Jump to content

מחזור 4: המשחק בקרית אליעזר מול הפועל חיפה

Helly22

Recommended Posts

מה אתה עושה אם השגת שתי ניצחונות ותיקו בשלושת מחזורי הפתיחה והקבוצה שלך נראית מצויין? מספסל את שתי השחקנים הפוריים ביותר שלך כמובן ומצרף אליהם את השחקן הטוב מתחילת השנה. במקום, תן לילד לפתוח (מאיוקה הוא סופר סאב, ואני משתמש במילה סופר בנדיבות) ותשאיר את אבידור וכחלון, שתי השחקנים שדווקא הפגינו ירידה בכושר לאחרונה.

אה כן, ושוער שני זה לא סתם איזה תפקיד בקבוצה שאפשר לתת לחבר שעושה צחוקים כי הוא כמעט אף פעם לא משחק ממילא. זה שוער שאשכרה צריך לעמוד בשער אם השוער הראשון לא יכול לשחק. שייתן לו להיות אפסנאי מצדי, נמני היה צריך להביא שוער אמיתי הקיץ, זה שבמזל הצלחנו להעביר כמה עונות ככה לא אומר שזה בסדר.

לגבי הזרים, לא צריך לשפוט אותם כ''כ מהר, יש מצב שהחום הוא גורם משמעותי ליכולת שלהם, נוסיף לזה שגם הכושר משחק שלהם הוא עדיין לא מושלם.

ג'אן צריך להפעיל קצת שכל של בלם, בגול היה חייב לצאת קדימה ולתפוס את השחקן שלהם בנבדל, לא חוכמה להרים יד.

זה כבר פעם עשירית בערך שזה קורה לנו. הוא פשוט לא מספיק חכם בשביל זה.

גול שלו.

עכשיו להכניס את ישראלביץ' ויבוריאן במקום אבידור וקומאץ' ולקוות שזה לא מאוחר מדי.

לגבי הזרים, לא צריך לשפוט אותם כ''כ מהר, יש מצב שהחום הוא גורם משמעותי ליכולת שלהם, כזכור בנוסף לזה יש להם עדיים כושר מאוד לקוי.

שכחתי שהם כוסיות, אז שלא יפתחו.

בידיוק כמו שרשמתי לפני

קומאץ' בינוני ואיטי + גורם לייני לשחק פחות טוב כי הוא מחפה על טעויות וחורים שלו ואין שום סיבה שיהיה במכבי ואם כן אז בטח אין סיבה שיעלה לפני ישראלביץ'.

זה החילוף המתבקש ,אני רק מקווה שהוא יקרה בתחילת המחצית ולא בדקה 70.

ז'אן עשה התקדמות אדירה.

הסיבה היחידה לכך שאיך שמכבי נראת ושאם נפסיד זה יהיה בגלל נמני.

עם כל הכבוד לנמני וכמה שאני אוהב אותו, מאמן או לא וזה לא בגלל המשחק הזה, אלא בכלל כבר משנה שעברה אמרתי שהוא לא צריך להיות כמאמן, מקסימום שבמקסימום עוזר מאמן.

מאיוקה IN, יבוריאן OUT

קומאץ' IN, ישראלביץ OUT

גם אילייב הזה לא הראה יותר מידי, אני אישית מעדיף את שבחון עליו, לפחות שבחון יודע לתת את הפס לגול/ או להבקיע בעצמו.

אין לנו מנהל משחק, אין לנו מהירות, ויותר מזה אין לנו חלוצים.

מאיוקה ואבידור הם שני שחקנים בעלי אותו אופי - מהירות בלי שכל, אבידור כל שנייה מאבד את הכדור.

אין לנו מי שיתן גול במערך הזה, וזה עצוב כי אם היינו מעלים את ההרכב החזק היינו מנצחים כי מכבי נראת טוב מתחילת השנה אז למה לא להמשיך באותו הרכב?

זה נכון שצריך לשלב את הזרים מתי שהוא אבל זה לא צריך לבוא במקום כל שחקן, ישראלביץ' השחקן הכי טוב במכבי מתחילת השנה, הבן אדם עושה פשוט הכל : נלחם, רץ, יורד לתיקולים, עושה הגנה והתקפה, מבשל, הכי מעורב במשחק ודווקא הוא לא משחק?

לא מבין את נמני, זה נראה שבכוח הוא רוצה להפסיד שהוא העלה את ההרכב הזה.

מכבי נראת על הפנים וכרגיל סולומון אפס, לא ציפיתי ממנו ליותר מידי, אפילו בעיטות שוער הוא לא יודע לבעוט.

הכי טוב היה לפתוח ככה:

לא מבין למה לא המשכנו באותו הרכב כמו שפתחנו נגד הפועל פ"ת.. פרט לאולי שינוי אחד שאבידור היה יוצא ומלול / אילייב היו משחקים.

אין מה לקוות בהרכב הזה..

זה כבר פעם עשירית בערך שזה קורה לנו. הוא פשוט לא מספיק חכם בשביל זה.

גול שלו.

עכשיו להכניס את ישראלביץ' ויבוריאן במקום אבידור וקומאץ' ולקוות שזה לא מאוחר מדי.

לא אוהב להחמיא לשטראובר, אבל איתו לא היה גול. יציאה איומה של סולומון.

מחצית, משחקים גרוע מאוד.

אני לא מבין את ההחלטה לפתוח עם מאיוקה במקום יבוריאן.

נימני עוד לא הבין מהעונה שעברה שאי אפשר לשחק עם מאיוקה לבד בחוד?!

ואני לא מבין למה כחלון באנקר בהרכב של נימני?!!?

חבל שאנחנו בפיגור זה קצת מוזר ואנחנו לא רגילים לזה, אבל יש עוד מחצית - ובעזרת חילופים אפשר להבקיע.

בכל מקרה אני לא מבין מה הקטע של להחליף שחקנים אם לא הפסדנו אף משחק, ועוד אולי השחקנים שהיו הכי טובים כמו ישראלביץ' ויבוריאן.

סולומון פשוט ליצן, כל בעיטה לשער גם היא מהחצי של הפועל חיפה מפחידה.

יאללה מכבי.

כחלון לא מפסיק לאבד, ייני נלחץ מהר מאוד ומשחק נורא חלש. אם להוציא אותו או את קומאץ' אז אותו כי הוא אמור להיות ה50-50 והוא על הפנים. מאיוקה לא חלוץ מטרה, לא מבין למה הוא עלה במקום איליה.

יבוריאן במקום מאיוקה/אבידור

מלול במקום כחלון

גי'זה במקום ייני

ולעשות מהפך, תודה.

לא אוהב להחמיא לשטראובר, אבל איתו לא היה גול. יציאה איומה של סולומון.

ועדיין, ג'אן הוא האשם הראשון בגול כי הוא היה חייב למנוע את המצב. אבל זה תמיד קורה לו, אין לו חשיבה של בלם.

וגם אני חושב ששטראובר היה לוקח, אבל דווקא במצב הזה אי אפשר לבוא בטענות יותר מדי לסולומון כי זה אחד על אחד מול שוער.

בשאר הדברים אין ספק שביזיון שסולומון שוער במכבי, גם שוער רביעי הוא לא צריך להיות.

אדירה וכבירה, סידר לחיפה בונבוניירה של גול.

אז מה?

אל תהיה אוהד מכבי אופייני ותשפוט אותו לפי המהלך הזה. לא מתאים לך.

מעבר לזה שהוא הוציא כמה כדורים בצורה מאוד יפה במשחק ,הוא עשה התקדמות אדירה העונה.

אז מה?

אל תהיה אוהד מכבי אופייני ותשפוט אותו לפי המהלך הזה. לא מתאים לך.

מעבר לזה שהוא הוציא כמה כדורים בצורה מאוד יפה במשחק ,הוא עשה התקדמות אדירה העונה.

אם זה היה חד פעמי הייתי מדבר אחרת, הקטע שזו לא פעם ראשונה ולא פעם שנייה שזה קורה לו.

אין לו חשיבה של בלם, ולכן כל ההתקדמות הזו לא תביא אותו רחוק וגם אותנו.

הוא בלם בסדר, לא מעבר וגם לא יהיה כי הוא לא מפעיל את הראש.

אני לא יודע למה, אבל ההרגשה שיש לי לתמיר כחלון היא הכי קרובה לשנאה שהייתה לי אי פעם לשחקן מכבי שהוא לא דגו/שטראובר וכו'. הוא פשוט מחרפן אותי כל פעם מחדש.

אני לא יודע למה, אבל ההרגשה שיש לי לתמיר כחלון היא הכי קרובה לשנאה שהייתה לי אי פעם לשחקן מכבי שהוא לא דגו/שטראובר וכו'. הוא פשוט מחרפן אותי כל פעם מחדש.

לא צריך להגזים אחי,עדיין שחקן בית .