Jump to content

האלופה 3

Guest עידן דורון

Recommended Posts

Guest עידן דורון

מישהו ראה כבר ?

איך היה ?

לא נראה לי שיש טעם לתכנית בלי סיגי (שמתה בסדרה בעונה השנייה) ובלי אוסקר (מוסקו אלקלעי ז"ל שנפטר השנה)..

יש את כל הפרק ב4 חלקים ביוטוב!

אחד הפרקיםם ואני אומר את זה בתור אחד שלא ראה את 2 העונות הראשונות!

הייתי בטוח אני רואה הבורר! אשכרה ככה פרק נדיר נדיר נדיר

הכי מצחיק עובד הזה מה חשמל? זה אני הייתי צריך לשלם? חחח הרג אותי

עדי הימלבלוי פצצת סקס

איזה גועל נפש, הם עושים מעצמם צחוק.. צריך לדעת מתי להפסיק..

סער פתאום חזק לרבע שעה אחרי שגמר כבר את הקריירה והוא חוזר, למנצ'סטר, בתור ג'סטה של המנהל לסוכן שלו.. נו באמת.

טום בוכה שהוא בהכח מאז שהיה ילד, אבל בעונה שעברה כל הקטע שלו היה שהוא עריק מהפועל ירושלים, והזכירו את זה לא פעם. משהו בסטייל שמעון גרשון או אבוקסיס..

מתי תפסיקו להיות מפגרים מתי?

סער שכב חצי שנה בקומה מה שעזר לו בהחלמה מהפציעה.

בכל מקרה הוא לוקח סטרואידים כבר שנתיים - מאז שחזר מהפציעה וזה מסביר את הכל.

איזה גועל נפש, הם עושים מעצמם צחוק.. צריך לדעת מתי להפסיק..

סער פתאום חזק לרבע שעה אחרי שגמר כבר את הקריירה והוא חוזר, למנצ'סטר, בתור ג'סטה של המנהל לסוכן שלו.. נו באמת.

טום בוכה שהוא בהכח מאז שהיה ילד, אבל בעונה שעברה כל הקטע שלו היה שהוא עריק מהפועל ירושלים, והזכירו את זה לא פעם. משהו בסטייל שמעון גרשון או אבוקסיס..

בקשר למה שאמרת על טום גם אני שמתי לב לזה, אבל שטויות בנינו.

סער פדידה :whistling:

עובד חביה :)

מתי תפסיקו להיות מפגרים מתי?

סער שכב חצי שנה בקומה מה שעזר לו בהחלמה מהפציעה.

בכל מקרה הוא לוקח סטרואידים כבר שנתיים - מאז שחזר מהפציעה וזה מסביר את הכל.

אתה שם לב שאתה אשכרה משכנע את עצמך שזה הגיוני הא ?

מה אתה סתם, זה קרה עם אואן במציאות.

אתה שם לב שאתה אשכרה משכנע את עצמך שזה הגיוני הא ?

חח גדול, אבל זה אשכרה נכון :whistling:

בכל מקרה כבר הוכח בעבר ששחקנים שהקריירה שלהם הוגדרה ע"י הרופאים כ"הסתיימה" השחקן הצליח להתאושש ולחזור לשחק.

וזה, זה שיודה לוי מודה שבחיים הוא לא שיחק כדורגל לפני הצילומים של התוכנית ואז כולנו מבינים שמה שצריך כדי להכנס לדמות של שחקן כדורגל בארץ זה רק להתלבש כמו ערס, זה כן הגיוני?

וזה שהכח ירושלים בחיים לא שיחקה בחוץ, או לחילופין שכל הליגה מארחת בטדי, זה הגיוני?

(יאללה ספיישל מועדון לילה בפורום)

וזה ששלייפר חצי עונה מדבר עם מתה זה הגיוני? ושהיא עוד אומרת לו שכדאי לו לזיין את החברה הכי טובה שלה ושילך על זה בכיף זה הגיוני? ושעכשיו אותה חברה נעלמה כמו קסם והוא במיטה עם פצצה בת 17 ובתור כדורגלן לא עושה אותה זה הגיוני? כוס אמק תום שלייפר דמות פיקטיבית אחושרמוטה.

וזה שההפקה לא מביאה להם שחקני חיזוק זרים כדי שיתקדמו במוקדמות הצ'מפיונס, ועד שיש להם בחור ממוצא דרום אמריקאי - דופקים אותו בשער, זה הגיוני?

וזה שההפקה לא מביאה להם שחקני חיזוק זרים כדי שיתקדמו במוקדמות הצ'מפיונס, ועד שיש להם בחור ממוצא דרום אמריקאי - דופקים אותו בשער, זה הגיוני?

למה אתה מלכלך? שכחת את מרסיליניו וסזאר? :whistling:

עזוב אני ביזיון, ראיתי רק את העונה הראשונה :whistling:

בעצם יושב כאן בנאדם שמעז לכתוב בנושא הזה אחרי שהוא לא טרח לראות את העונה השניה - זה מעצבן.

זה מעצבן?!

זה שסער פדידה מרוויח ימבה כסף, לבוש מיליון דולר ונוסע על רכבי פאר, אבל בכל לילה הוא חוזר לישון במרתף של ההורים של אשתו - זה מעצבן.

וזה שמייקל לואיס רוצה להראות לנו שהוא גבוה, אז גם אם השעה 6 בבוקר והוא רואה בולי בטלוויזיה בסלון, יהיה לו כדורסל בין הידיים - זה מעצבן.

אה, והכי מעצבן זה שאיציק מתלבט בין אשתו הצנון הזאת לבין טובה, כשבבית יש לו את דריה...ובסדר, גילוי עריות שמה גילוי עריות, הבחורה הייתה עם ערבי - כמה שמרנית היא יכולה להיות?

מרסליניו :whistling:

אסטריז'י :whistling:

סזאר :whistling:

והכי חשוב,

מייקל וינתרופ :wub: