Jump to content

מה נשתנה?

itan17

Recommended Posts

אז נכון שמכבי ניצחו, ניצחון 3/3. זה משחק ראשון שיצא לי לראות העונה וביחס לשנה שעברה כימעט כלום לא השתנה : אין קשר עם נוכחות במרכז המגרש שמאיים על השער ומניע את הכדור, שירן למרות כל התשבוחות מאוד אנמי, ישראלביץ' עם כל הרצון מאוד לא מדוייק, יוסי חלש, שטראובר וכדורי גובה לא הולכים ביחד, גפני לא הרשים במיוחד-משחק עם המון ביטחון אבל עושה לא מעט טעויות, בכל מקרה הוא עדיף על שטרית וכימעט לא שמתי לב לאבידור ששיחק בחוד, יבוריאן כרגיל עשה את מיטב יכולתו. דווקא ההגנה עשתה עבודה טובה, אבל מול חלוץ וחצי-איילי יצא בדקה ה-40 ולדאטורו אין הרבה איכויות מלבד כח פיזי, זה לא מבחן רציני. יש רצון, יש התלהבות אבל כנראה שאבי לא מאמן מספיק טוב, או שהקבוצה עדיין לא התחברה ויחד עם קשר אחורי, בלם ובוזגלו מכבי תיראה טוב יותר. אני מקווה שהאפשרות השניה תיהיה נכונה. עם היכולת הזו לא נגיע רחוק. דבר אחרון, תמיר כחלון השחקן הטוב ביותר במכבי-המון תנועה, כישרוני, דריבל טוב, מסכן את השער, אחלה שחקן.

שבוע טוב.

גפני לא אשם, יותר קשה לו מאשר לשפונגין כי אין עוד אף אחד באגף שלו.. סה"כ הוא משחק בסדר גמור..

והיום היה משחק יותר גרוע של מכבי מבחינת הנעה כדור ושליטה במשחק, משחקים קודמים זה היה נראה יותר טוב... אם יביאו את החיזוק שצריך לקישור אחורי ועוד בלם וחלוץ לרוטציה ואבי יתן את המפתחות לשחקנים היותר צעירים ורעבים על חשבון שחקנים שלא סוחבים כמו שבחון אז יהיה בסדר..

די כבר לצאת נגד נימני!

זה הכי קל לאמר שהוא אשם!

ובינתיים יש לך תוצאות טובות אז מה אתה מתלונן?!

נו ברור, כי הוא ה-מ-א-מ-ן ויש לו חשיבות מאוד גדולה לאיך שהקבוצה ניראת ומשחקת.

תוצאות טובות מול סכנין, אשדוד ור"ג, אבל מול חיפה, בית"ר והפועל ביכולת הזו, זה לא יספיק.

כל אחד חושב שהוא איזה פרגוסון תפסיקו לזיין תשכל כבר!!!!

גם כשמנצחים לא טוב?

כמה תלונות, בחיים שלי לא ראיתי קהל כזה אתם לא מבינים שזה רק הורס לקבוצה?!

אוי ואבוי, איזה קהל מטומטם.

תסתמו את הפה ותמתינו, חאלס לבלבל את המוח עם הטורי דעה הלא מעניינים האלו.

שתפתח את העונה עם 4/12 נקודות, תחזור לפה.

מה זה משנה הדרך? העיקר שיש 9/9 נק'.

9/9 בגביע הטוטו לא מעניין אותי, 9/9 בליגה. אבל עם יכולת כזו לא ננצח לאורך זמן. קשה לכם להיות אובייקטיבים אני רואה.

שתפתח את העונה עם 4/12 נקודות, תחזור לפה.

9/9 בגביע הטוטו לא מעניין אותי, 9/9 בליגה. אבל עם יכולת כזו לא ננצח לאורך זמן. קשה לכם להיות אובייקטיבים אני רואה.

אפשר לחשוב מה זה להתחיל את העונה עם 4/12 נק', תתחילו להבין שקבוצה נמדדת לאורך עונה שלמה ולא לפי פתיחה מרשימה, הפועל ת"א שנה שעברה עד הדרבי בסיבוב הראשון בכלל לא היו עם סיכוי כלשהו לצמרת, ואותו דבר בית"ר.

אתה לא יכול לבוא היום וכבר להחליט איך העונה תיראה, יש שחקנים חדשים, צריך לתת להם זמן להתחבר, במחזור ה10 אולי אולי תוכל לפתוח נושא כזה שמסכם את היכולת של הקבוצה.

תתחילו להבין שקבוצה נמדדת לאורך עונה שלמה ולא לפי פתיחה מרשימה,

תתחילו להבין שהעונה קבוצה נמדדת לפי סיום מרשים ולא לאורך עונה שלמה.

יותר טוב משאר הליגה.

חיפה שיחקה מסריח במשך כל העונה כ90% מהתוצאות שלה הם 1-0 קטן

די לבלבל במוח אנחנו ליגה ברמה של פח זבל ו1-0 קטן מספיק לאליפות

חיפה שיחקה מסריח במשך כל העונה כ90% מהתוצאות שלה הם 1-0 קטן

די לבלבל במוח אנחנו ליגה ברמה של פח זבל ו1-0 קטן מספיק לאליפות

מה זה משנה איזה נצחונות היו לה? היא צברה הכי הרבה נקודות וזה המדד שקובע מי תהיה האלופה. לא זכור לי שהקבוצה שזוכה באליפות חייבת להיות קבוצה מבריקה שדורסת.

