Jump to content

מחזור 4: המשחק בקרית אליעזר מול הפועל חיפה

Helly22

Recommended Posts

נימני אשם בהפסד. אתה לא מספסל את ישראלביץ' אחרי שייני היה חלש לאללה מול בני יהודה, ומול ר"ג היה בינוני. בטח שלא משאיר את ייני שהיה על הפנים ב45 דקות היום.

בטח שאתה לא מצפה ממאיוקה ואבידור לסגור מגנים, הם למדו לשחק קרוב לשער. לא בושה להודות שנימני עשה מס' טעויות, ואנחנו עם הפנים למשחק הבא נגד עכו(?)

כל מי שאומר שסולומון שוער חלש כנראה שוכח משחקים שלו במדי נתניה בעונת האליפות נגד הפועל, חיפה ומכבי ולא ספג אף שער.

במשחקי גביע הטוטו זכור לי משחק מול בית"ר ירושלים שהוא שמר על שער נקי בטדי למרות שכל המשחק הם התקיפו.

בקיצור הוא שוער טוב ולגיטימי בתור שוער שני.

תגידו, מה אתם צריכים? שהוא יתחיל לבעוט כדורים לתוך השער שלו? למקרה ששכחת לפני עשר דקות הסתיים משחק שאליו עלינו ללא שוער.

Guest עידן דורון
יאלה יאלה תחזור לחור שלך ומהר, אני מניאק אם אתה לא איזה ילד בן 12 וחצי ימפען.

יש פה אנשים שחיים ונושמים כדורגל כבר מעל ל30 שנה, מי אתה שתגיד שהם לא מבינים כדורגל?

למכבי יש סגל מעולה, שלא נראה פה כבר שנים, הזרים הוכיחו כבר שיש להם כדורגל הם רק עוד טיפה צריכים להתאקלם.

עכשיו נזכרת לצאת מהחור אחרי שהקבוצה מפסידה משחק ראשון בכל המסגרות העונה!?

אני אוהב אנשים כמוך, הם מבדרים אותי.

לגביי חלק מהדברים הוא דיי צודק.

אני לא יודע בן כמה הוא.

אבל מאיוקה לא יודע את הבסיס בכדורגל.

אבידור עוד לא עשה פעולה התקפית טובה אחת במכבי.

קומאץ' לא שווה שקל.

ושבחון בלרינה.

אם נשים בצד את בעיית סולומון ואת ההרכב ההזוי והטיפשי של נימני, יש הרבה דברים שלא דפקו היום.

הקיצוניים לא מתפקדים, לא כחלון ולא אבידור, מלול חייב לשחק במקומם.

אילייב היה חלש אבל קשה להאשים אותו מחצית ראשונה לא היה לנו התקפה בזכות ההרכב של נימני ובתחילת החצי השני הוא כבר הוחלף.

קומאץ' אכזב מאוד, אין נוכחות לא תומך בכלל בייני, לא נייד מספיק לא מעורב במשחק. חלש מאוד ואם נפלנו איתו אנחנו בצרות.

ג'אן היה חלש עם טעויות רגילות נקווה שהבלם החדש ישפר את המצב.

זה לא חכמה להיות טוב נגד סכנין ופ"ת, נגד קבוצה טובה כמו חיפה הטעויות של ג'אן מקבלות משמעות, נגד קבוצות יותר חזקות מחיפה כמו הפועל או מכבי חיפה זה רק יבלוט יותר ויותר הנחיתות שלו בתור בלם.

סה"כ קבלנו היום פרופורציה לגבי היכולת של הקבוצה, מצד שני עם שטראובר בשער ועם הרכב נורמלי של נימני אנחנו נהיה הרבה יותר טובים ממה שהיינו היום, ככה שלא צריך להסחף לשליליות.

אתם כל היום מזיינים פה ת'שכל על סגל רחב,על שחקנים איכותיים "הספסל הטוב בליגה" תפסיקו לרמות.

