Jump to content

בעיטות חופשיות, קרנות וכו'

YossiNew

Recommended Posts

אני לא מבין מה כל כך קשה לקבוע באימון מי בועט פנדל, מי בועט בעיטה חופשית ברגל שמאל מי בועט ברגל ימין מי בועט מהאמצע מי בועט קרנות ודברים כאלו...

למה צריך להיווצר מצב שיבוריאן ושבחון רבים ביניהם מי בועט את הפנדל...?

אני לא מבין מה כל כך קשה לקבוע באימון מי בועט פנדל, מי בועט בעיטה חופשית ברגל שמאל מי בועט ברגל ימין מי בועט מהאמצע מי בועט קרנות ודברים כאלו...

למה צריך להיווצר מצב שיבוריאן ושבחון רבים ביניהם מי בועט את הפנדל...?

אני מניח שבאופן טבעי אף אחד לא התכונן לתרחיש הזה.

קודם שיעבדו על לצאת לאופסייד. אבל אתה צודק זה מתחיל מכאן, ככה רואים שהקבוצה לא מאומנת בצורה טובה. תראו למשל את בני יהודה, גיא לוזון עם סגל מאוד בינוני עשה קבוצה מאומנת וטובה. אז לא לחפש אשמים על כר הדשא.

נו באמת, כ''כ חשוב לפתוח על זה נושא!?

כן אחי

אם דבר כזה קורה דקה 30 שהתוצאה 0-0 אחרי זה שבחון יתחשבן על יבוריאן ווואלה לא ימסור לו פה ולא ימסור לו שם... נשמע הזוי אבל ככה זה...

קודם שיעבדו על לצאת לאופסייד. אבל אתה צודק זה מתחיל מכאן, ככה רואים שהקבוצה לא מאומנת בצורה טובה. תראו למשל את בני יהודה, גיא לוזון עם סגל מאוד בינוני עשה קבוצה מאומנת וטובה. אז לא לחפש אשמים על כר הדשא.

נמני הביתה!!! ביזיון!! איך הוא לא חשב על זה?!?!?!?!?

נו באמת..

אוי נו באמת.

לפני ההפסד הזה הרבה מאד אנשים אמרו שרואים בקבוצה הזאת טביעת יד של מאמן, וראו קבוצה מלוכדת,מחוברת ומאומנת. אז אחרי הפסד אחד הכל משתנה?

אבי עשה היום הרבה טעויות,אבל הוא מאמן צעיר והוא ילמד.

בוזגלו פצוע והוא היה בועט החופשיות והפנדלים שלך.

אז יצא מצב שלא היה קבוע.

בכל מקרה גם בקבוצה אולי הכי גדולה בעולם ריאל מדריד הבועט פנדלים הוא לא קבוע, מסתכלים לפי המצב וזה מה שהיה היום, במשחקי אימון ובתחילת הליגה נתנו לרונאלדו לבעוט בשביל שהוא יכנס לקצב ויקבל ביטחון ואחרי שהוא נכסנ לקצב באמת וראו שקאקא היה צריך תביטחון הזה נתנו לו לבעוט זה בדיוק מה שעשו היום, יבוריאן עם 3 גולים, נכנס כמחליף נתנו לו לבעוט והוא השווה לארביטמן והעלו לו תביטחון.

אוי נו באמת.

לפני ההפסד הזה הרבה מאד אנשים אמרו שרואים בקבוצה הזאת טביעת יד של מאמן, וראו קבוצה מלוכדת,מחוברת ומאומנת. אז אחרי הפסד אחד הכל משתנה?

אבי עשה היום הרבה טעויות,אבל הוא מאמן צעיר והוא ילמד.

משנה שעברה אמרתי שהוא לא מאמן וגם אם ינצחו 6:0 את עכו, אני אמשיך להגיד את זה.

תפקחו עיניים, תקראו קצת תגובות בוואן של אוהדי קבוצות אחרות.

סבבה גבר הוא לא מאמן

ואתה אוהד? איפה היית היום?

צודק.

חייבים לפתוח במערך ש"ירוק בדם" הציע!

ניכר מהתגובה שלו שהוא מבין בכדורגל, אפילו שהוא כותב "עם" במקום "אם" ו"נמעס" במקום "נמאס".

בכלל, בואו נשים את התגובות בוואן נר לרגלינו.

תגיד 'תה רציני?

מה התגובות בוואן משקפות בדיוק?

חחח..

אני חייב להגיד שהרגת אותי עכשיו.

ולעניין: גם אלי כהן לא היה מאמן

כמו גם רן בן שמעון שנה שעברה וניר לוין ליפני שנתיים.

זה פזמון שמתנגן לו כל פעם מחדש, הפעם לא נלך לפי הקו מחשבה הזה וניתן לאבי את השקט שהוא צריך, ששש סבלנות.

צודק.

חייבים לפתוח במערך ש"ירוק בדם" הציע!

ניכר מהתגובה שלו שהוא מבין בכדורגל, אפילו שהוא כותב "עם" במקום "אם" ו"נמעס" במקום "נמאס".

בכלל, בואו נשים את התגובות בוואן נר לרגלינו.

תגיד 'תה רציני?

