Jump to content

אביב בושינסקי - כנס

yaniv_riv

Recommended Posts

שלום אכי...:yellow_cool1:...

אני קורה פה את התגובות שלך....על ה"חזון של איציק"....ועל הנאיביות, ועל "אהדת כדורגל כמכלול"...ואני אומר לעצמי....

בטח האיציק הזה על סמים....מי זה האיציק הזה?...מי זה התלוש הזה?...הוא ביקר ביציע?....:)....

האמת היא שאין לך מושג מה החזון שלי..:)....(אם היית בשיחת פתיחה אתה יותר ממוזמן לתקן אותי, אם קראת עבודה אחת מתוך 16 העבודות שנשלחו להנהלות מכבי לדורותיהן אתה שוב מוזמן לתקן).

אתה מכיר את החזון מבחוץ, מרסיסים ששמעת עליו. אין לך אפילו מושג שחווית אותו....:)....

אתה יודע למה חזרת לשער 11....(לפי מה שאתה אומר האוירה), אבל אתה בטוח שלאווירה אין קשר לכמות האוהדים ביציע....

ההבדל בינך לבייני ששנים אני מתעניין באיך להגדיל את כמות האוהדים ביציעי מכבי....בזמן שאותך מעניין איך שמכבי תזכה באליפות.

אתה מבין את ההבדל בין המטרות שלנו?....

שלך אליפות.

שלי?....ביסוס כלכלי של הקבוצה שלי...(משם האליפויות יגיעו)....

10 שנים עבדתי בזה..:)

א. כל הכבוד על המאמץ וההשקעה בעבודות אבל כנראה שאני צודק שאתה נאיבי כי במשך 10 שנים הם לא עיניינו אף אחד בהנהלות השונות ,ואני בטוח שהרעיונות שלך מעולים רק שאני יודע באיזה ענף ובאיזה תחום ובאיזו מדינה אנחנו חיים.

ב. אני שמח שמה שמעניין אותי זה קצה האף שלי ומה שמעניין אותי זה אליפות ושאחרי גול נרוץ להוציא את הכדור מהרשת כדי שיהיה מספיק זמן להבקיע עוד אחד ועצוב בשבילך שאתה לא כי זה מבחינתי אהדת מכבי ולשיטתך...אני חושב שהצלחת העיניין שלי הוא המאיץ הכי גדול למה שמעניין אותך... כלומר מה שמעניין אותי הוא גם המטרה שלי וגם האמצעי הטוב ביותר למטרה שלך...

ג. גרעונות בשנים עברו היו בעיקר בגלל כל מיני סיבובים שעשו כל מיני אנשים/סוכנים/מאמנים על מי שהוציא כסף...מעניין אתם בטח ידעתם את זה אבל אף אחד לא דיבר על זה...

ד. ביסוס כלכלי- מנויים זה חשוב אפילו מאוד אבל בפן הכלכלי חסויות יותר ותרצה או לא תרצה ההנהלה עשתה יופי של עבודה בנושא

א. למדנו ב10 השנים האלה. וההשגים שהבנו היו אלפי מנויים יותר...ואלפי מנויים פחות(בשנים של מחאות). השחקן ה-12 נתן למכבי מליוני שקלים (לא רק לתפיסתי אגב).

ב.נכון...אליפות היא המאיץ. אבל לא הדרך.לא מהות הכל. אליפות בהחלט עוזרת להגדלת כמות אוהדים באופן זמני.לא להשארתם ביציע.

ג.יכול להיות שאתה צודק, ובאמת גורמים בקבוצה עשו סיבובים על רכש. (שזה עניין חמור) אבל אנחנו עדיין לא מדברים על זה מפני שאין לנו הוכחות.ברגע שתהיה לנו?...אנחנו ניכנס ב"גורם" בכל הכח. גם זה לא סותר את העובדה שלמכבי אין כסף לרכז (בהכנסות של -17 מליון שקל אתה לא יכול לשלם את הסכומים שהוצאת על בוזגלו או דולי גונסון)

ד.נכון, נותני חסויות חשוב....:yellow_cool1:...אבל על סמך מה הם נותנים לך חסות?.או את הסכומים שהם נותנים?...אם אתה בעל עסק , תרצה לתת חסות לקבוצה שיש לה 1000 אוהדים?..או 15000?...אתה מבין אכי?..גם החסויות שלך תלויות בכמות האוהדים של הקבוצה.