מכבי ת"א כולה מורכבת משחקנים בינוניים ומטה,העיקר "אנחנו לא נופלים ממכבי חיפה" "יש לנו ספסל לא פחות טוב ממכבי חיפה"אתם ליצנים שלא מבינים כדורגל כל אלה שרשמו את הבדיחות האלה.

מאיוקה כ"כ זבל,כבר בשנה שעברה היו צריכים להעיף אותו,שלא נדבר על אבידור שברגע שהחתימו אותו אני טענתי שהוא לא מתאים ואין לו מקום בליגת העל.

כחלון-שיחזור לבני יהודה במכבי הוא לא עושה כלום כבר כמה משחקים.

לגבי שני הזרים שלנו,קומאץ' לא שחקן ואפשר לראות את זה,לגבי אילייב יש לו הברקות אבל הוא מאוד בינוני ולא יכול להשפיע על המשחק של מכבי מה זה אומר?שלא ממש פגענו בזרים.

ההגנה על הפנים,גם את טומאסיץ לא היו צריכים להשאיר.

מכבי חיפה רצו את שבחון,חבל שלא שיחררנו אותו איזה פראיירים אנחנו הוא כזה אפס!!!

ישראלביץ' צריך להיות באנקר בהרכב של נימני זה כמו יניב קטן במכבי חיפה,ישראלביץ' הכי פחות גרוע במכבי.

חטפנו 3 מהפועל חיפה,אני חושב שזה אומר הכל.

אתה בדרך הנכונה להחליף את "ראש קופסא" או לפחות להתחרות בו בקרב צמוד.

תפסיקו להאשים כבר את סלומון, זה קשה לשחק אחרי שנתיים שלא ראיתי דקה וחוץ מזה הוא לא שוער כ"כ טוב. נימני האשם היחידי כאן, מה אתה מתחכם, חושב שהוא גדול ויודע יותר טוב מכולם. תעלה את ההרכב שניצחת איתו. הגול השלישי היה מקרי בהחלט ואחרי שלושת החילופים מכבי שיחקו יותר טוב בהרבה. קומאץ שווה לאוויר, מאיוקה שחקן מאוד חלש-לא חכם, חסר טכניקה, בעיטה של ילד בן 16. העיקר אתם מקללים כל הזמן את יוסי, השחקן שבא לקבל הכי הרבה גם אם הוא מאבד, לפחות הוא מנסה, עובר, בועט, מבקיע.

ליאור ז'אן? משחק טוב שהכדור קרוב אליו, הוא לא מהיר, הוא עושה המון חורים, הוא לא יודע להוציא הגנה לאופסייד, לך תנוח קצת על הספסל.

נימני, חשבתי אולי השנה משהו ישתנה, ניתן צ'אנס, אבל אתה לא מאמן. אתה לא פוגע בזרים, אתה מעלה הרכבים מוזרים, די קח הפסקה ממכבי-שחקן גדול ומאמן קטן.

שבוע טוב וגמר חתימה טובה.

יאלה יאלה תחזור לחור שלך ומהר, אני מניאק אם אתה לא איזה ילד בן 12 וחצי ימפען.

יש פה אנשים שחיים ונושמים כדורגל כבר מעל ל30 שנה, מי אתה שתגיד שהם לא מבינים כדורגל?

למכבי יש סגל מעולה, שלא נראה פה כבר שנים, הזרים הוכיחו כבר שיש להם כדורגל הם רק עוד טיפה צריכים להתאקלם.

עכשיו נזכרת לצאת מהחור אחרי שהקבוצה מפסידה משחק ראשון בכל המסגרות העונה!?

אני אוהב אנשים כמוך, הם מבדרים אותי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה חזק!

"סגל שלא נראה פה כבר שנים"אני לא יודע אם לצחוק או לבכות ממה שכתבת עכשיו,אם לזה אתם שואפים אל תתפלאו אם גם בעוד 10 שנים לא תראו תואר.

אתם כל היום מזיינים פה ת'שכל על סגל רחב,על שחקנים איכותיים "הספסל הטוב בליגה" תפסיקו לרמות.

