Jump to content

רשמים ממשחק הניצחון 4:0 על אשדוד

המכבייה

Recommended Posts

שבעה שערים בשבוע. רק שלא נתרגל...

ישראלביץ-שחקן המשחק. פעלתן, נמצא בכל מקום, בישול נהדר לשער של שבחון(שעד השער, לא ידעתי שהוא משחק).

שירן-גודל יפה לתפקיד.אתה מרגיש שהוא מרגיש נינוח יותר.

יבוריאן-מצויין. מקבל החלטות נכון, משחק נהדר עם הגב לשער.

גפני-טוב בהרבה ממה שהיה לנו שם בשנים האחרונות והגולים זה רק בונוס.

מלול-טוב. כיף לראות שחקן כל כך מגוון שיכול לשחק בכל תפקיד.

כחלון-נוכחות של קיצוני טבעי.

אבידור-כל שער שווה עוד ביטחון.

צמח-מוכשר, מוכשר, מוכשר. מלבד דריבל מצויין, הוא מחפש את השער ויודע למסור עומק.

הנבחן- היה קשה להתרשם מרבע שעה. מבצע יפה בשער הרביעי.

מאיוקה-קצת מפוזר בקבלת ההחלטות אבל שופע ביטחון.

בסך הכל,

מכבי היתה ראשונה לכל כדור, היתה מחוייבת יותר, לא לחוצה ומשתדלת ללכת קדימה בכל הזדמנות(וטכנית מאד). היו לא מעט רגעים טובים אבל חסר ברזל וקצת רוע.זה חמודי מידי....

זה רק גביע הטוטו אבל בהתחשב בזה שזאת קבוצה כמעט נטולת זרים-אז יש עם מה לעבוד ולאן להתקדם.

אווירה- אנמית(בכמות ובאיכות).

שער אחד עשרה משווע ליותר(מהכל).

שבוע טוב.

מסכים,

רק שאני חייב לציין את ליאור ז'אן שלדעתי היה ענק היום :wubyellow3:

בקשר לנבחן, לא התרשמתי ממנו יותר מדי, הבישול שלו למרות שהיה יפה נראה כמו פוקס מהסרטים אבל בכל מקרה אני סומך על נמני.

מסכים.

אנחנו נראים טוב, אנחנו נראים קבוצה.

קשר אחורי לעמדה שבה גיז'רמו שיחק היום, גיז'רמו הולך קדימה במקום איפה ששיבחון היה היום ואנחנו סבבה לגמרי.

גם בלם יכול להוסיף.

יופי של משחק היה היום.

הסתכלתי היום על טומסיץ' והדעה שלי לגביו משתנה הוא מדבר צועק מבקש כדור לא לחוץ לקבל אותו ליד הרחבה ועושה אחלה של עבודה

הגזמת קצת עם המחמאות

ישראלביץ היה סבבה אבל הוא בעייתי מאוד באמצע

יבוריאן לא רע בכלל אבל יש לו בעיה בסיומת עוד משנה שעברה והיתרונות בסגנון המשחק שלו יוצרים חסרונות בנקודות מסוימות בהתקפה

אם דור מלול לא ילמד לשחרר כדור בזמן וימשיך לנסות לעבור שחקנים כמו ילד מפגר הוא במסלול הבטוח להיות אחד השחקנים המרגיזים בארץ

וכחלון היה אנמי מדי לטעמי, ציון צמח שבוע שעבר נראה הרבה יותר טוב בעמדה הזאת

ושבחון עם הגולים המשקרים האלה, אין לו מקום בהרכב

סך הכל זה נראה נחמד וסוף סוף נותנים לשרן לשחק באמצע 3 שנים מאוחר מדי אבל עדיף מאף פעם

חבל שיביאו זרים(אם בכלל) כלכך סמוך לפתיחת הליגה ובתפקידים שהתיאום עם הקבוצה כלכך חשוב בהם

איך התפקוד של ז'אן וטומאסיץ? נראה כאילו יש שקט בגזרה הזאת, גם הגולים של סכנין הגיעו בלי קשר לכלום. איפה גפני טוב - הגנה, הרמות, מסירות, תנועה, סגירה?

חבל שמביאים את דוד רביבו במקום לתת לייני קרדיט מלא, כזה מיותר ההבאה שלו.

בלם וקשר אחורי ועל הנייר יש לנו קבוצה מצויינת, הכי טובה בשנים האחרונות.

אבל הרכש הזר הוא בגדר חובה, בלעדיו יש לנו חורים בסגל שכרגע ממש לא מאוזן (אלפי קשרים התקפיים לעומת 0 קשרים אחוריים, בלם אחד, זה לא קבוצה מאוזנת).

ולצערי עוד שנה אני יצטרך לסבול את שבחונית בזמן ששחקנים מוכשרים כמו צמח הולכים להתייבש על הספסל בגללו. פשוט חבל.

חבל שמביאים את דוד רביבו במקום לתת לייני קרדיט מלא, כזה מיותר ההבאה שלו.

בלם וקשר אחורי ועל הנייר יש לנו קבוצה מצויינת, הכי טובה בשנים האחרונות.

אבל הרכש הזר הוא בגדר חובה, בלעדיו יש לנו חורים בסגל שכרגע ממש לא מאוזן (אלפי קשרים התקפיים לעומת 0 קשרים אחוריים, בלם אחד, זה לא קבוצה מאוזנת).

ולצערי עוד שנה אני יצטרך לסבול את שבחונית בזמן ששחקנים מוכשרים כמו צמח הולכים להתייבש על הספסל בגללו. פשוט חבל.

שחקן גדול הוא כבר לא יהיה אף פעם. עדיף לקדם את מלול, צמח, כחלון ורועי קהת(מהנוער) בתפקיד הקיצוניים. חייבים לשחרר את שבחון, מעמסה על הצעירים שלנו ועל התקציב.

לא נראה לי שאם יביאו את דוד רביבו הוא יהיה בהרכב על חשבון שרן,

נראה לי יותר על חשבון שיבחון.

לא חושב שנימני עד כדי כך טיפש כדי להביא את רביבו על תקן קשר התקפי, כי יש לנו כרגע מספיק קשרים התקפיים בשביל 2 קבוצות שונות.

גם בלי רביבו אני חושב שיש לנו עודף קשרים מיותר, ושבוזגלו יחזור בכלל זה יהיה מוגזם ולא מאוזן.

ולעומת זאת מרכז השדה שלנו דליל מאוד, בעצם חוץ משרן אין לנו ממש שחקני מרכז שדה אמיתיים (נחמד לשים את ג'יזרמו שם, אבל זו לא העמדה שלו).

ככה שלהביא את דוד רביבו (וזה לא משנה אם למרכז השדה או לקישור ההתקפי) זה טמטום ובזבוז כסף.

עדיף להשקיע את הכסף בזרים שחסרים לנו מאוד.

לא חושב שנימני עד כדי כך טיפש כדי להביא את רביבו על תקן קשר התקפי, כי יש לנו כרגע מספיק קשרים התקפיים בשביל 2 קבוצות שונות.

גם בלי רביבו אני חושב שיש לנו עודף קשרים מיותר, ושבוזגלו יחזור בכלל זה יהיה מוגזם ולא מאוזן.

ולעומת זאת מרכז השדה שלנו דליל מאוד, בעצם חוץ משרן אין לנו ממש שחקני מרכז שדה אמיתיים (נחמד לשים את ג'יזרמו שם, אבל זו לא העמדה שלו).

ככה שלהביא את דוד רביבו (וזה לא משנה אם למרכז השדה או לקישור ההתקפי) זה טמטום ובזבוז כסף.

מסכים.

לא מבין למה צריכים בכלל את רביבו...

(ובטח שלא מבין איך אנשים מעודדים אותו כשהוא שחקן מ.ס. אשדוד שנכנס לשחק נגד מכבי)

בסדר אחי,

לא אמרתי שחייבים אותו, אמרתי רק מה אני חושב שייקרה במידה ויביאו אותו....

בכל מקרה, הכי חשוב זה להביא קשר אחורי שיישחק מאחורי שרן.

מה רביבו דיי הגזמנו עם הקשרים.. הוא יכול לבוא רק במקום שרן..

ובאמת שנראה לי שהגיע הזמן ששרן יקבל את ההזמנות שלו .. במיוחד שביינתים הוא שקט ומשחק מצויין..

צריך להביא קילר ולסגור עניין.. להתחיל להביא עכשיו עוד 3 שחקנים סתם יעלה תציפיות ואת הלחץ

סביב הקבוצה.. אין בזה צורך.. באמת שלא..

מה שצריך זה קשר אחורי (גרזן), מגן ימני, בלם וחלוץ.

קישור אחורי לא צריך להסביר, מגן ימני, או כמחליף לשפונגין או כמגן ראשון, בלם כי ליאור ז'אן הוא אחלה בחור, אבל עדיין לא בלם ברמה וחלוץ כי הקאדר קצר, יבוריאן אבידור ומאיוקה לא יחזיקו עונה שלמה.

התוצאה משקרת.

האחראית העיקרית לתבוסה הזאת היא אחת, מ.ס. אשדוד, שפשוט הפסיקה לשחק כדורגל וגרמה לאשליה של משחק טוב שלנו בעשרים הדקות האחרונות של המשחק (בשאר המשחק אפילו לא היתה אשליה כזו, למעט הבלחות ספוראדיות).

לגבי שבחון, הוא דווקא מאוד הורגש במשחק. שמונים אחוז מההתקפות שהגיעו לחלק הקדמי נגמרו בטעות שלו.

מלול לא טוב כמגן ימני. לדעתי הוא מתפקד הרבה יותר טוב כקשר, הסגירה ההגנתית שלו לא מספיק טובה.

ולגבי צמח - סינדרום דור מלול. נותן שני דריבלים טובים ובעיטה אחת במשחק אחד, מקבל עידוד מוגזם במשחק השני (כולל מיד אחרי שער בכורה של אבידור, שהוא כלל לא היה מעורב בו!) והשתן עולה לו לראש. מחפש לעצמו מצבי בעיטה מכל מצב, גם אם יש לו כמה שחקנים איתו בהתקפה שנמצאים במצב טוב ממנו. חבל.

בשורה התחתונה - זאת קבוצה בינונית לכל היותר, שבעמדה טובה להעפיל לרבע גמר גביע הטוטו, אבל בליגה תצליח במקרה הטוב להשתחל לפלייאוף העליון.

התוצאה משקרת.

האחראית העיקרית לתבוסה הזאת היא אחת, מ.ס. אשדוד, שפשוט הפסיקה לשחק כדורגל וגרמה לאשליה של משחק טוב שלנו בעשרים הדקות האחרונות של המשחק (בשאר המשחק אפילו לא היתה אשליה כזו, למעט הבלחות ספוראדיות).

לגבי שבחון, הוא דווקא מאוד הורגש במשחק. שמונים אחוז מההתקפות שהגיעו לחלק הקדמי נגמרו בטעות שלו.

מלול לא טוב כמגן ימני. לדעתי הוא מתפקד הרבה יותר טוב כקשר, הסגירה ההגנתית שלו לא מספיק טובה.

ולגבי צמח - סינדרום דור מלול. נותן שני דריבלים טובים ובעיטה אחת במשחק אחד, מקבל עידוד מוגזם במשחק השני (כולל מיד אחרי שער בכורה של אבידור, שהוא כלל לא היה מעורב בו!) והשתן עולה לו לראש. מחפש לעצמו מצבי בעיטה מכל מצב, גם אם יש לו כמה שחקנים איתו בהתקפה שנמצאים במצב טוב ממנו. חבל.

בשורה התחתונה - זאת קבוצה בינונית לכל היותר, שבעמדה טובה להעפיל לרבע גמר גביע הטוטו, אבל בליגה תצליח במקרה הטוב להשתחל לפלייאוף העליון.

אתה פסימי מדי.. תחשוב חיובי.

מסכים מאוד עם אודי לגבי החלק על ציון צמח,

הוא מאוד כישרוני ויש לו פוטנציאל להיות שחקן גדול, אבל הוא צריך טיפה יותר לפרגן ולמסור ולא כל הזמן ללכת לבד.

וגם להוריד את הנעליים הצבעוניות האלה, בלי פוזות.

כישרון יש לו.

זה ממש מקומם, זה ככה כבר שנתיים. זה שחקן שלא משפיע על המשחק ועושה את השחקנים מסביבו טובים יותר אלא להיפך.

זה שהוא בחור טוב וחייכן זה בסדר אבל אתה מצפה ליותר אימפקט מהקשר ההתקפי שלך.