Jump to content

חיפה Vs אוקטובה - משחק הגומלין

MaTa

Recommended Posts

אני לא צוחק איתכם השיטה החדשה באופ"א ובצ'אמפ (בשמות המסריחים החדשים שלהם) כל כך לעלות כל הקבוצות כאלה חלשות גם של הפועל גם של חיפה, נתניה קיבלו בשלב הראשון משהו קל ממש כנ"ל בני יהודה , בסיבוב הזה נתניה קיבלו משהו קשה ובני יהודה משהו גם קשה.

חיפה והפועל מול קבוצות חלשות ואל תגידו לי קט#$%בורג האלה טובים סתם עגלות

זה פשוט לא הוגן.

חיפה עושה 15 מיליון שקל (אם אני לא טועה)

מהמשחקים נגד הקבוצות המסכנות האלה.

כזה קל לעבור את הקבוצות האלה.

הפועל חיפה של שנה שעברה לוקחת אותם בארץ , הם פשוט לא זזים.

כשגולסה הכניס תגול שלו כבר ידעתי שחיפה ינצחו, זה היה שקוף.

עם כזה גול פוקס נכנס הכל נכנס, חיפה ניצחו סך הכל בצדק, גילו ווינריות.

אבל איש המשחק הוא ללא ספק יענקלה שחר, חח הבן אדם הזה פשוט הורג אותי, גם בשנייה אחרונה של המשחק שארבייטמן בעט ליציעים הוא רתח, חח איך הוא לוקח ללב זה פשוט הורג אותי, צריך לשים עליו קלוז אפ של 90 דקות חח... הבן אדם מרוקאי או מה? הוא חמום מוח

זה פשוט לא הוגן.

חיפה עושה 15 מיליון שקל (אם אני לא טועה)

מהמשחקים נגד הקבוצות המסכנות האלה.

כזה קל לעבור את הקבוצות האלה.

הפועל חיפה של שנה שעברה לוקחת אותם בארץ , הם פשוט לא זזים.

וסנטה קולומה וטורקים מהליגה השניה אלה קבוצות?

הכי מעצבן זה שמחר ידברו על המשחק האדיר של חיפה שהצליחה לחזור מפיגור של 3 שערים מול הקזחים האימתניים

אפילו שהם ניצחו המשחק הזה הוא בושה

הכי מעצבן זה שמחר ידברו על המשחק האדיר של חיפה שהצליחה לחזור מפיגור של 3 שערים מול הקזחים האימתניים

אפילו שהם ניצחו המשחק הזה הוא בושה

ובצדק ידברו על זה.

זה ההבדל בינם לבינינו. אם היינו חוטפים בבית שלושה שערים היינו מתפרקים וחוטפים עוד ארבע כי הקבוצה שלנו לוזרית וזה לא משנה נגד מי משחקים....

אני לא צוחק איתכם השיטה החדשה באופ"א ובצ'אמפ (בשמות המסריחים החדשים שלהם) כל כך לעלות כל הקבוצות כאלה חלשות גם של הפועל גם של חיפה, נתניה קיבלו בשלב הראשון משהו קל ממש כנ"ל בני יהודה , בסיבוב הזה נתניה קיבלו משהו קשה ובני יהודה משהו גם קשה.

חיפה והפועל מול קבוצות חלשות ואל תגידו לי קט#$%בורג האלה טובים סתם עגלות

אולי כי הפועל וחיפה מדורגות ובני יהודה ונתניה לא?

נשאר רק לקנא

יעקב שחר עושה בית ספר לכל ההנהלות בליגה

אולי, אבל זה לא קשור למשחק הזה. חיפה היתה אמורה לעבור את זה בקלות.

כמובן, זה לא אומר כלום על הסיבוב הבא... להיות בפיגור 3-0 מול קבוצה כזאת זה לא קשור לרמת כדורגל.

אני מאמין שהם יהיו בשלב הבתים, ועדיין, לראות אותם בפיגור כזה בדקה 15 היה מצחיק רצח.

זה גם יותר גרוע מאשר להפסיד לסנטה קולומה ב-90 דקות אם אתם שואלים אותי...

כמובן ששוב, כך או כך, הם צפויים להיות בשלב הבא.

גם אם לא היו מדורגים (הם מדורגים בסוף, כן?), חוץ מאולימפיאקוס ממה שזכור לי אפילו רוב הקבוצות המדורגות לא יותר טובות מהם.

בכל מקרה, האיש של המשחק זה גולסה.

לפחות עד שהתחלתי להיות שיכור מדי, נראה שהכל עובר דרכו, ולהיות טוב במשחק כזה ובמצב כזה זה מעבר לכישרון, זה להיכנס בתור ילד בן 18 (?) בקבוצה לחוצה ולהיות המוביל.

בתור שונא חיפה ובתור נתנייתי אני מקווה שאחרי שהם יעלו הוא ייתן כמה משחקים טובים בבתים, ויעזוב בינואר או בקיץ הבא, בשבילו ובשבילנו.

רק שתבינו אם אפועל ניקוסיה האלה יעברו שלב אז חיפה תהיה מדורגת כמו ברצלונה של שנה שעברה.

זה ההבדל מהמפעל השנה לזה של שנה שעברה.

ההבדל העוד יותר גדול זה הקבוצות שמשחקות בכל המפעל הזה של המוקדמות. פלטיני רצה שיותר קבוצות אלופות ממדינות קטנות יכנסו לליגת האלופות ולכן פיצל את המוקדמות ל-2, מוקדמות לאלופות שלא נכנסות לליגת האלופות באופן אוטומאטי ומוקדמות למקומות 2-4 ממדינות שמדורגות גבוה. לכן הסיכוי לפגוש קבוצה חזקה הוא נמוך.

חיפה בסיטואציה מסויימת וסבירה יכולה לקבל עוד קבוצה קיקיונית בסיבוב הבא ובכך לסגור 3 מפגשים מול קבוצות שלא היו עוברות את הסיבוב המוקדם באופ"א.

ההבדל העוד יותר גדול זה הקבוצות שמשחקות בכל המפעל הזה של המוקדמות. פלטיני רצה שיותר קבוצות אלופות ממדינות קטנות יכנסו לליגת האלופות ולכן פיצל את המוקדמות ל-2, מוקדמות לאלופות שלא נכנסות לליגת האלופות באופן אוטומאטי ומוקדמות למקומות 2-4 ממדינות שמדורגות גבוה. לכן הסיכוי לפגוש קבוצה חזקה הוא נמוך.

חיפה בסיטואציה מסויימת וסבירה יכולה לקבל עוד קבוצה קיקיונית בסיבוב הבא ובכך לסגור 3 מפגשים מול קבוצות שלא היו עוברות את הסיבוב המוקדם באופ"א.

בתור אוהד קבוצה מהליגה הישראלית אני בעד השינוי הזה, כי אם מתישהו יקרה נס ונזכה באליפות, יהיה לנו גם ממש קל להגיע לצ'מפיונס.

אבל בתור חובב כדורגל באופן כללי, וחובב הצ'מפיונס בפרט, לדעתי זה רעיון גרוע ואני חושב שהוא ייפסק עוד כמה שנים.

זה בעצם הימור - להוריד את רמת הצ'מפיונס בשביל להשיג עוד קהלים מליגות שונות (כי הרי הכל עניין של מספר הצופים = כסף).

אבל אם הקבוצה שלנו בכל מקרה לא בצ'מפיונס העונה, אז נסבול רק מירידת הרמה.

בתור אוהד קבוצה מהליגה הישראלית אני בעד השינוי הזה, כי אם מתישהו יקרה נס ונזכה באליפות, יהיה לנו גם ממש קל להגיע לצ'מפיונס.

אבל בתור חובב כדורגל באופן כללי, וחובב הצ'מפיונס בפרט, לדעתי זה רעיון גרוע ואני חושב שהוא ייפסק עוד כמה שנים.

זה בעצם הימור - להוריד את רמת הצ'מפיונס בשביל להשיג עוד קהלים מליגות שונות (כי הרי הכל עניין של מספר הצופים = כסף).

אבל אם הקבוצה שלנו בכל מקרה לא בצ'מפיונס העונה, אז נסבול רק מירידת הרמה.

זה לא מדוייק אם לדוגמא מכבי היו אלופים השנה אז לא היינו מדורגים אני חושב אפילו בסיבוב השני

ואז היריבות היו יותר קשות

הפועל יהיו מדורגים 100% בשלב הבא אם הם יקחו אליפות

נניח ושנה הבאה נעפיל לאירופה. ניהיה מדורגים?

ברור יש לנו כל כך הרבה הישגים באירופה.

מה עשינו בדיוק שאתה רוצה שניהיה מודרגים :wubyellow3:

ברור יש לנו כל כך הרבה הישגים באירופה.

מה עשינו בדיוק שאתה רוצה שניהיה מודרגים :wubyellow3:

טוב.. לפחות זה ייחסוך לנו בושות.. נפסיד לקבוצה יוונית נחמדה או בלגית.. ולא מסן מרינו