Jump to content

2009/10 - הליגה האנגלית יוצאת לדרך.

קובי בובאן

Recommended Posts

סיכום:

עוד פעם מנצ'סאר שלחה שופט.

ומגיע לרפא בעיטה בראש על זה שהוא פתח עם באבל. לא הייתי מביא אותו למכבי.

וחייב להביא 2 בלמים פותחים וקשר דפנסיבי שיחליף את אקוילאני בכל פעם שהוא יפצע.

מה קורה עם אגר?

הוא מושבת, או שסתם רפא שונא אותו? לא ייתכן שמחליף לסקרטל יהיה איילה, אגר לדעתי טוב גם מסקרטל.

ומה עם אאורליו?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3762730,00.html

רק לי הסיפור הזה עשה פלאשבק רציני למשחק ההוא של טוטנהאם במנצ'סטר?

דקה 89, פדרו מנדס בועט מחצי מגרש, קרול עוצר את הכדור באמצע הדרך לרשת, השער לא מאושר, המשחק נגמר ב-0-0...

wbunited_narrowweb__200x260.jpg

בקשר לספרדיות (אני אכתוב בקצרה כי כתבתי דף שלם וזה התנתק לי מהאינטרנט) כמובן שהאנגלית לוקחת האנגלית פי כמה וכמה יותר טובה (שכחתי מה רציתי לכתוב מאז התגובה הקודמת אבל זה היה טוב :thumbdown: :thumbdown: ) אז נכון שבליגה הספרדית יש יותר גולים והיא יותר "מענינת" בעיני רבים אבל בת'אכלס בלי בארסה וריאל מי היה רואה את הליגה המסריחה הזאת

אז הקטע הוא שכל הליגה הספרדית היא בעצם בארסה וריאל מי ראה פה משחק לה קרוניה-ויאריאל לא נראה לי שמישהו ראה כי זה פשוט לא מעניין אז מה שאני אומר שבספרדית יש 2 משחקים במחזור 1 של בארסה- אלמונית וריאל-פלונית אלמונית לעומת האנגלית שיש שם הרבה אוהדים גם של קבוצות כמו האל סיטי מנצ'סטר סיטי טוטנהם בולטון ועוד רבים אז לא נחשיב אותם יש לליגה האנגלית צ'לסי-אלמונית (לא חייב בכלל) ארסנל- ..... מנ'סטר יונטייד-.... ליברפול-... והסיטי-..... וכו'

הליגה האנגלית טכנית יותר מרתקת יותר המאמנים טובים ומנוסים יותר הקבוצות טובות יותר השחקנים טובים יותר ההגנות טובות יותר ולכן גם הליגה טובה יותר

השחקנים:

קודם בוא נסתכל על השמות הגדולים של אנגליה: טרי ,קארבליו, מוריניו, דרוגבה, לאמפרד, ג'אררד, ואן פרסי, נאסרי, אסיין, צ'ך :yellow_cool1: ואן דאר סאר, רובינסון, פרדינד, בוסינגווה,והרשימה עוד ארוכה מאד (יש הרבה מבולטון וטוטנהם שברחו לי מהראש)

השמות הגדולים של ספרד: מסי, צ'אבי, אינייסטה, קסיאס, ואלדס, שניידר, ראמוס, פויול, ואלה שהגיעו השנה: רונאלדו(בוא נראה בכלל איך הוא משחק), איברהימוביץ(בוא נראה בכלל איך הוא משחק), ויאה(בוא נראה בכלל איך הוא משחק) והרשימה לא כזאת ארוכה כמו ששמתם לב זה רק בארסה וריאל ואולי דייגו

איך אפשר להשוות בכלל את השחקנים שלא לדבר על איך שהם יפעלו:

לכוכבים הספרדיים הרבה יותר קל לכבוש את לב הקהל ולקחת את התואר משום שהקהל שונה אני לא בטוח בכלל אם מסי היה מה שהוא היה בליגה האנגלית אני לא רואה אותו מתמודד מול טרי או מול פרדינד או מול ההגנות בכללי לעומת זאת עכשיו כריסטאנו רונאלדו יצליח יותר עכשיו לא צריך לעשות הרבה בשביל להכניס גולים תשוו את רונאלדו עומד מול טרי לבין רונאלדו עומד מול מילאטו

השחקן היחידי אולי שיכול לשחק באנגלית טוב זה איינסטה פשוט שחקן מעולה אבל בתור אוהד צ'לסי אני כל כך שונא אותו בקשר למסי לא צריך ללכת רחוק יש לי דוגמא חיה וקיימת: דקו שחקן שהיה מפציץ עם בארסה הגיע לאנגלית אוי צולע.......

