Jump to content

אביב בושינסקי - כנס

yaniv_riv

Recommended Posts

כמישהו לא אובייקטיבי לנושא ומעודכן בדיוק

וכקורא סמוי בשלוש השנים האחרונות כאן

חוסר העניין שאתה טוען(אכי) נוצר מפאת הצלחת הקבוצה עד עכשיו

תאמין לי שאם הקבוצה הייתה כושלת במחזורי הפתיחה

הראשונים לרוץ וליישב הכל הייתה ההנהלה

והתקשורת הייתה מפיצה את הסיפור

כחלק מכל התוהו ובוהו.

במילים אחרות אתה אומר שהשחקן שם את עצמו במצב שרק אידיוט שם את עצמו ,מצב שיש לו רק מה להפסיד...

אם הקבוצה מצליחה- המחאה נכשלת ואם הקבוצה לא מצליחה אז אולי המחאה תצליח...

במילים אחרות אתה אומר שהשחקן שם את עצמו במצב שרק אידיוט שם את עצמו ,מצב שיש לו רק מה להפסיד...

אם הקבוצה מצליחה- המחאה נכשלת ואם הקבוצה לא מצליחה אז אולי המחאה תצליח...

הם לא שמו את עצמם בשום מצב.. זה היה מצב של כביכול חוסר ברירה.

גם אני מחכה שתחזרו אז מה?

כשאני אומר לא איכפת אני מתכוון איכפת מספיק...( כי אם היה איכפת להם ומצדיקים אתכם אז הייתם כבר ביציעים)

אם לא היה איכפת להם הם לא היו יושבים איתנו בכלל,אתה לא חושב?

אולי זה נראה לך שמבחוץ לא איכפת להם,אבל אני אומר לך,בוודאות שלא זה המצב.

יהיה טוב אכי,מילה שלי.

אני לא מבין את המשפט הזה.

איך חפרנו? קמנו בבוקר והחלטנו שאנחנו לא באים בכיף שלנו? החלטנו שעושים חרם מנויים עד שמכבי נותנת לנו חצי מיליון שקל למשחק?

הלו, זה לא שאנחנו לא רוצים לבוא. אנחנו פשוט לא יכולים.

יש שתי אופציות:

1. לבוא למגרש ולהלחם באלימות שיכולה לעלות פה בהסתבכות של אנשים באלימות מחוץ למגרש או בהסתבכות עם המשטרה.

2. ללכת לצפיות משותפות.

זה לא שאנשים לא מגיעים למגרש סתם כי הם החליטו שבא להם לשבת בפאב.

ולגבי התקשורת, מסכים לחלוטין שזה באמת תחום שאנחנו לא חזקים בו, ורחוקים להיות טובים בו.

אני מסכים שזאת נקודה חלשה אצלנו, שקריטית לנושא החרם הזה. לא מכיר את הסיפור שקסטור טרוי רשם פה, אבל כל עיתונאי שפנה אלינו (בהנחה שפנה לאנשים הנכונים) קיבל את הסיפור.

חפרתם זה אומר שהלכתם על צעד פזיז של מחאה אעכשיו אין לכם כ"כ איך לצאת מזה. יכול להיות שתצאו מזה,אבל בדרך שתחליש את השחקן בצורה קיצונית.

חפרתם זה אומר שהלכתם על צעד פזיז של מחאה אעכשיו אין לכם כ"כ איך לצאת מזה. יכול להיות שתצאו מזה,אבל בדרך שתחליש את השחקן בצורה קיצונית.

וואו כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר.

כשאנשים באים וקורעים לך תופים באמצע דרבי (!!!), אתה פתאום קולט שוואלה לא מתאים. כשהארגון שלך מורכב מלא מעט ילדים וכשהם מקבלים איומים באמצע משחק כי הם מעודדים את הקבוצה, אז אתה קולט שוואלה לא מתאים. גם אחרי שישבנו בצד בלי לעודד באו לריב איתנו סתם.

עד מחר אתם יכולים להגיד צעד פזיז, אבל אנשים פה שכל החיים שלהם היה להם מנוי החליטו להשאר בבית. ואם הם עשו זאת, תיהיה בטוח שזה ממש לא היה צעד פזיז.

אם לא היה איכפת להם הם לא היו יושבים איתנו בכלל,אתה לא חושב?

אולי זה נראה לך שמבחוץ לא איכפת להם,אבל אני אומר לך,בוודאות שלא זה המצב.

יהיה טוב אכי,מילה שלי.

אם היית קובע הייתי בטוח שיהיה טוב....

וואו כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר.

כשאנשים באים וקורעים לך תופים באמצע דרבי (!!!), אתה פתאום קולט שוואלה לא מתאים. כשהארגון שלך מורכב מלא מעט ילדים וכשהם מקבלים איומים באמצע משחק כי הם מעודדים את הקבוצה, אז אתה קולט שוואלה לא מתאים. גם אחרי שישבנו בצד בלי לעודד באו לריב איתנו סתם.

עד מחר אתם יכולים להגיד צעד פזיז, אבל אנשים פה שכל החיים שלהם היה להם מנוי החליטו להשאר בבית. ואם הם עשו זאת, תיהיה בטוח שזה ממש לא היה צעד פזיז.

כנראה שזה כן פזיז אם אני רואה ביציעים השונים בבלומפילד ובמשחקי החוץ אנשים מהשחקן.

צודק,זה לא מתאים כשהאולטראס משתמשים באלימות,אבל החרם הזה היה צעד פזיז,איך שלא תהפכו את זה.

כנראה שזה כן פזיז אם אני רואה ביציעים השונים בבלומפילד ובמשחקי החוץ אנשים מהשחקן.

צודק,זה לא מתאים כשהאולטראס משתמשים באלימות,אבל החרם הזה היה צעד פזיז,איך שלא תהפכו את זה.

מביאים אנשים מבחוץ כדי לעורר בלאגן,

מרימים יד על בן אדם בן 30,

מאיימים על ילדים ודגש על ילדים בשחקן,

מאיימים על חברי השחקן במגרש ומחוץ למגרש,

קורעים תופים,

לוקחים את התקשורת תחת חסותם.

ללא ספק, צעד פזיז.

עכשיו אני אשאל אותך שאלה, ותענה לי כאדם בוגר.

אם היה לך את הכוח להחליט ולשנות, מה היית עושה בנדון?

מביאים אנשים מבחוץ כדי לעורר בלאגן,

מרימים יד על בן אדם בן 30,

מאיימים על ילדים ודגש על ילדים בשחקן,

מאיימים על חברי השחקן במגרש ומחוץ למגרש,

קורעים תופים,

לוקחים את התקשורת תחת חסותם.

ללא ספק, צעד פזיז.

עכשיו אני אשאל אותך שאלה, ותענה לי כאדם בוגר.

אם היה לך את הכוח להחליט ולשנות, מה היית עושה בנדון?

אני לא יכול לענות לך על זה עכשיו,הייתי צריך לחשוב על זה לעומק ואז לענות. לא נראה לי שזה מה שנעשה כשקיבלו את ההחלטה הזאת.

לי נראה שכשקיבלו את ההחלטה הזאת,המחשבה היתה שתהיה קבוצה גרועה שתפסיד בשלושת המחזורים הראשונים ואז כל הקהל ייצא על האולטראס מה שיחזיר את השחקן. בפועל הקבוצה הוציאה 7 נק' מתוך 9,מה שאני מאמין שלא צפו ועכשיו השחקן (שוב,באמת לצערי הרב) בדרך ללא מוצא.

אני לא יכול לענות לך על זה עכשיו,הייתי צריך לחשוב על זה לעומק ואז לענות. לא נראה לי שזה מה שנעשה כשקיבלו את ההחלטה הזאת.

