Jump to content

אמסטרדם

Antler

Recommended Posts

אישית אני לא אוהב ג'וינטים, ולעשות ראש ברחוב נותן תחושה שגם שאני עושה משהו שהוא סוף סוף חוקי, הוא עדיין לא.

ככה שבעיקר מצאתי את עצמי במרדפים אחרי קופישופ מדיי שעה...כשבכל קופישופס מצפים ממני כל פעם מחדש להזמין ואז אני מוצא את עצמי שוב נתקע...ואני בסהכ רציתי לעשות ראש ולעוף משם. באו ברע.

בגלל זה אתה ילד

לא משנה כמה באנגים בעולם שאתה מפיל מהדבר המעפן שאתה מעשן פה בארץ לא ישתווה לרבע פיסל שמה, בליש זה ראשים שחור זה צילום ירק זה פיסלים זה דרך העולם אין מה לעשות

אחלה גבר בעולם לא יצליח לתפק אחרי מה שאני מגלגל לו באמסטרדם

אם היית מבין קצת אז היית מעריך את הירוק שאתה מעשן וטעום אותו כמו שצריך וחביבי לטעום אי אפשר בבאנגים

ואם כבר דודא לבאנגים אתה כולה צריך להזמין משהו לשתות שזה גם ככה אתה תקנה כי לא כיך להעיבר ישיבה בלי משהו לשתות אתה לא חייב לקנות לעשן בשביל לשבת שם ופשוט לבקש מכשיר מהבר

(סליחה שבארץ כזה פנאן לשבת עם באנג בחוץ אם זה לא בבית אז אתה כולך בסרטים מהכחולים.. שמה יש לך פאקינג בכל פינה בית קפה שמוכר את הירוק הטוב בעולם ואתה עוד מתלונן?)

וכל מי שמתכוון לסעו לאמסטרדם ואתן רוצים להנות אל תקשיבו לרוב האנשים פה כי מלון ליד הדאם סקוור זה פשוט לא שווה ומוריד את איכות הטיול זה האזור הכי מסריח באמסטרדם בלילה אלא אם כן אתם נהנים להסתובב עם נרקומנים וסוחרי סמים אפריקאים כל הלילה.. הרבה יותר כדי למצוא באזור ליידספליין ולא חסר שם בכלל מלונות ורוב הדברים המעניינים זה שם

שלב בין השניים אמסטרדם וברלין - מניסיון זה בסט, ואל תפחד לקחת איתך דברים ברכבת לגרמניה.. אין בדיקות (=

ובאמסטרדם אתה חייב ללכת למועדון ESCAPE ובברלין ל KIT KAT (:

וזה עדיין לא סותר את ההודעה הקודמת שלי! (=