Jump to content

שנים עברו לעומת השנה הזאת ביציע

רגב

Recommended Posts

כמה שאני אוהב אותכם, יצאתם מעפנים רצח והסטתם איזה 500 ילדים אחריכם

הממוצע גילאים ביציע במשחק חוץ בפתח תקווה היה הכי גבוה אי פעם

1. אתה לא יודע הרבה דברים, לא נראה שזה הפריע לך יותר מידי בעבר לדבר כאילו שאתה יודע הכל, הדוגמא שהוא הביא היא דווקא מצויינת בשביל להעביר את הנקודה.

2. לא ציפינו שיקרה משהו כלפי חוץ בטווח הזמן הזה, דברים קורים בשקט, דברים יקרו גם כלפי חוץ, זה פשוט יקח זמן, זה לא משהו שלא צפינו.

1. השוואת המו"מ של השחקן ה- 12 עם הנהלת מכבי למו"מ על שחרור גלעד שליט זו השוואה מצויינת?!?!?!?!?!?!?!?!?!

הייתי חושב פעם נוספת לפני שאני כותב משהו כזה.

1ב. מעולם לא אמרתי/דיברתי כאילו אני יודע הכל. כל מה שאני כותב זה הערכות.

2. כנראה שההערכות שלכם שונות משלי. אולי בניתם לכם לו"ז לעניין הזה.

שוב, שיהיה בהצלחה.

מה שנכון נכון

1. השוואת המו"מ של השחקן ה- 12 עם הנהלת מכבי למו"מ על שחרור גלעד שליט זו השוואה מצויינת?!?!?!?!?!?!?!?!?!

הייתי חושב פעם נוספת לפני שאני כותב משהו כזה.

לצורך הדוגמא כן, המו"מ של השחקן הוא לא המו"מ על גלעד שליט, אבל גם הפורום הזה הוא לא בדיוק ידיעות אחרונות, הוא הביא דוגמא כדי להעביר נקודה, לא כדי לעשות השוואות,

אתה לא באמת מצפה שכל מה שקורה מול ההנהלה יעלה מיד לפורום..

אבל זה לא אומר שדברים עומדים במקום, דברים בהחלט זזים.

נו אז מה אם היו רק מבוגרים? מה אתה אומר פה בדיוק?

כי אני בטוח שאותם המבוגרים יהיו אלה שירימו פה דברים מטורפים, תפאורות, וישקיעו במעבר להגיע למשחקים.

נו אז מה אם היו רק מבוגרים? מה אתה אומר פה בדיוק?

כי אני בטוח שאותם המבוגרים יהיו אלה שירימו פה דברים מטורפים, תפאורות, וישקיעו במעבר להגיע למשחקים.

אותם מבוגרים יעלמו אחרי ההפסד הראשון..

הקייטנה ה 12

מבוסס על ילדים בני 12 שאוהבים לעודד ומתלהבים מזה

נמרוד זה לוקח זמן כי זה בשיחות בדיונים, אף אחד מאיתנו לא ציפה לחזור למגרשים אחרי שני משחקים.

תרשה לי להסיר דאגה מלבך אנחנו פועלים ומנסים בכל הכוח לשנות את המצב אנחנו לא מחכים שמשהו ישתבש.

אנחנו נשיג את המטרה ואנחנו נחזור, וכשנחזור אנחנו נהיה הרבה יותר חזקים מאי פעם.

אתם חייבים להבין שאנחנו לא נהנים ואפילו סובלים מהמצב כרגע, לא לבוא למשחק מבחינתי זאת ההקרבה הכי גדולה שיכולה להיות.

מוצקין או מוות

אני מניח שאתה מאיטליה הקטנה של שער11

חחח

אני לא קרוב להיות שייך אליהם

לא כל מי שאומר משו עליכם חייב להיות שייך לאולטראס

ההפך אני אפילו לא רוצה להיות בקירבתם

אני אומר מה שאני ורואה ומרגיש

אני לא צריך ארגון לעמוד מאחוריו

נעים מאוד - מעיין, בן 25, סטודנט למשפטים ולכלכלה, חבר בשחקן ה-12 למעלה מ-5 שנים.

יש עוד כמוני, אפילו שזה נכון שהכוח של הארגון (ורוב מי שכותב בפורום) הוא תיכוניסטים. קורה, רובם מתגייסים אחרי תיכון ליחידות קרביות ונעלמים קצת.

הילדים נעלמו כי עליהם אפשר לאיים ולהפעיל כח.

ברור של מבוגרי היציע וכל החבר'ה שמסביב אי אפשר לגעת בהם.

וזה המצב.

וכן גם אם יש ילדים בני 16, זה דור העתיד של היציע.

כי וואלה גם המבוגרים שמארגנים שנים את העידוד והתפאורה, הם גם נשחקים או מתחילים את החיים בגורים שלהם, ותמיד צריך את הילדים האלה.. חבל שיש בזה זלזול

זה המניע

עידוד ותפאורה

בן 15 לא מבין כלום בערכים וההצטרפות שלו לשחקן זה בשביל לבוא למשחק ולעודד

אני בספק אם הוא יודע מה הערכים של השחקן

אם השחקן עובד לפי ערכים

שיבוא הילד שמרגיש מאויים לפני המשחק יגיד לי שהוא מפחד להכנס, נשים שמירה צמודה לכל אחד

אתם פשוט כל כך נכנסתם לקטע הזה של "אנחנו נקבל מכות אם נבוא" שאין לכם מושג אפילו מי זה שיתן את הכאפה אה?

חוצמזה שישראל זה מקום אלים, הסיכוי שתלך מכות במסיבה יותר גבוה מהסיכוי שאפילו רק תראה מכות בכדורגל

זה המניע

עידוד ותפאורה

בן 15 לא מבין כלום בערכים וההצטרפות שלו לשחקן זה בשביל לבוא למשחק ולעודד

אני בספק אם הוא יודע מה הערכים של השחקן

אם השחקן עובד לפי ערכים

כמה שטויות רשמת בבת אחת.

היית פעם בפגישת צירוף של השחקן? אם היית, היית מבין כמה השחקן הוא הרבה מעבר לעידוד ותפאורה.

השחקן ה-12 הוא משפחה, וכל מי שנמצא בארגון אומר את זה.

להיות חבר בארגון דורש השקעה, הגעה לפגישות, עזרה בפעילויות הרבות שמארגן הארגון (אריזת וחלוקת מזון, טורניר אוהדים, אתר אינטרנט, פורום, מסיבות אוהדים ועוד ועוד). להיות חבר בארגון אומר לעזור לחברים שלך.

הרבה מהמצטרפים יכלו להמשיך ולשבת בשער 11, ליד הגוש של השחקן, ולעודד ביחד איתם, ובכל זאת בחרו להצטרף. איך אתה מסביר את זה?

נכון, חלק ממי שמגיע לפגישות הצירוף מגיע כי הוא מתלהב מהעידוד ומהתפאורה, אבל אתה יכול להיות בטוח שחלק לא מבוטל מ"הילדים" האלה יודעים המון על מכביזם ועל ההיסטוריה של מכבי ועל דברים שהם הרבה מעבר לעידוד ותפאורה

(אגב? ממתי זה הפך לדבר רע להיות צעיר? זה הדור הבא של האוהדים של מכבי, כמו שאני גדלתי ביציע בגיל צעיר ועד העונה הנוכחית הייתי תמיד עושה מנוי והולך למשחקים ותומך בקבוצה)

וואלה כל אחד משחק לי אותה פה סבאלה

אתם לא הייתם בני 16(חלקכם גם בגיל הזה) בעבר?

קודם כל הגיל מינימום הוא 16 (בודדים מתחת לגיל הם מהווים אולי אחוז אחד מהאירגון)

אז ככה שכבר לא יכול להיות גיל ממוצע 16 כי חצי אירגון מעל הגיל הזה,ורבע ממנו מעל 20

אם באמת נעשה ממוצע,נגיע לגיל ממוצע של 18

אני הייתי במגרשים גם בגיל 8,ועכשיו אני 21

ככה זה בארץ,הצבא די דופק אותנו בקטע הזה,דווקא ילדים שנכנסים לאירגון ואחרי זה מתגייסים ונעלמים קצת יש להם לאן לחזור,הרבה אנשים אחרי הצבא פשוט חותכים ועוזבים את היציע.

וחוץ מזה,הם אוהדים בדיוק כמוני וכמוכם,וכל אחד התחיל ככה,אז אל תזיינו את השכל ותשחקו לי אותה שבמשחק הראשון שלכם כבר באתם עם ותק של עשרים שנה.

אלירן אף אחד לא מתנשא פה בקטע של גיל, כולנו היינו ילדים ביציע וילדים ודור חדש זה מבורך ורצוי, אבל המחאה הזאתי גוזלת את הדור הזה מהיציע כי צריך את הילדים בשביל העידוד זה ברור, כולנו רואים שזה פוגם באווירה, אבל פשוט הסיבה למחאה הזאתי לא מספיק טובה לדעתי....... ודברנו על זה לא בפורום ואתה יודע שיש לי נקודה דיי טובה במה שאני אומר

הדבר היחיד שהמחאה הזאת עושה זה מוציאה גרונות מהיציע לעודד מול מסכים בצפיות משותפות שהקבוצה משחקת הכי טוב שראינו בשנים האחרונות.. מחוברת ונלחמת שזה הדבר שהכי חשוב לנו - ותראה מי יושב על הקווים........

חוצמזה שהילדים של פעם היו הרבה יותר משוגעים (: