Jump to content

הפועל ת"א מארחת את מכבי חיפה.

Recommended Posts

רגע השיא של נוימן מבחינתי היה אחרי אחת הבעיטות של ארבייטמן, כשהוא הסביר שזה היה מהלך טוב אבל הכדור לא פגע לו טוב ברגל.

רגע השיא במשחק היה ששכטר נשכב ברחבה ונוימן ניסה לזהות מי זה,

"זה יבואה? (כעבור כמה שניות) הא לא, זה שכטר"

יש כאן עדיין צהובים חמדמדים שלא מחזיקים מקטן?שוב מגיע למשחק גדול.

את האמת שמשנה שעברה שהוא זיין את הפועל מאז הוא פורח.

היה צריך להיגמר הרבה יותר .. לפחות 4-0.

השער של הפועל-טעות של דוידוביץ.

חיפה נראים מצוין,גולסה יגיע יותר רחוק מבניון אני חותם לכם על זה הילד רק בן 17-פאקינג בן 17! לא נתפס לי ..

מי החזיק מהפועל?חחח עומרי קנדה זה בדיחה שאין לתאר במילים,מסיללה היה נראה כמו דני אלבס לידו,שלא נדבר על בן דיין מישהו אמר שהוא המגן הכי טוב בארץ?

שכטר כזה בלוף אני לא יכול יותר,כמה הצגות .. איזה מתחזה.

הפועל ערימה של כלום ושום דבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הפועל ממשיגים במשחק המגעיל שלהם, ציפיתי שאחרי שהם עשו רכש כזה הם סוף סוף ישחקו כדורגל יפה.

אבל זה פשוט מדהים הפועל פשוט חייבים להרוס את הכדורגל ולהמשיך לשחק בצרוה המסריחה הזאת מאז שהם נוסדו.

אמן שייתפרקו, גועל נפש.

חיפה נראים מצוין,גולסה יגיע יותר רחוק מבניון אני חותם לכם על זה הילד רק בן 17-פאקינג בן 17! לא נתפס לי ..

מי החזיק מהפועל?חחח עומרי קנדה זה בדיחה שאין לתאר במילים,מסיללה היה נראה כמו דני אלבס לידו,שלא נדבר על בן דיין מישהו אמר שהוא המגן הכי טוב בארץ?

1.קטן בתקופה טובה זה נכון, אבל הוא רחוק מלהחשב לשחקן באמת גדול.

בליגה של היום הוא ללא ספק אחד הטובים.

2.גולסה לא יגיע יותר רחוק מבניון, כדי להגיע יותר רחוק מבניון אתה צריך להראות הרבה יותר גם בגיל של גולסה, נכון שהיום הוא נחשב לשחקן המשחק ובאמת שיחק טוב מאוד, מגיע לו הרבה מחמאות.

אבל לא ראיתי אותו במהלך מבריק אחד שאפילו מתקרב ליוסי בניון שהיה בגיל שלו.

3.לגבי הפועל כבר אמרתי פה עוד מהמחזור הראשון בליגה, זאת לא תיהיה השנה שלהם ואין לי ספקות בכך.

4.זה לא שחיפה כזאת קבוצה אימתנית, נתנה משחק טוב מול הפועל זה נכון.

אבל זה לא מבטיח לה כלום עדיין, נגד הקטנות היא נראתה רע, וזה בלשון המעטה.

5.שמתי לב שאתה נוטה להעצים את חיפה בצורה מחשידה (לא רק בהודעה הזאת אלא ברוב התגובות שלך), אתה רוצה לספר לנו משהו?

שנה שעברה בדרך כלל המשחקים התחילו כשמכבי לחצה בלי הפסקה על ההגנה של הפועל, השנה םא נעשה את זה אני מאמין שאפשר יהיה להכניע אותם בקלות

ההגנה שלהם השנה היא בדיחה מהלכת

אל תזיין את השכל, עלק גולסה יותר טוב מבניון, בניון בעונה הראשונה שלו בליגת העל הבקיע 17 שערים, ובעונה השנייה 19 שערים, גולסה לא קרוב אפילו לדגדג את זה.

קטן בכושר הכי טוב בקאריירה. השחקן הטוב והמשפיע ביותר בארץ נכון להיום...

כשהוא היה על סף מעבר עלינו (והוא היה) אני זוכר את התגובות נגדו. אנחנו מעדיפים עזרנים ושבחונים.

רגע השיא של נוימן מבחינתי היה אחרי אחת הבעיטות של ארבייטמן, כשהוא הסביר שזה היה מהלך טוב אבל הכדור לא פגע לו טוב ברגל.

רגע השיא של המוקיון הזה היה ששכטר שכב ברחבה הוא אמר שזה נראה לו יבואה

כשהוא היה על סף מעבר עלינו (והוא היה) אני זוכר את התגובות נגדו. אנחנו מעדיפים עזרנים ושבחונים.

חיפה קבוצה שונה לגמרי בלעדיו. הוא מחבר את כל משחק המעבר שלה, מקבל החלטות טוב(משהה שצריך להשהות, ממהר שצריך למהר), עובר אחד על אחד ובכלל נמצא בזון שהכל גם מצליח. התצוגה שלו מול הפועל במשחק העונה, היתה אחת הגדולות שראיתי משחקן ישראלי בליגה הזאת. הנתונים שלו תמיד היו ידועים. כנראה גם הוברג הבורג הבעייתי.

קטן באמת נראה יוצא מן הכלל, איזה מסירות, איזה הרמה לדאבשווילי פשוט אומן.

גולסה נראה גם טוב, וגאדיר הבן זונה מהיר כמו אוסיין בולט, איזה תותח הוא.

ההייתי מעדיף שיגמר תיקו שלא יפתחו עלינו פער של נקודות אבל בקטנה כל עוד הפועל הפסידו..

"המשחק הזה לא היה מתוכנן להיערך היום, תהיה הגיוניים, תהיו נבונים, תעבירו את המשחק הזה", המשיך מאמן הפועל ת"א בביקורת על ההתאחדות. "יש לנו משחק גם ביום רביעי, שיסבירו לי לשחק ככה. שיסביר לי הסקאוט של המבורג שנמצא כאן איך אפשר לשחק תוך 48 שעות ככה. אני לא מדבר ככה בגלל שהפסדנו, אלא בגלל המצב הגופני. ידענו שיהיה קשה בימים האלה".

גוטמן מאמן כזה בכיין. עם תירוצים כאלה לא פלא שהקבוצה שלו עושה במכנסיים ברגע האמת.

עונה שעברה אנחנו עשינו 1-1 עם חיפה בבלומפילד, יומיים אחרי היה לנו גמר גביע הטוטו שבו ניצחנו ושלושה ימים אחרי זה ניצחנו 2-1 את ק"ש בחוץ כשבכל המשחקים עולה אותו הרכב!

גוטמן מאמן כזה בכיין. עם תירוצים כאלה לא פלא שהקבוצה שלו עושה במכנסיים ברגע האמת.

עונה שעברה אנחנו עשינו 1-1 עם חיפה בבלומפילד, יומיים אחרי היה לנו גמר גביע הטוטו שבו ניצחנו ושלושה ימים אחרי זה ניצחנו 2-1 את ק"ש בחוץ כשבכל המשחקים עולה אותו הרכב!

כמה אפשר לבכות ולתרץ!?

כזה מאמן מאוס.

חיפה ניצחו כי הם הרבה יותר טובים ומחוברים מהפועל, נקודה.

איזה חמוד הגוסטבו בוקולי הזה חחחחח

:)

מתראיין ב"חדשות הספורט"

סתם מכוער.

לבוא ולנצח בבלומפילד את הפועל שבשנה שעברה הפסידה רק במשחק חסר חשיבות לנתניה מחזור אחרון ובפורמה מצוינת אחרי ניצחון על סלטיק, זו באמת תוצאה מרשימה ביותר.

"ואיזה מסכנים האוהדים שאוכלים ת'לב עכשיו, סע לאט."

אין צורך להתרגש מהפער, עם שיטה של לוזון זה יהיה פייט צמוד. נקווה שאנחנו ניהיה בפייט, עם יכולת כמו מול בני יהודה, זה לא יקרה.

1.קטן בתקופה טובה זה נכון, אבל הוא רחוק מלהחשב לשחקן באמת גדול.

בליגה של היום הוא ללא ספק אחד הטובים.

2.גולסה לא יגיע יותר רחוק מבניון, כדי להגיע יותר רחוק מבניון אתה צריך להראות הרבה יותר גם בגיל של גולסה, נכון שהיום הוא נחשב לשחקן המשחק ובאמת שיחק טוב מאוד, מגיע לו הרבה מחמאות.

אבל לא ראיתי אותו במהלך מבריק אחד שאפילו מתקרב ליוסי בניון שהיה בגיל שלו.

3.לגבי הפועל כבר אמרתי פה עוד מהמחזור הראשון בליגה, זאת לא תיהיה השנה שלהם ואין לי ספקות בכך.

4.זה לא שחיפה כזאת קבוצה אימתנית, נתנה משחק טוב מול הפועל זה נכון.

אבל זה לא מבטיח לה כלום עדיין, נגד הקטנות היא נראתה רע, וזה בלשון המעטה.

5.שמתי לב שאתה נוטה להעצים את חיפה בצורה מחשידה (לא רק בהודעה הזאת אלא ברוב התגובות שלך), אתה רוצה לספר לנו משהו?

1)יניב קטן לפי דעתי,שחקן גדול.ברמה של הליגה שלנו-הוא לא.

2)אני לא זוכר את בניון בן 17 משחק בצ'מפיונס,לא זוכר את בניון בן 17 מציג כזאת יכולת בבלומפילד מול הפועל ת"א,אני לא היחיד שצופה לילד הזה עתיד גדול.

3)צדקת.

4)מכבי חיפה קבוצה מעולה,היכולת החלשה שלהם מול העולות החדשות זה בעקבות ירידת מוטיבציה,ירידת מתח.למה שהם ירוצו נגד הקבוצות הנחותות האלה?מה קרה?תסכים איתי שעומדת מולך הפועל תל אביב ולא רעננה הגישה של השחקנים וההתייחסות שלהם למשחק היא שונה לגמרי!

5)בפעם ה-1243948968278356 לא אוהד את מכבי חיפה,אין לי קשר למכבי חיפה אין לי אף אחד במשפחה שאפילו מתקרב להיות ירוק(כולם אוהדים של בית"ר-אני ירושלמי).מה שאני כן יכול להגיד לך זה שאני לא שונא את מכבי חיפה ואין לי נגד המועדון הזה שום דבר.

אל תזיין את השכל, עלק גולסה יותר טוב מבניון, בניון בעונה הראשונה שלו בליגת העל הבקיע 17 שערים, ובעונה השנייה 19 שערים, גולסה לא קרוב אפילו לדגדג את זה.

חכה .. הזמן שלו יגיע הוא רק בן 17 בקרוב הוא יפרפר לנו פה את כל הליגה.

אחד המשחקים הכי טובים שראיתי בשנים האחרונות(בליגה הישראלית כמובן).

המשחק הכי טוב לדעתי שהיה בשנים האחרונות בליגת העל (אולי הכי טוב בכל הזמנים) היה ה-4-0 של הפועל שנה שעברה על ביתר. פשוט ואוו!!