Jump to content

מחזור 4: המשחק בקרית אליעזר מול הפועל חיפה

Helly22

Recommended Posts

ויודע מה?יכולהיות שעם שטראובר כל המשחק היה נראה אחרת...

שאתה מקבל גול כזה,ההגנה לא שקטה וכל המשחק משתנה.

אבל זה כבר להתעסק באם ואם ואם...

ובזה שה"שוער" השני שלך זה החבר הכי טוב של המאמן מי אשם?

פעם ראשונה משאני זוכר את עצמי שהלכתי באמצע המשחק, הרגשתי פשוט מובך בצורה נוראית...

מביך מביך מביך מביך מביך מביך מביך

מקווה שעכשיו יבינו אולי טיפה למה ב3 אפס היה לך ארגון אוהדים שמעודד ותומך לא משנה מה ועם האולטראס יש שקט אחרי ה1-0 האמת גם לפני

פעם ראשונה משאני זוכר את עצמי שהלכתי באמצע המשחק, הרגשתי פשוט מובך בצורה נוראית...

מקווה שעכשיו יבינו אולי טיפה למה ב3 אפס היה לך ארגון אוהדים שמעודד ותומך לא משנה מה ועם האולטראס יש שקט אחרי ה1-0 האמת גם לפני

שטרואבר פצוע מי אתה רוצה שיהיה בשער ישארלביץ?

זה שאבי נמני פתח בהרכב לא חכם זה נכון,אבל גם אחראי שהוא עשה חילופים וכל פעם שמכבי התעוררה קצת בא גול של סולומון.

באמת שלא ידעתי שהוא כזה גרוע.

צודק.

תן לי לתקן את עצמי.

בחלק ההתקפי.

מי זה מאיוקה בכלל? מה הוא עשה שמגיע לו להיות לפני שבחון?

מה אבידור עשה? אם הוא לא היה רכש הוא היה מזמן בליגה הלאומית מבחינתכם.

ציון צמח? ילד מטומטם - משלבים צעירים בניצחונות לא בהפסדים !

אלייאב - רכש, שיוכיח את עצמו ואז יבוא לפני שבחון.

בוזגלו - אם הוא יחזור כמו שהוא נפצע הוא הרבה יותר חשוב משבחון.

כחלון - הרבה פחות חשוב ממאיוקה או אבידור או אלייאב

אההה... כי שבחון זה שחקן דאבלים בלי סוף. נכון ?

די, סתם שחקן אפור. מקבל קרדיט רק כי לפעמים הוא נמצא ליד השער ומצליח לדחוק כדור סתמי פנימה.

הוא ויבוריאן שלך האנטי כדורגל יכולים לעבור להפועל. זה רק יעזור לנו.

סולומון אם אני לא טועה כבר 3-4 שנים אצלנו,עוד לפני שנמני נהיה מאמן,אז עשה טובה..

עובדה שה'חבר' הזה לא פותח ולא בונים עליו,איזה שוער אחר תביא?תעלה למשחק כזה שוער מהנוער?נו,באמת...

יש מצב שהוא נשאר במכבי בין היתר בשנה האחרונה בגלל נמני וגם זה קשה לי להאמין,אבל בתכלס עובדה שלא בונים עליו.

הפסדנו , שיחקנו רע.. קורה. אי אפשר לנצח כל הזמן אנחנו לא מכבי חיפה.

לדעתי שבוע הבא יהיה מבחן ראשון למכבי. נראה עם הפסד יוביל להתפרקות ונסיגה אחורה או שהשחקנים יהיו חזקים מספיק כדי להרים את הראש.

*עוד מבחן גדול יהיה לקהל של מכבי. פחות מ8000 איש בבלומפילד ואפשר לקבל תעודה של קהל הצלחות.

האמת היא שיש הבדל במשחק ההגנה שאתה משחק עם אחד מהשוערים הטובים בליגה לבין משחק הגנה שמאחוריך שוער חלש מאוד.

עזוב ת'הגנה שניה, מה עם ההתקפה של מכבי, איפה היא הייתה היום!?

עם מאיקוה ואבידור בחוד, ששתיהם חסרי יסודות בכדורגל, עם שכל בתחת ומאבדי כדורים בקצב שלא נראה עוד.

תוסיף לזה ששפונגין וגפני לא היו במשחק היום מאוד חלשים ואנמים,ובמיוחד על שפונגין עשו צחוק באגף.

משחק מאכזב רצח, חשבתי שמכבי של השנה תפתיע.

אתם כל היום מזיינים פה ת'שכל על סגל רחב,על שחקנים איכותיים "הספסל הטוב בליגה" תפסיקו לרמות.

מכבי ת"א כולה מורכבת משחקנים בינוניים ומטה,העיקר "אנחנו לא נופלים ממכבי חיפה" "יש לנו ספסל לא פחות טוב ממכבי חיפה"אתם ליצנים שלא מבינים כדורגל כל אלה שרשמו את הבדיחות האלה.

מאיוקה כ"כ זבל,כבר בשנה שעברה היו צריכים להעיף אותו,שלא נדבר על אבידור שברגע שהחתימו אותו אני טענתי שהוא לא מתאים ואין לו מקום בליגת העל.

כחלון-שיחזור לבני יהודה במכבי הוא לא עושה כלום כבר כמה משחקים.

לגבי שני הזרים שלנו,קומאץ' לא שחקן ואפשר לראות את זה,לגבי אילייב יש לו הברקות אבל הוא מאוד בינוני ולא יכול להשפיע על המשחק של מכבי מה זה אומר?שלא ממש פגענו בזרים.

ההגנה על הפנים,גם את טומאסיץ לא היו צריכים להשאיר.

מכבי חיפה רצו את שבחון,חבל שלא שיחררנו אותו איזה פראיירים אנחנו הוא כזה אפס!!!

ישראלביץ' צריך להיות באנקר בהרכב של נימני זה כמו יניב קטן במכבי חיפה,ישראלביץ' הכי פחות גרוע במכבי.

חטפנו 3 מהפועל חיפה,אני חושב שזה אומר הכל.

אההה... כי שבחון זה שחקן דאבלים בלי סוף. נכון ?

די, סתם שחקן אפור. מקבל קרדיט רק כי לפעמים הוא נמצא ליד השער ומצליח לדחוק כדור סתמי פנימה.

הוא ויבוריאן שלך האנטי כדורגל יכולים לעבור להפועל. זה רק יעזור לנו.

להגיד לך דוגרי?

על הזין שלי איך הוא משחק מצידי שכל המשחק רק יאבד כדורים אבל יתן בסופה של עונה את התפוקה שאני מצפה ממנו זה סבבה.

(שאני אומר לאבד כדורים לא אומר בכוונה או במשהו שהור לקבוצה כי זה לא שבחון)

עזוב ת'הגנה שניה, מה עם ההתקפה של מכבי, איפה היא הייתה היום!?

עם מאיקוה ואבידור בחוד, ששתיהם חסרי יסודות בכדורגל, שכל בתחת ומאבדי כדורים בקצב שלא נראה עוד.

תוסיף לזה ששפונגין וגפני לא היו במשחק היום מאוד חלשים ואנמים,ובמיוחד על שפונגין עשו צחוק באגף.

משחק מאכזב רצח, חשבתי שמכבי של השנה תפתיע.

אם הליגה היתה חלשה כמו בשנה שעברה,תאמין לי שהיינו מפתיעים.

אבל לא,יש את מכבי חיפה,יש את בית"ר ירושלים ויש את פועל ת"א ששלושתן קבוצות הרבה יותר טובות ממכבי,שלא נדבר על הסגל שלהם,מביך להשוות בכלל.

הסיבה היחידה לכך שאיך שמכבי נראת ושאם נפסיד זה יהיה בגלל נמני.

עם כל הכבוד לנמני וכמה שאני אוהב אותו, מאמן או לא וזה לא בגלל המשחק הזה, אלא בכלל כבר משנה שעברה אמרתי שהוא לא צריך להיות כמאמן, מקסימום שבמקסימום עוזר מאמן.

מאיוקה IN, יבוריאן OUT

קומאץ' IN, ישראלביץ OUT

גם אילייב הזה לא הראה יותר מידי, אני אישית מעדיף את שבחון עליו, לפחות שבחון יודע לתת את הפס לגול/ או להבקיע בעצמו.

אין לנו מנהל משחק, אין לנו מהירות, ויותר מזה אין לנו חלוצים.

מאיוקה ואבידור הם שני שחקנים בעלי אותו אופי - מהירות בלי שכל, אבידור כל שנייה מאבד את הכדור.

אין לנו מי שיתן גול במערך הזה, וזה עצוב כי אם היינו מעלים את ההרכב החזק היינו מנצחים כי מכבי נראת טוב מתחילת השנה אז למה לא להמשיך באותו הרכב?

זה נכון שצריך לשלב את הזרים מתי שהוא אבל זה לא צריך לבוא במקום כל שחקן, ישראלביץ' השחקן הכי טוב במכבי מתחילת השנה, הבן אדם עושה פשוט הכל : נלחם, רץ, יורד לתיקולים, עושה הגנה והתקפה, מבשל, הכי מעורב במשחק ודווקא הוא לא משחק?

לא מבין את נמני, זה נראה שבכוח הוא רוצה להפסיד שהוא העלה את ההרכב הזה.

מכבי נראת על הפנים וכרגיל סולומון אפס, לא ציפיתי ממנו ליותר מידי, אפילו בעיטות שוער הוא לא יודע לבעוט.

הכי טוב היה לפתוח ככה:

לא מבין למה לא המשכנו באותו הרכב כמו שפתחנו נגד הפועל פ"ת.. פרט לאולי שינוי אחד שאבידור היה יוצא ומלול / אילייב היו משחקים.

אין מה לקוות בהרכב הזה..

מה שאמרתי במחצית..

לסולומון יש חלק ב2 שערים בוודאות, אפילו בשלושת השערים.

שוער פשוט אפס ונגר, אין לו מושג בשוערות, גם אני יכלתי לעמוד בשער עם איך שהוא שיחק.

לחיפה הגיע לנצח.. וכמו שאמרתי "הסיבה היחידה לכך שאיך שמכבי נראת ושאם נפסיד זה יהיה בגלל נמני".

עם כל הכבוד לנמני הוא לא מאמן וזה לא סוד וזה לא בגלל המשחק הזה.. עוד משנה שעברה טענתי את זה..

לא משאירים שחקן בחוץ כמו ישראלביץ', שהוא נכנס הוא היה הכי טוב במכבי במעט שהוא עשה, הוא היחיד שמנהל את המשחק עם ביצים ויוצא קדימה במהירות.

כאשר יש לנו שוער אפס כמו סולומון ושחקנים כמו מאיוקה ואבידור שהם מהירים אבל בלי שכל אז ככה אנחנו נראים.

מאיוקה פשוט אפס, כל שנייה מאבד כדור וגם אבידור לא טוב, זאת הסיבה שהפסדנו.

זה נכון שצריך לשלב את הזרים ושהם יכנסו לכושר משחק אבל זה לא צריך לבוא על חשבון של כל שחקן, כאשר ישראלביץ' ויבוריאן השחקנים אולי הכי חשובים בסגל שלנו.

פשוט הרכב שערורייתי של נמני והתוצאה בהתאם.

ביזיון.

הכי עצוב לי האוהדים שהגיעו לחיפה בהמוניהם, אני אישית לא האמנתי שיהיו כל כך הרבה אוהדים, פשוט מדהים.

עם שטראובר בשער סיכוי טוב שהיינו מנצחים, פשוט כל המשחק היה נראה אחרת, להגנה היה ביטחון ויותר כדורים היו מגיעים להתקפה.

בדיוק.

Guest עידן דורון

כל מי שאומר שסולומון שוער חלש כנראה שוכח משחקים שלו במדי נתניה בעונת האליפות נגד הפועל, חיפה ומכבי ולא ספג אף שער.

במשחקי גביע הטוטו זכור לי משחק מול בית"ר ירושלים שהוא שמר על שער נקי בטדי למרות שכל המשחק הם התקיפו.

בקיצור הוא שוער טוב ולגיטימי בתור שוער שני.

כל מי שאומר שסולומון שוער חלש כנראה שוכח משחקים שלו במדי נתניה בעונת האליפות נגד הפועל, חיפה ומכבי ולא ספג אף שער.

במשחקי גביע הטוטו זכור לי משחק מול בית"ר ירושלים שהוא שמר על שער נקי בטדי למרות שכל המשחק הם התקיפו.

בקיצור הוא שוער טוב ולגיטימי בתור שוער שני.

מה זה משנה כל זה אם הוא האשם העיקרי בשלושת השערים?

קבוצה חלשה.

אין הגנה, אין קשר אחורי קילר, אין קשרים התקפיים ברמה גבוהה.

קבוצה חלבית.

מקום שלישי יהיה הישג.

לא מבין גם את נימני.

ערן לוי זה שחקן שחייב שמירה אישית.

לא משאירים שחקן כזה חופשי בחיים.

סולומון אם אני לא טועה כבר 3-4 שנים אצלנו,עוד לפני שנמני נהיה מאמן,אז עשה טובה..

עובדה שה'חבר' הזה לא פותח ולא בונים עליו,איזה שוער אחר תביא?תעלה למשחק כזה שוער מהנוער?נו,באמת...

יש מצב שהוא נשאר במכבי בין היתר בשנה האחרונה בגלל נמני וגם זה קשה לי להאמין,אבל בתכלס עובדה שלא בונים עליו.

אני אעלה שוער כלשהו, סולומון לא שוער. שוער שני עדיין צריך לשחק מתישהו כמו שראינו, ולכן עדיף שיהיה לו קשר כלשהו לכדורגל אפילו אם הוא מהנוער כמו שראינו בבוקר. ראבק, מכבי זה לא מרכז הליכוד, לא מסדרים ג'ובים לחברים ומתרצים את זה שממילא "לא בונים עליהם". שייתנו לו ג'וב מסריח, רק לא על חשבון הקבוצה.

אתם כל היום מזיינים פה ת'שכל על סגל רחב,על שחקנים איכותיים "הספסל הטוב בליגה" תפסיקו לרמות.

מכבי ת"א כולה מורכבת משחקנים בינוניים ומטה,העיקר "אנחנו לא נופלים ממכבי חיפה" "יש לנו ספסל לא פחות טוב ממכבי חיפה"אתם ליצנים שלא מבינים כדורגל כל אלה שרשמו את הבדיחות האלה.

מאיוקה כ"כ זבל,כבר בשנה שעברה היו צריכים להעיף אותו,שלא נדבר על אבידור שברגע שהחתימו אותו אני טענתי שהוא לא מתאים ואין לו מקום בליגת העל.

כחלון-שיחזור לבני יהודה במכבי הוא לא עושה כלום כבר כמה משחקים.

לגבי שני הזרים שלנו,קומאץ' לא שחקן ואפשר לראות את זה,לגבי אילייב יש לו הברקות אבל הוא מאוד בינוני ולא יכול להשפיע על המשחק של מכבי מה זה אומר?שלא ממש פגענו בזרים.

ההגנה על הפנים,גם את טומאסיץ לא היו צריכים להשאיר.

מכבי חיפה רצו את שבחון,חבל שלא שיחררנו אותו איזה פראיירים אנחנו הוא כזה אפס!!!

ישראלביץ' צריך להיות באנקר בהרכב של נימני זה כמו יניב קטן במכבי חיפה,ישראלביץ' הכי פחות גרוע במכבי.

חטפנו 3 מהפועל חיפה,אני חושב שזה אומר הכל.

יאלה יאלה תחזור לחור שלך ומהר, אני מניאק אם אתה לא איזה ילד בן 12 וחצי ימפען.

יש פה אנשים שחיים ונושמים כדורגל כבר מעל ל30 שנה, מי אתה שתגיד שהם לא מבינים כדורגל?

למכבי יש סגל מעולה, שלא נראה פה כבר שנים, הזרים הוכיחו כבר שיש להם כדורגל הם רק עוד טיפה צריכים להתאקלם.

עכשיו נזכרת לצאת מהחור אחרי שהקבוצה מפסידה משחק ראשון בכל המסגרות העונה!?

אני אוהב אנשים כמוך, הם מבדרים אותי.

עידן, סולומון אפס, הוא קיבל רביעייה במחצית בגביע הטוטו נגד אשדוד, הוא כבר לא "מה שהיה".

ומי שאומר שעכו זה קל חי בסרט, שבוע הבא בבלומפילד נגד הפועל עכו זה משחק קשה מאוד וחובה לנקום בשרמוטות האלה.