Jump to content

יובל אבידור - סיכום זמני אחרי 4 מחזורי ליגה.

Simba

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל מה רק 10? איפה המכביזם? תעבור לשער 5 הפועליסט

חחח אסף אוהד הפועל נשמע מצחיק . לא לא הוא לא אוהד הפועל הבטחה שלי חח

אני מכיר אותו חח =)

בחזרה לחור שבא ממנו.

לא מסכים איתך , אני חושב שבזכותו יש בהתקפה של מכבי קצת יותר מהירות.

למרות זאת יש לך את יבוריאן השמנמן , ואת מאיוקה על הספסל במקום שיהיה על המגרש.

אתם לא מבינים משהו הוא לא חלוץ יכניס 15-20 שערים הוא יביא איתו הרבה הרבה בישולים! כי הוא עושה המון רץ! ואם הוא יתן כמה גולים זה טוב! אבל נימני לדעתי קנה אותו בשביל זה!

הוא מנסה, באמת מנסה.. אבל לרוב הוא מסתבך עם הכדור ומאבד... בעיניי עד עכשיו השחקן הכי חלש שלנו העונה(כי בכל זאת שבחון נתן משחק אחד טוב), מהספסל הוא יכול לתרום יותר טוב לדעתי..

אתם לא מבינים משהו הוא לא חלוץ יכניס 15-20 שערים הוא יביא איתו הרבה הרבה בישולים! כי הוא עושה המון רץ! ואם הוא יתן כמה גולים זה טוב! אבל נימני לדעתי קנה אותו בשביל זה!

נימני קנה אותו כי הוא חשב שיש לו את עזרן\כחלון לאגף ימין עד שבוזגלו יחזור ועם אבידור בצד שמאל וחלוץ מטרה

זה התקפתה מפחידה אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד נפלנו עוד לפני שהתחילה העונה עם הפציעות

אבל בלי קשר הוא ישים את ה10 שערים שלו + כמה בישולים

וזה לא שיש לך בחוץ משהו יותר טוב אז הרכב חובה בלי דיבורים בכלל

ציפיתי וחיכיתי לו, פייר התאכזבתי.

הוא רץ ומשקיע, עושה הגנה ונותן 100 אחוז, אבל הוא קצת לא מורגש, והרבה לא פוגע.

נמאס לשמוע מבחורים סימפטיים שאחראים על המרקם חברתי אבל הקשר בינם לבי ןכדורגל הוא כמו הקשר בין מראדונה לאימון

לא ישים גול במאני טיים גם אם השוער ייפול. הוא יעשה תנועה נכונה, יגיע למצב טוב, יילחם, אבל במצב של 0-0 או גול הבדל הוא לא יצליח להכניס. בגביע הטוטו אבל הוא יהיה סבבה, אם זה מנחם פה מישהו

יובל אבידור כמו גם שרן ייני,יובל שפונגין,אורי שטרית ויוסי שבחון הם אחלה חבר'ה,באמת אחלה,אבל למכבי ת"א הם פשוט לא מתאימים

יובל אבידור הוא אחד המחמיצנים הכי גדולים בליגה,רק שבמכבי הוא עוד לא הספיק להראות את זה כי הוא אפילו לא מצליח להגיע למצבים מול השער.

עזוב את זה שחוץ משטרית ואבידור (שאני לא סגור עליו עדיין) כל שלושת השחקנים שהזכרת פה הם שחקנים שלדעתי ולדעת רבים מוכשרים מאוד, ומתאימים לכל קבוצה גדולה בארץ.

שפונגין- מגן נבחרת ישראל, שזה אומר הכל, אולי המגן הימני הטוב בארץ גם ביכולת הנוכחית שלו.

שבחון- שחקן מאוד מוכשר שיודע להכניס ולבשל הרבה יותר מהממוצע של שחקן בתפקיד שלו.

וייני- השחקן בית הכי מוכשר שיש לנו בהרכב, הוא יודע לסדר את המשחק ולשולח כדורים מאוד חכמים לשחקנים (כשהם לא בורחים מהכדור), אחראי מאוד והוא שחקן העתיד של מכבי לדעתי.

