Jump to content

אז אולי ההישגים של היריבות בסוף כן יעזרו ?

ירין היימן

Recommended Posts

גם לא היינו עוברים את מכבי מעין צבי מליגת חוף הכרמל .

במקרה מדבר איתך עכשיו שחקן בליגה הזאת

וכבר אין קבוצה כזאת :rolleyes: .

אתם יכולים להמשיך...

א. זה לא יקרה.

ב. נניח וזה היה קורה, מה שיקרה זה שהקבוצה במקום השני תקבל קבוצה הרבה יותר חזקה מפאוק של אז.

ג. כלומר, הקבוצה במקום השני מקבלת טיול לספרד/גרמניה/איטליה, וכרטיס לשלב הבא בגביע אופ"א (אני לא מקבל את השם החדש שלו), שפירושו בטח טיול לקבוצה אחרת שגם גדולה עלינו בכמה רמות, נוכח זה שאין לנו את הדירוג של הפועל, שנדפקים עם הגרלות קלות כל שנה, ואחרי זה אנחנו עפים חזרה הביתה. אלא אם יהיה לנו מזל רע ונעלה בטעות לבתים, ואז השטות הזאת תימרח עוד שישה משחקים מביכים.

ד. שוב - מוות לאירופה, שיחזירו את ליגת האלופות להיות ליגת האלופות (מה שיש העונה זה כבר שיפור), יחזירו את גביע המחזיקות (בלי לתת לפינאליסטיות מקום אם המחזיקה גם אלופה), ויבטלו את גביע אופ"א. שלא נצטרך לדאוג להגיע לשם שוב בטעות.

א. זה לא יקרה (:

ב. אם בכל זאת זה קורה, למרות שרק מזל יכול לקדם אותנו (או כל קבוצה ישראלית אחרת לצורך העניין), יש את האלמנט הכספי. כל משחק וכל סיבוב = עוד כסף לקופת המועדון = עוד רכש איכותי (או במקרה שלנו תוספת משכורת לעזרן), וכמובן סיפוק לבעלים. אני בספק אם למישהו בישראל יש יומרות באשר לליגת האלופות / הליגה האירופית חוץ מנושא הכסף. גם לפגוש קבוצה גדולה ולהעתיק משחק לר"ג זה המון כסף (אם בית"ר הייתה עוברת את ויסלה ופוגשת את בארסה, אני בטוח שהעניין עם המעקלים היה נפתר מהר יותר)...

לא,כי הם קבוצה שיודעת כדורגל.

לא מדובר בנגרים,אלה בקבוצה מקצוענית.

קבוצה שמבקיעה שלישייה למכבי חיפה זאת לא קבוצה חלשה.

דיי עם הזלזול הזה כבר,אני לא בטוח שהיינו עוברים את הדייגים מגלנטורן.

העיקר שנימני עושה משחקי אימון נגד קבוצות מהליגה השלישית מהולנד.

סלח לי כן, אבל אוקטובה אחת מהקבוצות היותר חלשות שחיפה שיחקו נגדם,

עוד יותר מדנייפרו פוטרובסק ושאר הירקות שהעיפו את חיפה במוקדמות בשנים האחרונות.

אחרי ה3-0 שלהם ברבע שעה הראשונה, ואז כשחיפה צימקו ל3-2 במחצית היה ברור שזו שאלה של זמן עד שחיפה יתנו להם בראש,

יעשו "מהפך מהסרטים" - ויעלו. (עשו מזה יותר מדי שהם חזרו מ0-3 ל4-3, כי זה היה בערך בכוחות של נוער-בוגרים)

אז ברור לא מזלזלים באף קבוצה כי יש 90 דקות, הכדור הוא עגול ועוד קלישאות (ובטח שלא אנחנו עם הפדיחות האחרונות - קולומה, משהו-ספור מטורקיה, וזה רק מהשנה האחרונה)

אבל יש קבוצות חלשות.

גם מהליגה שלנו.

Guest עידן דורון
סלח לי כן, אבל אוקטובה אחת מהקבוצות היותר חלשות שחיפה שיחקו נגדם,

עוד יותר מדנייפרו פוטרובסק ושאר הירקות שהעיפו את חיפה במוקדמות בשנים האחרונות.

אחרי ה3-0 שלהם ברבע שעה הראשונה, ואז כשחיפה צימקו ל3-2 במחצית היה ברור שזו שאלה של זמן עד שחיפה יתנו להם בראש,

יעשו "מהפך מהסרטים" - ויעלו. (עשו מזה יותר מדי שהם חזרו מ0-3 ל4-3, כי זה היה בערך בכוחות של נוער-בוגרים)

אז ברור לא מזלזלים באף קבוצה כי יש 90 דקות, הכדור הוא עגול ועוד קלישאות (ובטח שלא אנחנו עם הפדיחות האחרונות - קולומה, משהו-ספור מטורקיה, וזה רק מהשנה האחרונה)

אבל יש קבוצות חלשות.

גם מהליגה שלנו.

גם ארצ'יספור חלשים..

ואפועל ניקוסיה..

וז'ילינה..

כל עוד לא יהיו מאמנים טובים לקבוצות הגדולות שישחקו באירופה,הקבוצות ההישראליות לא יצליחו.

אלי גוטמן,גיא לוזון ורוני לוי הם המאמנים היחידים שיכולים להצליח עם קבוצה ישראלית באירופה.

חיפה לא יעברו את האוסטרים עם אלישע לוי בחיים.

עם רוני לוי הם היו עוברים אותם.

גם אנחנו אם נגיע למשחקים מכריעים באירופה בלי מאמן( ואין לנו מאמן כרגע),אז אנחנו לא נצליח באירופה.

יש בארץ 3 מאמנים ראוים,וחבל מאוד.

הכדורגל ההישראלי אומנם לא ברמה גבוהה,אבל ההגרלות נוחות לקבוצות ההישראליות באירופה הרבה יותר מאשר בעבר.

אם הפועל לוקחים אליפות בעונה הבאה,הם גם יהיו בשלב הבתים בליגת האלופות,על בליינד.

עלינו מהמקום השני בשנת 2003-04 אחרי שחיפה לקחו אליפות,הפסדנו לאפועל ניקוסיה.

הפעולימשיכו לשב הבתים בליגה האירופית,גם חפיה תיהיה שם אחרי שתפסיד לזלזבורג,בני-יהודה יקבלו בראש מפס-וו