Jump to content

תאילנד לפני גיוס

טל ג.

Recommended Posts

מישהו היה שם לפני גיוס?

מתאים טיול כזה בגיל הזה?..

ובלי קשר, המלצות למסלולים, מקומות ומה שמסביב ששווים ביקור יתקבלו בברכה :yellow_cool1:

הייתי לפני הגיוס ועוד חודש וחצי חוזר לשם

אין על תאילנד בעולם

הייתי בכיתה יב' עם המשפחה וממש התלהבתי מתאילנד.

מדינה יפייפיה עם המון אטרקציות, אני לא יודע אם זה היעד האידיאלי לטיול לפני צבא אבל אי אפשר להתאכזב שנוסעים לשם.

השהות שם היא זולה מאוד ככה שההוצאה העיקרית היא על טיסה (משתלם לטוס דרך ירדן).

הדרום משגע. החול לבן, המים טורקיז ומאחוריך ג'ונגל, ממש הרגשה של סרט.

לאוהבי הבטן גב זה גן עדן.

אם אתה רוצה שמות של איים אז קוסמוי וקופיפי הייתי ממליץ, אבל יש עוד איים שאמרו לי שהם ממש מצויניים פשוט אי אפשר להיות בכולם יש מלא...

פוקט לא ממש התלהבתי ממנה, נהייתה קצת מגעילה אבל יכול להיות שזה יתאים לך, בכל מקרה יש שם מלא זונות(שחלקן ממין זכר) אם זה הקטע שלך :yellow_cool1:

אה וכמובן שפע של מסאז'ים מפנקים ב20 שקל, רק אם יש לך גב חלש תזהר כי לחלק מהבנות אין רחמים (:

אם אתה מתכנן לקנות לעצמך דברים שם אז כמו שמספרים חובה להתווכח איתם, תתחיל נמוך ותעלה כל פעם קצת ואם המוכר ממש עקשן תתחיל ללכת והוא כבר יקרא לך חזרה (זה מה שהיה לי לפחות חח).

אם תהיה בבנגקוק אז גם בקניונים שם צריך להתווכח, הקניון הוא לא באמת חנויות אלא דוכנים כאלה, כמובן שיש חנויות רציניות יותר ששם יש מחיר קבוע.

בנוגע לחיי לילה לצעירים אני לא ממש יכול לעזור לך כי הייתי עם המשפחה אבל לא בעיה לברר.

בקיצור אחרי שחפרתי אני יסכם לך ב2 מילים - סע לתאילנד :(

(אם אתה רוצה עוד פירוט על מקומות יותר ספציפים, על הצפון גם וכו' תשלח פרטית).

אני לא בדיוק יכול להגיד לך על טיול לפניי צבא,אבל הייתי 3 שבועות טיול בר מצווה.. כל תאילנד,צפון,דרום,בנגקוק,כל המקדשים והמנזרים בכל החורים,משולש הזהב,והאיים.. וזאת החוויה הכי כיפית שהייתה לי בחיים,יש שם הכל.. פשוט הכל.

שמע אחי הייתי חודש לפני שהתגייסתי עשיתי קודם קצת ויאטנם ומשם חזרתי לבנגקוק ואז לקוסמוי ועוד אי

אם תרצה משהו ספציפי תשאל.

חיי לילה בתאילנד סבירים מינוס.

לא הייתי ממליץ לילד בן 18 להגיע לשם, מרוב הפיתויים תמצא את עצמך עם איזו ליידי בוי.

והמאפיה...

אם אתה הולך לבטן גב, סע.

אני הייתי בווגאס בגיל 12 ונהנתי מאוד

ועדיין זה לא עשירית ממה שאני אהנה בטיול הקרוב

אם יש שיקול כלכלי אז תשמור את זה לאחרי הצבא

אם לא אז כל המרבה הרי הואמשובח

שמע אנחנו נסענו שישה חברים טיול לפני צבא... היינו שם חודש... צפון ודרום. יש הרבה המלצות מה כן ומה לא לעשות, תנסה למקד אותי ונעזור לך בכיף.

שמע אנחנו נסענו שישה חברים טיול לפני צבא... היינו שם חודש... צפון ודרום. יש הרבה המלצות מה כן ומה לא לעשות, תנסה למקד אותי ונעזור לך בכיף.

מעניין מאיפה הכסף.. :)

צור קשר ינקניק

עזבו אותכם כל המקומות סעו לקופאנגן ותשארו שם.. שאתם בהד רין (המקום עם כל המסיבות והפול מון) תקחו סירה שהיא מונית לחוף לא רחוק שנקרא הד-יואן.. תגיע לשם ואז תודה לי שסיפרתי לך את הדרך לגן עדן

שמה יש לך כל מה שאתה צריך סמוך על סמוך