Jump to content

מוקדמות מונדיאל 2010: ישראל-לטביה

Recommended Posts

אבל האדיוט יכל לפחות לעלות עם הרכב קצת יותר ראוי ממה שהוא עלה איתו (ולא רק במשחק הזה אגב, בכל הקמפיין) סהר, תמיר (לא שהוא כזה טוב אלא כיאל ממש גרוע), קולאוטי (לפחות לסגל), בניון לאמצע וכו' וכו'

עם זה אני מסכים בהחלט.

אין לי בעיה עם הביקורת על קשטן, אני מבקר אותו בעצמי, אני רק לא מבין את ההיתפסות למספר החלוצים.

גם ב-4-6-0 היית צריך לנצח את לטביה. הבעיה של קשטן זה לא שהוא שיחק הגנתי, זה שהוא בחר סגל והרכב גרועים.

קולאוטי פתח את העונה בצורה נהדרת במנשנגלדבאך, לא זומן.

גל אלברמן לא ראה דקה באותה מנשנגלדבאך, זומן ופתח.

עומר גולן לא ראה דקה בלוקרן, זומן ופתח.

מממממ, מעניין...

ובואו נעזוב שנייה את מכבי פ"ת...

סטרול לא רואה דשא - פתח.

תמיר כהן מתחיל לקבל דקות באנגליה וגם כבש נגד ליברפול - כיאל פתח.

אליניב ברדה לא פוגע כבר ים זמן - פתח.

בניון? נשאר אותו יוסי של ב"ש, אל תתנו לבניטז להטעות אותכם.

בצער רב ביגון קודר אני אאלץ להודות שהזימון של קטן היה הדבר החיובי היחיד בכל הנבחרת הזאת.

אבל האדיוט יכל לפחות לעלות עם הרכב קצת יותר ראוי ממה שהוא עלה איתו (ולא רק במשחק הזה אגב, בכל הקמפיין) סהר, תמיר (לא שהוא כזה טוב אלא כיאל ממש גרוע), קולאוטי (לפחות לסגל), בניון לאמצע וכו' וכו'

הבעיה היא לא ההרכב הבעיה היא הדרך המזעזעת שהנבחרת נראתה

וזה לא רק הערב אלא גם במשחקי הבית מול יוון ושוויץ. חושך.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1015535.html?more=1

לא בדיוק מה שאמרת (למרות שאולי גם את זה), אבל אני כבר חושב שעדיף שקשטן ימשיך ושלוזון יעמוד במילה שלו ויתפטר. לא שאני מאמין שאם קשטן ימשיך לוזון בהכרח יתפטר, כן? אבל ברמת העיקרון, מעדיף שהנבחרת תהיה גרועה ושלוזון יילך.

כמובן שכך או כך, לוזון יישאר בהתאחדות, והנבחרת תישאר בדיחה.

וחבל, כל כך חבל. קיבלנו שתי נבחרות שלא טובות מאיתנו במאבק על העלייה, וסיימנו מתחת ללטביה. הזדמנות כזאת לא תחזור. לפחות אנחנו ממשיכים להצדיק את תדמית הלוזרים, זה גם סוג של פולקלור, לא?

הבית הכי חלש שנקבל אי פעם.

גם יוון וגם שוויץ קבוצות חלשות בצורה מפחידה לעומת שאר הנבחרות בדרגים א' וב', ואת שתיהן יכולנו לנצח אם דברים היו נעשים כמו שצריך.

אם מבית כזה לא עלינו קשה לי להאמין שנעפיל גם ב40 שנים הבאות.

אולי יש טיפת תקווה לעתיד טוב יותר עם הכשרונות הצעירים כמו גולסה, גאדיר, אסולין, סהר וכולי.

אבל סביר להניח שגם אותם לוזון או כל בדיחה אחרת שימונה ליו"ר ההתאחדות יהרוס.

והדבר הכי עצוב הוא שאני לא רואה הזדמנות כזאת טובה לעלות לטורניר חוזרת בזמן הקרוב, ועם התקפה (חלוצים) שעל הנייר היא דיי טובה עם שפע חלוצים (אפילו קולאוטי לא הוזמן!).

שיתנו לגולסה ומלול לפתוח עד סוף הקמפיין.

מממממ, מעניין...

סטרול לא רואה דשא - פתח.

בצער רב ביגון קודר אני אאלץ להודות שהזימון של קטן היה הדבר החיובי היחיד בכל הנבחרת הזאת.

