Jump to content

לאורן נפגש עם ראשי חיפה !

itan17

Recommended Posts

אחרי יניב עזרן, נראה לך שמישהו בליגה סומך על הבדיקות של מכבי?

וללא שום קשר, זה רק אני, או שאולפן ליגת האלופות (לפחות עד שחיפה תעוף) הולך להיות מה זה מעצבן...

כל משפט מדברים על חיפה...

זה לא קנאה, זה סתם חופר לי..

זה לא רק אתה, זה ממש מעצבן. מרגיז לראות איך כולם מלקקים שם לחיפה כולל מודי בראון שבכלל אוהד את היריבה העירונית.

שמכבי היו בליגת האלופות הם לא פרגנו לנו כל כך.

וללא שום קשר, זה רק אני, או שאולפן ליגת האלופות (לפחות עד שחיפה תעוף) הולך להיות מה זה מעצבן...

כל משפט מדברים על חיפה...

זה לא קנאה, זה סתם חופר לי..

צ'מע זה לגיטימי.

אין מה לעשות.

ד"א, אצלי זה כן קנאה.

למה צריך ת'סתימת עורקים הזו?

אני פשט מוותר על הצפייה בזיוני מוח האלה ומדליק טלוויזייה רק במשחק עצמו.

אני לא יודע עד כמה לאורן מתאים לתוכניות שלהם לליגת האלופות.

השחקן הזה לא שיחק שנה וחצי, אז לא נראה לי סביר שבתוך חודש הוא יוכל להיות בכושר מספיק לליגת האלופות. לליגה שלנו אולי כן.

אני כן חושב שהוא אופציה אצלם למקרה שהמו"מ עם שחקנים אחרים לא יצליח, הוא לא אופציה ראשונה.

כמו שאני מכיר את חיפה ואת שחר הם יעדיפו להוציא יותר כסף ולהחתים את הקשר שהיה במילאן (בן 21), או שחקן צעיר אחר.

היתרון של לאורן זה שהוא שחקן חופשי שאפשר להחתים אותו גם אחרי מועד סגירת חלון ההעברות (יום ב').

לדעתי אתה צודק לגמרי. לא מאמין שלאורן יחתום במכבי חיפה, פשוט כי שחר לא יסתכן בלפרק את המרקם החברתי / קבוצתי עם שחקנים (גדולים ככל שיהיו) שהמניע שלהם לשחק בארץ לא ברור / חשוד. לאורן שחקן גדול - אין לי ספק - אבל גם שחקן מהדרג הגבוה ביותר לא יצליח באף קבוצה כאן אם הראש שלו לא 90% בכדורגל. אם באמת הייתה "פגישת היכרות" בינו לבין שחר, אני בטוח ששחר ביקש להבין את רמת הרצינות של לאורן... אני מקווה שגם מכבי תברר את זה לפני שמתקדמים עם המו"מ.