Jump to content

מכבי ת''א- ראשון לציון

YONATAN123

Recommended Posts

אני פאקינג אורן זריף.

אמרתי לעצמי דקה 78 אני יוצא ויש גול למכבי 100%

התערבתי עם עצמי על 100 שכיבות שמיכה (שיא הרצינות), יצאתי ואחרי 2 דק' נכנסתי וגול של עומרי רון

אני פאקינג אורן זריף.

אמרתי לעצמי דקה 78 אני יוצא ויש גול למכבי 100%

התערבתי עם עצמי על 100 שכיבות שמיכה (שיא הרצינות), יצאתי ואחרי 2 דק' נכנסתי וגול של עומרי רון

אז מי ניצח בסוף? אתה?

אם לא יחתימו אותו זה באמת פספוס, כשהוא יכנס לכושר אף שחקן בארץ לא יתקרב ליכולת שלו.

ולא שצריך משחק אימון בשביל לדעת את זה, מי שעקב אחרי הליגה האנגלית יודע באיזה שחקן מדובר, כל הבעיה היתה הכשירות שלו.

די עם העמדה ללאורן.

זה ששחקן יכול לשחק בכמה עמדות וזה מצוין.

אם הוא מגיע ויכול לשחק על כל קו ההגנה, בקישור האחורי וגם בקישור בצד ימין מה רע בזה?

אז נכון שלא צריך להזיז אותו כל שבת מעמדה לעמדה, אבל לא חייבים להביא אותו מראש עם קיבעון על עמדה מסוימת.

שיבוא, הוא ענק, ויהיה בסדר. רק שיבוא קודם.

אשר גולדברג מדווח שהוא עוזב הלילה לספרד, אם זה בלי חוזה זה פשוט לא חכם מצידנו.

בסוף הוא יעזוב עם חוזה, אבל מהצד השני של העיר.

בסוף הוא יעזוב עם חוזה, אבל מהצד השני של העיר.

מודה שהתנגדתי להחתמה שלו עד עכשיו- כי זה סתם לקחת שחקן,טוב ככל שיהיה,ולאנוס לו עמדה על המגרש שאתה לא באמת צריך -

אבל אם הוא באמת נראה כל כך טוב באימונים ובמשחק , לתת לו ללכת ככה בלי חוזה , פשוט טמטום בסטייל דריקס .

אני עוד לא עיקלתי את הכדור המושלם שלאורן הביא למאיוקה אין כדורים כאלה, אם יש שחקן בליגה שיכול להביא כדור בכזאת הקשתה מ50 מטר בצורה כזאת מדהימה ומדוייקת, מדהים

לאורן שחקן על,

אין מה להתרגש מההגנה שקיבלה את הגולים כי הם היו עם קפילוטו ומנשרוב, שהם לא שחקני הרכב כרגע,

מאיוקה ממשיך להשתפר,

שטראובר יושב ביציע ודופק לאפות עם סלטים בצלחת ליד משיפודי ציפורה (ואני לא מסתלבט).

להחתים את לאורן.

נו אז מה? די להיכנס לקטנות. מי ישמע.

חח זה בסדר אחי לא באמת אכפת לי... סתם זה פשוט היה קטע מצחיק לראות אותו יושב עם לאפה ביד וצועק על הקוון.

אם הוא יישחק טוב מצידי גם שיפיל 2 לפני משחקים.

חח זה בסדר אחי לא באמת אכפת לי... סתם זה פשוט היה קטע מצחיק לראות אותו יושב עם לאפה ביד וצועק על הקוון.

אם הוא יישחק טוב מצידי גם שיפיל 2 לפני משחקים.

הבנתי, אם לא כתבת את זה בקטע רע אז סבבה.

חזרתי מהמשחק, תשמעו פשוט וואו, לאורן מ-ע-ו-ל-ה...

לא אוהב להכתיר אחרי משחק אבל פשוט מצויין, קולטים עליו שנגמר לו האוויר דקה 35 אבל הוא לא התאמן בחודשים האחרוני בכלל שלא נדבר על שיחק, תוך חודש פה הוא ניהיה משהו, יאללה רק שיחתימו אותו ההנהלה השכונה שלנו שלא יברח לנו...

איזה שקט היה בקישור האחורי במשחק הזה...רק חבל שז'אן כרגיל שמשחק לבד זה לא כמו עם טומאסיץ', זה שחקן אחר, שהתרגלנו שמישאלוף אפילו מועדף עליו כבלם, הייתי רוצה לראות שם בלם כמו אושרי רואש, את לאורן קומץ' וייני באמצע אבידור כחלון ויבוריאן חלוצים עד שבוזגלו יחזור במקום כחלון...