מכבי ת"א כולה מורכבת משחקנים בינוניים ומטה,העיקר "אנחנו לא נופלים ממכבי חיפה" "יש לנו ספסל לא פחות טוב ממכבי חיפה"אתם ליצנים שלא מבינים כדורגל כל אלה שרשמו את הבדיחות האלה.

מאיוקה כ"כ זבל,כבר בשנה שעברה היו צריכים להעיף אותו,שלא נדבר על אבידור שברגע שהחתימו אותו אני טענתי שהוא לא מתאים ואין לו מקום בליגת העל.

כחלון-שיחזור לבני יהודה במכבי הוא לא עושה כלום כבר כמה משחקים.

לגבי שני הזרים שלנו,קומאץ' לא שחקן ואפשר לראות את זה,לגבי אילייב יש לו הברקות אבל הוא מאוד בינוני ולא יכול להשפיע על המשחק של מכבי מה זה אומר?שלא ממש פגענו בזרים.

ההגנה על הפנים,גם את טומאסיץ לא היו צריכים להשאיר.

מכבי חיפה רצו את שבחון,חבל שלא שיחררנו אותו איזה פראיירים אנחנו הוא כזה אפס!!!

ישראלביץ' צריך להיות באנקר בהרכב של נימני זה כמו יניב קטן במכבי חיפה,ישראלביץ' הכי פחות גרוע במכבי.

חטפנו 3 מהפועל חיפה,אני חושב שזה אומר הכל.

וואו!

נשמע כאילו מישהו מכריח אותך להיות אוהד.

נסה ברצלונה.

הם היחידים שאף פעם לא מאכזבים - מתאים לך בול!

אתה בדרך הנכונה להחליף את "ראש קופסא" או לפחות להתחרות בו בקרב צמוד.

אני אובייקטיבי!

שתקתי במשך 3 מחזורים,הניצחונות על סכנין והפועל פ"ת הרשימו אותכם,אותי לא!מה לעשות?ואף מילה על המשחק נגד בני יהודה שגם נגדם היינו על הפנים.הסגל של מכבי סגל מאוד בינוני ואני עדין שאני אומר"בינוני".

לגביי חלק מהדברים הוא דיי צודק.

אני לא יודע בן כמה הוא.

אבל מאיוקה לא יודע את הבסיס בכדורגל.

אבידור עוד לא עשה פעולה התקפית טובה אחת במכבי.

קומאץ' לא שווה שקל.

ושבחון בלרינה.

לגבי מאיוקה ואבידור אני מסכים איתך בהחלט, רשמתי בידיוק מה אני חושב עליהם כמה הודעות למעלה.

ומקומאץ' אני מאוד התרשמתי מהיכולת בגביע הטוטו, אי אפשר לקבוע לגביו עוד כולם.

כל השאר מבחינתי הם שחקני ליגה טובים +.

משחק גרוע בעיקר של סולומון וגם של שאר השחקנים אבל אני חושב שעםקצת יותר ריכוז של ג'אן בגול הראשון וסולומון בשאר היינו יכולים לנצח את המישחק הזה

שבוע הבא חייבים את שטראובר ולהעיף את מאיוקה הזונה הזה שלא עושה כלום חוץ מלאבד כדורים ולפתוח עם הרכב שיפתח לעכו תתחת להעיף גם את כחלון שלמרות שאני אוהב אותו משחק כאילו זה ג'רקי בול או משו...לפי דעתי קומאץ' לא צריך לפתוח ושישראלביץ' יעלה במקומו אותו דבר גם ליבוריאן ומאיוקה ובמקום ג'אן ראלדאס

והכי חשוב אם אני גולדהאר אני שם כרטיסים ב 30-40 שקל ומפוצצים את בלומפילד שלשחקנים של עכשיו יפלו הביצים כי חייבים להרים את הראש גם אחרי משחק גרוע כזה

Guest עידן דורון

יודעים מה ?

אני מקבל את הדברים שלכם.

