Jump to content

אורן זריף למכבי ת"א:" איתי לא תספגו אפילו שער "

עומרי בנדה

Recommended Posts

מה הוא יעשה במחצית השנייה הרי אם הוא ישים את זה רק בתחילת המשחק במחצית השנייה מכבי תתקוף לאיפה שהוא שם את כל האנרגיות ואז מכבי אומנם לא תצליח לחטוף גול (במיוחד לא אם יבוריאן) אבל לא תצליח לשים שום גול מה הרווחנו? לשים גול בבחצית הראשונה ולספוג עשר גולים בשנייה?

פרסום ראשון:מכבי ת''א הסכימה להצעה של אורן זריף ונכנסה איתו למו''מ לגבי גובה ההובלה ממגרש למגרש

קרדיט לאתר TWO

:yellow_cool1:

:yahoo:

האנרגיה הזאת שצריך להעביר אותה במשאיות,היא באה בריבועים כאלה שקופים כמו אצל הרובוטריקים?

מה שלא הוזכר בוואן, שהוא צפוי להביא איתו בתור עוזר את מגטרון, שיסדר את הריבועים בצורת חומה על קו השער בתחילת כל מחצית.

עדיין לא הבנתם שהבדיחה כאן היא על חשבוננו

כל התקשורת המיזדינת הזאת מיסתלבטת עלינו

ואתם נותנים לזה יד :wubyellow3:

תפנימו! בדיוק מה שבאתי לכתוב.

אתם כולכם צוחקים על אורן זריף אבל תבינו שאידיוט הוא לא, המטרה שלו היא להביא את הכתבה הזאת ל-one כדי שבפעם הבאה, בן אדם מסכן עם מחלה כרונית ברגליים יגיד "אורן זריף? נשמע לי מוכר, שמעתי שהוא עזר למכבי ת"א, קראתי בעיתון שהוא עזר לרפא לאנשים מחלות, הוא בטוח שווה 10,000 שקל"

והפרסום הזה הוא פרסום חינם (למרות שלגבי ONE יש סיכוי לא רע שהוא דווקא שילם להם קצת כי הם לא מפרידים בין תוכן שיווקי לתוכן פחות שיווקי), לעומת פרסומות בשווי מאות אלפים בעיתונים.

והפרסום הזה הוא פרסום חינם (למרות שלגבי ONE יש סיכוי לא רע שהוא דווקא שילם להם קצת כי הם לא מפרידים בין תוכן שיווקי לתוכן פחות שיווקי), לעומת פרסומות בשווי מאות אלפים בעיתונים.

הוא הבטיח לאופירה שהוא ימחוק לה את הטמטום. זאת היתה הצעה שאי אפשר לסרב לה.

"במידה והקבוצה בכל זאת תספוג שער, הוא מתחייב לזכות את הקבוצה בכל שער ב-150 טון נוספים של אנרגיה. "

איך הוא משלם בצ'ק או באשראי :P

ברד בולים

אם תחשבו על זה קצת, אני באמת לא מבין למה אף עורך דין מוכר לא הגיש נגדו תביעה ייצוגית על הונאה (בלי לבקש תשלום מהלקוחות על התביעה), על הצגת מצג שווא, על כך שבגללו אנשים לא פנו לטיפול רפואי רגיל ועל הכספים+נזקים שנגרמו בגלל השירותים שלו לאנשים שהוא לא "ריפא".

אמנם בטוח שיש לזריף סוללה של עורכי דין, שדואגים שהכל יהיה חוקי, אבל עדיין אני בטוח שאפשר יהיה לעשות איזהשהו קייס, ואפילו אם זריף ינצח במשפט (בגלל כל מיני אותיות קטנות בחוזה):

1. כל העיתונים שזריף לא מפרסם בהם יפרסמו את דבר התביעה באופן מודגש.

2. לאחר מכן, העיתונים יפרסמו כתבה על כך שעיתונים שבהם זריף מפרסם, לא פרסמו את דבר התביעה ("שיטת השקשוקה 2"). הם יפרסמו ראיונות עם כל מיני אנשים שזריף הונה, יזהירו שהוא רמאי ויגרמו נזקים לעיתונים שתומכים בו בכך שלא מדברים נגדו.

3. אז העיתונים שבהם זריף מפרסם יהיו חייבים להתנער ממנו.

4. פחות אנשים תמימים ילכו לאורן זריף.

5. העו"ד שיגיש את התביעה הייצוגית יקבל פרסום על כך שסייע לאותם אנשים תמימים.

ווין-ווין (לעיתונים שיפרסמו את דבר התביעה, לעוה"ד ולאנשים המטומטמים)

אם תחשבו על זה קצת, אני באמת לא מבין למה אף עורך דין מוכר לא הגיש נגדו תביעה ייצוגית על הונאה (בלי לבקש תשלום מהלקוחות על התביעה), על הצגת מצג שווא, על כך שבגללו אנשים לא פנו לטיפול רפואי רגיל ועל הכספים+נזקים שנגרמו בגלל השירותים שלו לאנשים שהוא לא "ריפא".

