Jump to content

אני רוצה לפרגן לבני יהודה

Recommended Posts

קודם כל כמו שרשמו אין מה להשוות את בני יהודה

למכבי, זה לחץ אחר ,קהל אחר וציפיות אחרות

אבל כן אם מכבי מנצחים את בני יהודה אז מכבי יכולה

לבוא במצב טוב למפגשים מול הפועל,חיפה ובית''ר

ההגרלה של המשחקים סידרה לנו משחקים קלים יחסית

עד הדרבי ובני יהודה זה המשחק ה''קשה'' היחיד

אני מחזק דברים של אחרים כאן - ברגע שיש לך תקציב זעום, אז אין ברירה ואתה מסתמך על הצעירים במועדון.

הנה העונה למכבי היה בלאגן בנושא התקציב, פתאום לא היה כסף. מה הפיתרון? חזרו למקורות ונתנו את המפתחות לצעירים.

אני מבטיח שאם מכבי שוב הייתה מעמידה תקציב כמו עונה שעברה, שחקנים כמו כחלון, ג'אן, ייני, פרץ, מלול, אבידור - בכלל לא היו נספרים.

שטויות במיץ.

התקציב הזה, הסכום כסף שכולם עוסקים בו, זה פחות או יותר הדבר הכי חסר חשיבות שקיים.

מכבי עם תקציב מקוצץ בחצי בהשוואה לעונה שעברה, ועדין מרבית השחקנים הבכירים (ובעלי השכר הגבוה) נשארו - בוזגלו, שבחון, ישראלביץ', עזרן, טומאסיץ' וכו'...

הסגל נשאר כפי שהיה, אותם השחקנים נשארו, רק בשכר מקוצץ.

לרעיון לשלב צעירים אין כל קשר לגודל התקציב.

אגב, דעתי האישית בנושא- אין כזה דבר שחקן צעיר\מבוגר, אלא שחקן טוב מספיק או לא.

אבי צריך להעלות בכל שבוע את ההרכב החזק ביותר לדעתו, בלי לבדוק את תאריך הלידה של כל שחקן ושחקן.

וואלה עושים בבני יהודה יופי של עבודה,ראינו את זה אפילו לפני שנתיים בקאמבק האדיר שלהם שהם ניצלו מירידה וזה גם נמשך שנה שעברה עם כדורגל יפה והרבה שחקנים צעירים.

כל הכבוד להם,דוגמא טובה להרבה מועדונים בארץ.

וכמו שכבר אמרו פה,המבחן האמיתי עד כה יהיה נגד בני יהודה עוד שבועיים,משחק קשה מאוד,נקווה שנעבור אותו בהצלחה,אם עוברים אותו בהצלחה אין סיבה שעד הדרבי אנחנו לא נשאר מקום ראשון.

גוזלן אתה וכל שאר החברים פה חייבים להבין שמכבי זה בלוף חכה שתבוא קבוצה גם בני יהודה זה לא משו רציני... חוץ מגיזה ויניין ואולי קצת יבוריאן וכחלון אין לך שום דבר בקבוצה

גוזלן אתה וכל שאר החברים פה חייבים להבין שמכבי זה בלוף חכה שתבוא קבוצה גם בני יהודה זה לא משו רציני... חוץ מגיזה ויניין ואולי קצת יבוריאן וכחלון אין לך שום דבר בקבוצה

מה אתה אומר אדון פרימו ...... :wubyellow3:

ברגע שמשווים או רוצים לקחת מודל מועדון כמו בני יהודה למכבי ת"א

אז הנושא צריך לעבור לסוג פורום אחר פה

הזוי משהו

מסכימה עם הירושלמי. לא מיצינו?

ברגע שמשווים או רוצים לקחת מודל מועדון כמו בני יהודה למכבי ת"א

אז הנושא צריך לעבור לסוג פורום אחר פה

הזוי משהו

איזה דוגמא לוקחים פה

כולה מפרגנים להם על השינוי שעשו בקבוצה.

ונראה לי שאתה צריך לעבור לפורום אחר,לא הנושא.

סטלני אתה לא מחדש לי כלום,אני יודע את זה.

התמזל מזלנו וקיבלנו הגרלה נוחה מאוד של תחילת עונה,ואולי זה מה שיעשה את השינוי הגדול,סוף סוף לפתוח עונה בטוב,דבר שלא קרה הרבה זמן אצלנו,והעונה זאת ההזמדנות הכי טובה להתחיל ככה,התחלנו בטוב רק להמשיך ככה.

שים לב נגד איזה בית שימוש אנחנו משחקים עד הדרבי,לא שאנחנו קבוצה,אבל לנצח את כל המשחקים או לפחות להשאר במקום הראשון עד הדרבי אין סיבה שזה לא יקרה.

אין סיבה שעד הדרבי לא נישאר במקום הראשון,

זה שאנחנו פח זבל מהלך ( ואנחנו כאלה, אל תתנו לפתיחה הטובה לסנוור אותכם ) לא אומר ששאר הליגה טובה יותר. למעט הקבוצות הגדולות ( חיפה, ביתר, הפועל ) אני חושב שאנחנו יכולים וצריכים לנצח כל קבוצה עד אז כולל בני יהודה, מכבי פ"ת והפועל ב"ש.

נחיה ונראה מה יהיה,

מכבי לא קבוצה טובה השנה, קיבלו הגרלה נוחה, זה הכל.

נראה מה יהיה נגד בני יהודה והלוואי ונצא עם ידינו על העליונה ושנוכל להמשיך במומנטום.

זה שאנחנו פח זבל מהלך ( ואנחנו כאלה, אל תתנו לפתיחה הטובה לסנוור אותכם ) לא אומר ששאר הליגה טובה יותר. למעט הקבוצות הגדולות ( חיפה, ביתר, הפועל ) אני חושב שאנחנו יכולים וצריכים לנצח כל קבוצה עד אז כולל בני יהודה, מכבי פ"ת והפועל ב"ש.

נחיה ונראה מה יהיה,

נראה מה יהיה נגד בני יהודה והלוואי ונצא עם ידינו על העליונה ושנוכל להמשיך במומנטום.

מה קורה לכם?? התחרפנתם לגמרי

נחיה ונראה מה יהיה,

לא צריך להיות קבוצה טובה, צריך לשחק כדורגל טוב.

ומכבי עושה את זה בינתיים, לא באופן מושלם אבל גם לא רע בכלל...

נכון שלא שיחקנו נגד אף קבוצה עם סגל איכותי, מצד שני, כמה כאלה כבר יש בארץ? 2?

זה מה שאני אומר עמוס,

ולכן אני לא רואה שום סיבה שלא נמשיך לשמור על המקום הראשון שלנו לפחות לעת עתה,

אלא אם נגד בני יהודה יתברר אחרת.

עוד שבועיים קרב על המקום הראשון מול בני יהודה מתי זה קרה לנו בפעם האחרונה

יכול להיות שסטנלי צודק וזה יהיה בסוף בלוף אבל מכבי פתחה טוב את העונה אומנם מול קבוצות כאלה ולא מול בייתר והפועל אבל את זה גם צריך לדעת לנצח ותקבוצות הקטנות האלה שנים קודמות לא ניצחנו והמבחן האמיתי זה לא מול בני יהודה כמה שאני מעריך אותם וכמה שהם קבוצה טובה הם לא קבוצה גדולה ואין תהתרגשות של כולם שבוע שבועיים לפני המשחק כמו בדרבי ושמכבי היו בצמרת גם מול חיפה ושהם שנים קודמות היו באים אם פיק ברכיים לפני כל משחק אני רוצה לראות את מכבי בדרבי ומול חיפה בבלומפילד ובעיקר בקריה שלא יקבלו בראש וישחקו כמו מכבי כי במכבי שחקנים אם עתיד נראה מה יהיה נקווה לטוב

לא יודע מה איתך אבל מכבי היא הקבוצה שנראת כרגע הכי טוב בליגה.

יותר מביתר (ששיחקה היום נגד סכנין-קבוצה קטנה) יותר מהפועל (ששיחקה אתמול נגד מכבי פ''ת-קבוצה בינוניטת) ויותר מחיפה (ששיחקה שלשום נגד הפועל רעננה).

קשה לקרוא לקבוצה שיש כרגע למכבי 'בלוף' אחרי שהצליחה למחוק את סכנין ופ''ת לגמרי, מה שחיפה ביתר והפועל לא עשו נגד קבוצות שפחות או יותר באותה רמה של הקבוצות האלה, ושיחקו נגדם רע.

עוד שבועיים קרב על המקום הראשון מול בני יהודה מתי זה קרה לנו בפעם האחרונה

יכול להיות שסטנלי צודק וזה יהיה בסוף בלוף אבל מכבי פתחה טוב את העונה אומנם מול קבוצות כאלה ולא מול בייתר והפועל

וביתר והפועל גם שיחקו נגד קבוצות קטנות ובינוניות ולא רק שהם לא ניצחו אותם אלא בכלל גם לא הרשימו והקבוצות 'הקטנות' האלה בשבלים מסויימים במשחק שיחקו הרבה יותר טוב מהם.

מה שלא קרה נגד מכבי - מכבי שלטה לאורך כל המשחק נגד סכנין ופ''ת.

