Jump to content

דוד רביבו בדרך ל... בית"ר? מכבי? או שנתקע באשדוד? [עדכון: בסוף בכלל חתם בב"ש]

סתם סטלן

Recommended Posts

גם בחיפה וביתר יש חלוצים זרים מחליפים, אין בזה שום דבר רע [או אולי אתה מעדיף שנפתח עונה בלי חלוץ מחליף נורמלי?]

לגבי ז'אן עם כל הכבוד הוא לא בלם לאליפות. האמת גם טומאסיץ לא.

אף אחד לא מגיע על חשבון יוסי!

הוא לא סתם שחקן הוא אוהד! אני אוהב את יוסי שבחון !

באמת שאסור לזרוק את שבחון...

בקיצור אם קשר לשבחון או לא, דוד רביבו לא צריך לחזור למכבי עונה אחת לא עושה אותו שווה מליונים וכמו שעמוס אמר,

קודם כל מתחזקים במה שצריך ואחר כך בונוסים אם בכלל,ראינו מה קשר בשנים האחרונות שקודם כל הבאנו שחקנים חמים בשביל שלחיפה או ביתר לא יישאר במקום להתרכז במה שמכבי עצמה צריכה.

חוץ מזה שעדיף להשקיע שני מיליון באושרי ראש שהוא בן 19-20 (לא?) מאשר שחקן שזאת העונה האחרונה שלו...אם כבר יש את השני מליון האלה.

גם בחיפה וביתר יש חלוצים זרים מחליפים, אין בזה שום דבר רע [או אולי אתה מעדיף שנפתח עונה בלי חלוץ מחליף נורמלי?]

לגבי ז'אן עם כל הכבוד הוא לא בלם לאליפות. האמת גם טומאסיץ לא.

א. אמנם הוא לא על תקן זר, אבל יבוריאן זה כאילו החלוץ הזר שלך

בנוסף אליו יש לך גם את מתן לוטטי, גם את עומרי רון

בלי קשר לזה שהחוליה ההתקפית שלך מונה את אבידור, כחלון, צמח

ופעם ראשונה שיש לך גם מגן ימני שיודע להתקיף וגם מגן שמאלי שיודע להתקיף

ובלי קשר לזה יש לך את דור מלול שיכול להיות גם מגן וגם קשר

ב. אם אתה מביא חלוץ בבערך 300 אלף כמו שמדברים בתקשורת שגולדהאר ישקיע בכל שחקן

זה לא שחקן מחליף, זה שחקן להרכב. אין אף קבוצה בארץ עם שחקן של 300 אלף דולר שהגיע כדי לשבת על ספסל

ל2 אליפויות תוך שלוש שנים, שאחת מהן היא דאבל, ועוד גביע חוץ מזה

ובנוסף לחצי גמר גביע אופ"א כקפטן טומאסיץ' מספיק

אבל לאליפות במדינת ישראל במכבי תל אביב, הוא לא מספיק...

שמע יש לנו ליגה מטורפת אם ככה.

לגבי בלם לאליפות באמת שאין לי מושג מה זה אומר. לא בכל שנה הקבוצה שבה היה בנאדו לקחה אליפות

ולא בכל שנה של ברומר אנחנו לקחנו אליפות

אז מה זה אומר בלם לאליפות?

א. אמנם הוא לא על תקן זר, אבל יבוריאן זה כאילו החלוץ הזר שלך

בנוסף אליו יש לך גם את מתן לוטטי, גם את עומרי רון

בלי קשר לזה שהחוליה ההתקפית שלך מונה את אבידור, כחלון, צמח

ופעם ראשונה שיש לך גם מגן ימני שיודע להתקיף וגם מגן שמאלי שיודע להתקיף

ובלי קשר לזה יש לך את דור מלול שיכול להיות גם מגן וגם קשר

ב. אם אתה מביא חלוץ בבערך 300 אלף כמו שמדברים בתקשורת שגולדהאר ישקיע בכל שחקן

זה לא שחקן מחליף, זה שחקן להרכב. אין אף קבוצה בארץ עם שחקן של 300 אלף דולר שהגיע כדי לשבת על ספסל

ל2 אליפויות תוך שלוש שנים, שאחת מהן היא דאבל, ועוד גביע חוץ מזה

ובנוסף לחצי גמר גביע אופ"א כקפטן טומאסיץ' מספיק

אבל לאליפות במדינת ישראל במכבי תל אביב, הוא לא מספיק...

