Jump to content

שנים עברו לעומת השנה הזאת ביציע

רגב

Recommended Posts

derbi5_08_09_the_color_returned.jpg

semi_final_toto_2009.jpg

4.jpg

8.jpg

בנוסף אפשר לראות עוד כאן משנים עברו:

http://12p.co.il/Data.asp?id=3

בכלל תנו לי לומר לכם מאז הפעם האחרונה שלי פה התפתחתם המון, יש לכם אתר ברמה אדירה.

image_3937.jpg

לעומת זאת השנה כל היציע שחור, ממתי הצבע השחור הפך להיות חלק מהצבעים של מכבי ת"א ובכלל, מישהו יכול להסביר לי למה זה נכנס?

לצערי עד שהשחקן ה-12 לקח את הקהל שלנו 10 צעדים קדימה עכשיו הוא חוזר אחורה בשש רמות ויותר. כבר שנים שלא כתבתי כאן, התפתחה פה אחלה קהילה. תחזרו:)

באמת שאנחנו מעריכים את התמיכה הזאת שאנחנו מקבלים כאן ממכם ומאוהדים רבים נוספים.

העניין הוא שאתם צריכים להבין שהמצב רחוק מלהיות פשוט, בתנאים הנוכחיים אין באפשרותנו לחזור.

זה לא שאנחנו נהנים מהמצב.

אבל כדי שיקרה שינוי אמיתי, כדי שההנהלה תתעורר ותבין מה קורה כאן, אין לנו ברירה אחרת.

באמת שאנחנו מעריכים את התמיכה הזאת שאנחנו מקבלים כאן ממכם ומאוהדים רבים נוספים.

העניין הוא שאתם צריכים להבין שהמצב רחוק מלהיות פשוט, בתנאים הנוכחיים אין באפשרותנו לחזור.

אבל כדי שיקרה שינוי אמיתי, כדי שההנהלה תתעורר ותבין מה קורה כאן, אין לנו ברירה אחרת.

מכל הסיפור הזה עדיין לא נתתם תשובה אחת נורמלית.

ההנהלה לא מרגישה בחסרונכם.. וגם אם הקבוצה לא תשחק טוב והקהל יתהפך על הקבוצה זה לא ישנה את זה...

אני יודע תסיבות לחרם והכל

אבל אני רוצה שתסכם לי ב 2 משפטים.

זה רק קשור לאולטראס ?

לא רק, אבל סיבה עיקרית ומרכזית היא בהחלט תופעת האלימות שאף אחד לא עשה מאמץ מינימלי לעצור.

ומי קשור לתופעה הזו אני מניח שאתה יודע, אותם אנשים שבטוחים היום שהם מנהיגי היציע.

ההנהלה לא מרגישה בחסרונכם.. וגם אם הקבוצה לא תשחק טוב והקהל יתהפך על הקבוצה זה לא ישנה את זה...

לגבי ההנהלה אתה טועה לדעתי.

אבל את זה נראה עם הזמן כמובן.

עוז אתה באמת חושב שאיכפת לבושינסקי ולשעיה מי יושב בשער 11, השחקן או האולטראס? אני נכנס לדיונים האלה כל הזמן, ותשובה אחת נורמאלית עוד לא קיבלתי, בקיצור, השחקן קרוב לסיום דרכו בבלומפילד, זה הדבר החד משמעי היחידי שאני מבין

עוז אתה באמת חושב שאיכפת לבושינסקי ולשעיה מי יושב בשער 11, השחקן או האולטראס? אני נכנס לדיונים האלה כל הזמן, ותשובה אחת נורמאלית עוד לא קיבלתי, בקיצור, השחקן קרוב לסיום דרכו בבלומפילד, זה הדבר החד משמעי היחידי שאני מבין

אני לא חושב שאיכפת לו נקודתית מי יושב ב-11, ממש לא.

אבל אני כן חושב שזה אינטרס שלו ושל מכבי שגוף תומך ואיכותי(סליחה מראש עם זה נשמע שחצני) יגיע למגרשים, וזה עוד בכלל לפני העניין שזו חובתו לדאוג לביטחון האוהדים שמגיעים למגרש.

לגבי סיום דרכנו כביכול, אל תמהר להספיד את השחקן.

יכול להיות שיקח יותר זמן, יכול להיות שפחות.

אבל השחקן פה חי לגמרי, וביום שהוא יחזור...:)

תסמכו עלינו שאנחנו לא הולכים לוותר.

כן.

אם להנהלה לא היה אכפת הם לא היו מדברים איתנו.

אז למה זה לוקח כ"כ הרבה זמן לחתוך לכאן או לכאן? בסופו של דבר המטרות שלכם מבורכות, אבל לכל מי שמסתכל מהצד זה נראה כאילו אתם לא פועלים לשנות את המצב, מעבר לחרם, ומחכים שמשהו ישתבש. אני בטוח שמאותה סיבה גם תראו הרבה יותר אוהדים מול בני יהודה(ולדעתי גם מספר המנויים עלה) כי אוהדים שתמכו בכם ובחרם לא ראו שזה מתקדם למקום מסויים, וכנראה חושבים שכבר אין מה להמשיך עם זה.

אני באמת רוצה לדעת מה אתם רוצים מההנהלה

אתם כל הזמן אומרים שיבטיחו את הביטחון שלכם, בבקשה תסבירו פה מה אתם רוצים בדיוק

כי אתם נחלשים ככל שעובר הזמן

לעומת זאת השנה כל היציע שחור, ממתי הצבע השחור הפך להיות חלק מהצבעים של מכבי ת"א ובכלל, מישהו יכול להסביר לי למה זה נכנס?

זה הכי מרגיז!! לבוא למשחק של מכבי ולראות שחור!!

מי שרוצה צהוב שחור שילך לטדי או לקופסא

שחור זה לא הצבע של מכבי!

אז למה זה לוקח כ"כ הרבה זמן לחתוך לכאן או לכאן? בסופו של דבר המטרות שלכם מבורכות, אבל לכל מי שמסתכל מהצד זה נראה כאילו אתם לא פועלים לשנות את המצב, מעבר לחרם, ומחכים שמשהו ישתבש. אני בטוח שמאותה סיבה גם תראו הרבה יותר אוהדים מול בני יהודה(ולדעתי גם מספר המנויים עלה) כי אוהדים שתמכו בכם ובחרם לא ראו שזה מתקדם למקום מסויים, וכנראה חושבים שכבר אין מה להמשיך עם זה.

נמרוד זה לוקח זמן כי זה בשיחות בדיונים, אף אחד מאיתנו לא ציפה לחזור למגרשים אחרי שני משחקים.

תרשה לי להסיר דאגה מלבך אנחנו פועלים ומנסים בכל הכוח לשנות את המצב אנחנו לא מחכים שמשהו ישתבש.

אנחנו נשיג את המטרה ואנחנו נחזור, וכשנחזור אנחנו נהיה הרבה יותר חזקים מאי פעם.

אתם חייבים להבין שאנחנו לא נהנים ואפילו סובלים מהמצב כרגע, לא לבוא למשחק מבחינתי זאת ההקרבה הכי גדולה שיכולה להיות.

ההנהלה יודעת טוב מאוד שהצלחה זה דבר שהולך ובא, מכבי יכולה לקחת דאבל אפילו השנה,

אבל משחק, שתיים שלוש לא טובים וכל הקהל יתהפך עליהם, וכשהם יודעים שאין גוף תומך ונאמן ביציע, שום דבר לא ימנע מבלומפילד להיות גהנום לשחקנים של מכבי

לא צריך לחכות לזמן קשה כדי לעשות שינוי..

ההנהלה יודעת טוב מאוד שהצלחה זה דבר שהולך ובא, מכבי יכולה לקחת דאבל אפילו השנה,

אבל משחק, שתיים שלוש לא טובים וכל הקהל יתהפך עליהם, וכשהם יודעים שאין גוף תומך ונאמן ביציע, שום דבר לא ימנע מבלומפילד להיות גהנום לשחקנים של מכבי

לא צריך לחכות לזמן קשה כדי לעשות שינוי..

