Jump to content

מי הם באמת ארגון האולטראס?

ארגון GATE 11

Recommended Posts

4 היה של מכבי.

5 היה של הפועל.

חפש באיזשהוא מקום את הדרבי שניצחנו 3-0 אם אני לא טועה ב 83 עם צמד של בן שיטרית ואחד לש אלון נתן ותראה את החגיגות ב שער 5 אחרי השלישי...

וואלה לא נכנסתי לפורום חודשיים אני נכנס ושום דבר לא השתנה... ולפי מה שאני רואה גם שום דבר ביציע לא משתנה

לא נמאס לדבר על האולטרס כל היום ? ובמקום זה אולי תעשו משהו משמעותי ? תחזרו ליציע לפחות...

4 היה של מכבי.

5 היה של הפועל.

חברים קצת יותר כבוד לאכי, גם היה במגרשים יותר מכולנו וגם זוכר ( בעזרת השם, טפו טפו טפו) טוב יותר מרובנו.

"הצבר"

תגובה שראיתי באתר של האולטראס בנושא השירים

"ולמרות שאני לא מנהל ארגון, אבל מהמובילים בנושא העידוד אני אסכם לכם את קצר מאוד. המדניות בשער 11 כרגע היא לא להכניס שירים חדשים וארוכים אלא לשיר את כל השירים הקיימים יש מגמה של להחזיר שירים ישנים ומנגינות מפעם, ולהכניס ליציע יותר שירים במזרחית. ההחלטה הזאת נועדה כדי שכל האנשים השונים שנמצאים ביציע (מבוגרים, חדשים, וותיקים, צעירים, אשכנזים, מזרחיים, אוהבי דרום אמריקה ואוהבי שריף) יוכלו למצוא משהו משותף."

זה מה שהם רוצים ביציע

"דרך אגב ארגון האולטראס לא כמו ארגון השחקן ה12 לא דוגל בעידוד 90 דקות בוא נעשה הפרדה ביין מה שהיה למה שיהיה

אבל מנסים כמה שיותר "

עצוב זה מה שהם אומרים

תגובה שראיתי באתר של האולטראס בנושא השירים

"ולמרות שאני לא מנהל ארגון, אבל מהמובילים בנושא העידוד אני אסכם לכם את קצר מאוד. המדניות בשער 11 כרגע היא לא להכניס שירים חדשים וארוכים אלא לשיר את כל השירים הקיימים יש מגמה של להחזיר שירים ישנים ומנגינות מפעם, ולהכניס ליציע יותר שירים במזרחית. ההחלטה הזאת נועדה כדי שכל האנשים השונים שנמצאים ביציע (מבוגרים, חדשים, וותיקים, צעירים, אשכנזים, מזרחיים, אוהבי דרום אמריקה ואוהבי שריף) יוכלו למצוא משהו משותף."

זה מה שהם רוצים ביציע

"דרך אגב ארגון האולטראס לא כמו ארגון השחקן ה12 לא דוגל בעידוד 90 דקות בוא נעשה הפרדה ביין מה שהיה למה שיהיה

אבל מנסים כמה שיותר "

עצוב זה מה שהם אומרים

אני יגיד את זה שוב,האולטראס לא מסוגלים!! גם אם הם ירצו הם פשוט לא מסוגלים להכניס שירים,לא מסוגלים לחבר את הקהל ובטח שלא לעמוד ולהנהיג את קהילת אוהדי מכבי תל אביב.

לשחקן ה-12 לקח זמן רב כדי להביא את היציע למקום מסויים,זמן שבו הושקעה עבודה רבה ומאמץ רב..שיהיה לכולכם ברור,דברים בחיים לא קורים סתם וכל דבר הוא תוצאה של עבודה!! לא יכול היות שיבוא גורם מסויים, ופתאום ייקח את השליטה והדברים ישארו כפי שהיו,אל תצפו שזה יקרה כי זה לא!!

חומר האנשים שמהם מורכב כל הארגון הוא בעצם ההבדל האמיתי בין האירגונים, ועל הפער הזה לא יוכלו לגשר גם בעוד מיליון שנה!!