לי נראה שכשקיבלו את ההחלטה הזאת,המחשבה היתה שתהיה קבוצה גרועה שתפסיד בשלושת המחזורים הראשונים ואז כל הקהל ייצא על האולטראס מה שיחזיר את השחקן. בפועל הקבוצה הוציאה 7 נק' מתוך 9,מה שאני מאמין שלא צפו ועכשיו השחקן (שוב,באמת לצערי הרב) בדרך ללא מוצא.

אתה מודע לזה שיש 35 מחזורים העונה, כן?

תוסיף לזה את כל התגובות של חברים בשחקן על כך שנגד סכנין יהיו 3000 איש ...ועל "בית קברות" בבלומפילד נגד אשדוד בגביע הטוטו וכו'...

לא יודע להקפיץ נושאים אבל זה היה לא פעם ולא פעמיים...

אתה מודע לזה שיש 35 מחזורים העונה, כן?

כן. אבל אני מניח שבשחקן חשבו שהקבוצה כבר בשלב הזה תהיה בלי נקודות. יכול להיות שהקבוצה תיפול יחד על האולטראס ולזה מחכים,אבל אם כן יכול להיות שזה ייקח זמן.

הם ניסו, הם המשיכו להגיע למשחקים, וממשחק למשחק המצב רק החמיר.

הילדים בשחקן יכלו לקבל מכות, הבוגרים בשחקן יכלו להסתבך בתיקים במשטרה ובהרחקה ממשחקי מכבי. זה מספיק בשביל לא להגיע למשחקים.

הם יצאו למחאה כדי לא לעורר בלאגן ביציע, ולא לגרום נזק לחברי השחקן. הם לא באמת תיכננו את זה שאם מכבי תפסיד הם יחזרו למגרשים, זה לא נכון.

אני חושב שלא ירדת לעומק ההודעה שלי.

אין פתרון אחר.

זה או לחזור למגרשים וללכת מכות או ללכת לצפיות.

מה אתה חושב, שלא דברנו עם כל גורם אפשרי במכבי? שלא ניסינו כל פתרון אחר?

בוא תביא אתה פתרון אחר, ונלך איתו. כרגע המציאות היא שאנחנו לא יכולים להגיע למשחקי הקבוצה. יש לך רעיון אחר? תביא.

כשקיבלו את ההחלטה הזאת הבינו שאין ברירה. זה או זה או ללכת מכות, זה בכלל לא קשור לאיך הקבוצה תשחק.

גם אם מכבי, חלילה, היתה משחקת רע והיתה עם 2-3 נקודות, ארגון השחקן ה-12 לא יכל להגיע למגרשים. זה גם לא קשור אם העידוד יהיה רע או לא.

יש פה רק שאלה אחת והיא שאלת הביטחון - וכל עוד ארגון השחקן ה-12 לא יכול להגיע מהסיבה הזאת, זה לא משנה כמה נקודות יש למכבי או מה מצב העידוד.

כן. אבל אני מניח שבשחקן חשבו שהקבוצה כבר בשלב הזה תהיה בלי נקודות. יכול להיות שהקבוצה תיפול יחד על האולטראס ולזה מחכים,אבל אם כן יכול להיות שזה ייקח זמן.

שמע אתה בכח מתאמץ לא להבין.

בלי קשר מכבי לא מכבי, אנשים בואו והשחיטו ציוד, באו ואיימו על ילדים, באו לאנשים בשחקן כשישבו בצד וסתם התחילו לתת מכות.

הכי קל היה לבוא ולהחזיר מכות ולהמשיך את זה גם מחוץ ליציעים אם צריך אבל בחרנו בדרך אחרת, דרך שלא תכניס חברים שלנו למעצרים ולא תסבך אותם מחוץ ליציעים. לא רוצים את זה, לא מתאים לנו, לא בשביל שנוכל לעודד את הקבוצה שהיא גם הקבוצה שלכם.

ומי שחושב שאני, חבר בשחקן ה-12, רוצה בהפסדים של מכבי שילך להזדיין, סבבה? יש גבול.