Jump to content

משחקי הפלייאוף לעלייה לשלב הבתים של ליגת האלופות [המפגש הראשון]

yellow_blood

Recommended Posts

אוהד לא אמיתי של מכבי או ביתר

ירצה שחיפה תצליח באירופה

לא מוצא שום היגיון בלרצות שחיפה תצליח באירופה או הפועל

או אפילו בני יהודה שאתה לא אוהד שלהם אלה אוהד של קבוצה אחרת

ברכות על התגובה הכי מטומטות בתולדות האינטרנט.

2 דברים:

1. שאלתי אוהד חיפה זה הוא אמר לי את זה אולי הוא סתם חרטט

2. זה פי 2 מהתקציב שלהם.

ליפני כמה שנים זה היה 40 מליון שקל לכל קבוצה שעולה לליגת האלופות אם אני לא טועה.

לדעתי אין ממה לפחד ראינו שתקציבים גבוהיים היום לא בהכרח משפרים את היכולת של הקבוצה.

ליפני כמה שנים זה היה 40 מליון שקל לכל קבוצה שעולה לליגת האלופות אם אני לא טועה.

לדעתי אין ממה לפחד ראינו שתקציבים גבוהיים היום לא בהכרח משפרים את היכולת של הקבוצה.

אין ספק שאתה צודק,אבל זה לא מה שמדאיג אותי!!

אם באמת מדובר בסכום האדיר הזה-אלישע יכול להביא לפה זרים ברמה גבוה מאוד !! זה מדאיג!יענקל'ה בטח יוציא את הארנק.

בואו נקווה שגדיר וגולסה ימכרו לאירופה כמה שיותר מהר.

אחרת הם הולכים לזלול פה תארים רבים.

אין לי ספק שהם שחקנים מצויינים במיוחד גולסה.

אבל אפשר להשוות אותם לבוזגלו ומלול מאצלנו, זה לא שהעתיד שלנו הרבה פחות טוב משלהם.

אבל אפשר להשוות אותם לבוזגלו ומלול מאצלנו, זה לא שהעתיד שלנו הרבה פחות טוב משלהם.

לא מסכים.

לדעתי מדובר בעילוים ביחס לשחקנים ההישראלים.

לראות ילדים בני 18 משחקים בכזאת חוצפה ובכזאת קילריות במוקדמות ליגת האלופות,זה לא דבר של מה בכך.

לדעתי שחקנים עם פוטנציאל אירופאי לכל דבר.

בוזגלו ומלול? שחקני ליגה טובים, יכולים להיות גם מצויניים,לא חושב שמעבר לזה.

מה כאילו באמת עד כדי כך אכפת לכם...?

וואלה לא כזה נורא שעלו, זה לא הקומוניסטים....

הלוואי ויביאו לכאן איזה ריאל מדריד או ברצלונה או משהו בסיגנון.

ח'ברה תתכוננו לעוד מס' שנות שליטה של חיפה.

עם קינן שהוא הבלם הישראלי ה2 בטיבו אחרי בן חיים, עם קטן שהוא מנהיג אותם ויש לו עוד כמה שנים לתת , עם רפאלוב שהוא צעיר ובליגה שלנו הוא נותן תפוקה מספקת , עם גולסה שנראה כבר מהשחקנים הטובים בליגה שלנו , עם גאדיר שהוא שחקן מצוין מהיר בצורה יוצאת מהכלל , עם מסיללה שהוא המגן הכי טוב בליגה , עם קולמה שחצי ליגה מפחדת ממנו , עם הניסיון של בוקולי אני לא רואה קבוצה בליגה שמסוגלת להתמודד עם חיפה.

לחיפה יש את הניהול הכי טוב בארץ ככה ששחר לא פרייאר הוא רואה שיש לו פה אופציה לשלוט עוד כמה עונות בליגה , ינחית בעונה הבאה שוער זר + קשר אמצע אמיתי לא קולמה והוא לוקח אליפות שנה הבאה בקלות , לגבי השנה זה נראה כבר סגור.

עם קינן שהוא הבלם הישראלי ה2 בטיבו אחרי בן חיים, עם קטן שהוא מנהיג אותם ויש לו עוד כמה שנים לתת , עם רפאלוב שהוא צעיר ובליגה שלנו הוא נותן תפוקה מספקת , עם גולסה שנראה כבר מהשחקנים הטובים בליגה שלנו , עם גאדיר שהוא שחקן מצוין מהיר בצורה יוצאת מהכלל , עם מסיללה שהוא המגן הכי טוב בליגה , עם קולמה שחצי ליגה מפחדת ממנו , עם הניסיון של בוקולי אני לא רואה קבוצה בליגה שמסוגלת להתמודד עם חיפה.

לחיפה יש את הניהול הכי טוב בארץ ככה ששחר לא פרייאר הוא רואה שיש לו פה אופציה לשלוט עוד כמה עונות בליגה , ינחית בעונה הבאה שוער זר + קשר אמצע אמיתי לא קולמה והוא לוקח אליפות שנה הבאה בקלות , לגבי השנה זה נראה כבר סגור.

אוי נו באמת....

די עם התבוסתנות הזו

אבי יביא לנו דאבל!

שנה שעברה ראינו כמה הסגל הזה 'מבריק', נכון הוא לקח אליפות אבל הכי מסריחה שהייתה עד כה בכדורגל הישראלי.

נכון שעל הנייר הם המועמדים הכי רציניים לאליפות, אבל גם שנה שעברה אמרו שאנחנו וביתר נלחם על האליפות ותראה איך נראנו (אנחנו והם).