ועוד שאלה אם אתה נותן חסות...תרצה לתת אותו לקהל גזען ואלים?....(והדוגמא שלך על כהנא פנטיק היא דמגוגית, כי אתה מכיר קצת יותר מזה את השחקן ה-12).

הנהלת הפועל באה מהיציע שלה...:yellow_cool1:

לפי אינפורמציה שאני קיבלתי ,מוני הראל מאמין בחשיבות בניית בסיס אוהדים לא פחות ממני.

ולמרות שחלק מראשי אוהדי הקבוצה מנסים ליצור רושם כאילו אין קשר בינם לבין ההנהלה...לא זה המצב...:).

תוסיף לכך את הבית החם שקם באוסישקין. שהוא של האוהדים. (כל הכבוד להם).

ותקבל קבוצה שבונה עצמה דרך היציע. לכן, מה שנבנה שם מפחיד אותי הרבה יותר ממכבי חיפה. (שלא נדבר על הכיוון הפוליטי אליו הם מושכים:))

אני לא מזלזל באף אחד אבל אני פוחד רק מאיתנו.מכבי מאוחדת קהלית,ריגשית והנהלתית, לא רואה אף אחד.לא במסה, בדימיון, בתשוקה, במסורת. אבל אנחנו בחרקירי מתמשך.יותר מידי אג'נדות(למפלגה פוליטית אין כל כך הרבה)קורעות אותנו מבפנים.אני מעריך את המאבק אבל מייחל ליום שבו תחזרו.ומייחל שקצת שפיות וטובת מכבי תיכנס למוחם של אלה שלא רואים ממטר.אוהב אותך...

אכי, האם לדעתך המשוואה היא כזאת:

גולים + אליפויות = קהל ? כלומר, אם רוצים למלא את בלומפילד בקהל אז קודם כל נביא גולים, ניקח אליפויות (או במילים אחרות - נרוץ בצמרת) וכתוצאה מכך בלומפילד יהיה מלא בצהוב ?

אכי ,

הבעיה הכי רצינית שאתה לא יורד לעומק הבעיה (בידיוק כמו שאר האוהדים הוותיקים שאנחנו כ"כ צריכים שיהיו איתנו במאבק הזה ! ).

הסיבה - אתה פשוט לא מספיק בקיא בפרטים ובהיסטוריה.

להביא 30000 צהובים למשחק זה קל ,להביא 6000 מנויים זה קל - אבל זה חד פעמי.

בוא וספר לי איך אתה משמר אותם (ואם עדיין לא הבנת ,אז ה"שימור" הזה זה אומנות. זה עבודה של שנים ,זה מועדון אוהדים ,זה יחס ,זה מחירים, זה נציג הנהלה. זה דברים שעבדנו עליהם עד ש...).

נסה לחשוב פחות מהלב ויותר מהראש ותראה שהדרך אומנם ארוכה יותר ופחות "סקסית" אבל עדיפה.

ואם עדיין לא הבנת:

נסה להתעניין בארגון האוהדים של בוקה ,תראה איך הם משמרים את האוהדים שלהם. כנ"ל פאנא ,ליון ,ווסטאהם ,דורטמונד (ששומרת על 40,000 מנויים (!) כבר 10 שנים ללא שום קשר להישגים שאגב הם פשוט עלובים שזה מצחיק) , פלאמנגו בברזיל ,אייאקס ועוד ועוד ועוד ועוד.

אפילו לוני האטום הבין ,אז גם אתה.

אני מדבר איתך על מכבי של הקהל ,אני מדבר איתך על לבוא לבלומפילד ולקבל מחיר הגיוני ושפוי לילדך ונכדיך. קולה עם גזים ,אולי אפילו בירה (יש לך את האומץ לחלום על זה?) ,אני מדבר איתך על כניסה מוקדמת נורמלית...כי בסה"כ אנחנו רוצים להכניס את התפאורה שלנו למגרש בצורה מסודרת ,פייר לא? אני מדבר איתך על 10000 מנויים. אני מדבר איתך על הסעות - ח * י * נ * ם. למה? כי מגיע לך. אתה אוהד של הקבוצה ומכאן הכל מובן מאליו.

ואם תרצה אני אוכל להמשיך לחלום איתך בתנאי שתודה שאתה הרבה יותר מייחל לחגוג שער של מכבי בקאמפ נואו עם 5000 צהובים ולא רק עם 200.

א. למדנו ב10 השנים האלה. וההשגים שהבנו היו אלפי מנויים יותר...ואלפי מנויים פחות(בשנים של מחאות). השחקן ה-12 נתן למכבי מליוני שקלים (לא רק לתפיסתי אגב).

ב.נכון...אליפות היא המאיץ. אבל לא הדרך.לא מהות הכל. אליפות בהחלט עוזרת להגדלת כמות אוהדים באופן זמני.לא להשארתם ביציע.

ג.יכול להיות שאתה צודק, ובאמת גורמים בקבוצה עשו סיבובים על רכש. (שזה עניין חמור) אבל אנחנו עדיין לא מדברים על זה מפני שאין לנו הוכחות.ברגע שתהיה לנו?...אנחנו ניכנס ב"גורם" בכל הכח. גם זה לא סותר את העובדה שלמכבי אין כסף לרכז (בהכנסות של -17 מליון שקל אתה לא יכול לשלם את הסכומים שהוצאת על בוזגלו או דולי גונסון)

ד.נכון, נותני חסויות חשוב....:yellow_cool1:...אבל על סמך מה הם נותנים לך חסות?.או את הסכומים שהם נותנים?...אם אתה בעל עסק , תרצה לתת חסות לקבוצה שיש לה 1000 אוהדים?..או 15000?...אתה מבין אכי?..גם החסויות שלך תלויות בכמות האוהדים של הקבוצה.

ועוד שאלה אם אתה נותן חסות...תרצה לתת אותו לקהל גזען ואלים?....(והדוגמא שלך על כהנא פנטיק היא דמגוגית, כי אתה מכיר קצת יותר מזה את השחקן ה-12).

חלק מהאג'נדות החדשות של אוהדי מכבי היא גזענות. גם בפורום הזה, שמייצג משהו מהמכלול(בטח שבאירגון השני). כבר נמאס להלחם בזה ולצעוק-אל תכניסו פוליטיקה לספורט. והמלחמה בזה פה, לא ממש חזקה...

המכביה..:yellow_cool1:...(קשה לי לקרוא לך ככה..:)

אין פה שום אג'נדות.

אני מוכן לצעוד בכל דרך בה ההנהלה תראה לי. כל דרך!!!....(שיהיה בה סיכוי)

הבעיה היא שאין פה דרך.

הבעיה היא שהנהלת מכבי בוחרת לא לנהל את הקהל שלה ואת דעת הקהל שלה...ולכן היא בסוף נכנעת לכל מיני גורמים קיצוניים.

אגב, אני מסכים איתך. כשנארגן את השורות?....שום דבר לא יוכל לעצור אותנו. (אין לך מושג כמה אני מחכה ליום הזה).

אגב, נארגן את השורות, זה האנשים הטובים ביציע. אתה, קסטור טרוי, אכי, ועוד רבים. בסוף המהלך הזה?...אני מבטיח לך שניכנס ביחד ליציע..:)

חלק מהאג'נדות החדשות של אוהדי מכבי היא גזענות. גם בפורום הזה, שמייצג משהו מהמכלול(בטח שבאירגון השני). כבר נמאס להלחם בזה ולצעוק-אל תכניסו פוליטיקה לספורט. והמלחמה בזה פה, לא ממש חזקה...

הפוליטיקה בספורט היא מאז ומעולם

אתם יכולים להגיד מהיום ועד מחר שזה אג'נדה

רוב הקהל של מכבי לא אוהב ערבים אז לדעתי האג'נדות זה דווקא אנשים כמוך שמנסים להציג את הגזענות בתור אג'נדה

זה רחוק מלהיות ככה

אוהדי מכבי לאומנים,גזענים אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה

לא מהיום וזה גם לא ישתנה מחר

אני מבטיח לך,שאני נלחם בגזענות. מבטיח לך.

רק שהדרכים שלי הן שונות מהדרכים שה"ממסד" מציג....

אגב, ה"ממסד" לא כלכך מצליח במלחמתו.

לתפיסתי בחור שנאחז בגזענות כדרך חיים, חיי חיים באיכות נמוכה מזאת שהוא יכול לחוות אותם.

זה הכל.

לכן, את הילדים הגזענים ביציע אני מנסה לקחת למקום טוב יותר.

אתה מבין?...אני לא נלחם על זה שהוא לא יצעק "טועמה מחבל"....

אני נלחם על החיים שלו, ועל האפשרויות שנסגרות לו בעקבות החשיבה "טועמה מחבל".

עכשיו שאלה.

מה הנהלת מכבי עושה כדי להפחית את הגיזענות ביציע?....:yellow_cool1:

כמה זה עולה לה מבחינת כמות אוהדים או כרטיסים שלא באים בגלל אוירת הגזענות?...:)

אכי, האם לדעתך המשוואה היא כזאת:

גולים + אליפויות = קהל ? כלומר, אם רוצים למלא את בלומפילד בקהל אז קודם כל נביא גולים, ניקח אליפויות (או במילים אחרות - נרוץ בצמרת) וכתוצאה מכך בלומפילד יהיה מלא בצהוב ?

לא,ממש לא.

אמרתי שמה שמעניין אותי זה גולים ואליפויות ועל הדרך מה שמעניין אותי זה הדרך הטובה ביותר ליצירת קהל אוהדים

אני מבטיח לך,שאני נלחם בגזענות. מבטיח לך.

רק שהדרכים שלי הן שונות מהדרכים שה"ממסד" מציג....

אגב, ה"ממסד" לא כלכך מצליח במלחמתו.

לתפיסתי בחור שנאחז בגזענות כדרך חיים, חיי חיים באיכות נמוכה מזאת שהוא יכול לחוות אותם.

זה הכל.

לכן, את הילדים הגזענים ביציע אני מנסה לקחת למקום טוב יותר.

אתה מבין?...אני לא נלחם על זה שהוא לא יצעק "טועמה מחבל"....

אני נלחם על החיים שלו, ועל האפשרויות שנסגרות לו בעקבות החשיבה "טועמה מחבל".

עכשיו שאלה.

מה הנהלת מכבי עושה כדי להפחית את הגיזענות ביציע?....:yellow_cool1:

כמה זה עולה לה מבחינת כמות אוהדים או כרטיסים שלא באים בגלל אוירת הגזענות?...:)

זה שירים שהאירגון שלך המציא איציק

תפסיק להתכחש כבר

תגיד שהשלמת עם זה

רוב הקהל של מכבי לא אוהב ערבים אז לדעתי האג'נדות זה דווקא אנשים כמוך שמנסים להציג את הגזענות בתור אג'נדה

אני מבין שעשית סקר?

וגם אם לא אוהב, אין שום קשר בין אי אהבה לגזענות והסתה פרועה..

אכי ,

הבעיה הכי רצינית שאתה לא יורד לעומק הבעיה (בידיוק כמו שאר האוהדים הוותיקים שאנחנו כ"כ צריכים שיהיו איתנו במאבק הזה ! ).

הסיבה - אתה פשוט לא מספיק בקיא בפרטים ובהיסטוריה.

להביא 30000 צהובים למשחק זה קל ,להביא 6000 מנויים זה קל - אבל זה חד פעמי.

בוא וספר לי איך אתה משמר אותם (ואם עדיין לא הבנת ,אז ה"שימור" הזה זה אומנות. זה עבודה של שנים ,זה מועדון אוהדים ,זה יחס ,זה מחירים, זה נציג הנהלה. זה דברים שעבדנו עליהם עד ש...).

נסה לחשוב פחות מהלב ויותר מהראש ותראה שהדרך אומנם ארוכה יותר ופחות "סקסית" אבל עדיפה.

ואם עדיין לא הבנת:

נסה להתעניין בארגון האוהדים של בוקה ,תראה איך הם משמרים את האוהדים שלהם. כנ"ל פאנא ,ליון ,ווסטאהם ,דורטמונד (ששומרת על 40,000 מנויים (!) כבר 10 שנים ללא שום קשר להישגים שאגב הם פשוט עלובים שזה מצחיק) , פלאמנגו בברזיל ,אייאקס ועוד ועוד ועוד ועוד.

אפילו לוני האטום הבין ,אז גם אתה.

אני מדבר איתך על מכבי של הקהל ,אני מדבר איתך על לבוא לבלומפילד ולקבל מחיר הגיוני ושפוי לילדך ונכדיך. קולה עם גזים ,אולי אפילו בירה (יש לך את האומץ לחלום על זה?) ,אני מדבר איתך על כניסה מוקדמת נורמלית...כי בסה"כ אנחנו רוצים להכניס את התפאורה שלנו למגרש בצורה מסודרת ,פייר לא? אני מדבר איתך על 10000 מנויים. אני מדבר איתך על הסעות - ח * י * נ * ם. למה? כי מגיע לך. אתה אוהד של הקבוצה ומכאן הכל מובן מאליו.

ואם תרצה אני אוכל להמשיך לחלום איתך בתנאי שתודה שאתה הרבה יותר מייחל לחגוג שער של מכבי בקאמפ נואו עם 5000 צהובים ולא רק עם 200.

אגיב יותר מאוחר יותר בפרוטרוט אבל לגבי דורטמונד זה מה שיש להם לעשות ,לצאת מכורי הפחם שהם מבלים כל היום וללכת לשתות בירה לבתי זונות ולכדורגל

אתה יודע למה עומרי עונה לך כמו שהוא ענה לך?.....

כי לא היה איכפת לך ממנו....היה איכפת לך שהוא לא יצעק "מוות לערבים"....מילא בלי לשכנע אותו למה לא...אבל בלי להסתכל עליו בגובהה העניים.

לי קצת איכפת מהחנטריש הזה...וכואב לי כמה אנרגיה בחיים שלו הוא מפסיד על החשיבה כמה צריך לשנוא ערבים, במקום שישקיע אנרגיה באיך הוא יכול לשפר את מצב היהודים...(או סתם את איכות חייו..:))

אני מבין שעשית סקר?

וגם אם לא אוהב, אין שום קשר בין אי אהבה לגזענות והסתה פרועה..

הסקר הכי טוב בשבילך זה לחפור בזכרון להזכר במשחק נגד סכנין במחזור 1

ואיך הרוב הגדול(אני לא יגיד כולם שלא תגיד שאני משקר) עמד ושר תנו לצהל לנצח

13,11,8,2 וגם בכבוד ראיתי

יש סקר יותר טוב מזה בקרב המנויים של הקבוצה?

עד לפני שנה הקהל הגזען והאלים של מכבי היה משוייך לגורמים המקרובים והשותפים לשחקן ה 12 ועל זה כל התרעומת שלי כלפיכם- כשהיה נח השתמשתם באלימות וכשלא אז את מתבכיינים נגד אלימות.

נכון עומרי....אני לא יכולתי להלחם ביציע שלם שצעק טועמה אתה מחבל (אגב, לפני הארגון שלי).

יחד עם זאת....אתה יודע שהשיר הזה, או שירים אחרים, לא מקדמים את דעותייך...אלה הופכים אותך בעניי אחרים לקיצוני תלוש מהמציאות.

אם היו יושבים איתך, ושומעים ממך בצורה רצינית ומכובדת את דעותיך על הבעיות הדמוגרפיות במדינת ישראל (מבטיח לך שהן מדאיגות גם את "המכביה")....היית משיג הרבה יותר מאשר לצעוק בכל מקום "אני שונא ערבים" (שם אתה מאבד אנשים כמו "המכביה").

זה שירים שהאירגון שלך המציא איציק

תפסיק להתכחש כבר

תגיד שהשלמת עם זה

לא רק המציא אלא אנשי הגדר שלו משתמשים בזה כל הזמן ( אין לי בעיה עם זה אלא עם הצביעות בדבר )

הסקר הכי טוב בשבילך זה לחפור בזכרון להזכר במשחק נגד סכנין במחזור 1

ואיך הרוב הגדול(אני לא יגיד כולם שלא תגיד שאני משקר) עמד ושר תנו לצהל לנצח

13,11,8,2 וגם בכבוד ראיתי

יש סקר יותר טוב מזה בקרב המנויים של הקבוצה?