חיפה הייתה הקבוצה הטובה ביותר שנה שעברה ואתה יכול עד מחר לטעון שלא, אבל העובדות מדברות בעד עצמן.

תגיד לי מה נסגר איתך? ראית משחק אחד, בגביע הטוטו, במגרש שיש בו יותר בורות מדשא.

אז נכון, לא היינו טובים היום, אבל אם מסתכלים על הסיכום של שלושת המשחקים בגביע הטוטו (וראיתי את שלושתם), אז יש סיבה להיות אופטימיים. כבשנו 7 שערים בשני המשחקים הראשונים. נגד אשדוד המשחק שטף ובניגוד לשנה שעברה הבקענו שערים לא רק ממצבים נייחים (השני נגד סכנין) או מתנות של היריב (הראשון נגד אשדוד) אלא גם ממהלכי כדורגל, מסירות עומק, התקפות מסודרות (שאר השערים). בנוסף, הרבה שחקנים קיבלו דקות, שחקנים קיבלו ביטחון משלושת הניצחונות ומשערים שהבקיעו (אבידור, גפני, כחלון, מאיוקה), והצלחנו לנצח גם במשחק כמו היום שלא היינו בו טובים, וזה גם דבר חשוב.

ברור שיש עוד עבודה, ושלושת הניצחונות האלו לא אומרים שאנחנו הולכים לרוץ חזק לאליפות. אבל עם 2-3 שחקנים שצפויים להצטרף, עם עוד קצת תיאום בין השחקנים, ועם יריבות יחסית נוחות בתחילת הליגה, יש סיבות לאופטימיות.

אני מקווה שביום רביעי אבי ישתמש במשחק הזה בעיקר כדי לתת יותר דקות לשחקנים הספסל, כי כמעט והבטחנו כבר את העלייה לשלב הבא, והשחקנים עדיין לא בכושר של שני משחקים בשבוע.

בשבת הבאה מתחילה הליגה, ורק אחרי 4-5 מחזורים נוכל באמת לדעת אם הקבוצה התקדמה השנה או לא. אל תשכחו שבין המחזור השני לשלישי יש שבת חופשית בגלל הנבחרת ובין השלישי לרביעי שבת חופשית בגלל ראש השנה. אני חושב שזה טוב לנו, כי אמורים לבוא 2-3 שחקנים חדשים וזה יתן זמן להכניס אותם יותר לעניינים (יותר רלוונטי בין המחזור השלישי לרביעי כי נראה לי שקומאץ' ופביצ'ביץ' גם בנבחרת)

שבוע הבא משחק ראשון, אני מקווה שיבואו הרבה אנשים. שתהיה עונה טובה לכולנו

אני לא יודע מה איתכם אני הרבה יותר רגוע ששטראובר בשער מאשר יבריץ. משרה יופי של בטחון על ההגנה.

גפני זה שדרוג עצום לעומת החור שהיה לנו עד עכשיו.

שפונגין נראה טוב, טומאסיץ מצויין (בגובה אי אפשר לקחת לו כדור).

תמיר כחלון הרבה יותר דינאמי מבוזגלו (שלא מרגישים בחסרונו) סוף סוף שחקן אגף עם דריבל. ישראלביץ אקטיבי מאוד.

ייני שקט מאוד עם הכדור ועם קשר אגרסיבי לידו הוא עוד ישתפר.

החלק ההתקפי קצת פחות מרשים שאבידור לא כל כך מורגש וקצת אנמי עם הכדור ושבחון לא קיים.

לא מבין למה צריך לחפש כ"כ רחוק חיזוק בקישור.

יש לנו כישרון אדיר בשם ציון צמח, אחלה שחקן, בשביל מה שיחמם ספסל ויעלה כמחליף? שיפתח בהרכב ושבחון שיעלה כמחליף.

בכלליות זאת העונה שמכבי צריכה לתת לסגל להתחבר ולצעירים לרוץ.

יש לנו בסיס מצויין של צעירים כצמח, כחלון, אבידור, ייני, שפונגין וכו'.

ובינתיים יש לך תוצאות טובות אז מה אתה מתלונן?!

למה מתלונן?

הוא סה"כ נתן את התרשמותו האישית מהקבוצה, לפיה לא התחזקנו משמעותית ובמשתמע גם השנה לא נרוץ בצמרת הגבוהה.

זאת דעתו (למען ההגינות אציין שאני מסכים איתה פחות או יותר. וראיתי את שלושת המשחקים האחרונים) והיא לגיטימית.

התוצאות בגביע הטוטו חשובות לביטחון ולמומנטום, אבל צריך לומר את האמת ולא לפתח ציפיות לא ריאליות.

תמיד מרגש לראות קבוצה שמשתפת כל כך הרבה שחקנים צעירים, בפרט שחקני בית (אתמול פתחו 5 שחקני בית בהרכב ו-5 נוספים נכנסו כמחליפים), אבל האוהדים שמעיזים לפנטז על ריצה לאליפות (באמת יש כאלה?!) הוזים ויש לאשפזם בכפייה, למען בטחונם האישי.

מה לא טוב בקבוצה הזאת ?

אנחנו עוד לא התחלנו את הליגה וכבר הקבוצה לא טובה ? חלאס עם זה ..

הגנה טובה יש לך

חלוצים שכובשים יש לך

ניצחנו את כל המשחקים

אז עוד מעט יביאו עוד 2-3 שחקנים ותראה אם מה שחסר לך ישתפר