סולומון הוא שוער שלא מתאים למכבי.

אני רוצה להזכיר לכם שבין השנים 06-08 גיא חיימוב (השוער השלישי) הושאל להפועל כפ"ס ושיחק סה"כ 5 משחקים(!!!) כולל גביע הטוטו.

אז אם בהפועל כפ"ס הוא לא מצא מקום אז למכבי ת"א הוא מתאים ?

אני בטוח שסולומון עדיף על פני גיא חיימוב.

לגבי השוער הרביעי, הוא שוער מצויין. הביאו אותו מהפועל ת"א כי הוא הסתכסך עם המאמן של הפועל. בעונה שעברה בדרבי נוער הוא הציל את הפועל והדף כמה שערים בטוחים. הוא נראה שמן וכבד אבל הוא לא כזה. אבל הוא שייך לנוער.

יאללה נמאסתם כבר!

כל עונה אתה מחכים להפסד הראשון ופתאום לכל אחד יש מה להגיד, לא מרשימים אותי, בינוניות, יאללה חלאס!

תפסיקו לבכות כבר!

על מה אתה מדבר? סולומון לא מוצא מקום בהפועל עפולה. תן לי את חיימוב, חן, גינצבורג, אוסגי, או כל שוער אחר על פניו. מילא שאתה לא מביא שוער שני אמיתי, אבל לפחות אל תתן ל"שוער" שכן כאילו נמצא על התקן הזה בסגל לפתוח.

אני אובייקטיבי!

שתקתי במשך 3 מחזורים,הניצחונות על סכנין והפועל פ"ת הרשימו אותכם,אותי לא!מה לעשות?ואף מילה על המשחק נגד בני יהודה שגם נגדם היינו על הפנים.הסגל של מכבי סגל מאוד בינוני ואני עדין שאני אומר"בינוני".

אתה צודק בזה שהקבוצה השיגה תוצאות בלי באמת להראות יכולת של קבוצה דורסנית אבל אין מה לעשות בליגה הזאת ואתה לא תראה פה ב5 שנים הקרובות קבוצה דורסנית, שנה שעברה היו לך שלוש קבוצות שהתחרו על האליפות, אחת יותר מגעילה מהשנייה.

יש פה סגל יחסית טוב שיכול לרוץ טוב בצמרת אם ניתן לו את הזמן ואת השקט, ההגנה סך הכל בסדר למרות משחק לא טוב היום הייתה טובה נגד סכנין, פ"ת ובני יהודה שהיא קבוצה גדולה לכל דבר.

בקישור כשיש לך שחקנים כמו ישראלביץ', בוזגלו כשיחזור, אילייב שאמור להיות החתמה טובה, ייני שבכושר טוב אפשר להיות רגועים כי גם במקרה שההחתמה של קומאץ' לא תהיה החתמה טובה אפשר לעשות כמה שינויים שיחפו עליו כמו להזיז את ישראלביץ' אחורה או להעביר את ז'אן לקישור.

הבעיה היותר מדאיגה כרגע היא החוד, שיכול להיות שיבוריאן לבד לא יספיק.

תגידו, שטראובר חוזר נגד עכו כן?

או שגם נגדם נחטוף שלישייה מביכה?

ההבדל היחיד בין שטראובר לסולומון זה שסולומון מקבל סתם שערים ושטראובר מקבל "שערי עונה"

חצי הכוס המלאה: פרט לירידה במורל, בהיבט המעשי לא היה הבדל בין תיקו להפסד היום ככה שתמיד אפשר לדמיין שנגמר 0-0.

העונה הליגה סולחת על הפסדים, רק שלא יפגע במוראל (למרות שכבר יש לנו את עכו שבוע הבא להתאוששות). מקווה מאוד שפגעו עם הבלם, ליאור ג'אן בינוני מדי (עושה עבודה בתיקולים אבל אין לו גרם של שכל).

מקווה שנימני יעריך כראוי את איליה (ואבידור...).

אני אובייקטיבי!