מה התגובות בוואן משקפות בדיוק?

אל תיהיה מגוחך, תתפלא אבל עוד אנשים מבינים בכדורגל חוץ ממך ומנמני, זו היכולת שלו בתור מאמן וההשפעה על המועדון. יותר קל לראות את זה מבחוץ ובטח שזה לא יבוא מכאן עם האהבה העיוורת אחרי אבי.

המועדון הזה ניהיה כמו שלטון אנרכי, שנה שעברה פתחתי כאן נושא נגד היכולת של נימני כמאמן ועל זה שהוא צריך לעזוב ותוך 5 דקות הנושא נמחק. ביזיון.

אל תיהיה מגוחך, תתפלא אבל עוד אנשים מבינים בכדורגל חוץ ממך ומנמני, זו היכולת שלו בתור מאמן וההשפעה על המועדון. יותר קל לראות את זה מבחוץ ובטח שזה לא יבוא מכאן עם האהבה העיוורת אחרי אבי.

המועדון הזה ניהיה כמו שלטון אנרכי, שנה שעברה פתחתי כאן נושא נגד היכולת של נימני כמאמן ועל זה שהוא צריך לעזוב ותוך 5 דקות הנושא נמחק. ביזיון.

לא אמרתי שאני מבין בכדורגל יותר או פחות מאנשים שמגיבים שם, יכול להיות שכן יכול להיות שלא, זה גם לא העניין.

העניין הוא, שרוב רובן המכריע של התגובות בוואן (פר סה אתר ביזיוני) משקפות דעות שטחיות של אנשים שכותבים בלהט הרגע/ילדים שכל מטרתם ללעוג ולהתסיס/אוהדי בית"ר/נבערים שמחפשים לאן לפרוק עצבים ותסכול מיני.

אז אתה קורא פה לאנשים להסכית מתגובות אוהדים בוואן ואני המגוחך?

לא אמרתי שאני מבין בכדורגל יותר או פחות מאנשים שמגיבים שם, יכול להיות שכן יכול להיות שלא, זה גם לא העניין.

העניין הוא, שרוב רובן המכריע של התגובות בוואן (פר סה אתר ביזיוני) משקפות דעות שטחיות של אנשים שכותבים בלהט הרגע/ילדים שכל מטרתם ללעוג ולהתסיס/אוהדי בית"ר/נבערים שמחפשים לאן לפרוק עצבים ותסכול מיני.

אז אתה קורא פה לאנשים להסכית מתגובות אוהדים בוואן ואני המגוחך?

לא אבל מתוך 300 תגובות, תיהיה בטוח שיש 50 שהם לא מהקטגוריות שנתת ולא במקרה חלק גדול מהתגובות הם בעניין נימני וזה לא התחיל מאתמול וגם לא מלפני שנה. לא במקרה בני יהודה שרו "אבי נימני תישאר, תהרוס אותם יותר" וכל אוהד הפועל שאני מדבר איתו אומר לי "איזה כיף, רק שנימני ישאר". הם היו מספיק חכמים לזרוק את סיני מעמדת המאמן שגם הוא היה סמל גדול, אבל כנראה שאתם מבינים יותר טוב מכולם מה טוב בשבילנו.

בדיחה יומית... להתווכח איתכם, זה כמו להתווכח עם סוס עיוור. תמשיכו לאכול חרא מהאגו והביטחון של 8 זה בדם, שאתם בעצמכם יצרתם לו. שחקן עבר שהוא מעל למועדון, אין דברים כאלה.

אולי אני טועה ונימני יריץ את מכבי לעונה טובה, הלוואי וזה יקרה. אבל זה לא ניראה ככה.

צום קל וגמר חתימה טובה.

חחח "תסכול מיני"?! wtf

נכתוב בקצרה: מזל שאתה לא הרוב השפוי.

וגם האינטלגנציה לא בשמיים ד''א.

לא אבל מתוך 300 תגובות, תיהיה בטוח שיש 50 שהם לא מהקטגוריות שנתת ולא במקרה חלק גדול מהתגובות הם בעניין נימני וזה לא התחיל מאתמול וגם לא מלפני שנה. לא במקרה בני יהודה שרו "אבי נימני תישאר, תהרוס אותם יותר" וכל אוהד הפועל שאני מדבר איתו אומר לי "איזה כיף, רק שנימני ישאר". הם היו מספיק חכמים לזרוק את סיני מעמדת המאמן שגם הוא היה סמל גדול, אבל כנראה שאתם מבינים יותר טוב מכולם מה טוב בשבילנו.

בדיחה יומית... להתווכח איתכם, זה כמו להתווכח עם סוס עיוור. תמשיכו לאכול חרא מהאגו והביטחון של 8 זה בדם, שאתם בעצמכם יצרתם לו. שחקן עבר שהוא מעל למועדון, אין דברים כאלה.

אולי אני טועה ונימני יריץ את מכבי לעונה טובה, הלוואי וזה יקרה. אבל זה לא ניראה ככה.

צום קל וגמר חתימה טובה.

חחח "תסכול מיני"?! wtf

הדיון פה נגרר למקומות שלא נאמנים לכותרת האשכול.

שיהיה צום קל וגמר חתימה טובה. :blush: