Jump to content

מוקדמות מונדיאל 2010: ישראל-לטביה

Recommended Posts

אם סטיבן ג'רארד יהיה הכי גרוע על המגרש זה חילוף לגיטימי. וזה דברים שקרו בעבר, לא במעמדים כאלה. סטיבן ג'רארד יודע להתעלות על עצמו ברגעי האמת בניגוד ליוסי בניון.

תוציא את ג'רארד - ולליברפול יש לא מעט כישרון על המגרש.

תוציא את בניון אחרי שהוצאת גם את אלברמן, ואני באמת לא רואה מה הוא חושב שיעשה את השינוי בנבחרת. בניון יכול להיות רע, בסדר, כל הנבחרת שלך נראת מחורבנת היום, אבל הוא אולי היחיד שיכול לתת משהו שלא קשור ליכולת שלו בשאר המשחק ולייצר משהו רציני.

אני לא תומך בהתנהגות של בניון, אבל גם אם בניון רע זה עדיף על יניב קטן מדשדש, עומר גולן בינוני או בירם כיאל של הערב.

אתם יכולים להגיד על בניון מה שאתם רוצים,חלש לא חלש,הוא זה הנבחרת וכשאתה מוציא אותו אתה מפיל עליו את הכשלון כמה אפשר לשתוק ברוכיאן עושה יותר?תראו איך הנבחרת נראית בלעדיו.

העיקר מחר ידברו על בניון,אינטרסנטים מסריחים.

אתם יכולים להגיד על בניון מה שאתם רוצים,חלש לא חלש,הוא זה הנבחרת וכשאתה מוציא אותו אתה מפיל עליו את הכשלון כמה אפשר לשתוק ברוכיאן עושה יותר?תראו איך הנבחרת נראית בלעדיו.

העיקר מחר ידברו על בניון,אינטרסנטים מסריחים.

בהחלט.

ברוכיאן אפס. אחד השחקנים הכי אוברייטד שהיו פה, ביחד לברק יצחקי -

נגע בכדור בכלל מהרגע שנכנס? סתם מזיין את השכל כל היום איך הוא יוצא לאירופה,אפילו הצעה מבלגיה לא קיבל...

תוציא את ג'רארד - ולליברפול יש לא מעט כישרון על המגרש.

תוציא את בניון אחרי שהוצאת גם את אלברמן, ואני באמת לא רואה מה הוא חושב שיעשה את השינוי בנבחרת. בניון יכול להיות רע, בסדר, כל הנבחרת שלך נראת מחורבנת היום, אבל הוא אולי היחיד שיכול לתת משהו שלא קשור ליכולת שלו בשאר המשחק ולייצר משהו רציני.

אני לא תומך בהתנהגות של בניון, אבל גם אם בניון רע זה עדיף על יניב קטן מדשדש, עומר גולן בינוני או בירם כיאל של הערב.

יניב קטן היה הרבה יותר "טוב" מבניון היום. יוסי בניון לא יכל לייצר היום כלום והוא צריך להתבייש גם בשעת משחק שהוא נתן.

ברוכיאן בהחלט מחליף ראוי, כמו שסטיבן ג'רארד קורה ומוחלף ואף אחד לא הולך לריב עם המאמן. הקהל עוד יותר מטומטם ששרק בוז, קהל שלם הסתנוור משחקן שלא הצליח לדייק בשום פס היום.

בפיגור 0:1 החילוף האוטומטי היה חייב להיות כיאל (גרוע מאוד) בחוץ וברוכיאן במקומו. כמה דקות לפני השער ברוכיאן היה צריך להחליף את יוסי לפי דעתי, הבעיה שקשטן חי בעולם משלו...הוא מסיים את החוזה במאי, לא נשאר עוד הרבה.

ההכנסה של תמיר כהן במקום אלברמן הרסה לנו את המשחק.

שפונגין נהדר.

החילוף דווקא היה נכון. זה שהוא לא פגע? קורה...

מה שבניון עשה ממש מביש אבל נמאס כבר מהתקשורת שבניון מציל את הניבחרת פעם אחרי פעם והם סוגדים לו ומכתירים אותו לשחקן הכי טוב בהיסטוריה של הניבחרת ושהניבחררת מפסידה להעפיל את הכל עליו ולהאשים רק אותו שיפסיקו להיות צבועים ושיבינו שמנצחים כניבחרת ומפסידים כניבחרת...

נבחרת מחורבת דרך אגב,בושה להפסיד ללטביה בבית

בהחלט.

נגע בכדור בכלל מהרגע שנכנס? סתם מזיין את השכל כל היום איך הוא יוצא לאירופה,אפילו הצעה מבלגיה לא קיבל...

שחקן שעושה 2 הברקות במשחק במקרה הטוב,איפה יצחקי איפה קולאוטי אפילו ורמוט,העיקר מחר ירדו על בניון-חבל עליו.

בהחלט.

ברוכיאן ויצחקי 2 השחקני ליגה הכי טובים בארץ..

היה לו כ''כ הרבה שחקנים להחליף, למה להוציא דווקא את בניון?

מה ההתאבדות הזאת?

וזה לא שאני מצדיק את ההתנהגות של בניון אבל אני יכול להבין אותה.

ברוכיאן ויצחקי 2 השחקני ליגה הכי טובים בארץ..

בולשיט.

ברוכיאן לא עושה כלום משחק שלם פה ושם כובש איזה גול או מבשל ומהללים אותו, מה הפלא שהוא לא קיבל אפילו הצעה עלובה אחת מ"אירופה" (בלגיה ושות') ?

הוא לא שונה משבחון. וכנ"ל יצחקי - ראינו מה הוא "יודע" כשהיה בחו"ל...

איך כיאל פותח? ולא מוחלף פשוט בזיון קשטן איבד את זה.

ושרף עצוב? בנאדם מגעיל,די כבר דור המדבר הזה קשטן שרף שום ודומיהם לא הבאתם אותנו לשום מקום תעלמו כבר.

בולשיט.

ברוכיאן לא עושה כלום משחק שלם פה ושם כובש איזה גול או מבשל ומהללים אותו, מה הפלא שהוא לא קיבל אפילו הצעה עלובה אחת מ"אירופה" (בלגיה ושות') ?

הוא לא שונה משבחון. וכנ"ל יצחקי - ראינו מה הוא "יודע" כשהיה בחו"ל...

מי יותר טוב מהם ?

ומה קשור מה הוא עשה בחו"ל אם דיברתי על זה שהוא הכי טוב בליגה שלנו?