לא, פשוט תגיד שחיכית לצאת מהחור ברגע המתאים, הפסד אחד ואתה כבר בטוח שנכשלנו השנה.

גם שכחתי שהפועל חיפה וביתר מבריקות בליגה.

יודעים מה ?

אני מקבל את הדברים שלכם.

סולומון הוא שוער שלא מתאים למכבי.

אני רוצה להזכיר לכם שבין השנים 06-08 גיא חיימוב (השוער השלישי) הושאל להפועל כפ"ס ושיחק סה"כ 5 משחקים(!!!) כולל גביע הטוטו.

לגבי השוער הרביעי, הוא שוער מצויין. הביאו אותו מהפועל ת"א כי הוא הסתכסך עם המאמן של הפועל. בעונה שעברה בדרבי נוער הוא הציל את הפועל והדף כמה שערים בטוחים. הוא נראה שמן וכבד אבל הוא לא כזה. אבל הוא שייך לנוער.

הוא ממש לא שמן,מי שאומר שהוא שמן לא פגש אותו כנראה וראה אותו רק בתמונות. הבנאדם רק בן 18 והוא הכי גורילה שראיתי בחיים - הר אדם של שרירים וגובה של שחקן כדורסל ממוצע,

כל עוד הוא לא כבד מידי בגלל כל המסה הזאת - הוא יכול להיות אחד השוערים הגדולים. אני רוצה לראות את החלוץ שייעלה לנגיחה מולו.

עם כל האהבה לאבי, אבל כאילו מה נראלך שאתה עושה? מה זה ההרכב הביזיוני הזה?

יבוריאן עם כושר פצצתי מתחילת העונה אתה בא ומספסל אותו ועוד לטובת מאיוקה האנטי הזה.

כנ"ל גיזרמו , השחקן הכי טוב שלנו העונה יורד לספסל.

שני השינויים האלה הפסידו ת'משחק היום. אילייב הזה נראה שחקן סבבה, קומאץ הזה גרוע.

אתה צודק בזה שהקבוצה השיגה תוצאות בלי באמת להראות יכולת של קבוצה דורסנית אבל אין מה לעשות בליגה הזאת ואתה לא תראה פה ב5 שנים הקרובות קבוצה דורסנית, שנה שעברה היו לך שלוש קבוצות שהתחרו על האליפות, אחת יותר מגעילה מהשנייה.

יש פה סגל יחסית טוב שיכול לרוץ טוב בצמרת אם ניתן לו את הזמן ואת השקט, ההגנה סך הכל בסדר למרות משחק לא טוב היום הייתה טובה נגד סכנין, פ"ת ובני יהודה שהיא קבוצה גדולה לכל דבר.

בקישור כשיש לך שחקנים כמו ישראלביץ', בוזגלו כשיחזור, אילייב שאמור להיות החתמה טובה, ייני שבכושר טוב אפשר להיות רגועים כי גם במקרה שההחתמה של קומאץ' לא תהיה החתמה טובה אפשר לעשות כמה שינויים שיחפו עליו כמו להזיז את ישראלביץ' אחורה או להעביר את ז'אן לקישור.

הבעיה היותר מדאיגה כרגע היא החוד, שיכול להיות שיבוריאן לבד לא יספיק.

דבר ראשון-אתה יודע באיזה יכולת יחזור בוזגלו מהפציעה שלו?אי אפשר להיות תלויים בו שהוא יחזור.

דבר שני-"אילייב אמור להיות החתמה טובה" "אמור" בינתיים הוא לא כ"כ הרשים אותי.. מייני אני לא מחזיק כלל וגם היום הוא לא עשה כלום.

לגבי ישראלביץ' כבר אמרתי שהוא היחיד שאני מחזיק ממנו במכבי,ושוב אני לא מבין למה נימני העיז להושיב אותו היום על הספסל,מה הוא ניסה לעשות בדיוק?הוא צריך להיות באנקר בהרכב שלו!!בעיית החוד קיימת כבר כמה שנים,אין לך סקורר(העיקר שהביאו את אבידור).