Jump to content

לאורן נפגש עם ראשי חיפה !

itan17

Recommended Posts

מכבי עשו את העבודה שחורה למכבי חיפה.

בדקו שהוא כשיר רפואית ויכול לשחק.

לחיפה רק נשאר לעשות איתו חוזה.

אפילו אירגנו משחק אימון בשביל לראות איך הוא,

חיפה צריכה לתת לנו אחוזים :please:

בוואן כבר כתוב שלאורן הוצע לחיפה. עלאק הכרות. פינוק. בקצב הזה גם הסרבי הזה יחתום תכף בקבוצה אחרת, כמו כל שאר המועמדים.

נ.ב

אני ממש שונא את מכבי חיפה

אני כבר אתמול אמרתי שמכבי צריכה להחתים אותו ולא להתעכב

גם את דדי וגם את בנאדו הפסדנו עכשיו גם את לאורן

נמאס כבר מהסבלנות עאלק הזאת של מכבי

זה או שחור או לבן, או שמחתימים כל שחקן אחרי רבע שעה של סירטון ביוטיוב או שזה לוקח חודשים

נמאס כבר מהשטויות האלה ומההתנהלות הזאת ואני ממש לא מדבר רק על לאורן, איתו זה עוד לגיטימי הוא פחות משבוע בקריית שלום, ובכל זאת היו צריכים לעשות איתו זיכרון דברים.

את בנאדו הפסדנו על 20 אלף דולר, עם בנאדו היינו ב2 דרגות מעל למה שאנחנו עכשיו

כואב הלב

אני אתמול כבר חזיתי את זה, סוקראטס זה אורן זריף הבא

שטויות... אם מכבי תרצה אותו הוא יחתום במכבי.

בווינט פרסמו שהנושא הכספי לא יהווה מכשול להחתמתו ומה שיקבע זה אם הוא באמת כשיר לעונה שלמה.

היו צריכים להחתים אותו על פתק כבר במחצית אתמול.

הרי כל זר(או כל רכש לשם העניין) הוא סוג של הימור.לפעמים מופתעים לטובה , לפעמים לרעה.

זאת הרי שנת מעבר.אז על מה הלחץ והחשש?הרי במקור זאת תוכננה להיות קבוצה צעירה שתגדל ביחד ותתפתח.ותמיד אפשר לתקן בינואר.

מספיק היה לראות אתמול את יבוריאן מלטף את לאורן בראש, בירידה למחצית(שם אותו מול שוער)כדי לראות כמה כבוד והערכה הוא רוחש לו.לא קונים בכסף את מה שלאורן מביא איתו.

נו מה הפלא? זה היה שקוף.. כמה עצוב ההנהלה הזו.. הנהלה של ליגה א' ,

עד שהם זזים יוצאת הנשמה, כבר 1249 שחקנים ברחו לנו ועשו מאיתנו צחוק, אז עוד אחד הצטרף לרשימה, הבן אדם נמצא פה כבר למעלה משבוע בארץ, קיימו משחק אימון בשבילו ( משחק אימון בשביל שחקן ברמה שלו - מראה על ההתנהלות של מכבי ) + ניהלו בדיקות רפואיות וראו שהוא בריא וכשיר, עשו לחיפה את כל העבודה, וכרגיל חיפה תחתים אותו ב2 דקות ותסגור עניין.

נשבר לי הזין מההנהלה הזאת, הם חיים בנדמה לי ומחכים למשיח שיעשה את העבודה, איזה עצבים..

ללא קשר כרגע למכבי חיפה, אם לאורן חותם בארץ משהו פה מסריח.

עכשיו אם כבר לחתום בארץ, אז אין לי ספק שמכבי חיפה זאת הקבוצה שהוא יחתום בה, יש לו במה אירופאית, יש לו תנאים יותר טובים, מה צריך יותר?

בלי קשר ללאורן, אם הפרסומים על המו"מ של מכבי חיפה עם עלי עותמאן נכונים, אין להם סיבה להחתים אותו.

שאלה לי

מה המקור לפגישה הזו? לא קראתי על זה בשום מקום

תודה

ברוב האתרים כתוב על זה.