שמע יש לנו ליגה מטורפת אם ככה.

לגבי בלם לאליפות באמת שאין לי מושג מה זה אומר. לא בכל שנה הקבוצה שבה היה בנאדו לקחה אליפות

ולא בכל שנה של ברומר אנחנו לקחנו אליפות

אז מה זה אומר בלם לאליפות?

אני מסכים איתך פרט למשהו אחד: בנאדו זכה כמעט בכל שנה באליפות...

כמה יש לו לחרא הזה, נדמה לי שלפחות 8... (6 עם חיפה, 2 עם בית"ר). טוב, זה לא כל שנה, אבל 50% זה מספיק טוב..

לפעמים יש לי הרגשה, שחלק מאוהדי מכבי רוצים ששחקנים יחתמו

רק בגלל שהם מרגישים כאילו הם הפסידו לקבוצה מסוימת אם היא החתימה את השחקן ומכבי לא

כאילו אם רביבו חתם בבית"ר ולא במכבי, אז זה כמו 1-0 לבית"ר

אם מכבי "לוזרים" בהחתמת שחקנים כמו שמישהו פה אמר, זה בגלל שהכל אצלנו אמור להתחיל משחקני נוער

מה שלא היה עד היום

ואתם רוצים להביא עוד ועוד ועוד ועוד, בשביל מה?!

אם אתם מביאים עכשיו שחקן זר כדי להיות חלוץ, אתם באמת חושבים שהוא יבוא כדי להיות מחליף? איזה חלוץ טוב יבוא בשביל להיות מחליף?

אותו דבר לגבי בלם, אם מביאים בלם וחלוץ, זה אומר ז'אן ויבוריאן בספסל כל משחק. באמת אתם רוצים את זה?

איבדתם את הצפון ממזמן, אני מרחם עליכם...

אתם לא שונים מכל אוהד של כל קבוצה אחרת שפעם היה קורא לנו מתנשאים כי האהבה שלנו לא הייתה קשורה לאף אחד מהדברים

שהוא רואה בהם חשובים, כמו להביא שמות גדולים, או לנצח לא חשוב איך, או להוביל על קבוצה כדי שמחר הוא יוכל לבוא לבית ספר או לעבודה

ולצחוק על כל החבר'ה שלו שאוהדים את הקבוצה שהפסידה.

באמת שאני מתבייש. והכי חבל לי שבקצב הזה הדור הבא של האוהדים יגדל בדיוק על אותם מידות...

לא רואה בעיה בלנסות לחזק את הקבוצה במקומות הדרושים.גם אם זה אומר שזאן ויבוריאן ילחמו על המקום(השמיכה קצרה מידי בעמדות האלו). אבל לא צריך להביא כדי להביא, אלא רק אם הוא באמת יכול לשפר את הקבוצה. במקרה רביבו- סתם מותרות. המספרים הטובים בדרך כלל של רביבו, יתקזזו בחלקן מול התועלת העתידית של לתת הזדמנויות לשחקנים צעירים ומוכשרים שכבר נמצאים כאן.

4 עמודים על שחקן כזה בינוני ומיותר.

מעניין מה היה קורה אם איזה שחקן רציני היה מעומד.

חלאס,רביבו הוא בלוף.

שחקן בן 32 שנתן 5 משחקים טובים בקריירה בקבוצה מיותרת.

4 עמודים על שחקן כזה בינוני ומיותר.

מעניין מה היה קורה אם איזה שחקן רציני היה מעומד.

חלאס,רביבו הוא בלוף.

שחקן בן 32 שנתן 5 משחקים טובים בקריירה בקבוצה מיותרת.

בדיוק .

ויש להזכיר שבעונות קודמות הוא לא נתן כמות/איכות דומה לשנה האחרונה

אני מסכים איתך פרט למשהו אחד: בנאדו זכה כמעט בכל שנה באליפות...

