Jump to content

אביב בושינסקי - כנס

yaniv_riv

Recommended Posts

הפוליטיקה בספורט היא מאז ומעולם

אתם יכולים להגיד מהיום ועד מחר שזה אג'נדה

רוב הקהל של מכבי לא אוהב ערבים אז לדעתי האג'נדות זה דווקא אנשים כמוך שמנסים להציג את הגזענות בתור אג'נדה

זה רחוק מלהיות ככה

אוהדי מכבי לאומנים,גזענים אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה

לא מהיום וזה גם לא ישתנה מחר

לא במכבי. ואם כן,זה היה שולי מאד עד לא קיים.שחקנים ערבים שיחקו במכבי(ואת זועבי אהבו).זה לא היה אישיו בכלל.

אני לא בא לחנך אף אחד רק רוצה שהפיסת אלוהים שלי(מכבי)תיהיה נקייה מפוליטיקה. גם מהצד השמאלי.

שוב שקר.

על שקר על שקר.

האולטראס לא "הוגלו" לשער 8.....זה היה פיתרון שהוצא לפיתרון הסיכסוך, והוא לא בא מהצד של השחקן.

בקשר למאבק של שנה שעברה. זה התחיל כשתומר יעקוב הרס לאוהדי מכבי תפאורה של מני לוי. (והפריעו לנו בעידוד).

ואז הגבנו כמו שהגבנו. כדי לנתק אותם מאיתנו.(עצרנו דברים יותר חמורים ממה שהיה בפועל)

נכון, זאת היית טעות. אבל זאת אף פעם לא היית הדרך של השחקן, ולכן בחרנו לא לחזור על הטעות הזאת.(תשאל את עצמך אם באמת רצינו, לא יכולנו להלחם באולטראס?, אתה חושב שלא היו לנו הצעות אטרקטיביות לפתור את המצב? השחקן ה-12 השקיע בשנה שעברה קרוב ל70 אלף שקל בתפאורות, אם היינו מפנים את התקציב הזה למלחמה באולטראס, לא יכולנו להגיע לתוצאות אחרות?)

ואתה ממשיך בדמגוגיה שאתה משווה את זה למה שהולך בארגון השני.

אני מאוד מאוכזב ממך.

אתה יודע יותר. הרבה יותר.

הוגלו,הוגלו...כי אם בזמנו היה להם טיפה כח הם לא היו עוברים

הוגלו,הוגלו...כי אם בזמנו היה להם טיפה כח הם לא היו עוברים

חחחח מה בכוח אתה מנסה לשכתב פה את ההיסטוריה?

בונא,הרעיון של לעבור ל8 היה שלהם בכלל,ואני זוכר את עצמי שהייתי נגד הרעיון הזה כי זה יעשה יותר באלגן בקהל וחוסר תיאום עוד יותר גדול ממה שהיה כבר.

ובגלל עוד כמה סיבות שלא נפרט אותם פה.

אבל תמשיך להגיד הוגלו הוגלו כאילו אתה יודע הכל

לכל אחד יש דברים שהוא אוהב בקהל ואוהב פחות אתה יכול שלא לאהוב את זה אבל אתה לא יכול להתכחש לזה

למכבי כבר מעל לעשור יש גרעין ימיני אפשר להגיד קיצוני שאי אפשר להתעלם ממנו וצריך גם לכבד אותו