אמנם בטוח שיש לזריף סוללה של עורכי דין, שדואגים שהכל יהיה חוקי, אבל עדיין אני בטוח שאפשר יהיה לעשות איזהשהו קייס, ואפילו אם זריף ינצח במשפט (בגלל כל מיני אותיות קטנות בחוזה):

1. כל העיתונים שזריף לא מפרסם בהם יפרסמו את דבר התביעה באופן מודגש.

2. לאחר מכן, העיתונים יפרסמו כתבה על כך שעיתונים שבהם זריף מפרסם, לא פרסמו את דבר התביעה ("שיטת השקשוקה 2"). הם יפרסמו ראיונות עם כל מיני אנשים שזריף הונה, יזהירו שהוא רמאי ויגרמו נזקים לעיתונים שתומכים בו בכך שלא מדברים נגדו.

3. אז העיתונים שבהם זריף מפרסם יהיו חייבים להתנער ממנו.

4. פחות אנשים תמימים ילכו לאורן זריף.

5. העו"ד שיגיש את התביעה הייצוגית יקבל פרסום על כך שסייע לאותם אנשים תמימים.

ווין-ווין (לעיתונים שיפרסמו את דבר התביעה, לעוה"ד ולאנשים המטומטמים)

אין עילה להונאה...

איך בדיוק תוכיח שהשיטות שלו לא עובדות?

במיוחד שיש אנשים מטומטמים שמגבים אותו?

אין עילה להונאה...

איך בדיוק תוכיח שהשיטות שלו לא עובדות?

במיוחד שיש אנשים מטומטמים שמגבים אותו?

א. אני מאמין שבית המשפט לא מטומטם. השופטים הם בני אדם והם אנושיים, בניגוד למה שחושבים הם לא מכונות, ואפילו אם יש בחוזים של זריף את כל האותיות הקטנות שצריך הם עדיין יכולים להגיד שהוא נוכל ושהוא אשם בהונאה והטעיה. ובנוסף כמו בכל תוכניות כלבוטק שלוקחים נוכלים ומעמידים אותם לדין והם יוצאים אשמים, אין סיבה שזה יהיה שונה עם זריף...

ב. כמו שאמרתי אפילו אם זריף ייצא "זכאי", עדיין התביעה תעשה רק טוב לעורך הדין ולכלל ציבור הפראיירים, ולכן אני לא מבין למה לא הוגשה תביעה כזאת אפילו אם היא לא עומדת במבחן המשפטי.

א. בית משפט לא יכול להרשיע מישהו על סמך "הרגשה אישית", עם כל הצער שבדבר.

ב. תבעו אותו מספיק פעמים, זה כבר נהיה עניין של מה בכך, זה לא יעניין אף אחד.

א. בית משפט לא יכול להרשיע מישהו על סמך "הרגשה אישית", עם כל הצער שבדבר.

ב. תבעו אותו מספיק פעמים, זה כבר נהיה עניין של מה בכך, זה לא יעניין אף אחד.

אני בטוח שעם עורכי דין טובים בית משפט יוכל להרשיע את זריף, אפילו אם בית המשפט העליון יחליט אחרת...

עם כל הכבוד לדמוקרטיה אתה לא יכול להגיד לאנשים "אני יכול לגרום לך להיות X", לקחת מהם מיליון דולר, לא לרפא את האנשים האלה ואז להגיד לבית המשפט "יש לי יכולות כאלה".

אני בטוח שעם עורכי דין טובים בית משפט יוכל להרשיע את זריף, אפילו אם בית המשפט העליון יחליט אחרת...

עם כל הכבוד לדמוקרטיה אתה לא יכול להגיד לאנשים "אני יכול לגרום לך להיות X", לקחת מהם מיליון דולר, לא לרפא את האנשים האלה ואז להגיד לבית המשפט "יש לי יכולות כאלה".

למה לא?

הוא לא מתחייב על הצלחת הטיפול שלו.

זה סוגר את הסיפור...

תאשים את מי שטיפש מספיק כדי לשלם לו.

למה לא?

הוא לא מתחייב על הצלחת הטיפול שלו.

זה סוגר את הסיפור...

תאשים את מי שטיפש מספיק כדי לשלם לו.

כי עם כל הכבוד יש הבדל בין רופא שלא מבטיח את הצלחת הטיפול

לבין שרלטן שמכריז שהוא יכול לעשות משהו רפואי, בכך גורם לאדם לתלות בו את כל תקוותיו וכספו במקום ללכת לרופא רגיל, ולא מבטיח את הצלחת הטיפול...

ולדעתי בערכאות נמוכות הוא יוכל לצאת אשם...

אבל בכל מקרה כמו שאמרתי בלי קשר לכך, לדעתי אפילו אם הוא לא יפסיד במשפט, עדיין שווה להגיש נגדו תביעה מכל הסיבות שציינתי בהודעה המקורית (שהן לא קשורות להצלחה/אי הצלחה של המשפט)