ושלא נתחיל בכלל לדבר על האיטלקיות :rolleyes:

בקשר לנושא: !!!COME ON CHELSEA יהיה לאנצלוטי ממש ממש אבל ממש קשה העונה לאמן קבוצה בליגה האיטלקית המסריחה לבין הליגה האנגלית יש פער עצום! בראיון שנערך איתו הוא בעצמו אמר שיהיה לו קשה אני לא יודע אם להתחיל לחשוב על ליגת האלופות אבל עד אז בטח יעיפו אותו.... :hooligan:

צ'לסי תתחיל צולעת מקום 4-3 ארסנל תתברג ראשונה שנייה יהיה קרב בין הלודוניות לפי דעתי חודש אחרי

1.ארסנל 25 נקודות (סתם דוגמא )

2.צ'לסי 23 נקודות

3.ליברפול 22 נקודות

4.מנצסטר 22 נקודות

5. הסיטי\טוטנהם 20 נקודות

ה"צברצ'יק" :thumbs:

וסתם חתימות שהכנתי

64579212.jpg w440.png

23319759.jpg w388.png

chelseaw.jpg w431.png

65440766.jpg w431.png

וחתימה ישנה שלי (חודש בערך)

48828868.jpg w418.png

איך?

בקשר לספרדיות (אני אכתוב בקצרה כי כתבתי דף שלם וזה התנתק לי מהאינטרנט) כמובן שהאנגלית לוקחת האנגלית פי כמה וכמה יותר טובה (שכחתי מה רציתי לכתוב מאז התגובה הקודמת אבל זה היה טוב :) :) ) אז נכון שבליגה הספרדית יש יותר גולים והיא יותר "מענינת" בעיני רבים אבל בת'אכלס בלי בארסה וריאל מי היה רואה את הליגה המסריחה הזאת

אז הקטע הוא שכל הליגה הספרדית היא בעצם בארסה וריאל מי ראה פה משחק לה קרוניה-ויאריאל לא נראה לי שמישהו ראה כי זה פשוט לא מעניין אז מה שאני אומר שבספרדית יש 2 משחקים במחזור 1 של בארסה- אלמונית וריאל-פלונית אלמונית לעומת האנגלית שיש שם הרבה אוהדים גם של קבוצות כמו האל סיטי מנצ'סטר סיטי טוטנהם בולטון ועוד רבים אז לא נחשיב אותם יש לליגה האנגלית צ'לסי-אלמונית (לא חייב בכלל) ארסנל- ..... מנ'סטר יונטייד-.... ליברפול-... והסיטי-..... וכו'

הליגה האנגלית טכנית יותר מרתקת יותר המאמנים טובים ומנוסים יותר הקבוצות טובות יותר השחקנים טובים יותר ההגנות טובות יותר ולכן גם הליגה טובה יותר

השחקנים:

קודם בוא נסתכל על השמות הגדולים של אנגליה: טרי ,קארבליו, מוריניו, דרוגבה, לאמפרד, ג'אררד, ואן פרסי, נאסרי, אסיין, צ'ך :) ואן דאר סאר, רובינסון, פרדינד, בוסינגווה,והרשימה עוד ארוכה מאד (יש הרבה מבולטון וטוטנהם שברחו לי מהראש)

השמות הגדולים של ספרד: מסי, צ'אבי, אינייסטה, קסיאס, ואלדס, שניידר, ראמוס, פויול, ואלה שהגיעו השנה: רונאלדו(בוא נראה בכלל איך הוא משחק), איברהימוביץ(בוא נראה בכלל איך הוא משחק), ויאה(בוא נראה בכלל איך הוא משחק) והרשימה לא כזאת ארוכה כמו ששמתם לב זה רק בארסה וריאל ואולי דייגו

לכוכבים הספרדיים הרבה יותר קל לכבוש את לב הקהל ולקחת את התואר משום שהקהל שונה אני לא בטוח בכלל אם מסי היה מה שהוא היה בליגה האנגלית אני לא רואה אותו מתמודד מול טרי או מול פרדינד או מול ההגנות בכללי לעומת זאת עכשיו כריסטאנו רונאלדו יצליח יותר עכשיו לא צריך לעשות הרבה בשביל להכניס גולים תשוו את רונאלדו עומד מול טרי לבין רונאלדו עומד מול מילאטו

השחקן היחידי אולי שיכול לשחק באנגלית טוב זה איינסטה פשוט שחקן מעולה אבל בתור אוהד צ'לסי אני כל כך שונא אותו בקשר למסי לא צריך ללכת רחוק יש לי דוגמא חיה וקיימת: דקו שחקן שהיה מפציץ עם בארסה הגיע לאנגלית אוי צולע.......