אתה מזכיר לי את המיני-מערכון שאחד מהחבר'ה הקבועים באורנוס עושה, ביחד עם חבר, על זה שסיני שואל את קשטן אם לא הגיע הזמן לעדכן את הפיפא/מנג'ר לפני שקובעים סגל והרכב.

הדור הבא יהיה טוב יותר. זה כמובן לא ישנה הרבה אם המאמנים יהיו תוצרת הארץ, אבל בכל זאת אפשר להיות אופטימיים שיגיע יו"ר התאחדות שיביא מאמן בעל שם שיקח אותנו לטורניר גדול.

לא צריך להסתנוור מבניון, זה דור דיי מחורבן - בטח שבהשוואה לברקוביץ', נמני, מזרחי, בנין ואבוקסיס - שבעתיד עם החבר'ה שיהיו בשיא כושרם בקמפיינים הבאים (שפונגין, ברוכיאן, בוזגלו, יצחקי, סהר) ואלה שנמצאים בצעירה וישתלבו בעתיד (גולסה, גדיר, אסולין), יהיה כאן דור מוכשר הרבה יותר מהנבחרות ההזויות שהיו כאן מאז "דור הזהב".

ברצינות, מאז תחילת העשור היו כאן נבחרת שנשענו על כפיר אודי, בלילי, עומרי אפק, עומר גולן...דחילק, אז נכון שבניון שחקן גדול, אבל 3-4 שחקנים גדולים לא הביאו אותנו לכלום בשנות ה-90', ולהם עוד היה מאמן שלא פחד לשחק התקפי, אז למה שהוא יסתדר לבד?

שפונגין היה אדיר היום

הכניס 3-4 כדורים שחלוץ עם טיפה ראיית משחק היה מנצל לפחות 2 מהם.

כדורים שהשוער לא יכול לצאת וההגנה צריכה להסתבך עם ההרחקה של הכדור אחושרמוטה מה שיכול בהרבה מצבים להוביל לשער עצמי או הרחקה גרועה שתוביל לשער, שחקן התקפה רק צריך לגעת בכדור וזה יכנס לא צריך לכוון.

משחק ענק של שפונגין רק חבל שהוא זלזל בהגנה אחושרמוטה והיו כמה פעמים שהוא לא ירד בקושי

יובל 3>

הדור הבא יהיה טוב יותר. זה כמובן לא ישנה הרבה אם המאמנים יהיו תוצרת הארץ, אבל בכל זאת אפשר להיות אופטימיים שיגיע יו"ר התאחדות שיביא מאמן בעל שם שיקח אותנו לטורניר גדול.

לא צריך להסתנוור מבניון, זה דור דיי מחורבן - בטח שבהשוואה לברקוביץ', נמני, מזרחי, בנין ואבוקסיס - שבעתיד עם החבר'ה שיהיו בשיא כושרם בקמפיינים הבאים (שפונגין, ברוכיאן, בוזגלו, יצחקי, סהר) ואלה שנמצאים בצעירה וישתלבו בעתיד (גולסה, גדיר, אסולין), יהיה כאן דור מוכשר הרבה יותר מהנבחרות ההזויות שהיו כאן מאז "דור הזהב".

ברצינות, מאז תחילת העשור היו כאן נבחרת שנשענו על כפיר אודי, בלילי, עומרי אפק, עומר גולן...דחילק, אז נכון שבניון שחקן גדול, אבל 3-4 שחקנים גדולים לא הביאו אותנו לכלום בשנות ה-90', ולהם עוד היה מאמן שלא פחד לשחק התקפי, אז למה שהוא יסתדר לבד?

אתה יודע מה הבעיה, אבנר? שתמיד הדור הבא טוב יותר.

אנחנו לא בדור הזהב, אבל היינו צריכים לעלות.

קשטן הרס בקמפיין הזה חלום של אומה שלמה.

אין לזה שום תירוץ.

בדור הבא יהיה דור טוב יותר? זה אומר שהדור הבא צריך להצליח במונדיאל יותר מהדור הנוכחי.

לא שהדור הנוכחי לא צריך להגיע למונדיאל, נוכח ההגרלה שלו.

לא תמיד הדור הבא טוב יותר, זה לא משהו שיכולנו להגיד אחרי הפרישה של הדור שנגמר בתבוסה לדנמרק ונתן את המושכות לנבחרת נחותה בהרבה, אבל כן, אני מסכים לגמרי עם זה שזה מבזה, משפיל ומתסכל שאיכשהו לא התחלנו לפתח אפילו מיני-מסורת ב-20 שנות משחק באירופה.

מממממ, מעניין...

סטרול לא רואה דשא - פתח.

אצל קשטן זה הכל אגו וקומבינות.

את קטן הוא כבר שנה שעברה היה צריך לזמן לנבחרת..

יוסי בניון נותן בכל משחק עוד לפני שהוא התחיל תירוצים "למה הוא לא ישחק טוב"

כל משחק עם התירוצים שלו של פצוע/חולה/גוסס ועדיין פותח בהרכב ונותן משחקים חלשים.

פיספסנו הזמדנות ענקית לעלות למונדיאל, ואנחנו עוד חשבנו מה יקרה במשחק של יוון- שוויץ.

קודם נסתכל על עצמנו

לא תמיד הדור הבא טוב יותר, זה לא משהו שיכולנו להגיד אחרי הפרישה של הדור שנגמר בתבוסה לדנמרק ונתן את המושכות לנבחרת נחותה בהרבה, אבל כן, אני מסכים לגמרי עם זה שזה מבזה, משפיל ומתסכל שאיכשהו לא התחלנו לפתח אפילו מיני-מסורת ב-20 שנות משחק באירופה.

כישלון בדקה ה-90 זו מסורת אצלנו

ואפילו אותה הרסנו בקמפיין הזה.

וזה מה שכואב.

כי יש פה אנשים שכואב להם שבכל פעם שמקבלים הגרלות בדיחה כמו יוון ושוייץ הם מתעקשים שאנחנו לא פחות טובים, ועדיין הנבחרת מתעקשת לבזות אותנו ולהוכיח שאכן לא יכול לצאת ממנה כלום.

ויש אנשים שבאמת קיוו שסוף סוף נהיה במונדיאל, וכל מה שקיבלנו זה רק עוד זין.

אתם יכולים להגיד על בניון מה שאתם רוצים,חלש לא חלש,הוא זה הנבחרת וכשאתה מוציא אותו אתה מפיל עליו את הכשלון כמה אפשר לשתוק ברוכיאן עושה יותר?תראו איך הנבחרת נראית בלעדיו.

העיקר מחר ידברו על בניון,אינטרסנטים מסריחים.

בניון אחלה שחקן, ובצדק ובזכות הגיע לאן שהגיע - אבל קפטן ומנהיג הוא בחיים אבל בחיים לא היה ולא יהיה.

כמ ושכבר אמרו כאן - תמיד מכין תירוצים מראש, הוא תמיד מגיע "פצוע" למשחקי הנבחרת, וה"קפטן" הזה לא יכול להנהיג את הצבא הצרפתי הוא לא יכול להנהיג - והתקשורת מלקקת לו את חור התחת מזה שנים, שהוא איזה אליל - הוא לא מתבייש לצאת על האוהדים של הנבחרת ולפאר את עצמו בכל רגע נתון.

כלום ושום דבר. גם הנבחרת, גם בניון, גם לוזון.

תודה לכל המעורבים בדבר.

החלום שלי הוא שלא יבוא אף לא אוהד אחד למשחקי הנבחרת הנותרים. אף לא אחד.

בניון אחלה שחקן, ובצדק ובזכות הגיע לאן שהגיע - אבל קפטן ומנהיג הוא בחיים אבל בחיים לא היה ולא יהיה.

כמ ושכבר אמרו כאן - תמיד מכין תירוצים מראש, הוא תמיד מגיע "פצוע" למשחקי הנבחרת, וה"קפטן" הזה לא יכול להנהיג את הצבא הצרפתי הוא לא יכול להנהיג - והתקשורת מלקקת לו את חור התחת מזה שנים, שהוא איזה אליל - הוא לא מתבייש לצאת על האוהדים של הנבחרת ולפאר את עצמו בכל רגע נתון.

כלום ושום דבר. גם הנבחרת, גם בניון, גם לוזון.

תודה לכל המעורבים בדבר.

החלום שלי הוא שלא יבוא אף לא אוהד אחד למשחקי הנבחרת הנותרים. אף לא אחד.

בדיוק.

בניון אחלה שחקן משלים, אבל אפילו בחיפה לא היה מנהיג.

תמיד ברגע שהיה צריך להנהיג קבוצה קיבל רגליים קרות.

גם בראסינג כשהיה שחקן מוביל הוא נעלם תמיד.

אז נכון, כל הכבוד לו שהגיע לאן שהגיע - אבל שיחק גרוע אתמול, ושיחק גרוע בכל פעם שציפו ממנו להנהיג.

אין לי שום דבר נגדו, יש לי משהו רק נגד קשטן שבנה על שחקן כמוהו (שבבירור לא מנסה אפילו להנהיג, ובצדק מבחינתו, זה מי שהוא) להיות המושיע, והתעלם מהשחקנים שכן יכלו להנהיג את הנבחרת הזאת.

יוסי בניון נותן בכל משחק עוד לפני שהוא התחיל תירוצים "למה הוא לא ישחק טוב"

כל משחק עם התירוצים שלו של פצוע/חולה/גוסס ועדיין פותח בהרכב ונותן משחקים חלשים.

למה אין סמיילי מקיא בפורום?

היה יושב על השורות האלה בול.

חבוב בלי בניון לנבחרת אין 5 נקודות ב-3 הקמפיינים האחרונים ביחד. אין שחקן פעיל שהתרומה שלו לנבחרת אפילו מתקרבת לשל יוסי ואני לא מדבר רק על תרומה מקצועית (גם בזה אין) אלא גם על ההקרבה שלו וכל הפעמים ששיחק פצוע ועם זריקות.

איכס גועל נפש של נבחרת מאמן פחדן ואינטרסנט עולה עם שני קשרים אחוריים מול נבחרת של עגלות ועוד מוציא את בניון שהוא השחקן היחיד שיכול לשנות את המשחק במהלך אחד ומכניס במקומו את ברוכיאן האנמי.

בחיים אני לא אבין איך חלוץ שלא רואה דשא בקבוצת אמצא טבלה בליגה הבלגית מועדף על חלוצים מהבונדסליגה והליגה הספרדית.

הנבחרת נראתה כמו כלום ושום דבר יאללה קשטן הביתה, הרסת אותנו.

*הדבר היחיד הטוב שאפשר לקחת מהמשחק זה ששפונגין היה מצוין ולטעמי הכי טוב בנבחרת היום ביחד עם יניב קטן.

למרות שזאת ההגרלה הכי קלה שהיה אפשר לקבל, אין מה לעשות. הנבחרת שלנו גרועה, הנבחרת של ברקוביץ' רביבו נמני מזרחי הייתה רמה אחרת לגמריי.

וכן, תמיד נראה שלנוער יש עתיד ושהדור הבא זה זה, אבל אני באמת מאמין שבומוקדמנות המונדיאל הבא

עם שפונגין שחקן מוביל ומצוין עם נסיון ושחקנים כמו גיא אסולין ובן סהר שיכולים להגיע לטופ העולמי, מאור בוזגלו, גדיר, גולסה ועם עוד המון כשרונות צעירים שיכולים להפוך לשחקנים ברמה גבוה (קודם כל נס זמיר וניר מנצור, ואסור לזלזל בשחקנים כמו רואש וחן עזריאל) וחשוב מהכל, דור מלול.

קיצר, ברזיל 2014 - הנה אנחנו באים. (אולי יוסי - שהוא שחקן ענק. יוכל לשים איזה גול במשחק הפרישה שלו שיעלה אותנו לשם)

למה אין סמיילי מקיא בפורום?

היה יושב על השורות האלה בול.

חבוב בלי בניון לנבחרת אין 5 נקודות ב-3 הקמפיינים האחרונים ביחד. אין שחקן פעיל שהתרומה שלו לנבחרת אפילו מתקרבת לשל יוסי ואני לא מדבר רק על תרומה מקצועית (גם בזה אין) אלא גם על ההקרבה שלו וכל הפעמים ששיחק פצוע ועם זריקות.

איפה התרומה שלו?

בבית כזה קל היא אפילו לא באה לידי ביטוי, בתור שחקן שמשחק בליברפול ומגיע עם המון ציפיות

אני מצפה ממנו ליותר, הרבה יותר.

באמת שאי אפשר לצפות מהנבחרת הזאת לכלום... לא פלא שהיא כבר לא מעניינת חצי מדינה

אם לא עלינו למונדיאל מבית כזה (אפילו לא מהמקום ה-2) אז כנראה שעוד 80 שנה אנחנו גם לא נעלה...

אני אפילו לא מאוכזב, הנבחרת הזאת כל כך מגעילה... ושום מילה על המאמן הטיפש הזה.