Jump to content

אני רוצה לפרגן לבני יהודה

Recommended Posts

אני כאוהד מכבי כבר 20 שנה אני רואה את בני יהודה בשקט בשקט משלבים שחקנים צעירים מצויינים,ואיך שהם נראו מול איידהובן פשוט תענוג לעיניים משחק יפייפה לעין כול הכבוד בני יהודה אתם פשוט מצויינים.

הנושא הזה לא במקום בפורום של השחקן. יש לבני יהודה פורום.

פשוט אני אומר שמכבי צריכה בעצם לקחת לדוגמא את בני יהודה בגלל זה במשך שנים אנחנו על הפנים גועל נפש של קבוצה חלאס מספיק צריך להסתכל על מועדון כגון בני יהודה ולראות אותם כדוגמא לקחת אותה כפרוייקט ואני חושב שזה השתלם לנו.

תודה

פשוט אני אומר שמכבי צריכה בעצם לקחת לדוגמא את בני יהודה בגלל זה במשך שנים אנחנו על הפנים גועל נפש של קבוצה חלאס מספיק צריך להסתכל על מועדון כגון בני יהודה ולראות אותם כדוגמא לקחת אותה כפרוייקט ואני חושב שזה השתלם לנו.

תודה

שמכבי תיקח דוגמא? ועוד מבני יהודה.

ואומר את זה עוד אוהד מכבי.

לא מובן לי מה נסגר עם האנשים פה.

תשמע אחי ..

מכבי לא יכולה לקחת דוגמא מבני יהודה בקשר שילוב צעירים !

משום שבני יהודה גם ם היא רוצה להביא שחקנים היא מאוד מאוד מוגבלת בכסף !

אם כבר בנושא הזה אז לקחת דוגמא מחיפה וגםם נמני משלב יפה מאוד תצעירים !

בני יהודה היא המבחן הראשון העונה של מכבי כי עם כל הכבוד לסכנין והפועל פ''ת.. הן לא קבוצות כדורגל.

בני יהודה היא המבחן הראשון העונה של מכבי כי עם כל הכבוד לסכנין והפועל פ''ת.. הן לא קבוצות כדורגל.

עם מנצחים אותם אז אפשר להגיד שאנחנו הצלחה =)

אגב בני יהודה הקבוצה היחידה בארץ אחריי מכבי שאני אוהב , אבל האהבה הגדולה זה ברור שזה מכבי =)

בני יהודה קבוצה טובה עם שחקנים צעירים וטובים.. אבל זאת לא קבוצה עם אופי של צמרת.. איזה דוגמה ניקח מהם? האופי של מכבי תמיד יהיה לשאוף הכי גבוה למעלה.. אתה לא יכול לקחת דוגמה מקבוצה כזאת שהשאיפות שלה לא גדולות יותר מידי ושיש להם 2-3 שחקנים משמעותיים שעושים את הקבוצה.. מכבי זאת מכבי ובני יהודה זאת בני יהודה.. אתה לא יכול להשוות בין 2 המועדונים האלה באף פרמטר

בני יהודה זאת קבוצה שנבנתה בלי ציפיות ומשחקת טוב.. לא שונה בהרבה מאשדוד שלפני 2-3 עונות או כפר סבא שהייתה בליגת העל

לבני יהודה אין ציפיות לכלום , בני יהודה אין להם תקציב לכלום , לבני יהודה אין קהל מחייב , לבני יהודה קל לשחק פשוט , כי הם משחקים חופשי מתחילת העונה ועד סופה .

אין לנו מה ללמוד מבני יהודה , פשוט עם תתנהל כמוהה גםם יהיה לך תארים כמוהה

וואלה עושים בבני יהודה יופי של עבודה,ראינו את זה אפילו לפני שנתיים בקאמבק האדיר שלהם שהם ניצלו מירידה וזה גם נמשך שנה שעברה עם כדורגל יפה והרבה שחקנים צעירים.

כל הכבוד להם,דוגמא טובה להרבה מועדונים בארץ.

וכמו שכבר אמרו פה,המבחן האמיתי עד כה יהיה נגד בני יהודה עוד שבועיים,משחק קשה מאוד,נקווה שנעבור אותו בהצלחה,אם עוברים אותו בהצלחה אין סיבה שעד הדרבי אנחנו לא נשאר מקום ראשון.

כמו שאמרו פה,זה לא שיש להם תקציב לקנות שחקנים מוכחים אז מה שנשאר זה הצעירים...

זה רק מוכיח שלא צריך שחקנים מוכחים כדי לשחק כדורגל טוב.

גיא לוזון עושה שם יופי של עבודה כמו ניצן שירזי לפניו.

הבעיה שלהם שהם נמצאים על תקן "חממה", שחקנים לא ישארו בקבוצה הזאת אם היא לא תזכה בתארים, עם כל הרצון הטוב והסימפטיה...

אני מחזק דברים של אחרים כאן - ברגע שיש לך תקציב זעום, אז אין ברירה ואתה מסתמך על הצעירים במועדון.

הנה העונה למכבי היה בלאגן בנושא התקציב, פתאום לא היה כסף. מה הפיתרון? חזרו למקורות ונתנו את המפתחות לצעירים.

אני מבטיח שאם מכבי שוב הייתה מעמידה תקציב כמו עונה שעברה, שחקנים כמו כחלון, ג'אן, ייני, פרץ, מלול, אבידור - בכלל לא היו נספרים.

זה רק מוכיח שלא צריך שחקנים מוכחים כדי לשחק כדורגל טוב.

גיא לוזון עושה שם יופי של עבודה כמו ניצן שירזי לפניו.

הבעיה שלהם שהם נמצאים על תקן "חממה", שחקנים לא ישארו בקבוצה הזאת אם היא לא תזכה בתארים, עם כל הרצון הטוב והסימפטיה...

ולא אמרתי לרגע שהם לא עושים יופי של עבודה. אבל קבוצה רוצה המשכיות...וקבוצה שכמו שאתה אומר היא תחנת מעבר של שחקנים זה לא משהו שמכבי צריכה לקחת כדוגמה.

אמנם בני יהודה ומכבי באות מאותה העיר, אבל אי אפשר לקחת כלום מהמודל של בני יהודה.

1. אין להם ציפיות לאליפות

2. אין לקהל שלהם פתיל קצר

3. אין להם תקשורת מוצצת לי בוץ דם

4. אין להם "נציגי אוהדים" שחושבים את עצמם משה רבינו

5. אין להם מים לבזבז

6. אין במה לקנא בהם

אני מחזק דברים של אחרים כאן - ברגע שיש לך תקציב זעום, אז אין ברירה ואתה מסתמך על הצעירים במועדון.

הנה העונה למכבי היה בלאגן בנושא התקציב, פתאום לא היה כסף. מה הפיתרון? חזרו למקורות ונתנו את המפתחות לצעירים.

אני מבטיח שאם מכבי שוב הייתה מעמידה תקציב כמו עונה שעברה, שחקנים כמו כחלון, ג'אן, ייני, פרץ, מלול, אבידור - בכלל לא היו נספרים.

כחלון זה שחקן עם ניסיון בליגה שיש לו מקום וביקוש כמעט בכל קבוצה בליגה והיה פה בכל תקציב, ז'אן זה שחקן ששיחק הרבה בשנה שעברה, גם ייני אפילו שלא שיחק בתפקיד המקורי. פרץ עדיין לא ממש נספר ולא עומד להיספר בסגל הנוכחי, מלול עדיין מקבל את הארבעים דקות בקושי כמו בשנה שעברה, ומה אבידור קשור לפה, אלוהים יודע.

ה"בנייה" על הצעירים הזו, זה אחד הספינים היפים של הקיץ. מכבי תמיד היתה בנויה על צעירים ושחקני בית. למען השם, שיחקנו בצ'מפיונס עם 8 שחקני בית. רק שאז אלו היו ה"נגרים חסרי הקשר לכדורגל" שתמיד התלוננו שהם לא מתאימים למכבי. העונה היה שביב של רגע שבו היה נדמה שאולי נאלץ להתבסס על הנוער באופן קצת עמוק כששחקנים חסרי ניסיון כמו פרץ וצמח יהפכו לדומיננטיים, אבל מהר מאוד גילינו שאין שום חשש לזה. הכל נשאר כשהיה, רק שעכשיו זה נהיה משהו חדש.