זה לא שהשחקנים בחיפה ובהפועל כ''כ מבריקים, דה סילבה, בונדר, קנדה?

או בירם כיאל, קולמה, ומשומר?

אם השחקנים האלה משחקים בקבוצות המובילות כרגע בליגה, אז בטח שכל מי שהזכרת פה יותר ממתאימים לשחק במכבי.

אנחנו לא ברצלונה או ריאל שכל הסגל שלנו צריך להיות מפוצץ בכובכים.

זה לא שבמקום השחקנים האלה אתה יכול להביא את מסי או צ'אבי.

(ועוד דבר קטן לגבי התמונה שלך בצד, אתה חייב להחליף אותה ומהר היא עושה לי עצבים חח לא יודע למה).

אין לו טכניקה. בכלל. ברמה של לשמור את הכדור קרוב לרגל כשהוא עוצר כדור או מכדרר. לשים שחקן כזה באגף זה עוול.

חייב לשחק למעלה ליד אילייה, שם לפחות המהירות שלו תוכל להביא אותו למצבים. לא שאני חושב שהוא יצליח יותר, אבל אין מצב שהוא יצליח פחות..

שחקן מצויין שעוד לא התחבר לקבוצה.

יש לו מהירות, הוא יודע לקרוא את המשחק. אבידור עושה הרבה כאבי ראש לשחקני ההגנה, רץ מצד לצד, משגע אותם. המרוויח העיקרי מזה בנתיים הוא יבוראן. כרגע, יבוראן נמצא בכושר מעולה, וכמות שערים מכובדת. שחקני ההגנה ישימו יותר דגש על איליה, ואבידור רק יכול להנות מהמצב הזה.

עוד קצת זמן, עוד קצת.

תמשיכו להיות מסכנים ולגמור שחקנים אחרי 5 מחזורים נראה לאן תגיעו

מה קשור אחי??מדובר בשחקן שירד עם קבוצותו שנה שעברה ליגה,שחקן ידוע בתור מחמיצן סדרתי!! בקושי הצליח בקרית שמונה!

בשביל מה הביאו אותו בכלל?מה חשבו שהוא יגיע למכבי ויבקיע בצרורות?רואים שהוא לא חלוץ והוא לא רמה.

עזוב את זה שחוץ משטרית ואבידור (שאני לא סגור עליו עדיין) כל שלושת השחקנים שהזכרת פה הם שחקנים שלדעתי ולדעת רבים מוכשרים מאוד, ומתאימים לכל קבוצה גדולה בארץ.

שפונגין- מגן נבחרת ישראל, שזה אומר הכל, אולי המגן הימני הטוב בארץ גם ביכולת הנוכחית שלו.

שבחון- שחקן מאוד מוכשר שיודע להכניס ולבשל הרבה יותר מהממוצע של שחקן בתפקיד שלו.

וייני- השחקן בית הכי מוכשר שיש לנו בהרכב, הוא יודע לסדר את המשחק ולשולח כדורים מאוד חכמים לשחקנים (כשהם לא בורחים מהכדור), אחראי מאוד והוא שחקן העתיד של מכבי לדעתי.

זה לא שהשחקנים בחיפה ובהפועל כ''כ מבריקים, דה סילבה, בונדר, קנדה?

או בירם כיאל, קולמה, ומשומר?

אם השחקנים האלה משחקים בקבוצות המובילות כרגע בליגה, אז בטח שכל מי שהזכרת פה יותר ממתאימים לשחק במכבי.

אנחנו לא ברצלונה או ריאל שכל הסגל שלנו צריך להיות מפוצץ בכובכים.

זה לא שבמקום השחקנים האלה אתה יכול להביא את מסי או צ'אבי.

(ועוד דבר קטן לגבי התמונה שלך בצד, אתה חייב להחליף אותה ומהר היא עושה לי עצבים חח לא יודע למה).

אתה הרגע השווית קשר התקפי, קשר אמצע ומגן ימני, ל2(!!)מגנים ימנים ובלם.

למה שלא תשווה את שבחון לקטן? למה שלא תשווה את יניי לידין?