חוצמיזה שגולסה וגדיר יצאו מהר לאירופה, קטן עוד שנה שנתיים יחשב לסוס מת, רפאלוב גם עם הכישרון שלו לא יצמיח דשא, וקולמה לא מפחיד אפחד.

חחחחחחחחחחחח אתה יכול להשוות בין גאדיר וגולסה שהם שחקנים נהדרים לבין מלול הכ"כ סתמי ובוזגלו שלא מסוגל להרים קרן?

גולסה וגאדיר הם שחקנים סופר יעילים,שאם לא היו אומרים לך שהם שני 18 בחיים לא היית יודע,משחקים עם ים בטחון על המגרש,מובילים את הקבוצה שלהם.

דור מלול הוא הצל של עצמו,כל כדור שהוא מקבל חייב להסתיים בנסיון לעבור שחקן והוא ממש לא יכול להוביל קבוצה לשום מקום. מאור בוזגלו אכן שחקן טוב,לדעתי פחות מגולסה למשל,אבל הבן אדם לא הצליח לעמוד בלחץ של משחקי ליגה במכבי נגד סכנין,איך אפשר להשוות את זדה לשני ילדים בני 18 שנותנים את המשחק של החיים שלהם במשחק מכריע על עלייה לליגת האלופות ועוד בחוץ?

גולסה וגאדיר הם שחקנים סופר יעילים,שאם לא היו אומרים לך שהם שני 18 בחיים לא היית יודע,משחקים עם ים בטחון על המגרש,מובילים את הקבוצה שלהם.

היית יכול להגיד את זה על בוזגלו בגיל 18.

ולהגיד דווקא עליו שהוא לא עומד בלחץ זה בדיחה.

בכל מקרה, אני לא רוצה להגיד שאמרתי לכם, אבל אמרתי לכם.

ניצחון של חיפה אתמול היה די שקוף.

פאו נגד אתלטיקו סלטיק ארסנל אנדרלכט ליון ועוד קבוצות קבועות נאבקות על כרטיס

בזמן שקבוצות כמו ונטפסילס זלצבורג שריף לבסקי דברצן וחיפה מקבלות כרטיס על חשבון קבוצות פי 4 יותר אטרקטיביות ?!?!!?

מה נסגר חבל שגם את ליגת האלופות הצליחו להרוס מזכיר את היורוליג בכדורסל

מי ישמע איזה אימפריות פאו, סלטיק ואנדרלכט.

הגיע הזמן שליגת האלופות תחזור להיות ליגת האלופות.

יפה לראות כל-כך הרבה שחקנים צעירים ושחקני בית של חיפה בהרכב שמוכיחים עצמם בזירה האירופית.

אני לא מבין איך זלצבורג קבוצה של 40 מיליון אירו (!) נראית ככה.

מה אתם מופתעים, בחיאת?

מישהו באמת ציפה לראות אימפריה?

אז יש להם תקציב גבוה, וואו, גם למכבי היה תקציב גבוה משאר הליגה בעונה שעברה. וגם בית"ר היתה עם תקציב ענקי וראינו באירופה מה היא שווה.

עוד לא למדתם ממקרה גאידמק שאם אתה לוקח שחקן של 100 אלף דולר ומשלם לו 400 אלף, הוא עדיין נשאר שחקן של 100 אלף?

הם באים מליגה בדיחה, הם בקושי עברו את אלופות אירלנד וקרואטיה (וכן, הקבוצות בקרואטיה הן בדיחה, זה שיש להם נבחרת טובה עם שחקנים מחו"ל לא סותר את זה), על סמך מה אנשים חשבו שהם יותר טובים מחיפה? כי יש להם כסף?

קודם כל עומר, יכולת לרשום הכל בהודעה אחת. (:

דבר שני, אני מעדיף ליגת אלופות בלי אלופות ועם כדורגל טוב. יותר קל לשנות את השם מאשר לשנות המפעל (:

קודם כל עומר, יכולת לרשום הכל בהודעה אחת. (:

דבר שני, אני מעדיף ליגת אלופות בלי אלופות ועם כדורגל טוב. יותר קל לשנות את השם מאשר לשנות המפעל (:

כדורגל טוב משעמם אותי (:

ולא יכולתי לרשום הכל בהודעה אחת, כי כתבתי, ואז ראיתי הודעות אחרות (:

בכל מקרה, רק לסכם :wubyellow3: - אולי עכשיו בארץ ילמדו לא להחזיק מכל קבוצת פח שישראליות מקבלות?

גם לפני ה"הצגה" של הפועל בשבדיה אמרתי שהם ינצחו קל, ובואו אני אגלה לכם סוד - גם טפליצה היא בדיחה שתקבל מהפועל בראש.

וכן, אנחנו היינו מפסידים שם (וטוב שכך), זה לא אומר שהקבוצות האלה שוות משהו. גם לבית"ר/שמשון ולסנטה קולומה אנחנו מפסידים.

איזה פסימיות אלוהים.

הנוער אצלנו לא פחות טוב מאצלם והם באמת לא כזאת קבוצה מבריקה. לא אומרת שאנחנו כן אבל שום דבר לא סגור ובטח שלא לעונה הבאה.

ערב מביך בליגת האלופות,לצד משחקים כמו פאו-אתלטיקו,ליון- אנדרכלט,ראנו משחקים של נמושות אירופה כמו ,רד בול - מכבי חיפה,דברצן -לבסקי סופיה .

חבל שליגת אלופות הופכת לליגת העלובות.