בקשר לנושא: !!!COME ON CHELSEA יהיה לאנצלוטי ממש ממש אבל ממש קשה העונה לאמן קבוצה בליגה האיטלקית המסריחה לבין הליגה האנגלית יש פער עצום! בראיון שנערך איתו הוא בעצמו אמר שיהיה לו קשה אני לא יודע אם להתחיל לחשוב על ליגת האלופות אבל עד אז בטח יעיפו אותו.... :)

צ'לסי תתחיל צולעת מקום 4-3 ארסנל תתברג ראשונה שנייה יהיה קרב בין הלודוניות לפי דעתי חודש אחרי

2.צ'לסי 23 נקודות

3.ליברפול 22 נקודות

4.מנצסטר 22 נקודות

רשימת השחקנים שלך לא כוללת את השחקן האנגלי הטוב בדורו-רוני. הידוע בכינויו שרק :)

בקשר לספרדיות (אני אכתוב בקצרה כי כתבתי דף שלם וזה התנתק לי מהאינטרנט) כמובן שהאנגלית לוקחת האנגלית פי כמה וכמה יותר טובה (שכחתי מה רציתי לכתוב מאז התגובה הקודמת אבל זה היה טוב :clap: :thumbdown: ) אז נכון שבליגה הספרדית יש יותר גולים והיא יותר "מענינת" בעיני רבים אבל בת'אכלס בלי בארסה וריאל מי היה רואה את הליגה המסריחה הזאת

השחקנים:

קודם בוא נסתכל על השמות הגדולים של אנגליה: טרי ,קארבליו, מוריניו, דרוגבה, לאמפרד, ג'אררד, ואן פרסי, נאסרי, אסיין, צ'ך :yellow_cool1: ואן דאר סאר, רובינסון, פרדינד, בוסינגווה,והרשימה עוד ארוכה מאד (יש הרבה מבולטון וטוטנהם שברחו לי מהראש)

בקשר לנושא: !!!COME ON CHELSEA יהיה לאנצלוטי ממש ממש אבל ממש קשה העונה לאמן קבוצה בליגה האיטלקית המסריחה לבין הליגה האנגלית יש פער עצום! בראיון שנערך איתו הוא בעצמו אמר שיהיה לו קשה אני לא יודע אם להתחיל לחשוב על ליגת האלופות אבל עד אז בטח יעיפו אותו.... :hooligan:

2.צ'לסי 23 נקודות

3.ליברפול 22 נקודות

4.מנצסטר 22 נקודות

תן לי מגילה שלמה ואני לא יצליח לכתוב כל כך הרבה שטויות.

מחזור שני -

מנצ'סטר יונייטד, כל העונה שעברה - 4 הפסדים.

היום כבר במחזור השני היא סופגת את ההפסד הראשון שלה העונה, 0-1 בחוץ נגד העולה החדשה ברנלי.

ליברפול בדקה ה-85 מובילה 3-0 בבית משערים של טורס, ג'ונסון וקויט.

YNWA :)

כולה מחזור 2 מה הקפיצה?

בואו נדבר עוד 30 מחזורים.

(ליברפול תהיה במרחק נגיעה מאליפות ותפשל במאני טיים)

אני יגיד לך ראסמי זאת העונה של צ'לסי באנגליה, אבל לא יעזור כלום זאת העונה של הבלאנקוס באירופה וגם הויולה רבע גמר.

אני יגיד לך ראסמי זאת העונה של צ'לסי באנגליה, אבל לא יעזור כלום זאת העונה של הבלאנקוס באירופה וגם הויולה רבע גמר.

צ'לסי נראית אחלה עד עכשיו, גם בליגה וגם בהכנה...

אבל אני חושב שארסנל תפתיע...

ליברפול לא תצליח להגיע למרחק נגיעה מאליפות. כבר חודש שהם לא מצליחים להעביר פס. (והרביעיה היום היא יוצאת מן הכלל וגם כן במשחק חלש ברובו)

ליברפול לא תצליח להגיע למרחק נגיעה מאליפות. כבר חודש שהם לא מצליחים להעביר פס. (והרביעיה היום היא יוצאת מן הכלל וגם כן במשחק חלש ברובו)

ליברפול כמו ליברפול תצליח לחזור לכושר שלה בקרוב, וגם היום היה לה מחצית חלשה ומצחית טובה, 4-0 לא בא ברגל לאף קבוצה.

עונה שעברה ליברפול נפלה כמה פעמים נגד קבוצות חלשות בבית, אני חושב שסטוק הייתה אחת מהם.

אז גם אם הם שיחקו חלש, 4-0 זה שיפור משנה שעברה.

אני חושב שאם הם יביאו בלם טוב, וכשאקוילאני יחלים, ליברפול תראה הרבה יותר טוב.

אבל כרגע צ'לסי נראית המועמדת הבכירה לאליפות העונה.

וכיף לראות את מנצ'סטר... :yellow_cool1: