Jump to content

מחזור 4: המשחק בקרית אליעזר מול הפועל חיפה

Helly22

Recommended Posts

לא מיצינו כבר את הקטע הזה עם סולומון, מילא שהחברות והאווירה הטובה וכל החרטה הזה משאירים אותו בקבוצה אבל עכשיו הבדיחה הזו פותחת לי בשער? קפטן? מה זה הזנות הזו?

שיעסיקו אותו בתור הליצן של הקבוצה, בכיף, שימצאו שוער שני שמסוגל לעצור כדור.

לא יאומן שהוא קפטן... משחק ליגה ראשון שלו בעונה הרביעית, תקנו אותי אם אני טועה.

מה שמצחיק אותי כרגע זה שאני זוכר שהיו אנשים פה שטענו ברצינות תהומית שמדובר בשוער לגיטימי לליגת העל ואפילו יכול להיות שוער ראשון במכבי.

אליייב קומאץ ומאיוקה ואבידור אפסיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

תכניססס כבר את ישראלביץץץץ כבר קוסעכמקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק נמאסססס ליייייייייי !!!

לא כל כך הבנתי את ההרכב הזה..

למה לא להמשיך עם אותו הרכב שהשיג 7 מ-9 הנקודות האפשריות?

כי נימני אוהב ללכת עם הראש בקיר, הרכב טוב-נחליף אותו, קמנאן טוב-נעיף אותו. די כבר נמאס.

אני לא מבין תהרכב שנימני עלה איתו

מאיוקה הזה נגר אפס

אבידור לא יודע לרוץ עם כדור כמו שחקן

אלייב ניראה בסדר אין לו עם מי לשחק

נימני חייב להכניס ישראלביץ יבוריאן ושבחון בפתיחת המחצית אם הוא רוצה להציל משהו במשחק הזה

כי נימני אוהב ללכת עם הראש בקיר, הרכב טוב-נחליף אותו, קמנאן טוב-נעיף אותו. די כבר נמאס.

חח אתה מצחיק.

חח אתה מצחיק.

הרכב שערורייתי של נימני, מחשבה של קבוצה קטנה.

בלי יבוריאן אין לנו משחק התקפה כצפוי, רק יוצאים למתפרצות, שוב כמו קבוצה קטנה.

קומאץ' חלש מאוד לא עוזר לייני בניהול המשחק לא תורם התקפית, כחלון ואבידור חלשים ומאיוקה דווקא בסדר רק חבל שהוא לא חלוץ, היה עדיף אם היה משחק באחד הצדדים ויבוריאן היה בחוד (אני עדיין לא הבנתי מה עבר לנימני בראש, הזוי).

וגיא סולומון פשוט בדיחה, ומה שעצוב זה שנותנים לו את סרט הקפטן. יש מכבי, יש חברים.

כל כדור שמגיע לאבידור הוא מאבד, יבוריאן ומהר במקומו.

ישראלביץ צריך להיכנס גם כן.

ג'אן צריך להפעיל קצת שכל של בלם, בגול היה חייב לצאת קדימה ולתפוס את השחקן שלהם בנבדל, לא חוכמה להרים יד.

הסיבה היחידה לכך שאיך שמכבי נראת ושאם נפסיד זה יהיה בגלל נמני.

עם כל הכבוד לנמני וכמה שאני אוהב אותו, מאמן או לא וזה לא בגלל המשחק הזה, אלא בכלל כבר משנה שעברה אמרתי שהוא לא צריך להיות כמאמן, מקסימום שבמקסימום עוזר מאמן.

מאיוקה IN, יבוריאן OUT

קומאץ' IN, ישראלביץ OUT

גם אילייב הזה לא הראה יותר מידי, אני אישית מעדיף את שבחון עליו, לפחות שבחון יודע לתת את הפס לגול/ או להבקיע בעצמו.

אין לנו מנהל משחק, אין לנו מהירות, ויותר מזה אין לנו חלוצים.

מאיוקה ואבידור הם שני שחקנים בעלי אותו אופי - מהירות בלי שכל, אבידור כל שנייה מאבד את הכדור.

אין לנו מי שיתן גול במערך הזה, וזה עצוב כי אם היינו מעלים את ההרכב החזק היינו מנצחים כי מכבי נראת טוב מתחילת השנה אז למה לא להמשיך באותו הרכב?

זה נכון שצריך לשלב את הזרים מתי שהוא אבל זה לא צריך לבוא במקום כל שחקן, ישראלביץ' השחקן הכי טוב במכבי מתחילת השנה, הבן אדם עושה פשוט הכל : נלחם, רץ, יורד לתיקולים, עושה הגנה והתקפה, מבשל, הכי מעורב במשחק ודווקא הוא לא משחק?

לא מבין את נמני, זה נראה שבכוח הוא רוצה להפסיד שהוא העלה את ההרכב הזה.

מכבי נראת על הפנים וכרגיל סולומון אפס, לא ציפיתי ממנו ליותר מידי, אפילו בעיטות שוער הוא לא יודע לבעוט.

הכי טוב היה לפתוח ככה:

לא מבין למה לא המשכנו באותו הרכב כמו שפתחנו נגד הפועל פ"ת.. פרט לאולי שינוי אחד שאבידור היה יוצא ומלול / אילייב היו משחקים.

אין מה לקוות בהרכב הזה..