Jump to content

מי הם באמת ארגון האולטראס?

ארגון GATE 11

Recommended Posts

המכירת מרצ'נדייז היא הפרה של הסכם מול הנהלת של הקבוצה. כמעשה הוא לגיטימי ביותר, מכירת מרצ'נדייז הוא דבר מבורך למען האוהדים אבל כאשר יש עליהם איסור מדובר בהפרת הסכם. שכיח אצל האולטראס. זה כל מה שהם ניסו להראות בוידאו.

איזה הסכם איזה?

ההנהלה אסרה מכירה של מרצ'נדייז בהיכל כדי שאוהדים יאלצו לקנות את אותו קפוצ'ון בחנות ב-350 שקל, טי שירט ב-100 שקל או צעיף ב-80 שקל.

טוב מאוד שמוכרים למרות שההנהלה אסרה למכור. חבל אמנם שאתה קונה קפוצ'ון או צעיף של UM96 ולא של מכבי תל אביב אבל ניחא, לפחות יש לך אפשרות בחירה.

איזה הסכם איזה?

ההנהלה אסרה מכירה של מרצ'נדייז בהיכל כדי שאוהדים יאלצו לקנות את אותו קפוצ'ון בחנות ב-350 שקל, טי שירט ב-100 שקל או צעיף ב-80 שקל.

טוב מאוד שמוכרים למרות שההנהלה אסרה למכור. חבל אמנם שאתה קונה קפוצ'ון או צעיף של UM96 ולא של מכבי תל אביב אבל ניחא, לפחות יש לך אפשרות בחירה.

הסכם שבו ההנהלה אסרה על מכירת מרצנדייז' במשחקי הקבוצה,לא כדי לאלץ את האוהדים לשלם הרבה יותר כסף אלא בגלל שהאולטראס לא משתמשים בכספים האלה למען מכבי אלא לדברים אחרים.

עובדה שבעונות קודמות לא הייתה בעיה להנהלה עם מכירת מרצנדייז',היא פשוט לא הייתה מודעת.

הסכם שבו ההנהלה אסרה על מכירת מרצנדייז' במשחקי הקבוצה,לא כדי לאלץ את האוהדים לשלם הרבה יותר כסף אלא בגלל שהאולטראס לא משתמשים בכספים האלה למען מכבי אלא לדברים אחרים.

עובדה שבעונות קודמות לא הייתה בעיה להנהלה עם מכירת מרצנדייז',היא פשוט לא הייתה מודעת.

כן ואני בטוח שהעובדה שההנהלה מוכרת את אותם מוצרים במחיר שהוא פי 3-4 מהמחיר שהאולטרס וגייט 11 מכרו אין שום קשר לאיסור על המכירה.

נראה לך באמת שלהנהלה מזיז ת'ביצה שהאולטרס מוכרים מוצרים ואחרי זה לא משתמשים בכסף לתפאורה?

כן ואני בטוח שהעובדה שההנהלה מוכרת את אותם מוצרים במחיר שהוא פי 3-4 מהמחיר שהאולטרס וגייט 11 מכרו אין שום קשר לאיסור על המכירה.

נראה לך באמת שלהנהלה מזיז ת'ביצה שהאולטרס מוכרים מוצרים ואחרי זה לא משתמשים בכסף לתפאורה?

בבלומפילד מותר למכור מרצנדייז' ויש גם חולצות וצעיפים של הקבוצה בבוטיק שם.אז פה להנהלה זה לא מפריע?תאמין לי ההנהלה הזאת רוצה וצריכה כסף הרבה יותר מהכדורסל.

חוצמזה,המכירה בכדורסל נמשכה שנים ורק השנה הפסיקו עם זה,אז נראה לך שזה כי פתאום הם החליטו שהם רוצים לעשות כסף?אחרי כ"כ הרבה שנים?

אכי מה אתה אומר להם ישירות? שזה מגעיל ודוחה שהם הורידו שלטים? שזה לא יפה להפר הסכמים עם ההנהלה?

ואתה יוצא חי מזה? בלי שום שריטה? אם כן, אז כל הכבוד

וואלה יונה אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל אני העברתי לא פעם 1 ביקורת על האולטראס ולא קרה לי כלום ברוך השם

וכן גם ישירות,אתה מוזמן לפנות לאיתי אלחנתי שאני מאוד אוהב ומעריך שיגיד לך שאמרתי לו,וזה בכלל לא משנה מה הוא ענה לי,הוא קיבל את הביקורת כמו בן אדם.

איזה הסכם איזה?

גם אם אתה צודק לגבי הסיבות של מכבי וכנראה שכך המצב, זה לא משנה. הארגונים מודעים לזה וישנו הסכם בינם ובין מכבי. בניגוד לגייט וללב הצהוב, ראינו עד כמה האולטראס מכבדים את זה.

(בהנחה באמת שיש סיכום מול ההנהלה, כפי שנכתב פה ובנושאים אחרים)

לפותח הנושא שאלה לי אליך:

רגע,מה חשבתם אחרי שלכלכתם על האולטראס במשך כל הקיץ אז הם אמורים לשבת לידכם כאילו כלום לא קרה?

אולי תשאל את עצמך-האולטראס חשבו שהם יתנהגו בצורה כזו, יהרסו לאוהדי מכבי ואף אחד לא יגיד על זה כלום??

אני לא מגבה אף אחד פה. אני שואל בתור היגיון שאחרי כל החרא שיצא מישהו חשב שהמפגשים בין הארגונים עכשיו יהיו מלאי אהבה?

ואגב מבחינת האולטראס הם חושבים שהם לא עשו שום דבר רע.

אני לא מגבה אף אחד פה. אני שואל בתור היגיון שאחרי כל החרא שיצא מישהו חשב שהמפגשים בין הארגונים עכשיו יהיו מלאי אהבה?

:wubyellow3: אנשים זהב

רגע,מה חשבתם אחרי שלכלכתם על האולטראס במשך כל הקיץ אז הם אמורים לשבת לידכם כאילו כלום לא קרה?

אולי תשאל את עצמך-האולטראס חשבו שהם יתנהגו בצורה כזו, יהרסו לאוהדי מכבי ואף אחד לא יגיד על זה כלום??

מה שאתה אומר בעצם, זה שהם ראו את כל ה"לכלוך" כביכול, ואז אמרו לעצמם: "הממ.. טוב, חובת ההוכחה עלינו, יאללה בוא ניצמד למה שהם אמרו ונבצע".

לא יודע, משום מה לא מסתדר לי.

עצם המשפט שהדגשתי בתגובה האחרונה שלך מראה את בסיס הבעיה..

בטח ניר.

להרביץ לאנשים ולהוריד שלטים מותר באיטליה לא?

ולשקר ולתקוע סכינים בגב מותר לא?

אז שיילכו לאיטליה.

שלא יתפלאו שיום אחד יחזירו להם....

אתה לא מטומטם.

מזה "אחרי שלכלכו עליהם בלה בלה בלה"?!?

אמרו שהם עושים משהו אז התגובה שלהם לפי מה שאתה אומר זה ללכת ולעשות את אותו הדבר שאמרו שהם עושים?

הם לא חושבים שהם עשו שום דבר רע? הם לא שפויים?

כל מה שרשמת זה שטויות. הם לא מתנהגים ככה כי מישהו לכלך עליהם הם מתנהגים כמו שהתנהגו קודם.

אף אחד לא מצפה למפגשים עם חיבוקים ונשיקות אבל יש הבדל בין לא לומר למישהו שלום ברחוב ובין לשים לו רגל.

אבל זה מוכר.

אנשים אלימים מגיבים באלימות כלפי אנשים שקוראים להם אלימים.

מילים של איש אולטרס די מוכר באיזה מסיבה

"אני אוהב את השחקן, הם אחלה. יש רק בעיה אחת-אנחנו מאמינים בעידוד דרך אלימות והם לא"

זה התמצית של הכל.

מילים של איש אולטרס די מוכר באיזה מסיבה

"אני אוהב את השחקן, הם אחלה. יש רק בעיה אחת-אנחנו מאמינים בעידוד דרך אלימות והם לא"

זה התמצית של הכל.

חחח עידוד דרך אלימות..,חבורה של ילדים בני חמש מאמינים בעידוד דרך אלימות..נו באמת!

נתחיל בזה שהם לא מאמינים בעידוד,הם לא יודעים לעודד,הם לא מסוגלים להוביל יציע בעידוד

והם מנצלים את החברה הצעירים שלהם והופכים אותם לחרא של בני אדם.

ארגון מגעיל.

מהדברים שלך אפשר עוד לחשוב שלפני "הלכלוכים על האולטראס בקיץ", האולטראס עוד היו ילדים טובים שהתנהגו יפה וכיבדו את כל אוהדי מכבי שלא מסכימים עם דרכם, וכל הבלאגן הזה הוא רק בגלל "הלכולכים על האולטראס".

רק נזכיר של"לכלוכים" האלו קדמה התנהגות מחרידה של האולטראס גם בכדורסל כלפי אוהדי מכבי כמו איומים באלימות על אוהדי מכבי המבוגרים במשחק באשקלון, מכות לחברי הגייט בהסעה למשחק בחיפה, איומים באלימות, ספסרות על חשבון אוהדי מכבי וגניבת כספים לכיס האישי, וזה רק מהכדרוסל בלי להזכיר מה שקרה בכדורגל...

איצקו, לא בטוח שאם אני יילך לשאול ולהעביר ביקורת מול האולטראס היום, לא יתנפלו עליי או על כל אחד אחר.

אולי עליי יותר, כי אני מלשין\בלש\חוקר\סמוי

אין להם תשובות לאן הכסף הולך, אין להם איך להכחיש את האלימות, אין להם תשובות ואת זה רואים פה כבר חודשים מכל המיקרים שעולים פה באינטרנט.

לא ראיתי הכחשה אחת של המקרים מכל השנה האחרונה, רק תשובות על סמוי או מלשין, או תשובות שהם ביציע 30 שנה ושכל המבוגרים שלהם בנו את מכבי.

תראה לי תשובה אחת רצינית ואמיתית שלהם לכל טענה שעלתה מולם.

ולכן אף אחד לא ליכלכך פה על האולטראס, כל מה שנאמר זה עובדות! ואפילו לא חצאי אמת.

ונכון האמת כואבת, ובגלל זה הם ממשיכים עם כל האלימות והחרא הזה

התשובות של האולטרס כאלה מסכנות, פשוט חבורה של קופי אדם

כל עניין המלשין/סמוי/בינגה (WTF?) לנעול די מגוחך

אני רוצה לראות אחד שם שייתן תשובה קונקרטית ותגובה נורמלית לכל מה ששואלים אותו ולא יתחיל להגיד שהוא ביציע עוד לפני שאני נולדתי

זו לא חוכמה, באותה מידה אבא שלי יכול להגיד שהוא ביציע עוד לפני שחשבו על שי מזרחי ועל אורי משיח

הם יכולים לקרוא לי ילד מקלדת, ילד שמתחבא מאחורי כינוי (למען האמת אני ממש לא ילד) אבל מוזמנים לפגוש אותי בבלומפילד בכל שבת ולשמוע את אותם הדברים שאני כותב פה

הרי הטענות שלהם מגוחכות והם אירגון פאטתי, אבל לפחות זה מצחיק לראות את איש הגדר שלהם בשבתות

התשובות של האולטרס כאלה מסכנות, פשוט חבורה של קופי אדם

כל עניין המלשין/סמוי/בינגה (WTF?) לנעול די מגוחך

אני רוצה לראות אחד שם שייתן תשובה קונקרטית ותגובה נורמלית לכל מה ששואלים אותו ולא יתחיל להגיד שהוא ביציע עוד לפני שאני נולדתי

זו לא חוכמה, באותה מידה אבא שלי יכול להגיד שהוא ביציע עוד לפני שחשבו על שי מזרחי ועל אורי משיח

הם יכולים לקרוא לי ילד מקלדת, ילד שמתחבא מאחורי כינוי (למען האמת אני ממש לא ילד) אבל מוזמנים לפגוש אותי בבלומפילד בכל שבת ולשמוע את אותם הדברים שאני כותב פה

הרי הטענות שלהם מגוחכות והם אירגון פאטתי, אבל לפחות זה מצחיק לראות את איש הגדר שלהם בשבתות

מי שמבקש ממך לבוא אליו אישית ביציע של בלומפילד בזמן משחק של מכבי, הוא הפחדן והפאתט. במקום לפרסם תגובה רשמית כדי שאלפי אוהדי מכבי יוכלו לקרוא, הם מעדיפים לטפל בזה "אחד אחד". אל תרגיש רע, אתה לא הפאתט\ילד המקלדת בעניין הזה.

מי שמבקש ממך לבוא אליו אישית ביציע של בלומפילד בזמן משחק של מכבי, הוא הפחדן והפאתט. במקום לפרסם תגובה רשמית כדי שאלפי אוהדי מכבי יוכלו לקרוא, הם מעדיפים לטפל בזה "אחד אחד". אל תרגיש רע, אתה לא הפאתט\ילד המקלדת בעניין הזה.

זה לא קרה לי אישית, אבל ראיתי את זה קורה אצלם כ"כ הרבה פעמים

ובאמת שהם מוזמנים לבוא אליי אישית, הרי אף אחד לא רואה אותם ממטר, פחד זה הדבר האחרון שאני מרגיש כשאני רואה אותם