זה מוכיח מה שתמיד ידענו, שהכי קל להיות מוסת ושהחלק האלים תמיד נשמע יותר חזק

ואתה יודע מה, אם אנחנו רוצים שמכבי תיהפך לחיקוי דהוי של בית"ר, אז שיהיה לבריאות, אני מבטיח שאני אנסה להילחם בזה בכוח המועט שיש לי ביציע. סופם של קבוצות שהפכו לחיקוי הוא איפהשהו במרתפי הליגות.

ושוב, אין לי בעיה עם הצביון הימני של מכבי, אני אוהד מכבי לא בגלל הפוליטיקה, אלא יש לי בעיה עם הגזענות המסריחה שמשתרשת במשך העונות

אכי....נכון.

והאם הודדנו אותם להקצין עמדות?...האם משכנו אותם לשם?...

או שניסינו למתן?.....

תפסיק, זאת דמגוגיה בגרוש.

זו לא דמגוגיה זו האמת לצערי- אגיד לך איך אני רואה את הסכסוך בפן של האלימות

עד לפני שנה כאשר ה"קומץ " היה בצד שלכם אז נהנתם מהאלימות ועכשיו כשהוא כבר לא אז אתם נגד אלימות איציק זו האמת...

זיו הנכבד לא יכול לומר לי כל פעם שעשיתם טעות עם האלימות לפני שנתיים ...ואח"כ שהאולטראס הוגלו ל 8 ( בגלל שהכח היה אצלכם ) אז זה נעשה ב"הסכם " ואחכ כשחבר בכיר בשחקן תוקף ברחוב חבר אולטראס ללא סיבה אז מה שאני שומע זה שזו לא דרכו של השחקן- אולי אני מסכים שזו לא דרכו של השחקן אבל גילויי אלימות היו ולצערי יהיו משני הצדדדים

שקר.

שקר גס.

אנשי הגדר שלי כוונו מאז ומתמיד לא לשיר שירים גיזעניים.

הורדתי אנשי גדר מפני שהם לא עמדו בכך....

עזוב....איזה קל לעשות את מה שאתה עושה....איזה קל.

אתה מוזמן לדבר איתם על כך.

לא רק המציא אלא אנשי הגדר שלו משתמשים בזה כל הזמן ( אין לי בעיה עם זה אלא עם הצביעות בדבר )

בלי קשר אם אתה מסכים עם זה או לא אני שמח לראות לפחות שהעיניים שלך פקוחות בנושא

אי אפשר כבר להתעלם מהעובדות

איציק אני לא מנסה לקדם את הדעות שלי ובטח ובטח לא ביציע

רק נמאס לי שמציגים קבוצה גדולה בקרב הקהל בתור איזה קבוצה קטנה ומסכנה שרק מנסה ליצור בלאגן

שהקהל לא אהב את השיר לנמני עונה שעברה הוא ידע יפה מאוד לשרוק בוז(במקום או לא זה לנושא אחר כבר)

לא ראיתי מישו שורק בוז במהלך השירים ה"גזעניים" נגד סכנין,ההיפך

אז עכשיו עוד פעם תעלו את נושא הפחד מאותם גורמים שכבר לא קיימים ביציע

שוב שקר.

על שקר על שקר.

האולטראס לא "הוגלו" לשער 8.....זה היה פיתרון שהוצא לפיתרון הסיכסוך, והוא לא בא מהצד של השחקן.

בקשר למאבק של שנה שעברה. זה התחיל כשתומר יעקוב הרס לאוהדי מכבי תפאורה של מני לוי. (והפריעו לנו בעידוד).

ואז הגבנו כמו שהגבנו. כדי לנתק אותם מאיתנו.(עצרנו דברים יותר חמורים ממה שהיה בפועל)

נכון, זאת היית טעות. אבל זאת אף פעם לא היית הדרך של השחקן, ולכן בחרנו לא לחזור על הטעות הזאת.(תשאל את עצמך אם באמת רצינו, לא יכולנו להלחם באולטראס?, אתה חושב שלא היו לנו הצעות אטרקטיביות לפתור את המצב? השחקן ה-12 השקיע בשנה שעברה קרוב ל70 אלף שקל בתפאורות, אם היינו מפנים את התקציב הזה למלחמה באולטראס, לא יכולנו להגיע לתוצאות אחרות?)

ואתה ממשיך בדמגוגיה שאתה משווה את זה למה שהולך בארגון השני.

אני מאוד מאוכזב ממך.

אתה יודע יותר. הרבה יותר.