Jump to content

טור - מכתב למיץ גולדהאר

YONATAN123

Recommended Posts

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.63484.html

תקראאו את את זה אין לא בושה איך הוא מעיז להגיד לעולם אל תסמוך על קהל................ :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

לא אבל זה לא אומר שהם לא צריכים להקשיב להם בכל זאת זה לפי דעתי הדבר הכי חשוב במכבי תל אביב כרגע הקהל

טור מעניין ללא ספק יונתן. בקשר לקטע של הקהל ובכן זוהי דעתו של הכותב.

אני אישית חושב שעל בעלי קבוצת כדורגל כן להתייחס לקהל האוהדים שלו כי בסופו של יום אלו הם שמכניסים לו כסף לקופה. אני לא חושב שעליו להתסמך עליהם בלעדית בקבלת החלטות שלו לגבי מדיניות מועדון והחתמת שחקנים, אבל להתייחס כן ועוד איך !!! :thumbdown:

פשש מכתב כל כך נכון

והלוואי שישלח את זה לגולדהאר.

קודם כל מן הסתם המכתב הזה יגיע לגולדהאר דבר שני אני דייי מסכים עם המכתב אני לא אומר שהוא הכי נכון אבל נורא הרגיז אותי הפסקה של ללעולם אל תסמוך על קהל....

זה לא מה שכתוב.

ההפך הוא כתב שיקשיב לרוב הדומם.

כזה שלא עושה רעש וצילצולים כמו המנהיגים של האולטראס לדוגמא...

אבל מה שיעשו בשביל האוהדים הם בחיים לא יעריכו ותמיד יהיו כפויי טובה ולא מסופקים,זה הקהל של מכבי לעת עתה.

ברגע זה האירגונים רודפים אחרי ההנהלה ולא ההפך.

פעם זה היה ההפך.

זה משהו שיכול לעבוד לטובתו..

מכתב טוב אבל חוץ מהקטע על הקהל

הוא מדבר על זה שצריך להקשיב לקהל השקט של 2,13

ולא לשחקן ה12 וכו'

ורק ככה הקהל יתחבר ל11 על המגרש

רק הם מספיק איכפת להם ממכבי וזה בולשיט

אדם ששר וקופץ ועומד 90 דקות דבר לא קל במיוחד

איכפת לו יותר ממי שיושב ופעם במשחק מוחא כפיים.

וגם אם לא תקשיב לקהל הוא לא יבוא כמו שקורה השנה

מכתב טוב אבל חוץ מהקטע על הקהל

הוא מדבר על זה שצריך להקשיב לקהל השקט של 2,13

ולא לשחקן ה12 וכו'

ורק ככה הקהל יתחבר ל11 על המגרש

רק הם מספיק איכפת להם ממכבי וזה בולשיט

אדם ששר וקופץ ועומד 90 דקות דבר לא קל במיוחד

איכפת לו יותר ממי שיושב ופעם במשחק מוחא כפיים.

וגם אם לא תקשיב לקהל הוא לא יבוא כמו שקורה השנה

העניין הוא שהוא לא מדבר על טובת הקומץ, הוא מדבר על טובת הרוב.

ברגע שידאג לרוב, יהיו לו המון מנויים וכולם ידחפו ת'קבוצה קדימה, ואז גם במקרה שהשחקן במחאה והאולטראס גם ככה שקטים כמו דגים, עדין יהיה לו עידוד.

אגב הוא מדבר גם על 8

אם הוא ייפתור את הסיפור של הקהל והשחקן ה12 יחזור למגרשים הוא יהיה ענק!!!!!!!!!!!!!!

השאלה היא למה הוא קורה "דרישות הקהל"

האם דרישות הקהל הן דרישות מקצועיות בדמות רכש, או שגם הורדת מחירי הכרטיסים נכנסת תחת קטגוריית "דרישת קהל"

כי אני חושב שדרישה להוריד מחירים היא לגיטימית לחלוטין ואין לאף הנהלה להתעלם ממנה

קראתי את הטור, אחלה של כתבה בכללי ( למרות שיש כמה דברים שאיני מסכים איתם..)

אבל אני לא באמת חושב שזה יישלח לגולדהאר, זה מכתב שנכתב לגולדהאר שיקרא אם בכלל על גבי האתר ולא יותר מזה..

החל מהיום אתה בעלים של קבוצת כדורגל ישראלית, טייטל שמזכה אותך בכניסה מיידית לרשימה שחלקה הארי מלא בטיפוסים וולגריים, תחמנים, חסרי יכולת ניהולית, לעיתים גסי רוח, ותמיד, אבל תמיד, הזויים. לחלק השני, אגב, קוראים יעקב שחר

כן, כי תחמנות היא מושג זר ליענקל'ה, שלא לדבר על וולגריות וגסות רוח לאחר ההצגה שלו שלשום.

זה למעשה הבעיה עם המכתב הזה שעתיר בקלישאות ולוקה בתובנות. תלמד את ההיסטוריה, אל תקשיב לאוהדים מפגרים שמזיינים את השכל בתקשורת, אל תתחנף לתקשורת (אבל גם אל תהיה סגור וריכוזי, חס וחלילה אם באמת תהיה פה הצעה ולא סתם סיסמה פופוליסטית), תביא רכש (וואי, מקורי), ותגיד תודה לשניידר. אה כן, ותשאיר את אבי כי "בפעם האחרונה שבדקתי אלכס פרגוסון וז'וזה מוריניו לא מאמנים בליגת העל." (היגיון מקסים).

מישהו יודע אם גולדהאר יודע עברית?

אם לא, אולי זה עדיף, שלא יתייחס לכל מה שכתוב בתשקורת.

טור בנזונה, הכי מצחיק שהוא כתב נגד התקשורת, ולערוץ 5 היה חלק גדול בלמצוץ דם למכבי (עד ששירלי קיבלה את כל הסקופים)....

כן, כי תחמנות היא מושג זר ליענקל'ה, שלא לדבר על וולגריות וגסות רוח לאחר ההצגה שלו שלשום.

זה למעשה הבעיה עם המכתב הזה שעתיר בקלישאות ולוקה בתובנות. תלמד את ההיסטוריה, אל תקשיב לאוהדים מפגרים שמזיינים את השכל בתקשורת, אל תתחנף לתקשורת (אבל גם אל תהיה סגור וריכוזי, חס וחלילה אם באמת תהיה פה הצעה ולא סתם סיסמה פופוליסטית), תביא רכש (וואי, מקורי), ותגיד תודה לשניידר. אה כן, ותשאיר את אבי כי "בפעם האחרונה שבדקתי אלכס פרגוסון וז'וזה מוריניו לא מאמנים בליגת העל." (היגיון מקסים).

ובכל זאת

הייתי שמח אם הבעלים שלי יקח ברצינות את מה שהוא רכש וילמד קצת על ההיסטוריה

אתה לא יכול להגיד שכל הטור ריק מתוכן