים, הוא מצוין בשביל להראות להנהלות את ההטרדות בתוך היציע אבל הוא לא באמת שווה חשיפה תקשורתית.

מה מראים פה? ילד מתגרה בהורדת שלט? מכירת מרצ'נדייז? אין כאן אש, אין כאן סיפור או משהו חדש לחשוף, בטח לא בתזמון שבת בערב שהאתרים מלאי ידיעות מהארץ והעולם.

ממש בקצרה: אין כאן מעשי אלימות מצולמים, לצערי וצער כולנו ולכן הוא לא שווה הרבה בפן הזה.

כמובן שלמי ששומע את הסיפורים בפורומים כבר חודשים יש כאן את כל ההוכחות מי דיבר אמת לאורך כל התקופה.

לצערי הצילום הזה לא שווה הרבה בתקשורת. ניסיתי להזיז קתץ דברים למרות שלא האמנתי שמישהו ייחס לזה חשיבות, כך היה.

זה וידאו מצוין בשביל להראות "אמרנו לכם" בפורומים, הוא מצוין בשביל להראות להנהלות את ההטרדות בתוך היציע אבל הוא לא באמת שווה חשיפה תקשורתית.

מה מראים פה? ילד מתגרה בהורדת שלט? מכירת מרצ'נדייז? אין כאן אש, אין כאן סיפור או משהו חדש לחשוף, בטח לא בתזמון שבת בערב שהאתרים מלאי ידיעות מהארץ והעולם.

ממש בקצרה: אין כאן מעשי אלימות מצולמים, לצערי וצער כולנו ולכן הוא לא שווה הרבה בפן הזה.

כמובן שלמי ששומע את הסיפורים בפורומים כבר חודשים יש כאן את כל ההוכחות מי דיבר אמת לאורך כל התקופה.

אני מאמין לך וזה דבר שמצער אותי.

אז את התקשורת לא נצליח לעורר עם הדבר הזה.

אבל את ההנהלה אני משוכנע שאפשר להעיר עם הצילום אני צודק?

גם את ההנהלה זה לא מעניין...היא מבחינתה עושה את הכסף (בלומפילד אומנם לא מלא, אבל לטענתם גם עם השחקן הוא לא היה מתמלא) ויש לה סוג של שקט ביציע (תרתי משמע) - אז מבחינתה שהשחקן יילך לאלף עזעזל...בסוף זה יתפוצץ גם להם בפנים.

"הוא לא חבר בארגון" "הוא סתם לקח את הדגל על דעת עצמו"

"הם התגרו בנו שתלו את השלט צמוד לשלנו"

"מי אמר שאסור באימונים? ההסכם תקף רק למשחקים"

אז ככה, האולטראס הגיעו אחרינו לאולם, אחריי שאנחנו כבר תלינו את השלטים שלנו (שד"א תומכים רק במכבי), אז התירוץ שאנחנו תלינו צמוד או התגרנו זה סתם חרטא. מה שכן כאלו בכדורגל בזמנים שהשחקן היו ביחד איתם ב11 לא היו שלטים צמודים.

דריקס התקשר אליהם באמצע האימון כדי שיפסיקו למכור והם המשיכו למרות זאת, ועשו את זה גם מחוץ לאולם.

לגבי שהוא לא בארגון, אתם אומרים את זה לגבי כל אחד שעושה פאשלות.

ואנחנו יודעים עד כמה קדוש החכות וההנפות שלכם, ושלא הייתם נותנים אותו ל"סתם" אוהד מהיציע שיטייל איתו בהדר יוסף.

קיצור יפה כל השקרים. קצת אמת אין פה

תזיינו את עצמכם 10 פעמים יא חבורה של מלשינים קטנים

כייף ב11 יותר מתמיד

עומרי

הנה דוגמה חייה -

פריצה ליוזר של בנאדם, וקללות...

אחח מרגש

---------------------------------------

* עריכה: היוזר כמובן נחסם כרגע.

אוי אולטראס מכבי אני הרגשתי את כל החרא שלכם בגוף שלי ובכיס שלי ספסרתם עליי שהייתי חבר בארגון שלכם אתם חרא של ארגון תעופו לנו מהבית חבורה של זונות!

אוי אולטראס מכבי אני הרגשתי את כל החרא שלכם בגוף שלי ובכיס שלי ספסרתם עליי שהייתי חבר בארגון שלכם אתם חרא של ארגון תעופו לנו מהבית חבורה של זונות!

טוב, אז בינגה מחק את הנושא שפתחתי....חוץ מתגובה כזאת והשוואה שלי לשב"כניק לא קיבלתי יותר מדי. זה אגב אחרי שנגמרה להם התחמושת והצגתי את עצמי אז התירוץ שלהם שבדרך כלל הוא שמתחבאים מאחורי המקלדת לא תפס כבר, והם פשוט מוחקים. מאפיונרים דמיקולו.

ניר אחי, החתימה שלך אומרת הכל "NON MOLLARE MAI"

מה אתה רוצה מאיתנו?

אני לא שייך לשום ארגון הייתי באולטראס ועזבתי כי לא התאים לי הכיוון שהארגון הדרדר אליו.

אני לא רוצה ממכם כלום כי לא ממש מעניין אותי המריבות שלכם ביציע יותר מעניין אותי ההצלחה של מכבי ולא מי מניף איזה דגל איפה.לא מתעסק בזה לא מפריע לי מה הפוליטיקה מאחורי שער 11

מפריע לכם המצב? תפעלו נגד האולטראס.אבל בחייאת ראבק לבוא לפורומים ולא לעשות כלום בשטח מה זה יעזור למאבק שלכם? לכו ליציע ותהיו בפנים שלהם זה שהשחקן לא מגיע יותר למשחקים זה פועל לטובת האולטראס

לא תצליחו לשנות אותם או להעיף אותם כי הםם כבר מושרשים עמוקים ביציע ובהנהלה אז תעשו מה שהם עשו לא רצו אותם? הם הגיעו ונכנסו על אפם וחמתם של אחרין לא הפריע להם בשיט.[ואני הייתי 3 שנים בארגון אז אני די מכיר את דרכי הפעולה שלו].

עצוב, אבל לצערי ממש לא מפתיע.

לא מדובר פה על איזשהו מקרה חד פעמי אלא על התנהגות שיגרתית ומשקפת בשני הענפים.

אוי לקהל שזה הארגון שמייצג אותו.

אז ניר אחי. בוא ספר לנו את דרכי הפעולה של הארגון.. שנדע איך לפעול בשביל לחזור ליציע.

הרי אתה בעד שהשחקן יחזור נכון? והעידוד יהיה יותר טוב וכו' וכו'...

אז ספר לנו בבקשה

אז ניר אחי. בוא ספר לנו את דרכי הפעולה של הארגון.. שנדע איך לפעול בשביל לחזור ליציע.

אז ספר לנו בבקשה

ממש לא.

אחי אני לא מכניס את הראש שלי למיטה חולה,ואם לא הבנת אז שוב:לא מעניין אותי השחקן ולא מעניין אותי האולטראס ושאר ירקות את כל המריבות האלו תשמרו לעצמכם.

אז ספר לנו בבקשה

יונתן הגייט כיום נמצא באופן פעיל ביציע ולפי מה שאני מתרשם המצב דומה למצב שבו נמצא השחקן.

אפשר לדעת מה גרם לכם לקבל את ההחלטה להשאר ביציע למרות האלימות מצד האולטראס?

יונתן הגייט כיום נמצא באופן פעיל ביציע ולפי מה שאני מתרשם המצב דומה למצב שבו נמצא השחקן.

אפשר לדעת מה גרם לכם לקבל את ההחלטה להשאר ביציע למרות האלימות מצד האולטראס?

הבטחות מצד הנהלת הקבוצה והגורמים בהיכל שאמורים להבטיח לנו בטחון.

כרגע אנחנו סומכים עליהם ומגיעים במטרה להמשיך לשמור על יציע צהוב עם עידוד לקבוצה.

קיבלנו הבטחות מההנהלה לעונה הקרובה לדברים שלא חלמנו שנקבל, והצעד שאנחנו עושים זה להכנס ליציע להמשיך בדרכינו ולקוות שההנהלה תעמוד במילה שלה.

במידה והיא לא תעמוד במילה שלה, והאלימות תחזור ללא מענה, גם אנחנו לא נהיה ביציע.

הבטחות מצד הנהלת הקבוצה והגורמים בהיכל שאמורים להבטיח לנו בטחון.

כרגע אנחנו סומכים עליהם ומגיעים במטרה להמשיך לשמור על יציע צהוב עם עידוד לקבוצה.

קיבלנו הבטחות מההנהלה לעונה הקרובה לדברים שלא חלמנו שנקבל, והצעד שאנחנו עושים זה להכנס ליציע להמשיך בדרכינו ולקוות שההנהלה תעמוד במילה שלה.

במידה והיא לא תעמוד במילה שלה, והאלימות תחזור ללא מענה, גם אנחנו לא נהיה ביציע.

תודה על ההסבר.

בהצלחה.

תגידו מה אתם נקבות?

ילד קטן בא ומוריד שלט למה לא הייתה יד שעפה לפנים שלו?

וגם לבנאדם השני שהוריד ת'שלט...

די תראו שאתם לא פאיירים של אף אחד ושאף אחד לא יכול לדרוך עליכם.

זה כבר הפך להיות מגעיל תתחילו להגיב אחרת לא תגיעו לשום מקום.

אחי אנחנו פשוט היינו עסוקים בלעודד את הקבוצה.. זה קצת בעייה לשים לב לשלטים תוך כדי שאתה מעודד תקבוצה. ולא רק מניף דגלים עם גולגלות, וללבוש חולצות שחורות

תגידו מה אתם נקבות?

ילד קטן בא ומוריד שלט למה לא הייתה יד שעפה לפנים שלו?

וגם לבנאדם השני שהוריד ת'שלט...

די תראו שאתם לא פאיירים של אף אחד ושאף אחד לא יכול לדרוך עליכם.

זה כבר הפך להיות מגעיל תתחילו להגיב אחרת לא תגיעו לשום מקום.

נראה לך הגיוני להעיף כאפה לילד תמים שנשלח על ידי אנשים אחרים?