אתה בהזיה או מה?

מאז שהשחקן ה12 בבלומפילד אף פעם לא שרקו בוז לשחקנים? לא קיללו אותם? לא עשו להם גהנום?

עליתם על עץ מאוד גבוה..

אם לא תרדו בקרוב ,לא תוכלו לרדת אף פעם.

זה לא שהם לא יוכלו, הם יוכלו, פשוט יצטרכו לבנות הכל מחדש ולהתפתח לאט לאט.

עליתם על עץ מאוד גבוה..

אם לא תרדו בקרוב ,לא תוכלו לרדת אף פעם.

על איזה עץ עלינו רז?

מה ביקשנו? להחליף את בושינסקי בתפקיד היו"ר? שהם יתנו לנו מאה אלף שקל בשנה תקציב?

בסה"כ אנחנו מבקשים לבוא למשחק, לעודד וללכת הביתה בלי שנצטרך ללכת מכות.

איזה עץ גבוה.

יש פה אנשים שעוד לא קלטו שאנחנו לא מגיעים למגרשים לא מתוך בחירה שלנו, אלא מתוך כפייה.

בזמן שאתם כותבים פה אנשים עדיין מקבלים איומים - איך אתם רוצים שהם יחזרו למגרשים?

זה לא שלא רוצים. אנחנו סופר רוצים. זה פשוט לא אפשרי.

אתה בהזיה או מה?

מאז שהשחקן ה12 בבלומפילד אף פעם לא שרקו בוז לשחקנים? לא קיללו אותם? לא עשו להם גהנום?

שריקות בוז תמיד יהיו. השאלה זה המינון.

בוא ניקח את המשחק עם מכבי הרצליה בחוץ בעונת 07/08.

מכבי היתה לפני המשחק הזה בושה וחרפה. שבוע שלם לפני המשחק ומלא אנשים פעילים בקהל רצו לעשות במשחק הזה בלאגן.

מהדקה הראשונה קללות ורק קללות. שבוע שלם אנשים בשחקן עבדו כדי שיהיה עידוד במשחק הזה שהיה סופר קריטי לקרבות תחתית.

בסוף היה עידוד, מכבי ניצחה.

קח עוד משחק, מכבי-בני יהודה סיבוב ראשון עונת 06/07.

התחלנו את הליגה על הפנים, ואז הגענו למשחק הזה, שבוע לפני הדרבי שניצחנו 3:1.

גם פה מלא אנשים רצו לקלל מהדקה הראשונה כדי להעיר את השחקנים אחרי פתיחה ביזיונית של העונה, בסוף כולם הסכימו לעודד.

מכבי ניצחה 4:0 ורצה לדרבי ענק ול-20 משחקים בלי הפסד.

בוא נניח שבמקום השחקן ה-12 היו נמצאים אנשים אחרים שהאידיאולוגיה שלהם זה לקלל שקשה (בהנחה שאבי נמני לא על הקווים), לאן הם היו מובילים את הקהל? הם היו מרגיעים את הרוחות? איך היציע היה נראה במשחקים האלה שרשמתי פה? היו נותנים לשחקנים שקט או שמהדקה הראשונה היו יורדים להם לחיים?

בוז תמיד יהיה בעוצמה כזאת או אחרת (ואם יגדלו פה קהל טוב יותר, יש מצב שגם זה אולי ייעלם). השאלה זה המינון, וכן, השחקן בחלק מאוד גדול מהשנים האחרונות דאג להוריד את המינון ולתת לקבוצה שקט ולא קללות מאורגנות.

בתור אחד שהצטרף לחרם ומסכים עם דעתכם יש לי שאלה אחת שמטרידה אותי,

כשתחזרו השנה נניח,לאיזה שער תחזרו?כי נראה לי שאמרתם שיש מקומות להכניס אתכם ל11,

ומה יהיה אם האנשים שהצטרפו לחרם למרות שהם לא בשחקן?