כמה יש לו לחרא הזה, נדמה לי שלפחות 8... (6 עם חיפה, 2 עם בית"ר). טוב, זה לא כל שנה, אבל 50% זה מספיק טוב..

אתה בדיוק מוכיח את הטענה שלי, מישהו שבדיעבד, והאמת שלא רק, גם בזמן השנים הראשונות שלו הרבה אמרו עליו שהוא בלם מצויין

שאפשר לסמוך עליו וככה גם עשו, בקבוצות שבהן שיחק וגם בנבחרת

ועדיין לא כל שנה הוא היה שותף לאליפות, אני לא מסכים עם העניין הזה של לקחת מושג כמו "לא בלם לאליפות" ולהפוך אותו לאם הבלם לא

סופר תותח אז הוא לא מספיק טוב, אם הוא לא מספיק טוב, למה הוא במכבי?

וגם תכלס, איך אפשר באמת לבדוק את זה? כמה גולים הקבוצה קיבלה? זה לא אומר שזה הכל הגיע מהאיזור שלו

כמה הצלות היו לו?

זה לא תלוי בכמה התקפות היו נגדו?

הדרכים היחידות לבדוק דבר כזה, זה לראות את השחקן מבחינת נתונים

ולבדוק שחקן מבחינת יכולת טכנית על פי מה שצריך

תסכים איתי שז'אן הוא יותר מבלם טוב מבחינת נתונים, הוא פיזי, הוא גבוה, יש לו מהירות

ומי שראה אותו במהלך השנים ראה שהוא גם הגדיל את מסת הגוף שלו בצורה משמעותית

לגבי החלק השני,

א. מי שמבין בזה הרבה יותר טוב ממני ממך ומהרבה אחרים פה קבע שהוא טוב, לא רק עכשיו אלא לאורך הקריירה שלו

ואם תסתכל עליו במשחק, תראה שהוא טוב, הוא חכם, יש לו ראיית משחק. בלם לא צריך לעשות יותר מדי

הוא צריך למנוע את הכדור משחקני היריבה, והוא צריך להיות עלוקה, ובלתי נלאה, וזה ידוע שהוא לא יכול לעשות את זה כל הזמן, בגלל זה יש עוד אחד

ובגלל זה יש שוער בשער.

טומאסיץ' זה אחד הבלמים הטובים שיהיו לנו, צריך להבין את זה כבר ולעזור לו להגיע ליכולות שלו

כי אנחנו האשמים הבלעדיים בזה שהוא לא קרוב לפוטנציאל שלו עם כל הקללות והבוז אחרי 2 משחקי אימון

ואתה תראה אחלה חלק הגנתי, כי בנוסף לזה יש לך שוער טוב שמכיר את המשחק, את הטריקים, ומה צריך לעשות

אתם זוכרים את בן חיים? תגידו לי שהוא היה בלם של אליפות ותתכוונו לזה ואני אגיד לכם שאתם פשוט מגזימים

הוא היה בסדר גמור, אבל לא היה מספיק, ואני בטוח שכולם דיברו על זה פה בשנים האלה כשהפורום היה עוד טרי

אבל בחור כזה בשם ברומר, אולי אתם מכירים, הביא אותו למלוא הפוטנציאל עם הנסיון האישי שלו

יש פה בדיוק את אותה נוסחא, עם בלם שיש לו יכולות מוכחות אירופאית, ועוד בלם שמנסה להגיע למקסימום

וגם יש לו שכל ואהבת מכבי, מה עוד לבקש!? אוהדים שידעו לקדם אותו

לא רואה בעיה בלנסות לחזק את הקבוצה במקומות הדרושים.גם אם זה אומר שזאן ויבוריאן ילחמו על המקום(השמיכה קצרה מידי בעמדות האלו). אבל לא צריך להביא כדי להביא, אלא רק אם הוא באמת יכול לשפר את הקבוצה. במקרה רביבו- סתם מותרות. המספרים הטובים בדרך כלל של רביבו, יתקזזו בחלקן מול התועלת העתידית של לתת הזדמנויות לשחקנים צעירים ומוכשרים שכבר נמצאים כאן.

שמע אתה צודק שהשמיכה קצרה מידי, אבל עדיין, זה לא יעשה טוב, כי התכנון זה שחקנים בעלויות מטורפות, שחקן ששווה כל כך הרבה כסף לא יבוא למכבי ויהיה מחליף

ובטח ובטח שהמאמן לא יביא אותו בשביל זה, ראה מקרה חיפה עם עומרי אפק.

הביאו זר, האמת די בינוני, ועדיין אפק לא שיחק, בעיקר בגלל העובדה שאם הבאתי שחקן זר הוא ישחק אצלי, גם כי זאת המטרה ובגלל זה השקעתי בו הרבה יותר כסף, וגם כי אם לא אני יוצא טמבל

ועכשיו הוא משחק בקבוצה אחרת

וואלה על ז'אן אני לא מוכן לוותר, הוא מאחרוני המכביסטים, ומגיע לו לקבל את המושכות, אני מוכן לשים הרבה שבמהלך העונה

אם יתנו לו את ההזדמנות כמובן, הוא יוכיח את עצמו. למה שזה לא נאמין קצת? איפה הלכה לנו האמונה בשחקני הבית שלנו?

למה שלא נרוויח איזה שחקן בית טוב, שכולה בן 23 (כן, הוא עלה מהנוער בגיל מאוד מוקדם, מראה לכם כמה האמינו בו)

ויכול לתת לנו מהיום עוד 10 שנים קדימה בשקט בעמדה הזאת, אם הוא לא יגיע לאירופה

אתם לא מתגעגעים לעוד איזה ברומר בסגל? איזה בנאדו במכבי? ככה בונים קבוצה, לאט לאט, אתם פשוט תקועים בראש שהשנה כבר צריך אליפות

ואם לא אנחנו לוזרים, אז לא! אנחנו אמא של הווינרים, כי אותנו לא מעניינת האליפות הזאת

אנחנו חושבים מעבר לזה, אנחנו חושבים איך אנחנו מגיעים למצב שבו כל שנה אנחנו נתמודד על כל התארים, וניקח אותם

איך כל שנה כל קבוצה תדע שהיא הולכת להפסיד, השאלה זה כמה...

בשביל זה צריך מערכת, לא בינגו בשחקן כזה או אחר,

וע"י שחקני בית אנחנו נשיג את המטרה הזאת

"המכבייה" (אני קורא לך ככה כי שכחתי את שמך, מצטער) אתה וותיק הרבה יותר ממני, אתה זוכר טוב מאוד את הימים האלה

יותר מזה, אתה זוכר את שנות השמונים ואיך עשו את השינוי, זה בדיוק אותו דבר פה.

בואו פעם אחת גם נעשה את השינוי וגם נשאיר אותו למשך שנים.

בחיית רבאק בואו נהיה פעם אחת מכבי,

ואם זה לא יצליח? אז נבין נתקן וננסה שוב

אבל אנחנו בחיים לא נוותר

תפסיקו להכנע לפחד וללחץ

תיזכרו כבר מה זה להיות מכביסטים קיבינימט

אתה בדיוק מוכיח את הטענה שלי, מישהו שבדיעבד, והאמת שלא רק, גם בזמן השנים הראשונות שלו הרבה אמרו עליו שהוא בלם מצויין

ועדיין לא כל שנה הוא היה שותף לאליפות, אני לא מסכים עם העניין הזה של לקחת מושג כמו "לא בלם לאליפות" ולהפוך אותו לאם הבלם לא

וגם תכלס, איך אפשר באמת לבדוק את זה? כמה גולים הקבוצה קיבלה? זה לא אומר שזה הכל הגיע מהאיזור שלו

כמה הצלות היו לו?

תסכים איתי שז'אן הוא יותר מבלם טוב מבחינת נתונים, הוא פיזי, הוא גבוה, יש לו מהירות

לגבי החלק השני,

א. מי שמבין בזה הרבה יותר טוב ממני ממך ומהרבה אחרים פה קבע שהוא טוב, לא רק עכשיו אלא לאורך הקריירה שלו

ואם תסתכל עליו במשחק, תראה שהוא טוב, הוא חכם, יש לו ראיית משחק. בלם לא צריך לעשות יותר מדי

הוא צריך למנוע את הכדור משחקני היריבה, והוא צריך להיות עלוקה, ובלתי נלאה, וזה ידוע שהוא לא יכול לעשות את זה כל הזמן, בגלל זה יש עוד אחד

ובגלל זה יש שוער בשער.

טומאסיץ' זה אחד הבלמים הטובים שיהיו לנו, צריך להבין את זה כבר ולעזור לו להגיע ליכולות שלו

כי אנחנו האשמים הבלעדיים בזה שהוא לא קרוב לפוטנציאל שלו עם כל הקללות והבוז אחרי 2 משחקי אימון

ואתה תראה אחלה חלק הגנתי, כי בנוסף לזה יש לך שוער טוב שמכיר את המשחק, את הטריקים, ומה צריך לעשות

אתם זוכרים את בן חיים? תגידו לי שהוא היה בלם של אליפות ותתכוונו לזה ואני אגיד לכם שאתם פשוט מגזימים

הוא היה בסדר גמור, אבל לא היה מספיק, ואני בטוח שכולם דיברו על זה פה בשנים האלה כשהפורום היה עוד טרי

אבל בחור כזה בשם ברומר, אולי אתם מכירים, הביא אותו למלוא הפוטנציאל עם הנסיון האישי שלו

יש פה בדיוק את אותה נוסחא, עם בלם שיש לו יכולות מוכחות אירופאית, ועוד בלם שמנסה להגיע למקסימום

שמע אתה צודק שהשמיכה קצרה מידי, אבל עדיין, זה לא יעשה טוב, כי התכנון זה שחקנים בעלויות מטורפות, שחקן ששווה כל כך הרבה כסף לא יבוא למכבי ויהיה מחליף

הביאו זר, האמת די בינוני, ועדיין אפק לא שיחק, בעיקר בגלל העובדה שאם הבאתי שחקן זר הוא ישחק אצלי, גם כי זאת המטרה ובגלל זה השקעתי בו הרבה יותר כסף, וגם כי אם לא אני יוצא טמבל

וואלה על ז'אן אני לא מוכן לוותר, הוא מאחרוני המכביסטים, ומגיע לו לקבל את המושכות, אני מוכן לשים הרבה שבמהלך העונה

אם יתנו לו את ההזדמנות כמובן, הוא יוכיח את עצמו. למה שזה לא נאמין קצת? איפה הלכה לנו האמונה בשחקני הבית שלנו?

למה שלא נרוויח איזה שחקן בית טוב, שכולה בן 23 (כן, הוא עלה מהנוער בגיל מאוד מוקדם, מראה לכם כמה האמינו בו)

אתם לא מתגעגעים לעוד איזה ברומר בסגל? איזה בנאדו במכבי? ככה בונים קבוצה, לאט לאט, אתם פשוט תקועים בראש שהשנה כבר צריך אליפות

ואם לא אנחנו לוזרים, אז לא! אנחנו אמא של הווינרים, כי אותנו לא מעניינת האליפות הזאת

אנחנו חושבים מעבר לזה, אנחנו חושבים איך אנחנו מגיעים למצב שבו כל שנה אנחנו נתמודד על כל התארים, וניקח אותם

"המכבייה" (אני קורא לך ככה כי שכחתי את שמך, מצטער) אתה וותיק הרבה יותר ממני, אתה זוכר טוב מאוד את הימים האלה

אבל אנחנו בחיים לא נוותר

תפסיקו להכנע לפחד וללחץ

אין לי בעיה עקרונית עם מה שכתבת.מכבי חזקה תמיד הורכבה משחקני בית.

לצערי זאן הוא לא ברומר(ממש לא) ולא בנאדו.גדי היה וואו מהשניה הראשונה. אבל זאן הוא שחקן סגל טוב שראוי להיות שם ולקבל הזדמנויות אם הוא טוב. אין לי בעיה עם זה.

כמה הצלות היו לו?

לגבי החלק השני,

ובגלל זה יש שוער בשער.

אבל אנחנו בחיים לא נוותר

תפסיקו להכנע לפחד וללחץ

אני מסכים איתך בגדול, אבל חשוב שיהיה לנו עוד בלם טוב ברוטציה ואני לא בטוח שקפילוטו כבר מספיק בשל.

מה שברור שחייבים כי את זה אין לנו כרגע, זה קשר אחורי.

אני הייתי משקיע את כל הכסף שגולדהאר יתן בקשר אחורי וחלוץ.

לא יקרה כלום אם יבוריאן יאבק על מקום בהרכב, או שיהיה אופציה לחילוף מהספסל.

החלוץ שאנחנו צריכים הוא לא עוד שחקן כנף, אלא חלוץ מרכזי. מישהו כמו מקרייב (אולי הוא בעצמו?...), או החלוץ של חיפה.

קשר אחורי זה הכי חשוב וכבר שנים שלא היה לנו שחקן ממש טוב בעמדה הזאת. הייתי רוצה לראות שחקן זר שבא ומחזיק את העמדה הזאת לשנתיים-שלוש,

עד שצעירים כמו ריף פרץ ואולי גם מושיקו לוגסי יבשילו ויובילו את הקבוצה.

את רביבו לא ממש צריך ובכלל, שיטה כזאת של שחקן פליימייקר באמצע כבר די מיושנת ולדעתי הגיע הזמן לשינוי.

מכיוון שגם ייני וגם ישראלביץ' נראים בכושר טוב, הייתי משלב את הקשר האחורי על חשבונו של שבחון (הוא יכול להיות חילוף לא רע שמכריע משחקים).

ייני וישראלביץ' משחקים מעט יותר קדימה וככה יש לנו מרכז קישור חזק מאוד. אפשר להחזיר את צרפתי, שישתלב טוב במערך כזה כאופציה מהספסל ויתרום גם נסיון שחשוב כל כך לקבוצה צעירה.

רביבו זה השחקן הכי לא נחוץ למכבי .

יש לנו כ"כ הרבה קשרים מוכשרים שצריך לתת להם פשוט זמן להתפתח , אני בטוח שאם רביבו יבוא הוא יהיה חרא, הוא בסך הכל נתן עונה אחת ממש טובה, וזאת הבעיה של מכבי בשנים האחרונות, הם לא קונים שחקנים שמצטיינים לאורך זמן, הם קונים כוכבים לרגע,שזה סוג של הימור.

בסך הכל נמני עשה עד עכשיו רכש מעולה, ויש הרגשה של משהו טוב מתחיל לקרות במכבי, עם עוד חיזוק שניים , יהיה לנו בסיס מצויין לשנים הבאות,

אני מתלהב מהכישרון של תמיר כחלון, דור מלול, ייני, צמח, אבידור וסביבם צריך לבנות את הקבוצה, לא צריך לקנות עטרים או רביבוים , צריך לעשות רכש מחושב ולבדוק את כל אורך הקרירה של אותו שחקן שאנחנו מביאים. ככה כל שנה צריך לקנות שחקן אחד שניים שישלימו את הפאזל, יש לי הרגשה שבאמת רק עם קצת חשיבה נכונה, ולא לקנות שחקנים מתוך לחץ, תיהיה לנו קבוצה לשנים הבאות .

הדבר היחיד שטוב ברביבו זה שהיה כתוב במעריב שהוא בא עם מקרייב מה שנשמע הגיוני מאוד.

אם כן שיבוא.

אם לא, רק בעלות נמוכה ובלי להשתגע.

אח מקרייב, הלוואי ויבוא למכבי....

מכבי רוצים את רביבו,ואם היה אישור תקציבי הוא היה מוחתם ממזמן,

מנסים להשאיר אותו ואת אשדוד על אש קטנה עד שיתקבל אישור מהבעלים החדש לחוזה שלו,

ואז העניין יסגר ב3 דק' .

KATAN - בלם לאליפות או לא קובעים לפי היכולת שלו, אם הוא מספיק טוב כדי לפתוח בקבוצה שרצה למעלה, לדעתי טומאסיץ וז'אן לא הוכיחו את זה.