אכי צודק במאה אחוז. אני ישבתי בשלושה דרבים שונים בשער חמש.

שתיים אחד להפועל, מכבי מובילה משערו הראשון של אלוני בבוגרים, שנכבש על שער חמש..

אלוני משווה לשתיים שתיים בדקה התשעים ושש, על שער חמש. גשם מבול, נפלתי על השלוליות, איזה כאוס.

שלוש שתיים להפועל בעונת הירידה שלהם.כל שער חמש צעק שהמשחק מכור(אחרי שעשינו מהפך והובלנו שתיים אחד)כי התאוריה היתה שמכבי לא רוצה שהפועל תרד והפוך(שיקולי הכנסה).

בעבר, היה להפועל רק את שבע.אבל צריך לדעת שחלק מהיציעים אז, היו מעורבים. שער חמש היום, זאת תולדה של תקופת סיני...

חפש באיזשהוא מקום את הדרבי שניצחנו 3-0 אם אני לא טועה ב 83 עם צמד של בן שיטרית ואחד לש אלון נתן ותראה את החגיגות ב שער 5 אחרי השלישי...

בוודאי...

מישהו יכול לארגן רגע תמונה של היציעים בבולמפילד?

משום מה לא מסתדר לי משהו עם שער 7...

שהחלק הפינתי של 11 כבר שייך לשער 8 מה שאין בצד השני...

אוקי,מצאתי תמונה:

http://www.hapoelta-fc.co.il/Images/stadiu...ttle%20copy.jpg

{מצטער שזה מהאתר של הפועל...}

א.כמו שכתבו כבר מקודם,מה תעשו בדרבים שהפועל ירצו גם את שער 7?

ב.אתם רחוקים מידי משער 13,ויהיה קשה לכם להשפיע עליו ממרחק כזה!

ג. בדרבים ביתיים,לא יהיה חציצה בינכם לבין הפועל,והמשטרה בחיים לא תאשר את זה.

ד. אם אתם עוברים-אני איתכם :)

בהצלחה!

אומרים שניסו להוציא את שטרית עם אמבולנס.

עם כל מי שדיברתי על הדרבי הזה מהמבוגרים הוא קיבל ברק בעיניים.

אחד הגדולים. וגם שהדרבי התרחש בשנים טובות של ההם, עדיין היתה להם רק את מובלעת שבע ועוד כמה מאות פזורים בשערים מעורבים.עשר אחד עשרה וארבע חמש היו צהובים....כמו רוב רובו של המגרש...

אחד הגדולים. וגם שהדרבי התרחש בשנים טובות של ההם, עדיין היתה להם רק את מובלעת שבע ועוד כמה מאות פזורים בשערים מעורבים.עשר אחד עשרה וארבע חמש היו צהובים....כמו רוב רובו של המגרש...

מכבייה יקירי,סלח לי לתקן אותך...רוב רובו של המגרש לא היה צהוב - היתה הצגה כפולה מכבי חיפה - ביתר והדרבי אמנם היו לנו הרבה אבל רחוק מרוב לא היה לנו יותר מ 8-9 היו גם המון אוהדים לחיפה וביתר לעומת זאת הפועל יחסית היו במיעוט

ואפרופו לתגובות לגבי שהשחקן הקים את 11...אם הייתם רואים את שער 11 כשמיקי בן שיטרית טיפס על הגדר אחרי הראשון שלו הייתם מבינים ש11 היה במיטבו גם בתקופות אחרות... תשאלו את ראובן אבא של עוז וייסמן הוא הראשון שפרץ לדשא אחרי המשחק....( ואז היו גדרות..)

• 3 weeks later...

כמדברים על הפרת הסכמים ואי עמידה במילה מול ההנהלה. תשאלו את האולטראס כמה פעמים הם הפרו דברים גם בכדורסל, ובמיוחד אחריי כל הדברים שהם עשו בכדורגל.

פשוט בדיחה