וביתר והפועל גם שיחקו נגד קבוצות קטנות ובינוניות ולא רק שהם לא ניצחו אותם אלא בכלל גם לא הרשימו והקבוצות 'הקטנות' האלה בשבלים מסויימים במשחק שיחקו הרבה יותר טוב מהם.

מה שלא קרה נגד מכבי - מכבי שלטה לאורך כל המשחק נגד סכנין ופ''ת.

נו בגלל זה רשמתי שיכול להיות שזה יהיה בלוף לא אמרתי שזה בלוף כי מכבי פתחו טוב את העונה מול הקבוצות האלה וגם שיחקה טוב שונה משנים קודמות

אני רוצה להיות מה יהיה מול הגדולות

נחיה ונראה מה יהיה,

פח זבל מהלך? אתה אמיתי?

אתה לא רואה את מכבי מתקיפה עם הרבה שחקנים? אתה לא רואה את משחק העומק? אתה לא רואה את הכישרון שיש בקבוצה?

יש עוד הרבה עבודה אבל אני מקווה שקראת לזה פח זבל מהלך(המחצית הראשונה בשבת, היתה הטובה ביותר שלנו בחמש השנים האחרונות) מטעמי מנחוס והנמכת ציפיות.

(המחצית הראשונה בשבת, היתה הטובה ביותר שלנו בחמש השנים האחרונות)

זה שהוא נסחף לכיוון אחד, לא אומר שאתה צריך להיסחף לכיוון האחר. ראיתי קונוסים עם יותר כישרון מהפועל פ"ת במחצית הראשונה. קבוצה באמת טובה, או אפילו מכבי של הסיבוב השלישי לפני שנתיים, או של הסיבוב השני לפני שלוש שנים, היתה שמה לה שלישייה או רביעייה בלי להרגיש אפילו.

זה שהוא נסחף לכיוון אחד, לא אומר שאתה צריך להיסחף לכיוון האחר. ראיתי קונוסים עם יותר כישרון מהפועל פ"ת במחצית הראשונה. קבוצה באמת טובה, או אפילו מכבי של הסיבוב השלישי לפני שנתיים, או של הסיבוב השני לפני שלוש שנים, היתה שמה לה שלישייה או רביעייה בלי להרגיש אפילו.

אני לא כל כך זוכר למה אתה מתכוון. מכבי לא מייצרת חצי שעה של כדורגל כבר המון זמן.אני לא התרשמתי מרצף ניצחונות האפור וההגנתי בתקופת אלי כהן. רצפים כאלה יש לכולם.התשובה הגיעה בדרבי האחרון של אותה עונה.

שמעתי גם שמעתי על סיפורי הקונוסים האלה. גם על הפסדים ותיקואיים מבישים וביתיים מול סכנין, קרית שמונה,הכח!!!, הרצליה(במסגרת הרצף המרשים של הסיבוב השלישי) ובעצם כל מי שבא(קולומה, עכו, תורכים).

העניין זה לא היריב. זה איך אתה תופס את עצמך. מכבי לא נראתה כל כך שלווה ובטוחה בעצמה במשחק חוץ כבר המון זמן.לא מחפשת לגנוב, לא משחקת רוחב, לא מעייפת אותי לדעת.פשוט יודעת שזה תלוי רק בה. אין לדעת לאן זה יתפתח אבל הקבוצה הזאת אשכרה מנסה לשחק כדורגל(ומבקיעה בקלות.מתי זה קרה?) בטח שיהיו תקלות והפסדים אבל הכיוון אופטימי.מדברים פה כל היום על סבלנות ובנייה לטווח רחוק. מה שבאמת חשוב זה באמת להאמין בזה ולא רק לכתוב את זה.

נ.ב

מכבי עדיין לא באמת קבוצה באמת טובה.זה נכון. בשביל להיות שם צריך לדעת להתמודד עם הפסדים, להתמודד עם פיגור, להתמודד עם פציעות, ליצור פעולות אוטומטיות על עיוור, לייצר כח הרתעה.וגם מרכז ההגנה שלנו קצת חשוד בעיני...

זה שהיו לנו משחקים יותר גרועים מול קבוצות יותר גרועות, לא אומר שהתצוגה ביום שבת היתה הטובה ביותר מזה 5 שנים.

הקבוצה משחקת נחמד, אבל אפילו נמני יגיד לך שזה עדיין לא כמו שזה צריך להיות וכמו שזה אמור להיות. שיחקנו יותר טוב בעבר, אבל בשבלבים מתקדמים כאשר היה כבר חיבור בסגל. אפשר לומר שבשלב הזה של העונה מכבי נראית הרבה יותר טוב משנים קודמות, כאשר חייבים לסייג במעט ולהתייחס לבני יהודה כקנה מידה רציני אמיתי ליכולת שלנו.