הרקורד של טומאסיץ מדבר אין ספק אבל אני ראיתי בלם איטי, מגושם, נטול טכניקה + טעות קריטית שלא עושים גם בילדים פעם ב-3-4 משחקים.

לגבי ז'אן אין לי שום בעיה שיהיה חלק בלתי נפרד מהרוטציה ואופציה ראשונה בתפקיד שלו מהספסל, העניין שאפילו מישאלוב הבינוני הועדף לפניו בעמדת הבלם.

בנוגע לחלוץ הפסקתי לקרוא אחרי לוטטי ועומרי רון, אם אותם אתה רוצה לראות כאופציה שתביא שינוי מהספסל או במקרה של פציעה \ הרחקה אז אין לי מה להגיד.

KATAN - בלם לאליפות או לא קובעים לפי היכולת שלו, אם הוא מספיק טוב כדי לפתוח בקבוצה שרצה למעלה, לדעתי טומאסיץ וז'אן לא הוכיחו את זה.

הרקורד של טומאסיץ מדבר אין ספק אבל אני ראיתי בלם איטי, מגושם, נטול טכניקה + טעות קריטית שלא עושים גם בילדים פעם ב-3-4 משחקים.

לגבי ז'אן אין לי שום בעיה שיהיה חלק בלתי נפרד מהרוטציה ואופציה ראשונה בתפקיד שלו מהספסל, העניין שאפילו מישאלוב הבינוני הועדף לפניו בעמדת הבלם.

בנוגע לחלוץ הפסקתי לקרוא אחרי לוטטי ועומרי רון, אם אותם אתה רוצה לראות כאופציה שתביא שינוי מהספסל או במקרה של פציעה \ הרחקה אז אין לי מה להגיד.

אתה ראית בלם שהבטחון העצמי שלו ירד לתחתונים, עקב אוהדים שפתחו במסע תקשורתי ואולי אפילו פוליטי לפי חלק מהשמועות להעיף אותו ממכבי

בערך חודש וחצי לפני שבכלל התחילה הליגה. אף שחקן לא יוציא מעצמו את המקסימום עם בטחון כזה, לא יעזור לאף אחד.

אם ראית בסוף העונה, אז יכלת כן לראות מה הוא מסוגל

ואם תסתכל אחרת, אם עכשיו אני נותן לך את הנתונים של טומאסיץ' והרקורד שלו, אין אדם אחד שלא יגיד עליו שכדאי להביא אותו

ושחקן כזה ברמה כזאת זה בדיוק מה שמחפשים עכשיו להביא, ואפילו כאלה עם רקורד פחות מוכח, אז בשביל מה? אנחנו גם ככה משלמים לו כסף

לעוד הרבה זמן, לא חבל?

עוד תוסיף לזה שעכשיו זר יצטרך תקופה להסתגל למכבי, להכיר את השפה, להכיר את האנשים ולהוכיח את עצמו,

ואם גם בזה טומאסיץ' כרגע מוביל על כל זר שאתה יכול לתת לי (שזה ריאלי שאפשר להביא אותו) אז בשביל מה זה טוב?

הרי בכל מקרה זה הימור, אני מעדיף להמר עליו.

בנוגע לז'אן, אני כבר אגיד משהו כללי שיכליל גם את זה

אם אתה מביא עוד בלם, כי אתה אומר לעצמך נניח שטומאסיץ' נפצע עוד חודש וכמו יחיאל פתאום הוא נעלם, אין לנו הגנה מספיק טובה, ואנחנו חוזרים לימים הראשונים של השנה האחרונה של לוני

(עם קפילוטו וההוא שהלך לרוסיה) אז אתה צודק במליון אחוז, זו חשיבה לעתיד והיא טובה, אבל אני לא מאמין שיגיע אלינו בלם, בסכומים שמדברים עליהם

כדי להיות חלק מרוטציה, מה שיקרה בפועל, זה שז'אן ישב את רוב העונה על הספסל, ישחק פה עשר דקות

פה עשרים דקות, כי בדרך כלל בלם מחליפים אם הוא נפצע, ובכל מקרה זאת לא העדיפות העליונה להכניס בלם למשחק

וממש ממש חבל לי עליו. מה גם שאתה לא בונה לעתיד כלום, כי טומאסיץ' ילך עוד שנה בערך אני מעריך, ואין לך המשך דור ואתה נתקע

אם יביאו בלם שכן לא ברמה כמו שמדברים עליה, וכן ישמש חלק מרוטציה אני מקבל, אבל זה נראה לי קלוש

לגבי החלוצים, אם אתה לא מאמין בשחקן כמו מתן לוטטי, וואלה גם לי אין מה להגיד לך

חלוץ בארץ זה לא כזה וואו, וברמות האלה לוטטי בהחלט יכול להשתלב ברשימה עם לא מעט חלוצים צעירים שמשחקים בקבוצות על תקן קבע

מה גם שבכל מקרה הוא אמור להיות מחליף, ואותו עניין עם מה שאמרתי על ז'אן יקרה גם פה, יבוא חלוץ גדול, ב300 אלף, יבוריאן מתייבש על הספסל

תגיד לי שאתה מביא חלוץ כמו ארבייטמן או תמוז במקרה והמחיר שלו היה נורמלי, ואני מקבל, כי הוא כן יכול לעלות מהספסל ולתת לך המון.

אבל זה לא המקרה פה שוב.

רוב הסיכויים שתשרוף שני שחקנים טובים על כלום, בגלל זה חבל לי.

יש לך 35 משחקים העונה לא כולל גביע, פציעות והרחקות תמיד יש.

קשר אחורי או בלם בספסל אין וזה חוץ מהקטע המקצועי כי כמו שאמרתי מישאלוב קיבל את הקרדיט ליד טומאסיץ.

לגבי טומאסיץ אני אשמח לשמוע מה מיוחד בו שמצדיק הישארות לעוד עונה ואת זה אומר לך אחד שנלחם על הרקורד שלו מול אנשים כאן בפורום.

את לוטטי ראיתי ובכלל לא התרשמתי, אותו דבר מאיוקה רון ושאר הליצנים, לא חייבים חלוץ מפוצץ למרות שאיליה איכזב מאוד - אפשר בנאיני שיעלה מהספסל.

קשר אחורי או בלם בספסל אין וזה חוץ מהקטע המקצועי כי כמו שאמרתי מישאלוב קיבל את הקרדיט ליד טומאסיץ.

לגבי טומאסיץ אני אשמח לשמוע מה מיוחד בו שמצדיק הישארות לעוד עונה ואת זה אומר לך אחד שנלחם על הרקורד שלו מול אנשים כאן בפורום.

את לוטטי ראיתי ובכלל לא התרשמתי, אותו דבר מאיוקה רון ושאר הליצנים, לא חייבים חלוץ מפוצץ למרות שאיליה איכזב מאוד - אפשר בנאיני שיעלה מהספסל.

אחי כיף לראות אנשים כמוך שהם כל כך סבלנים כלפי שחקנים צעירים.

נמני היה מתפספס אצלך...

כשיבואו מהנוער ויתנו תפוקה כמו נימני בגיל 17-18 נוכל לדבר...

מי שמספיק טוב כמו שפונגין יכול להיות באנקר בהרכב, מי שלא יכול לצאת בהשאלה כמו כחלון שחזר שחקן אחר

בונא אם ראית את לוטטי יותר מ30 דקות אני נותן לך אלף

ממה התאכזבת בידיוק? תפסיקו כבר לבלבל תביצים

למרות שאם זה יהיה בנאיני יעני עוד אחד בסגנון מיוקה שלא יהיה איכפת לו לעלות מהספסל אז אני בעד, אבל אין טעם לדעתח להביא חלוץ במאות אלפי דולרים עכשיו, שגם יתפוס ליבוריאן את המקום וגם רוב הסיכויים יהיה אנטי כדורגל

ראית את המשחק מול אשדוד?

מאיוקה הוא כישרון אדיר. צריך פשוט לקבל נסיון ובטחון.

ראו עליו שאחרי שהבקיע הוא היה הרבה יותר משוחרר ושיחק עם בטחון ונראה הרבה יותר טוב על המגרש.

אל תשכח שהוא מאוד צעיר והוא עוד לא 19.