לדוגמא פה - http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.64533.html

"פגישת הכרות" עאלק.

ללא קשר כרגע למכבי חיפה, אם לאורן חותם בארץ משהו פה מסריח.

עכשיו אם כבר לחתום בארץ, אז אין לי ספק שמכבי חיפה זאת הקבוצה שהוא יחתום בה, יש לו במה אירופאית, יש לו תנאים יותר טובים, מה צריך יותר?

בלי קשר ללאורן, אם הפרסומים על המו"מ של מכבי חיפה עם עלי עותמאן נכונים, אין להם סיבה להחתים אותו.

אם היה רוצה במה אירופאית ומשכורת יותר גבוהה, לא היהתה עולה בכלל האפשרות לשחק בארץ.

זה אכן תמוה מה הוא עושה כאן בכלל אבל הלינק למכבי הוא אישי וחברי ולא ליגת אלופות-כן או לא.

חיפה עושה בשכל. מה הם אשמים?

הם בליגת האלופות, והם צריכים חיזוק שישדרג אותם. לאורן פשוט תפור להם, אין להם סיבה לבדוק אותו רפואית או לבחון אותו, כי מכבי כבר עשתה את זה.

רק לסגור איתו זריז עניין כספי וזהו. אם חיפה באמת רוצה לתת פייט בליגת האלופות היא חייבת שחקנים בסדר גודל של לאורן, שמבחינה מקצועית גם מתאים לה.

ראיתי אותו היום בנתב"ג איזה סוס הוא........והוא אמר לי שמכבי צריכים להחזיר לו תשובה ביומיים הקרובים עם מסכמים איתו או לא.

הם בליגת האלופות, והם צריכים חיזוק שישדרג אותם. לאורן פשוט תפור להם, אין להם סיבה לבדוק אותו רפואית או לבחון אותו, כי מכבי כבר עשתה את זה.

רק לסגור איתו זריז עניין כספי וזהו. אם חיפה באמת רוצה לתת פייט בליגת האלופות היא חייבת שחקנים בסדר גודל של לאורן, שמבחינה מקצועית גם מתאים לה.

אנורתוזיס הצנועה נתנה פייט יפה מאוד בבתים בליגת האלופות ללא שחקנים בסדר גודל ועם רקורד כמו של לאורן.

פשוט צריך הרבה מאוד נשמה, הרבה רצון, גאווה אין סופית במקום שבו אתה משחק ו-15 זרים=]

איזה חבר של פדרמן וסוג של סוכן של לאורן בעבר. בטח מישהו פה יכול לפרט יותר.

רפי סידי, אם איני טועה, הוא הנהג הפרטי של דיוויד פדרמן. אממה, רפי סידי היה גם הנהג הפרטי של לאורן כשזה שיחק בארסנל, ומכאן הקשר ביניהם. אני בספק אם פדרמן ולאורן מכירים באמת. פשוט היה להם את אותו הנהג.

אחרי יניב עזרן, נראה לך שמישהו בליגה סומך על הבדיקות של מכבי?

וללא שום קשר, זה רק אני, או שאולפן ליגת האלופות (לפחות עד שחיפה תעוף) הולך להיות מה זה מעצבן...

כל משפט מדברים על חיפה...

זה לא קנאה, זה סתם חופר לי..

אני לא יודע עד כמה לאורן מתאים לתוכניות שלהם לליגת האלופות.

השחקן הזה לא שיחק שנה וחצי, אז לא נראה לי סביר שבתוך חודש הוא יוכל להיות בכושר מספיק לליגת האלופות. לליגה שלנו אולי כן.

אני כן חושב שהוא אופציה אצלם למקרה שהמו"מ עם שחקנים אחרים לא יצליח, הוא לא אופציה ראשונה.

כמו שאני מכיר את חיפה ואת שחר הם יעדיפו להוציא יותר כסף ולהחתים את הקשר שהיה במילאן (בן 21), או שחקן צעיר אחר.

היתרון של לאורן זה שהוא שחקן חופשי שאפשר להחתים אותו גם אחרי מועד סגירת חלון ההעברות (יום ב').