Jump to content

מחזור 4: המשחק בקרית אליעזר מול הפועל חיפה

Helly22

Recommended Posts

שבחון צריך להיות סוג של ג'וקר מהספסל. דקה שבעים שמתחילים להיווצר מרחקים בין אנשים ושהקצב יורד.

הוא אחד המסיימים הטובים שיש בקבוצה אבל המשחק עובר לידו. הוא לא בקצב שלו.

רק שנבין, שבחון אמור להיות היניב קטן שלנו. שחקן חופשי מאחורי החלוץ שגם עושה תנועה לצדדים על מנת לפנות שטח. בגלל ששבחון לא מספיק דומיננטי(בתנועה ובקבלת הכדור ובחיבור הקישור להתקפה)זה גורם למכבי לפעמים לשחק ארוך ליבוריאן, בכדורים חסרי סיכוי...

מה מה לא הבנתם אילייב לא שחקן כנף הוא קשר התקפי מרכזי מן הסתם.. אם הוא פותח זה רק באמצע עם קומאץ או ייני וישראלביץ 2 בצדדים זה אבידור וכחלון או שבחון וחלוץ חוד יבוריאן מה קשור אלייב לשחקן בצד אין סיכוי כזה צאו מהסרט

דווקא נראה לי שאתה לא הבנת...

אני חולה על גי'זה אבל אם באמת הוא לא יפתח לא יקרה שום דבר נורא, מקסימום יעלה מהספסל

יש עוד ים משחקים, בטוח שהוא יקבל את הדקות שלו

אם אינייסטה לא פותח בהרכב...

בונא התחלתי לקרוא וחשבתי שפעם אחת תביא תגובה רצינית

התבדיתי כרגיל :wub:

ייני חייב לפתוח.

מה הבעיה שייני ישראלביץ' וקומאץ ישחקו מאחור ושאילייב כחלון ויבוריאן ישחקו מקדימה?

בדיוק, ייני וישראלביץ' חייבים לפתוח ביחד עם קומאץ' שלמעלה כחלון אילייב ויבוריאן.

הלוואי והיה לנו את רודי חדד השנה.

והלוואי שבוזלגו כבר יחזור.

רודי חדד זה השחקן הכי אוברייטד ששיחק אי פעם במכבי, פשוט אפס מאופס, לא מבין איך אתם תופסים ממנו.

על פי וואלה שטראובר נפצע באימון ובספק למשחק, וגם נימני מתלבט בין שבחון לכחלון.

מה ההתלבטות פה? ואיך גיז'רמו לא משחק? :wub:

לא מבין את זה אם קומאץ ואלייב כאלה תותחים אז הכי חלשים במכבי זה אבידור ושבחון לספסל מה ההתלבטות בכלל כחלון וישראלביץ הרבה יותר טובים !!!

ולא יודע מה איתכם אני סומך על סולומון !

איך אבידור בטוח בהרכב לפני כחלון, ייני או ישראלביץ', זה כבר לא מובן.

יש לו מהירות שחשובה מאוד להתקפה וגם היותו שמאלי ברגל מה שמרווח את המשחק.

אם במקומו יהיו ישראלביץ' או כחלון לדוגמא הם יצופפו מאוד את המרכז כי התנועה שלהם תהיה תמיד לכיוון האמצע.

מצד שני זה יכול לפתוח שטחים לגפני שיבוא מאחור.

אני עדיין לא קלטתי לגמרי את תפיסת המשחק של נימני כמאמן.

בכל מקרה מקומו לא צריך להיות מובטח, היכולת שלו עד עכשיו לא מרשימה.

אם במקומו יהיו ישראלביץ' או כחלון לדוגמא הם יצופפו מאוד את המרכז כי התנועה שלהם תהיה תמיד לכיוון האמצע.

בשביל שמאל יש לך את אילייב, שהוא אשכרה קשר שמאלי ולא סתם חלוץ שאתה שם בשמאל.

את הדילמה בין קשר אחורי לשניים אני עוד יכול להבין נגד הפועל חיפה, את ההתלבטות בין כחלון ושבחון פחות כי שבחון לא שחקן קו אבל נגיד. אבל אם אילייב לא הובא זה פשוט מוזר. שנים שאין לנו קשר שמאלי אמיתי, כשהוא הוחתם הייתי נגד ואחד הדברים שאמרו לזכותו הוא עצם היותו שמאלי, ועכשיו גם על זה מוותרים? ובשביל מי? אבידור? מוזר מאוד.

בשער:סולומון(במידה ושטראובר לא יהיה כשיר מה שסביר להניח יקרה .. )

גפני-טומאסיץ'-ג'אן-שפונגין

קומאץ'-ייני

ישראלביץ'-אילייב-כחלון

יבוריאן.

אבידור אחד השחקנים הגרועים שיש לנו בסגל,מה זה מעניין אותי שהוא מהיר?אין לו מוח.

איך גיז'רמו ישראלביץ', השחקן הכי טוב של מכבי ת"א מפתיחת העונה לא בהרכב ולעומת זאת שבחון ואבידור הם די באנקרים אצל נימני ? באמת שלא מובן.

בשביל שמאל יש לך את אילייב, שהוא אשכרה קשר שמאלי ולא סתם חלוץ שאתה שם בשמאל.

את הדילמה בין קשר אחורי לשניים אני עוד יכול להבין נגד הפועל חיפה, את ההתלבטות בין כחלון ושבחון פחות כי שבחון לא שחקן קו אבל נגיד. אבל אם אילייב לא הובא זה פשוט מוזר. שנים שאין לנו קשר שמאלי אמיתי, כשהוא הוחתם הייתי נגד ואחד הדברים שאמרו לזכותו הוא עצם היותו שמאלי, ועכשיו גם על זה מוותרים? ובשביל מי? אבידור? מוזר מאוד.

ממה שראיתי אילייב בכלל ימני (או שהוא עד כדי כך טוב שהוא בועט בעיטות חופשיות עם הרגל החלשה שלו? :unsure:)

ממה שראיתי אילייב בכלל ימני (או שהוא עד כדי כך טוב שהוא בועט בעיטות חופשיות עם הרגל החלשה שלו? :unsure:)

הימין טבעית אבל יש לו שליטה מצויינת בשתי הרגליים, ובשנה האחרונה הוא שיחק רק בשמאל בקוטבוס.

הימין טבעית אבל יש לו שליטה מצויינת בשתי הרגליים, ובשנה האחרונה הוא שיחק רק בשמאל בקוטבוס.

אוקי אבל כנראה נימני מתכנן לשים אותו בקו ימין או במרכז ובהתאם ההתלבטות בין כחלון שבחון קשורה להצבתו של אילייב במגרש, אם שבחון יפתח אילייב ישחק על הקו (הרי שבחון לא שחקן קו ולהציב אותו שם יהיה טמטום מוחלט), אם כחלון אילייב ישחק מאחורי החלוץ.

אוקי אבל כנראה נימני מתכנן לשים אותו בקו ימין או במרכז ובהתאם ההתלבטות בין כחלון שבחון קשורה להצבתו של אילייב במגרש, אם שבחון יפתח אילייב ישחק על הקו (הרי שבחון לא שחקן קו ולהציב אותו שם יהיה טמטום מוחלט), אם כחלון אילייב ישחק מאחורי החלוץ.

וזו בדיוק הטעות. עד שיש לך שחקן כנף שמאל טבעי אתה תוקע אותו בעמדה שבה כבר יש לך אינפלציה של קשרים מצויינים? אני לא מבין את זה, אבל נחכה ונראה מה יהיה.

וזו בדיוק הטעות. עד שיש לך שחקן כנף שמאל טבעי אתה תוקע אותו בעמדה שבה כבר יש לך אינפלציה של קשרים מצויינים? אני לא מבין את זה, אבל נחכה ונראה מה יהיה.

אני איתך בדיעה אבל נימני חושב שהוא יהיה יעיל יותר במרכז או שאולי הוא רוצה לתת עוד צ'אנס לאבידור.

זו אמנם לא ההחלטה ההגיונית ביותר אבל אי אפשר לקבוע כבר עכשיו שזו טעות מוחלטת לפני שראינו איך זה עובד על המגרש.

אני איתך בדיעה אבל נימני חושב שהוא יהיה יעיל יותר במרכז או שאולי הוא רוצה לתת עוד צ'אנס לאבידור.

זו אמנם לא ההחלטה ההגיונית ביותר אבל אי אפשר לקבוע כבר עכשיו שזו טעות מוחלטת לפני שראינו איך זה עובד על המגרש.

אני מסכים. בעיקר כי עדיין לא ראיתי מה קורה בפועל, ומה בדיוק המערך. בשלב הזה יהיה פזיז לשפוט, זה רק נראה תמוה על פניו.

ברור שאילייב ישחק רק במרכז עד שיש פה שחקן יצירתי עם ראית משחק וטכניקה מעל הממוצע אתם רוצים לתקוע אותו בצד גם אם

הוא יודע לשחק שם טוב אז מההה

רק באמצע ליד ג'יזרמו כשהוא מצטרף להתפקה כשחקן 4 עם אבידור כחלון ויבוריאן

ואשכרה מכבי הבעיה זה שאין רוטציה לצד שמאל שיש שם רק טבעי שמאלי אחד אבידור.. וזה בעיה רק בגלל זה יש בכלל

השמועות שאולי אלייב ישחק שם ושבחון יתפוס את המקום שלו ליד ג'יזרמו באמצע

בצד ימין דווקא המאבק של כחלון בהרכב צריך להיות דור מלול שלא רואה הרכב באופק בכלל

מה זה רלוונטי כמה אנשים יש בכל עמדה? אם שבחון לא מספק את הסחורה כשחקן חופשי מאחורי החלוץ(סטייל קטן)שעוזר במשחק המעבר, אז שישחק שם מישהו שטוב ממנו(אלייב), למרות שהוא יכול לשחק בשמאל.כך אולי נעיף פחות כדורים על ארבעים מטר ליבוריאן וגם נתפלא למה הוא לא כובש מספיק.יבוריאן יבוא לידי ביטוי רק עם משחק אגפים חזק שמעביר לו קרוסים. יבוריאן זה שחקן של כדור לרגל ולא של שטח. את פינוי השטח אמור לעשות שחקן מהיר ונייד יותר משבחון.מאחורי החלוץ,זאת עמדה בעייתית במכבי והטוב ביותר צריך לשחק בה.שנים(מאז אבי) אנחנו לא מקבלים מספרים טובים ותרומה אמיתית משם..

מה זה רלוונטי כמה אנשים יש בכל עמדה? אם שבחון לא מספק את הסחורה כשחקן חופשי מאחורי החלוץ(סטייל קטן)שעוזר במשחק המעבר, אז שישחק שם מישהו שטוב ממנו(אלייב), למרות שהוא יכול לשחק בשמאל.כך אולי נעיף פחות כדורים על ארבעים מטר ליבוריאן וגם נתפלא למה הוא לא כובש מספיק.יבוריאן יבוא לידי ביטוי רק עם משחק אגפים חזק שמעביר לו קרוסים. יבוריאן זה שחקן של כדור לרגל ולא של שטח. את פינוי השטח אמור לעשות שחקן מהיר ונייד יותר משבחון.מאחורי החלוץ,זאת עמדה בעייתית במכבי והטוב ביותר צריך לשחק בה.שנים(מאז אבי) אנחנו לא מקבלים מספרים טובים ותרומה אמיתית משם..

למה שישראלביץ' לא ישחק שם?

מסכים עם המכבייה

לדעתי גם גיזרמו יכול לשחק לא רע בעמדה הזאת אבל ייתכן שכמו שיבחון הוא קצת פרווה מידי. עושה עבודה נפלאה אבל חסר הגרוש ללירה. בידיוק ההיפך משבחון שאיכשהו מצליח לא לעשוטת כלום אבל נותן את הגרוש הזה. אילייב נראה כמו אחד שייתן משניהם.על הקו עדיף לשים את הילדים שירוצו, באמצע צריך מישהו עם ניסיון שיחבר את כל התלכיד.