Jump to content

מי הם באמת ארגון האולטראס?

ארגון GATE 11

Recommended Posts

שימו לב איך שלחו מישהו עם הדגל של האולטראס שיילך לכיוון של העידוד האמיתי שהיה ביציע, והכל כדי שיחשבו שהאולטראס מעודד חזק ומביא הרבה אוהדים.

הקטע של השחור אולי באמת מכעיס אבל מה לעשות שזה זכותם להגיע עם שחור ולמרות שזה מעצבן אי אפשר לעשות דבר.

הקטע של האלימות זה הקטע שיותר מטריד אותי.

אני חושב שההתנהגות של האולטראס גורמת להרבה ילדים לחשוב שזה קול להרביץ וללכת עם שחור.

לצערי הרב בזמן שאנחנו כועסים ומציינים דברים בפורום האולטראס פורח.

בעוד שעתיים בלומפילד יהיה שוב שחור והאנשים מתחילים להתרגל לזה ומתי שאתה מתרגל למשהו אתה גם מתחיל לאוהב אותו.

למה שלא תעשו מהלך שתאחדו כוחות באופן זמני ותגיעו ביחד למשחקי הכדורגל(השחקן+הגייט+הלב הצהוב)

ככה תהיו יותר חזקים מנטלית וגם פיזית(למקרה שאין ברירה)אני חושב שאתם יכולים להקים גוש מספיק גדול שלאולטראס לא יהיו כוחות בשביל להורידו.

שתבינו אני לא חושב שהדרך זה ללכת מכות עם האולטראס אבל אני חושב במקרה שהאולטראס יבואו להרביץ הגנה עצמית זה דבר לגיטימי ומקובל.

ועוד משהו לפני כמה זמן כתבתי שאני לא מבין את העניין של לדבר בחשאי כל פעם שמישהו שואל למה לא עושים מעשים התשובה היא

"אנחנו עושים דברים על תדאגו יהיה בסדר"שלא תבינו לא נכון אני מאמין שאתם פועלים כל זמן!

אבל למה שלא תעשו מעשים שכולם ישמעו שכולם ידעו לא רק דברים סגורים?

תצאו להפגין מול המשטרה/ההנהלה תלכו לאתרי הספורט(זה נושא מספיק חם ואני בטוח שאתרי הספורט ישמחו לעסוק בו)

תבינו כל התקופה הזאת שאתם לא ביציע רק מחזקת את האירגון האנטי מכבי!

תעשו רעש תחזרו ליציע.

מה שבעיקר עצוב פה הוא שאני לא מופתע משום דבר שרואים בסרטון הזה.

וזה באמת מרשים איך קליפ של 2 דקות מאימון אחד בודד (שגם אותו הם עזבו באמצע) מתאר את פעילות הארגון הזה כ"כ במדויק.

- מעודדים בשביל המצלמה, בדיוק כמו שהם באים לנתב"ג ונותנים לילדים הקטנים שם הוראות מפורשות איפה בדיוק להתמקם ולעמוד עם הכרזה של הגולגולת כדי ששפונדר לא יפספס אותה בקליפ המצולם שהוא מעלה ב ONE.

- שטיפת מוח, על כל שלט ושלט או כרזה המלווה בגולגולת או בצבע השחור מתנוססת המילה "אולטארס" – בקושי יש אזכור למכבי. מסע תעמולה מבריק. העיקר שכולם ייראו "אולטראס" כל היום, כל הלילה ובכל פינה– שיחדור לכם טוב טוב למוח ושהקהל התמים והילדים שמגיעים למגרשים לא יוכלו חלילה להתעלם מהשם ומהארגון הזה שחוץ מלשים את השם שלו בכל פינה ובכל חור לא בולט (מלבד צביעת קמצוץ מהיציע בשחור) ולא עושה הרבה במיוחד (לאן הכסף הלך כל השנים האלה עדיין שאלה שנשארה לא פתורה).

- העידוד שלהם לא משהו? הגוש שלהם קטן ומצ'וקמק? יש פתרון! ייקחו קרדיט על מה שעושים אחרים! יתקעו את הדגל השחור שלהם באמצע הגוש האמיתי שבא מאהבה ואם יגידו להם משהו יתחילו לאיים.

- על הורדת השלט פשוט מיותר לדבר. להקיא.

- לגבי מכירת המרצ'נדייז בניגוד לסיכום עם ההנהלה - אני מקווה ששמעון מזרחי יצפה בסרטון הזה. עוד הסכם שהם מצפצפים עליו. מישהו עוד סופר את ההסכמים שהם מפרים?

מה שעצוב הוא שאלה דברים שקורים כבר המון זמן, זה לא חדש ולא התחיל רק ברגע שהכביסה המלוכלכת הזאת יצאה החוצה וברגע שהשחקן ה-12 הפסיק להגיע למשחקים מחוסר ברירה.

והלוואי שזה היה מסתכם רק בזה...

הגיע הזמן שכולם ייראו.

כל הכבוד על הצילום.

לא הגיוני שעם הוכחות, ועם כל כך הרבה שאלות לא פתורות אי אפשר לעשות כלום.

אם הם גונבים כסף, אם הם מרביצים לילדים, אם הם עושים את כל מה שאתם אומרים

בטוח אפשר לעשות עם זה משהו.

מעניין אותי לשמוע תתגובה של אכי עכשיו.

ובשורה התחתונה זה לא הקהל שגדלתי עליו חבל שזה מה שיש היום.

בדיוק ככה...אנחנו מאבדים הרבה אוהדים קטנים בגלל זה.