ההיסטוריה מכובדת אבל אי אפשר להיבקע בה, לפני 70 שנה גם יהודים וערבים חיו פה בשלום, היו מאז אינתיפאדות מלחמות ושסעים ואנשים באים למשחק בין היתר (אם לא בעיקר) כדי להוציא את העצבים מהשבוע ולהביע את דעתם, גם הפוליטית, צריך או לא צריך להיות זה נתון לדעתך האישית אבל מעשית זה קיים ואי אפשר להוציא את זה, גם המשטרה חשבה שהיא יכולה להוציא את זה בשלבים מסוימים עם כל מיני מדדים מטומטמים או חוקים מגוחכים שחוקקו בכנסת, אין שיר שמרים את הקהל שלנו יותר מהשיר "אין אדומים אין פיגועים" וזה שיר גזעני, אתה לא שר אותו? אני לא מאמין לך שאתה לא שר אותו. יפי נפש לא בבית ספרנו, לשיר אבא סרסור אמא זונה או שמעון גרשון איפה אבא זה הרבה יותר מגעיל וזה דברים שכבר כמעט ואין אצלנו

הקהל שלנו השתפר פלאים בנושאים המגעילים האלה תפסיקו לחפש רק את השלילי

שקר אכי. שקר. הם רצו להקים בית ב-8.

ויותר מזה....אתה מציג את השחקן כ"מפתח" הקומץ.....:)...

אני לא בטוח שהם יסכימו איתך.

מה הבעיה בקומץ? אלו מטובי אוהדינו ואף אחד לא היה צריך לפתח אותם טוב שהיו טוב שהם וטוב שיהיו

חחחח מה בכוח אתה מנסה לשכתב פה את ההיסטוריה?

בונא,הרעיון של לעבור ל8 היה שלהם בכלל,ואני זוכר את עצמי שהייתי נגד הרעיון הזה כי זה יעשה יותר באלגן בקהל וחוסר תיאום עוד יותר גדול ממה שהיה כבר.

ובגלל עוד כמה סיבות שלא נפרט אותם פה.

אבל תמשיך להגיד הוגלו הוגלו כאילו אתה יודע הכל

נניח ואני טועה אבל הכיוון הוא ברור כשהכח היה בידכם אז אלימות ביציעים לא היתה בעיה ועכשיו כהוא לא בידכם אז זו כן בעיה...

שוב שקר אכי.....שוב שקר.

תמיד נלחמנו באלימות.

תמיד!. גם מול קהלים של קבוצות אחרות!

ועבדנו למיתון גורמים קיצוניים.

ואתה יודע את זה...ומפיץ פה שקרים!

שוב שקר אכי.....שוב שקר.

תמיד נלחמנו באלימות.

תמיד!. גם מול קהלים של קבוצות אחרות!

ועבדנו למיתון גורמים קיצוניים.

ואתה יודע את זה...ומפיץ פה שקרים!

איציק אתה מסלף עובדות לטובת האגנדה שלך...

נהנתם מגב רחב וניצלתם את זה

הבעיה בקומץ שהוא ריסק את האנשים שהיו חברים בו...(תראה איך שהם פורחים מאז שהוא התפרק...ואני לא מצטער על כך שהוא התפרק לרגע, בעיקר בשביל האנשים שהיו חברים בו).

בקשר לסילוף.....

מה אני מסלף?...שהשחקן נלחם באלימות?....

שהשחקן נתן על דגש על זה?.....

וזה בלי תנאים לעזור לאנשים לצאת ממעגל הקסמים הזה?....

עזוב....

אתה בעצמך יזמת פרוייקט בתחום הזה, שהתמקד באנשי הקומץ ...אז למה אתה מיתמם?

ושוב אני אומר לך.

אתה יודע הרבה יותר ממה שאתה מציג כאן....וזה עוול גדול לקהל.

כי אתה...היית צריך לצרוח את האמת.

חבל.

הסקר הכי טוב בשבילך זה לחפור בזכרון להזכר במשחק נגד סכנין במחזור 1

ואיך הרוב הגדול(אני לא יגיד כולם שלא תגיד שאני משקר) עמד ושר תנו לצהל לנצח

13,11,8,2 וגם בכבוד ראיתי

יש סקר יותר טוב מזה בקרב המנויים של הקבוצה?

1) אני בספק אם השטות שפלטת אכן תעמוד במבחן האם הסקר הוא מדעי ויתקבל כמדד למשהו.

