Jump to content

ההסכם נחתם, הסגל כמעט והושלם (כולל הפתעה). ועכשיו... כ-ד-ו-ר-ג-ל ! [מארחים את סכנין]

Recommended Posts

בסופו של דבר גם נקבל משחק בלי קהל:

מכבי תעמוד ככל הנראה לדין בגלל שבדקה ה-42 נזרקו חפצים מהיציע המאכלס את אוהדי הקבוצה לעבר חאלד חלאיילה. אסף קינן ציין זאת בדוח המשחק.

אם אתה אומר את זה כחבר בשחקן, אז דע לך שזה מוציא את הארגון כפאתט.

לא אני אומר, אלא עשרות משתמשים - היה היום נהדר בבלומפילד.

מדהים. 2009, אוטוטו 2010, ואין תקציר. מי שהיה במשחק לא יכול לראות תקציר שלו בטלויזיה. אבוי, לאן הדרדרנו..

בסוף הוא לא בשחקן אז נפלת

בסופו של דבר גם נקבל משחק בלי קהל:

את זה הוא מציין בדו"ח אה? אבל זה שבאו לתקוף אותו מסכנין לא, את זה שהוא קיבל החלטה מתוך פחד לא,

את זה שפסל לנו שער חוקי (אחד לפחות ובספק גם את השני) , ולא שרק לפנדל שהגיע לנו -זה לא.

ביזיון של שופט.

חחח זה היה כ"כ מצחיק

איזה כאוס היה במגרש.

מה שהכי מצחיק אותי מה לאורן חושב על כל הדבר הזה ליגה ישראלית אחרי שראה אצטדיונים מלאים באופן תמידי באנגליה, מקצוענות לא מהעולם הזה, ואז הוא נוחת לבלומפילד ונופל על משחק עם שיפוט כזה מצוין.

אם אתה אומר את זה כחבר בשחקן, אז דע לך שזה מוציא את הארגון כפאתט.

לא אני אומר, אלא עשרות משתמשים - היה היום נהדר בבלומפילד.

אמרתי שהייתה היום אווירה נחמדה אבל זה רק בגלל שזה משחק ראשון.

גם אם לא היה היום גוש רשמי שמעודד האווירה הייתה טובה.

ולא אני לא אומר את זה בתור אחד מהשחקן.

אני רואה עכשיו שידור חוזר של המשחק.

שמתם לב שהקוון שעשה את כל הבלאגן זה עוזי בסון, שאם אני לא טועה הרג אותנו בעונה שעברה כמעט שבוע אחר שבוע!

מישהו שם באיגוד צריך להתעורר. זה יהיה ביזיון אם הם ישפטו העונה בליגת העל. זו תהיה קטסטרופה אם הם ישפטו את מכבי..

קודם כל אני לא יודע כמה המשחק הזה מדד, שיחקנו עם הרכב חסר מול קבוצה חלשה שגם היא בהרכב חסר.

בכל מקרה חידוש מרענן לראות אותנו מבקיעים בכזאת קלות, שנים לא היה דבר כזה - 5 שערים, פנדל שלא נשרק ועוד 4-5 החמצות אחד על אחד.

מבחינה אינדיבידואלית שפונגין וגפני היו לא רעים, מסוגלים ליותר, טומאסיץ וז'אן היו סבירים אבל חסר לי בלם קילר ולא פחות חשוב - טכני.

ריף פרץ נתן הופעה לא רעה בכלל אבל הוא גם כן יותר 50-50, ייני היה מצויין כמו שרשמתי בנושא שלו - ליד קומאץ' אני מאמין שאפשר להיות רגועים.

עם כל הכבוד למלחמה של ישראלביץ הבחור עדיין לא מבריק בחלק ההתקפי כמו שציפו ממנו בקיץ שעבר וחבל.

את שבחון מזמן צריך להעיף לספסל ונשארנו עם כחלון שצריך לפתוח, מלול שהיה פנטסטי וגיז'רמו ברוטציה, חבל מאוד רק שדוד רביבו לא אצלנו.

לגבי התקפה יבוריאן היה ההיפך משנה שעברה - לא תרם כלום במסביב, לא גב לשער ולא ניהול משחק, אבל הרגל המסיימת שם ועכשיו אני פחות מודאג.

קודם כל אני לא יודע כמה המשחק הזה מדד, שיחקנו עם הרכב חסר מול קבוצה חלשה שגם היא בהרכב חסר.

בכל מקרה חידוש מרענן לראות אותנו מבקיעים בכזאת קלות, שנים לא היה דבר כזה - 5 שערים, פנדל שלא נשרק ועוד 4-5 החמצות אחד על אחד.

מבחינה אינדיבידואלית שפונגין וגפני היו לא רעים, מסוגלים ליותר, טומאסיץ וז'אן היו סבירים אבל חסר לי בלם קילר ולא פחות חשוב - טכני.

ריף פרץ נתן הופעה לא רעה בכלל אבל הוא גם כן יותר 50-50, ייני היה מצויין כמו שרשמתי בנושא שלו - ליד קומאץ' אני מאמין שאפשר להיות רגועים.

עם כל הכבוד למלחמה של ישראלביץ הבחור עדיין לא מבריק בחלק ההתקפי כמו שציפו ממנו בקיץ שעבר וחבל.

את שבחון מזמן צריך להעיף לספסל ונשארנו עם כחלון שצריך לפתוח, מלול שהיה פנטסטי וגיז'רמו ברוטציה, חבל מאוד רק שדוד רביבו לא אצלנו.

לגבי התקפה יבוריאן היה ההיפך משנה שעברה - לא תרם כלום במסביב, לא גב לשער ולא ניהול משחק, אבל הרגל המסיימת שם ועכשיו אני פחות מודאג.

וואלה סיכמת את זה יפה - כל מילה בסלע. :)

טומאסיץ וז'אן היהו מצויינים-בלי פאניקה בהנעת כדור בהגנה, ראשונים לכל כדור, לא נתנו לךחלוצים של סכנין לזוז.

דווקא שטראובר היה הצלע החלשה בהגנה היום אבל האמת עליו אני לא מודאג.

ישראלביץ מחפה על חוסר הברק בהרבה מלחמה ועבודה קשה גם בהתקפה וגם בהגנה. ראוי לשבח.

ויבוריאן גדול גם היום, כמו תמיד. היום פשוט זה גם נכנס.

חוץ מזה שפונגין לא רע בכלל היום, גפני טוב מאוד (וזה מורגש מאוד אחרי צד שמאל של השנים האחרונות), שרן מצויין, ריף נחמד מאוד לשחקן שמשחק פעם ראשונה בליגה. מאיוקה נכנס עם המון התלהבות-חילוף מצויין של אבי-, כנ"ל דור מלול. אבידור השתדל אבל לא כלכך הלך. לא נורא.

סה"כ סכנין שיחקה עם הרכב חסר אבל גם אנחנו-כחלון, צמח, קומאץ ובנוסף לכל שיחקנו עם עשרה שחקנים מהדקה הראשונה.

נראה טוב.

טומאסיץ וז'אן היהו מצויינים-בלי פאניקה בהנעת כדור בהגנה, ראשונים לכל כדור, לא נתנו לךחלוצים של סכנין לזוז.

דווקא שטראובר היה הצלע החלשה בהגנה היום אבל האמת עליו אני לא מודאג.

ישראלביץ מחפה על חוסר הברק בהרבה מלחמה ועבודה קשה גם בהתקפה וגם בהגנה. ראוי לשבח.

ויבוריאן גדול גם היום, כמו תמיד. היום פשוט זה גם נכנס.

חוץ מזה שפונגין לא רע בכלל היום, גפני טוב מאוד (וזה מורגש מאוד אחרי צד שמאל של השנים האחרונות), שרן מצויין, ריף נחמד מאוד לשחקן שמשחק פעם ראשונה בליגה. מאיוקה נכנס עם המון התלהבות-חילוף מצויין של אבי-, כנ"ל דור מלול. אבידור השתדל אבל לא כלכך הלך. לא נורא.

סה"כ סכנין שיחקה עם הרכב חסר אבל גם אנחנו-כחלון, צמח, קומאץ ובנוסף לכל שיחקנו עם עשרה שחקנים מהדקה הראשונה.

נראה טוב.

נכון שסכנין אולי ה-קבוצה החלשה בליגה,אבל אין באמת כזה הבדל בינם לעכו,רעננה,אחי נצרת ואחרים - אז טוב לדעת איפה אנחנו עומדים פחות או יותר.

חיזוק נקודתי ומידתי איפה שצריך ואפשר להראות כדורגל יפה ומשוחרר (עזוב תארים, לא מעניין כרגע) .

ודווקא שטראובר כן מדאיג כי הוא הוכיח שהוא לא התבגר בשיט מאז שנזרק מהקבוצה לפני כמה שנים - אותו מוקיון עם אותן השטויות.

עזוב אותך, אם להודות באמת-שטראובר אחד משלושת השוערים הטובים בליגה. יש המון סיבות למה אני לא רוצה אותו במכבי, אף אחת מהן לא מקצועית. בעצם אולי העובדה המוזרה ששחקנים נוטים לתת נגדו את שער הקריירה שלהם-אבל זה לא ממש אשמתו.

ובקשר לשורה הראשונה-סכנין ממש לא הכי חלשה בליגה, אין לי מושג מאיפה הנפצתם את זה. הליגה גדלה, קבוצות קטנות נוספו, וגם שאר הקבוצות-רובן נחלשו. אז אני לא אומר שכל משחק יהיה כמו היום, בטח ובטח לא אומר שנטייל נגד הקטנות-מרביתן יעשו לנו **** במגרשים המסריחים שלהן- אבל מכבי נראית טוב. זה הכל.

להחתים את טומאסיץ' לעוד 2-3 עונות ויפה שעה אחת קודם! פשוט מצויין!

לא צריך להיסחף. הוא בסה"כ התמודד יפה מול אחת ההתקפות החלשות בליגה, קאדו מאוד חלש ואחמד קאסום כחלוץ בודד זה צחוק מעבודה.

עזוב אותך, אם להודות באמת-שטראובר אחד משלושת השוערים הטובים בליגה. יש המון סיבות למה אני לא רוצה אותו במכבי, אף אחת מהן לא מקצועית. בעצם אולי העובדה המוזרה ששחקנים נוטים לתת נגדו את שער הקריירה שלהם-אבל זה לא ממש אשמתו.

ובקשר לשורה הראשונה-סכנין ממש לא הכי חלשה בליגה, אין לי מושג מאיפה הנפצתם את זה. הליגה גדלה, קבוצות קטנות נוספו, וגם שאר הקבוצות-רובן נחלשו. אז אני לא אומר שכל משחק יהיה כמו היום, בטח ובטח לא אומר שנטייל נגד הקטנות-מרביתן יעשו לנו **** במגרשים המסריחים שלהן- אבל מכבי נראית טוב. זה הכל.

גם בליגה כזאת סכנין עם התקציב הנמוך ביותר ועוד בהרכב חסר ועוד באמצע צום - הם נכון למשחק החלשים בליגה. כולל העולות החדשות כמו עכו שמשכה את חיפה עד השדקה ה90 והפועל חיפה וב"ש שניצחו.

ושטראובר שוער גרוע, כל כך גרוע שהוא החוליה החלשה בהגנה ובכל הקבוצה הזאת.

זה שאין שוערים ישראלים זה בסדר אבל זה לא הופך את המוקיון לשוער - תביא זר , תשאיר את יבריץ או כל דבר אחר. אל תתפשר על העמדה הכי חשובה במגרש.

חרא שוער כל פעם שהם עוברים את ההגנה זה שער בודאות אלא אם כן הם יחטיאו אין כמעט מצב שהוא יעצור את זה, שלא נדבר בכלל על קנות ובעיטות חופשיות.

ובטח שהוא אשם בזה שהוא מקבל את שערי העונה כל משחק - הוא עומד לא נכון ברחבה ולכן בועטים לו מחצי מגרש ולכן זה נכנס,

והוא אוהב לעמוד בצד כדי לזנק במקום לקלוט את הכדור בפשטות כי זה מצטלם יפה בטלויזיה ולכן הוא מקבל שערים שטותיים,

והוא לא עירני בכלל ולכן מקבל גולים כמו אתמול,

פשוט חרא שוער. ואף מילה על האופי שלו...

נכון, אבל הבנתי את המחשה של אבי, אתה לא יכול לפתוח עם כל השחקנים הטובים שלך.

אתה צריך כמה שחקנים בספסל שיעלו ויעשו שינוי במשחק.

ודור מלול הוא כזה.

זה לא המחשבה של אבי! הוא פשוט מחזיק משבחון (אולי בגלל הבן שלו :thumbdown: )

ואם יש שחקן שכל פעם שעולה מהספסל ומביא שינוי (ורק שהוא עולה מהספסל זה שבחון!