Jump to content

אוהד גרינוולד

המכבייה

Recommended Posts

באמת גועל נפש,איך הוא מעז? והרי דברים כאלה מעולם לא נעשו שם :wubyellow3:

אין לך איזה מכתב נאצה לשלוח ליעקב שחר?

אולי להשוות אותו לשמעון מזרחי, או בכלל להיטלר של הכדורגל ?

:)

אני באמת לא מבין, כאילו היה לכם פה 5 עמודים.

כמה אתם צריכים בשביל להפסיק כבר, הרי נכנסת לוואלה רק בשביל לראות אם יש חדש מגרינוולד ואז תוכל להשמיץ אותו פה?

מפריע לך אל תפרסם, מה אתה מנסה להשיג? אני באמת שואל.

כמה אתם צריכים בשביל להפסיק כבר, הרי נכנסת לוואלה רק בשביל לראות אם יש חדש מגרינוולד ואז תוכל להשמיץ אותו פה?

:thumbdown:

חשיפה.

שכמה שיותר אנשים יראו וידעו מי הוא אותו "אוהד".

ואם יש חומרים חדשים שאפשר להיעזר בהם כדי לגרום לאנשים פה להבין, יותר מרצוי להביא אותם לתודעת הציבור הרחב (שאינו גולש בוואלה).

Guest נתנאל לזר
אין לך איזה מכתב נאצה לשלוח ליעקב שחר?

אולי להשוות אותו לשמעון מזרחי, או בכלל להיטלר של הכדורגל ?

:whistling:

לא,את זה עושים אצלנו ילדים בני 15 http://www.red-workers.com/forums/viewtopi...=22&t=11308

ו"התקשורת האדומה" מנפחת את הסיפור

חשיפה.

שכמה שיותר אנשים יראו וידעו מי הוא אותו "אוהד".

ואם יש חומרים חדשים שאפשר להיעזר בהם כדי לגרום לאנשים פה להבין, יותר מרצוי להביא אותם לתודעת הציבור הרחב (שאינו גולש בוואלה).

מסכים 100%.

קראתי את הכתבה הזאת אתמול ובכלל לא שמתי לב שזה אוהד גרינוולד, אבל ישר אמרתי לעצמי שזאת שטות, שיכול להיות שכל אחד התקשר לרוזן והציג את עצמו כנציג של מכבי (או שרוזן המציא).

עיתונאי צריך לחקור את הסיפור מעוד כיוונים כדי לראות אם יש בזה מן האמת, וכל מה שהוא כתב זה שחיפה הודיעה על זה להתאחדות, לא שיש שום מקור אחר לידיעה.

אני לא רואה סיבה שמישהו ממכבי יעשה את זה בכל מקרה. זה לא כאילו פגשנו בגמר את צסק"א מוסקבה.

אוהד גרינוולד - לא מכיר אותו אישית וסליחה לאחיו, אבל אוהד מכבי הוא לא. בוודאות. אה, וגם עיתונאי הוא לא.

איך אתה קובע שהוא לא אוהד מכבי?

כי אני קראתי יותר מדי סיפורים ומעשיות על מכבי פרי עטו.

אולי הוא בא למשחקים, אולי הוא לבש/לובש חולצה צהובה, אולי הוא עודד משער 11, אבל עדיף כל אוהד סטייק משער 3 על פניו. לפחות הם משוויצים שהם אוהדי מכבי, ולא מתכחשים לזה.

זאת העבודה שלו,

הוא צריך להראות כמה שיותר אובייקטיבי, אבל קשה לעשות את זה כשאתה אוהד את הקבוצה, אין מה לעשות עם זה ככה בנוי האדם.

אז יוצא לו לרדת הרבה על הקבוצה, אז תגיד שהכתבות שלו לא ענייניות ומוציאות רק רפש מה הקשר אוהד לא אוהד?

ניב רסקין מהלל את מכבי?

זאת העבודה שלו,

הוא צריך להראות כמה שיותר אובייקטיבי, אבל קשה לעשות את זה כשאתה אוהד את הקבוצה, אין מה לעשות עם זה ככה בנוי האדם.

אז יוצא לו לרדת הרבה על הקבוצה, אז תגיד שהכתבות שלו לא ענייניות ומוציאות רק רפש מה הקשר אוהד לא אוהד?

ניב רסקין מהלל את מכבי?

אני מבין שאתה הסנגור של אוהד..

הוא ידע איזה תגובות הוא הולך לפרסם ברגע שהוא התחיל לפרסם כאלה כתבות.

זאת העבודה שלו,

ניב רסקין מהלל את מכבי?

אבל הוא לא אובייקטיבי בכלל!

1. כל הכתבות שלו אנטי מכבי כמו שאמרו פה, למרות שקבוצה עם 48 אליפויות ו-36 גביעים ו-5 גביעי אירופה - כנראה שיש בה גם דבר או שניים חיוביים...

2. רובן המוחלט של הכתבות שלו נגד מכבי (והכתבות שלו נגד מכבי הן כאמור כל הכתבות שלו) הן חסרות כל היבט עיתונאי, או שלא בוצע בהם מחקר עיתונאי בסיסי. למשל הכתבה המבחילה שפתחה את הנושא הזה או הכתבה הביזיונית שסוגרת אותו (לבינתיים).

זה דבר שמתאים לעיתונאי חצר אדום לעשות, לא לעיתונאי אמיתי ובטח שלא לאדם אובייקטיבי/אוהד מכבי.

רון, דוד וכל שאר חבריו של אוהד, אני מבקש שתמסרו לו דבר אחד, חומר קטן למחשבה:

תמסרו לו שציבור צרכני עיתונות הכדורסל בארץ לא טיפש.

ועכשיו כאשר הוא עובד תחת העורך האדום של וואלה ספורט, טוב לו עם כל הכתבות שהוא מפרסם, הוא מקבל כנראה פידבקים חיוביים ממערכת האתר.

אבל מה הוא יעשה אחרי זה? הרי יש לו שאיפות יותר גבוהות. איזה עיתון רציני יכבד אותו וייתן לו עבודה כשהוא מפרסם מדי שני וחמישי שקרים לא בדוקים ולא אובייקטיביים? (והרי אפשר למצוא את כולם בדקה בחיפוש אחר "אוהד גרינוולד" בגוגל).

רון אני מאמין שרוב אלה שמלכלכים על אוהד לא מכירים את כל פועלו ואת זה שהוא עשה פי אלף מהם למען מכבי..

אין לך מה להתאמץ, זה לטחון מים...

לי פשוט לא נעים גם בשביל דוד...

באמת גועל נפש,איך הוא מעז? והרי דברים כאלה מעולם לא נעשו שם :yellow_cool1:

אין לך איזה טורניר בגבול הסורי?

הרי בגלל האימפוטנציה שלכם והשחיתות של שאול, (ושל כל מושחתי וגנבי ההיסתדרות לדורותיה), אתם מעודדים קבוצה של גן.

בדיוק כמו שסוקראטס אמר..

וזה כבר פחות רלוונטי לי את מי הוא כביכול אוהד. הוא כבר סוג של אוייב מוצהר למועדון.

וכנראה שלכמה ממכם, יש באמת בעיה בסיסית בלהגדיר אוהד(בעיה ממש חמורה). זה כבר לא מחזיק מים השטות הזאת...

רון אני מאמין שרוב אלה שמלכלכים על אוהד לא מכירים את כל פועלו ואת זה שהוא עשה פי אלף מהם למען מכבי..

מזרחי בוודאי מעריך את פועלו מאד.

אני חייב לדעת מה אוהד גרינוולד עשה בשביל מכבי ?

מה הוא עשה יותר ממני או משאר אוהדי מכבי למען הקבוצה..

אני מאמין שרוב אלה שמלכלכים על מזרחי לא מכירים את כל פועלו ואת זה שהוא עשה פי אלף מהם למען מכבי..

זאת העבודה שלו,

ניב רסקין מהלל את מכבי?

פחחח להיות כמה שיותר אובייקטיבי? הוא ממש לא היה חייב לפרסם את הכתבה הזאת,הוא כתב הספורט היחיד שפרסם את הכתבה הזאת. זה לא נקרא להיות אובייקטיבי,זה נקרא לחפש סקופים על חשבון מכבי.

• 3 weeks later...

והנה, ליצן החצר מתחיל שוב עם הכתבות הכל-כך אנטי שלו.

ערב המשחק היורוליג הראשון של מכבי לעונה.

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1589938

איזה כתבה עלובה

כמעט לכל "עובדה" אני יכול להביא קונטרה ולרשום כמה זה שטויות.

בוא תהיה גבר תרשום מי השם של השחקן שאמר את כל המציאות המנופחת הזאת ואם לא אז זה לא מרשים כי כל פלצן יכול לעשות כתבה ביזיונית כזאת ולא מקצועית בשום פרמטר(חוץ מהכתיבה שלו).

הכתב באמת אוהד מכבי?!?

הכתב באמת אוהד מכבי?!?

טוענים פה שכן,

ויש כאלו שמגדילים ואומרים שהוא אוהד מכבי יותר טוב ממני וממךף ואנחנו לא יודעים כמה הוא עשה למכבי.

פשוט גועל נפש.

איזה כתבה עלובה

כמעט לכל "עובדה" אני יכול להביא קונטרה ולרשום כמה זה שטויות.

בוא תהיה גבר תרשום מי השם של השחקן שאמר את כל המציאות המנופחת הזאת ואם לא אז זה לא מרשים כי כל פלצן יכול לעשות כתבה ביזיונית כזאת ולא מקצועית בשום פרמטר(חוץ מהכתיבה שלו).

הכתב באמת אוהד מכבי?!?

מסתבר. הבנתי שיש לו איזה תאקל עם גרשון עוד משנים עברו, לא? זה יכול לשפוך קצת אור על ה"כתבה" הזאת.

כשהוא יתקדם (והוא לא יתקדם) מוואלה! ספורט נדבר עליו.

כל עוד הוא שם אין לנו מה לדאוג... כל קוראי האתר יודעים שהוא בוגד שמכר את הנשמה בשביל שקרים שהעורך שלו אוהב.

עד אז אפשר לשכוח ממנו ולהפסיק להקפיץ את הנושא.