2) על אפקט העדר שמעת?

רק אל תגיד שכולם ככה או הרוב.

הרוב גם ישירו שאמא שלהם זונה באמצע משחק כי הם מפגרים (ואפשר להוכיח את זה....וכבר הוכיחו את זה בעבר האמת) ככה ש....

מה שכתבת הוא לא תורה מסיני, לא סקר והכי חשוב? לא נכון.

הבעיה בקומץ שהוא ריסק את האנשים שהיו חברים בו...(תראה איך שהם פורחים מאז שהוא התפרק...ואני לא מצטער על כך שהוא התפרק לרגע, בעיקר בשביל האנשים שהיו חברים בו).

בקשר לסילוף.....

מה אני מסלף?...שהשחקן נלחם באלימות?....

שהשחקן נתן על דגש על זה?.....

וזה בלי תנאים לעזור לאנשים לצאת ממעגל הקסמים הזה?....

עזוב....

אתה בעצמך יזמת פרוייקט בתחום הזה, שהתמקד באנשי הקומץ ...אז למה אתה מיתמם?

ושוב אני אומר לך.

אתה יודע הרבה יותר ממה שאתה מציג כאן....וזה עוול גדול לקהל.

כי אתה...היית צריך לצרוח את האמת.

חבל.

[/quot

האמת היא שלא היית םצריכים להוציא מה שהוצאת בסוף מאי,אולי דברים היו נראים אחרת

"להוציא"?......"להוציא?".. איפה היושרה שלך?!!!

איפה?!....

מה "הוצאתי"?.....לפי איזה קוד "הוצאתי"?.....

שמתי דברים מול העניים של אוהדי מכבי. נתתי להם את האפשרות לבחור יותר טוב.

לא שיקרתי. רק אמת.

רק אמת! (ואני עומד מאחורי כל מי, למרות כל הכינויים שיוצאים לך בין השורות לגבי).

אין לך מושג איך שהקהל של מכבי היה צריך את זה.

אין לך מושג איך שמכבי היית צריכה את זה.

וזאת רק ההתחלה.

ולגביך אכי.....אני אגיד לך את זה מול כולם....:flowers:

לא ארפה. לא ארגע..ולא אנוח.

משך חודשים אתה אומר פה בעטיפה יפה חצאי אמיתות...רומז שקרים...ומעוות את המציאות.

בשם ה"פשרה".

דיברת איתי בטלפון...ויש ביננו קשר, כך שאני יודע שאתה יודע הרבה יותר ממה שאתה כותב פה חודשים.

בנושא הזה אני אגיע איתך עד הבאר...מול כולם.

לא אתן לך לפזר חול בעניי אנשים.

מצטער, זאת חובתי למכבי.

"להוציא"?......"להוציא?".. איפה היושרה שלך?!!!

איפה?!....

מה "הוצאתי"?.....לפי איזה קוד "הוצאתי"?.....

שמתי דברים מול העניים של אוהדי מכבי. נתתי להם את האפשרות לבחור יותר טוב.

לא שיקרתי. רק אמת.

רק אמת! (ואני עומד מאחורי כל מי, למרות כל הכינויים שיוצאים לך בין השורות לגבי).

אין לך מושג איך שהקהל של מכבי היה צריך את זה.

אין לך מושג איך שמכבי היית צריכה את זה.

וזאת רק ההתחלה.

ולגביך אכי.....אני אגיד לך את זה מול כולם....:flowers:

לא ארפה. לא ארגע..ולא אנוח.

משך חודשים אתה אומר פה בעטיפה יפה חצאי אמיתות...רומז שקרים...ומעוות את המציאות.

בשם ה"פשרה".

דיברת איתי בטלפון...ויש ביננו קשר, כך שאני יודע שאתה יודע הרבה יותר ממה שאתה כותב פה חודשים.

בנושא הזה אני אגיע איתך עד הבאר...מול כולם.

לא אתן לך לפזר חול בעניי אנשים.

מצטער, זאת חובתי למכבי.

א.אףאחד לא אמר ששיקרת בניגוד אליך שאתה אומר שאני משקר...ניחא,דיברנו בטלפון אתה יודע שאני מחפש את הפשרה וגם אני יכול לומר דברים שמפאת כבודך אני לא אומר.

אני מעוות את המציאות? אתם יצרתם מציאות שלכם וכל מי שטיפה מעביר עליה ביקורת אז הוא מעוות את המציאות .

ב. גם אם הדברים שנאמרו על האולטראס וזרועותיו נכונים ( אין לי שמץ של מושג לגבי ספסרות והתרמות וכו' ואני נאיבי ואומר ששום דבר לא נלקח למטרות אישיות ,לגבי רווח פרטי ממרצנדייז אני לא אוהב את זה אבל כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא גונב ולהרוויח זה לא לגנוב ) השחקן ה 12 אינו השוטר של היציע.

ג.הטענה הלגיטימית היחידה שלכם בעייני, היא שלא צריכה להיות אלימות ביציע ( ולא אכנס לויכוח ממה היא נובעת ) שלמרות שאני יכול להתפוצץ כ30ש אוהדים מעודדים ב 3-0 להפועל ,אבל זו זכותם

המלאה והלגיטימית וכל אוהד צריך להרגיש בטוח כשהוא מגיע למגרש ( ההבדל בינינו הוא שאני חושב שכל חבר בשחקן יכול לבוא בשקט ליציע- אף אחד לא יגע בו )

ד.הבעיה לדעתי היא עמוקה יותר מבחינתכם- הרסתם את מה שבניתם במשך שנים- אתם לא יכולים להיות היום הגוף המוביל ביציע ולדעתי זו אחת הסיבות שאתם לא חוזרים ואני אומר לך בודאות שאם הייתם רוצים לחזור כשווים לאחרים ,לעבוד יחד עם האחרים הייתם יכולים.

לפי דעתי לשחקן יש יותר מידי מטרות וזה לא ריאלי.

אתה לא יכול לחנך את אוהדי מכבי לא לשיר נגד הערבים נניח,זה מעבר לשליטה שלך וטוב שכך.

לא צריך להיות יפי נפש,בכדורגל אתה מוציא הרבה אמוציות,חיוביות\שליליות זה בעיני המתבונן.

אבל לדוגמא לנהום לכהיי עור זה גועל נפש וטוב שהוציאו את התופעה מהיציע(לפחות ב99%) .

עכשיו זה נראה כאילו אני סותר את עצמי אבל ממש לא.

לשיר נגד האוייבים שלך אתה לא יכול למנוע מצד שני קללות כנגד שחומי עור אפשר ואפילו חובה.

חוץ מזה סלים טועמה לא באמת מחבל אנחנו יודעים, הוא ערבי,אומנם נוצרי וזה מתחרז טוב עם השירים שלנו אז למה לא?ועוד הוא מזוהה עם הפועל אז בכלל זה בא טוב.

לא צריך להפוך את הקהל ליפי נפש וקהל של מקהלות וסימפוניות של מכבי,אפשר גם לקלל,אפשר גם לעשות בלאגן מידי פעם.אבל צריך תאקט.

ולגבי הדרך של השחקן,אני תומך בה ב100% אבל מכל הבלאגן שנוצר לאחרונה האולטראס\שחקן אני(ואני בטוח שגם הרוב המוחלט בקהל)לא יודע מי מונע מאהבת מכבי וטובת הקהל לבין טובתו האישית וקידומו הפרטי,כי תאכלס יש עסקנות ופוליטיקה בשני האירגונים וזה מגעיל.

אכי בהתחשב בעובדה שאין שום דבר מוביל ביציע חוץ מסמטרטוטיזם טהור?

אם שני ילדים מהשחקן חוזרים יהיה כזה באזז שאני לא רואה מאיפה הבאת את השטות הזאת.

* אני לא חבר בשחקן.

אני פשוט מכיר את שני הארגונים הפועלים יותר טוב מתשעים אחוז מהאנשים שכותבים פה.

אכי בהתחשב בעובדה שאין שום דבר מוביל ביציע חוץ מסמטרטוטיזם טהור?

אם שני ילדים מהשחקן חוזרים יהיה כזה באזז שאני לא רואה מאיפה הבאת את השטות הזאת.

* אני לא חבר בשחקן.

אני פשוט מכיר את שני הארגונים הפועלים יותר טוב מתשעים אחוז מהאנשים שכותבים פה.

לא אמרתי שהאולטראס או מישהו אחר צריך להיות הגורם המוביל ביציע... כולם צריכים להיות יחד אם המטרה של כולם היא אחת,רק לצערי אני לא חושב שהמטרה היא אחת...

לא אמרתי שהאולטראס או מישהו אחר צריך להיות הגורם המוביל ביציע... כולם צריכים להיות יחד אם המטרה של כולם היא אחת,רק לצערי אני לא חושב שהמטרה היא אחת...

כששניים מצליחים להתווכח על כל דבר, לרבות מי ישב ובאיזה כסא, כנראה שמאד קשה להסתדר ביחד.

1) אני בספק אם השטות שפלטת אכן תעמוד במבחן האם הסקר הוא מדעי ויתקבל כמדד למשהו.

2) על אפקט העדר שמעת?

רק אל תגיד שכולם ככה או הרוב.

הרוב גם ישירו שאמא שלהם זונה באמצע משחק כי הם מפגרים (ואפשר להוכיח את זה....וכבר הוכיחו את זה בעבר האמת) ככה ש....

מה שכתבת הוא לא תורה מסיני, לא סקר והכי חשוב? לא נכון.

דבר ראשון מי אתה שתבוא ותגיד שטות על מה שאני אומר?אתה לא מסכים?אין בעיה אבל אפס כמוך לא יבוא יגיד לי שטות

כולם מפגרים,אתה חכם

כנראה דרך ספורט 1 ו-2 רואים יותר דברים מאשר מתוך היציע

ואתה גם מכיר יותר מכולם

ויודע יותר מכולם

יש צורך בכלל להכנס איתך לויכוח?

הרי כל מי שיגיד שחור אתה תגיד לבן ותתבצר בעמדה שלך רק בשביל עצם הויכוח

אז תהנה לך מהויכוחים עם אחרים

ניתן לאינטלגנציה של האנשים לעבוד במקרה הזה אוקיי?

נניח ואני טועה אבל הכיוון הוא ברור כשהכח היה בידכם אז אלימות ביציעים לא היתה בעיה ועכשיו כהוא לא בידכם אז זו כן בעיה...

אכי אם תחזור על השקר הזה עוד 100 פעם הוא לא יהפוך לנכון.

גם בפעם הקודמת אם זכור לך במשך תקופה ארוכה השחקן והמקורבים סבלו כשאחרים עשו דברים בכוח

באיזה שהוא שלב זה התפוצץ ויצא בלאגן.

אני אישית חושב שגם הפעם היה צריך לפתור את הדבר בכוח ( ולא משנה איזה סוג) אבל איציק אמר לי בערך 100 פעמים שהוא לא מוכן. לטענתו זה הגררות לדברים שהוא נלחם נגדם כל החיים ועדיף לוותר על העידוד מאשר להמשיך להגרר למלחמה הזאת.

אני אומר לך ב 100% אחריות ואני מוכן ללכת איתך לאיזה בדיקה שתרצה. ( ולשים 10,000 שקל בצד על המילים שלי)

אז חבל שאתה אומר דברים לא הוגנים ולא אחראיים.

"הצבר"

אכי, אתה כותב...

א.אףאחד לא אמר ששיקרת בניגוד אליך שאתה אומר שאני משקר...ניחא,דיברנו בטלפון אתה יודע שאני מחפש את הפשרה וגם אני יכול לומר דברים שמפאת כבודך אני לא אומר.

אני מעוות את המציאות? אתם יצרתם מציאות שלכם וכל מי שטיפה מעביר עליה ביקורת אז הוא מעוות את המציאות .

ב. גם אם הדברים שנאמרו על האולטראס וזרועותיו נכונים ( אין לי שמץ של מושג לגבי ספסרות והתרמות וכו' ואני נאיבי ואומר ששום דבר לא נלקח למטרות אישיות ,לגבי רווח פרטי ממרצנדייז אני לא אוהב את זה אבל כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא גונב ולהרוויח זה לא לגנוב ) השחקן ה 12 אינו השוטר של היציע.

ג.הטענה הלגיטימית היחידה שלכם בעייני, היא שלא צריכה להיות אלימות ביציע ( ולא אכנס לויכוח ממה היא נובעת ) שלמרות שאני יכול להתפוצץ כ30ש אוהדים מעודדים ב 3-0 להפועל ,אבל זו זכותם

המלאה והלגיטימית וכל אוהד צריך להרגיש בטוח כשהוא מגיע למגרש ( ההבדל בינינו הוא שאני חושב שכל חבר בשחקן יכול לבוא בשקט ליציע- אף אחד לא יגע בו )

ד.הבעיה לדעתי היא עמוקה יותר מבחינתכם- הרסתם את מה שבניתם במשך שנים- אתם לא יכולים להיות היום הגוף המוביל ביציע ולדעתי זו אחת הסיבות שאתם לא חוזרים ואני אומר לך בודאות שאם הייתם רוצים לחזור כשווים לאחרים ,לעבוד יחד עם האחרים הייתם יכולים.

אמרתי לך שנגיע לעומק הבאר?...אז נגיע..:wubyellow3:

א. אם אתה מציג את השחקן בתור גוף שעודד אלימות- אתה משקר. ולא משנה איך תהפוך את זה...ברגע שתדביק לארגון שלי רפש שלא שלו?...אצעק בכל מקום שאתה משקר.בכל מקום ובכל זמן. (ואני מאוד עדין כאן).

ב. "גם אם הדברים שנאמרו הם נכונים?"....כלומר מה אתה אומר כאן?...שהם לא?- במילים אחרות אתה קורה לי שקרן...:)...אתה מבין אכי?...זה מה שאתה עושה.מפיץ עלי דיבה!

....אני חוזר ואומר...כל, אבל כל מה שאמרתי על הארגון ההוא וזרועותיו הוא נכון. הכל!.ויש עוד הרבה שלא נאמר(אגב, אתה יודע כמה שקרים הם מספרים עלי ועל הארגון שלי, אז מה אתה מיתמם!).

ג. "ולא אכנס לויכוח ממה היא נובעת"- אתה לא יודע ממה היא נובעת? אתה באמת לא יודע ממה היא נובעת?!.....(ואתה רוצה שאדבר אליך בנימוס?...זה לא שקר?!...אתה משקר ומשקר ומשקר!)

"ההבדל ביננו שאני חושב שכל חבר בשחקן יכול לבוא בשקט ליציע"- אל תצחיק אותי, כבר בשיחה כשדיברנו על זה...שאלתי אותך..."ואם הוא יעודד בהפסדים"....עד עכשיו לא קיבלתי ממך תשובה!.(אני אגיע עד לעומק הבאר!!!)

ד. "הרסתם את מה שבניתם שנים" "אתם לא יכולים להיות הגוף המוביל ביציע"...."שווים לאחרים".....

אתה בעצמך לא מאמין בבולשיט הזה. העובדה היא פשוטה. אם השחקן חוזר בתנאים האלה ליציע הוא יכול לעודד רק מתי שבא ל"כנופיית הזבל" בדיוק כמו שהיה שנה שעברה במשחק בפתח תקווה, שם הם לא נתנו לנו לעבוד בשביל מכבי. אלה עודדנו כשבא להם. אתה מבין?....כשבא להם נעודד וכשלא?...אז לא.

השחקן ה-12 לא עובד ככה. מה לעשות?.....לא מוכנים לעבוד ככה.

מה שמעצבן אותי, שאת כל מה שכתבתי כאן אתה יודע...וגם יותר מזה.....

השיחה היא לא בינך לבייני.....אתה הרי לא כותב פה בשביל לדבר איתי...את זה יכולת לעשות בשיחות הטלפון שדיברנו בהן....אתה כותב פה בשביל להשפיע על דעת קהל.

ולשם כך אתה משתמש בהתממות ובהפצת שקרים.

לכן, תשובותי אינן מופנות אלייך.....כי אם למי שקורא את הדיון ביננו. לכן אני נלחם בבית שלי על דעת קהל שאתה מעוות ע"י ניצול חופש הדיבור שאנחנו נותנים פה.

משך חודשים נתתי לך אפשרויות על אפשרויות על אפשרויות לשים לב למה שאתה עושה....ואפילו אמרתי לך את זה בטלפון.

אבל בנושא הזה, אני לא אוכל להמשיך ולכתוב אלייך בתור "אכי", אלה אני מחוייב להגיב אלייך אל האדם שמנסה לעוור את אוהדי מכבי תחת כל מיני סיסמאות, וכל מיני חצאי אמיתות, וכל מיני הפצות שקרים.

מצטער!....אבל אני חייב לעשות את זה....אין לי דרך אחרת!.

עד שלא תחדל מכך, כל תגובה שלך תענה אישית על ידי! כל תגובה!.

קסטור....:wubyellow3:...מה נשמע?.......

כששניים מצליחים להתווכח על כל דבר?....:)....

עצוב....כבר אמרתי?...:) (אל תדאג, זה רק בייני לבינך, אף אחד לא באמת קרא את מה שכתבתי לך..:))

אני מחמיר איתך (ככה אמרו לי, ואולי הם צודקים)אבל יש לי מטרה (אגב, היא משותפת לך), אתה חומר טוב, באמת. גם מקריאה בין השורות שלך, וגם ממה ששמעתי....:)

אבל דרך טיפולך, והפצת דעותייך בנושא הזה (שדרכו אני לומד להכיר אותך). היא בעייתית.

תחקור יותר. יש לך את הכלים להגיע לאמת.

אולי אפילו תמצא שהתהליך הזה (אתה מזהה פה תהליך?) הוא הדבר הכי חשוב שקורה במכבי בחודשים האחרונים.

(אפילו יותר משחקן רכש כזה או אחר, או תוצאות משחקים לפה או לשם....:)...)

בהצלחה..:)

אכי, לפי מה שידוע לי אתה לא ילד. אז תגיד לי אכי, מה זה כל הבולשיט הזה?!?!

לא חושב שהמטרה היא אחת? בוא ותספר לנו מה בידיוק המטרה של השחקן ה-12 ומה המטרות של הגורמים האחרים בקהל.

אתה חושב שהשחקן ה-12 לא חוזר כי הוא חושש שלא יוכל להוביל את היציע? פחחח מצחיק אתה. עזוב פה אני באמת לא אכנס איתך לויכוח מיותר, אבל בוא תאיר את עיניי אכי היקר, האם אני, השחקן ה-12 אוכל לחזור לשער 11 ולעודד בדרבי את השחקנים שלי כשהפועל מובילים מבלי לפחד להכנס שוב לעימותים עם הארגון השני וחבריו? גם לזה אתה ערב אכי?